اقتصادیکسب و کار برتر

راهنمای جامع خرید پلاک اسم طلا انگلیسی: از انتخاب طرح تا خرید نهایی

پلاک اسم فارسی و لاتین یا انگلیسی طلا + قیمت دستبند طلا اسم انگلیسی

پلاک اسم نوع جدیدی از زیورآلات است که این روزها بسیار پر طرفدار شده و طرفداران این سبک زیورآلات در دو دسته کلی تقسیم بندی میشوند:

دسته اول اشخاصی که به نوشتار پارسی (فارسی) علاقمند هستند و برای این دسته تایپوگرافی فارسی در انواع مختلف طراحی و ارایه می گردد. از میان طرح های ارسالی مدل مد نظر خود را انتخاب نموده و سپس با رعایت تقدم و تاخر در ثبت نهایی سفارش (پرداخت بیعانه یا پیش پرداخت که بابت هزینه طراحی می باشد) جهت ساخت ارسال میگردد.

خدمت شما همراهان عرض نماییم مبلغ پیش پرداخت پرداخت، هزینه ای هست که ما به طراح روز نخست پرداخت می نماییم. پس اگر شخص سفارش دهنده به هر دلیلی از سفارش خود منصرف شود امکان عودت به دلیل پرداخت به طراح میسر نمی باشد.

اگر اسم را عضو نمایید نیز همین مشکل پیش خواهد. یعنی ما باید دوبار هزینه به طراح پرداخت نمایید زیرا مثلاً اسم سارا هیچ ربطی به مهران ندارد و طراح از ما هزینه جداگانه دریافت خواهد نمود. همچنین به دلیل اینکه ممکن هست شخصی از سایتها و فروشگاه های رقیب جهت دریافت طراحی به ما مراجعه نماید و پس از طراحی ابراز بی میلی نسبت به ساخت نماید. که با نیت و قصد قبلی و فقط جهت طراحی و ارایه به مشتری شخصی خودشان صورت گرفته. ما به هیچ عنوان بدون دریافت هزینه طراحی این مهم را ترتیب اثر نداده و شرمنده مشتریان گرامی خواهیم بود.)

دسته دوم افرادی که به نوشتار انگلیسی یا همان نوشتار لاتین علاقمند هستند. تقسیم بندی بعدی که سفارش دهندگان و علاقمندان پلاک اسم را از هم تفکیک می نماید نوع محصولیست که سفارش میدهند که به تفکیک زیر دسته بندی می گردند:

تقسیم بندی انواع پلاک اسم

1- گردنبند

2- دستبند

3- ست و نیم ست

4- پابند

5- زنجیر کمر

6- گوشواره

7- آویز ساعت

8- سگک کمربند

9- انگشتر

برای گروه 1 یعنی گروه گردنبندهای اسم میتوان چند نوع تقسیم بندی دیگر را نیز لحاظ نمود. که بدین شرح می باشد:

الف- گردنبند سنگ پلاک اسم (سنگ اونیکس یا چشم ببر فوق العاده خواهد بود)

ب- گردنبند زنجیر پلاک اسم

ج- گردنبند بند جیر پلاک اسم

د- گردنبند ترکیبی سنگ ، مهره فلزی و گوی سولیلیومکی همراه با پلاک اسم

گروه 2 تقسیم بندی یعنی همان پلاک اسم دستبند را نیز می توان به گروه های:

a- دستبند چرم

b-دستبند سنگ

c- دستبند زنجیر

اما در گروه 3 یعنی ست و نیم ست پلاک اسم تقسیم بندی بسیار متنوع و گوناگون است.

برای مثال گوشواره اسم و گردنبند اسم، یا دستبند اسم و خلخال اسم (پابند اسم) یا یک آقا به دستبند و گردنبند اسم علاقه دارد یا یک نیم ست مردانه پیشنهادی لیلیوم گردنبند پلاک اسم همراه با زنجیر ونیزی 60 سانتی متر و یک دستبند چرم پلاک اسم و همچنین سگک کمربند با حرف اول اسم میباشد. (این پیشنهاد جهت افرادیست که علاقمند به اهدای کادوهای لاکچری دارند و به هیچ عنوان اسراری بر این قضیه نیست.)

اما دسته چهارم که بسیاری از خانمهای شیک پوش و جوان به خلخال یا همان پابند که برخی به مچبند پا نیز می خوانند علاقمند بوده و از آن استفاده می نمایند. اگر برای این دسته از افراد به دنبال هدیه می گردید. نمیدانید چی بخرید و از خود می پرسید: کادو چی بخرم؟ پابند پلاک اسم می تواند یک هدیه فوق العاده خاص باشد.

می رسیم به دسته پنجم (5) یعنی زنجیر کمر.زنجیر کمر را برخی بر روی لباس شب یا سارافون و … به عنوان کمربند زنجیر استفاده مینمایند. برخی در زمان آفتاب گرفتن کنار استخر و دریا برای افزایش زیبایی به کار میبرند.

دسته 6 گوشواره هست که هزینه پرداختی بابت یک عدد می باشد و نه یک جفت و برای خرید یک جفت گوشواره بایستی در زمان خرید حتماً در سایت فروشگاه لیلیوم شاپ عدد 2 را برای تعداد وارد نمایید. البته با توجه به این قضیه بسیارند افرادی که برای هرگوش یک طرح سفارش میدهند.

دسته 7 آویز ساعت است که این روزها از گرمای بسیار بالایی برخوردار است و همه در طب و تاب سفارش یک آویز ساعت اختصاصی برای خودشان هستند. لیلیوم شاپ نیز این مورد را برای شما تسهیل نموده و شما میتوانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

عوامل موثر بر قیمت پلاک های اسم:

مهم ترین فاکتور موثر بر قیمت پلاک اسم وزن طلا است. اما عوامل دیگری نیز به قیمت تمام شده محصول تاثیر گذار خواهند بود. این عوامل به صورت مختصر به شرح زیر هستند:

1- وزن طلا: مسلما هر چه وزن طلا بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

2- عیار طلای به کار رفته در پلاک: عیارهای موجود در بازار ایران عموما 18 است. اما خیلی از مناطق و استان های مختلف کشور ما مثل استان های جنوب کشور، به طلای با عیار 24 علاقه دارند. هر چه عیار بالاتر باشد، درصد خلوص طلا بیشتر می شود در نتیجه قیمت پلاک شما افزایش می یابد.

3- استفاده از سنگ های قیمتی نظیر الماس و…: استفاده از هر کدام از سنگ های قیمتی هزینه تمام شده پلاک اسم شما را افزایش خواهد داد.

4- نوع طراحی و برش (کارمزد): هر چه نوع طراحی خاص تر باشد، برش آن نیز سخت تر خواهد بود. و نیاز به کار بیشتری دارد، در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

5- نوسانات نرخ طلا: با توجه به افزایش شدید قیمت طلا در سال های اخیر، یکی از عوامل موثر بر قیمت روز طلا، نوسانات آن است.

نحوه سفارش و خرید پلاک اسم انگلیسی

خرید طلا از گذشته تا به اکنون یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین خریدها به ویژه برای خانم ها بوده است. قبل از گسترش فضای مجازی و فعال شدن فروشگاه های آنلاین، هر خریدار ناچار بوده تا به نزدیک ترین فروشگاه های محل زندگی خود مراجعه نماید و در میان مدل های محدودی، خرید خود را انجام دهد. این خرید ها عموما به صورت نقدی نیز صورت می گرفت. اما امروزه با پیشرفت علم و روی کار آمدن گوشی های هوشمند، خرید آنلاین رونق زیادی گرفته است.

شما می توانید به راحتی تنها با داشتن یک گوشی هوشمند، تمامی فروشگاه های اینترنتی موجود در کشور را ببینید و مدل های آن ها بررسی کنید و حتی خیلی سریع قیمت آن را متوجه شوید. در نتیجه می توان اذعان داشت که دسترسی آسان از مزایای مهم فروشگاه های آنلاین است. زیرا با برداشتن محدودیت های مکانی و زمانی توانسته است، این امکان را برای خریدار فراهم نماید که در سریع ترین زمان ممکن مدل های زیادی از طلا را بررسی نماید. از این رو برای خرید پلاک اسم، کافی است کمی در فروشگاه های اینترنتی جستجو کنید، بعد از انتخاب مدل و ثبت سفارش، در سریع ترین زمان ممکن و امن ترین حالت، سفارش شما به دستتان خواهد رسید.

دکمه بازگشت به بالا