اجتماعیکسب و کار برتر

5 نکته ضروری که هنگام خرید کفش مردانه باید بدانید

راهنمای خرید کفش مردانه: قبل از سفارش آنلاین، بخوانید

هر انسانی چه مرد و چه زن به دنبال زیبایی است و از داشتن ظاهری آراسته و زیبا لذت می برد. در میان افرادی که در زمینه خیاطی لباس های مردانه فعالیت می کنند، ضرب المثلی وجود دارد؛ آنها معتقدند این کفش است که ظاهر مرد را می سازد. به همین دلیل است که باید هنگام خرید کفش مردانه، نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید. راهنمای خرید کفش مردانه با همین هدف تهیه شده است تا راهگشای شما در بازار و فروشگاه های آنلاین باشد. به نظر شما چه معیارهایی برای خریدکفش مردانه وجود دارد؟ چه کفشی بخریم تا استایلی زیبا تر داشته باشیم؟ برای اینکه با مهم ترین معیارها و راهنمای خرید کفش مردانه آشنا شوید، باید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انواع کفش مردانه | حراج کفش مردانه

راهنمای خرید کفش مردانه به صورت اینترنتی

راهنمای خرید کفش پوما مردانه، باید با اشاره به چند قانون آغاز شود. به خصوص برای افرادی که نمی دانند قصد خرید چه مدل کفش مردانه ای را دارند. در این مطلب قصد داریم، چندین نکته را برای خرید کفش مردانه به شما ذکر کنیم تا بدانید برای خرید یک کفش مناسب، لازم است چه مراحلی را طی کنید و چه نکاتی را هنگام خرید مورد توجه قرار دهید.

1. مدل کفش را انتخاب کنید

قبل از خرید، باید نوع کفش خود را انتخاب کنید. کفش مردانه در مدل ها و طرح های متنوعی تولید می شود. باید بدانید که قصد خرید چه سبک کفش مردانه برای چه استفاده ای را دارید و سپس برای خرید دست به کار شوید. اگر کفش مناسب ورزش می خواهید فاکتورهایی که باید در نظر بگیرید با راهنمای خرید کفش راحتی تفاوت دارد.

2. برای انتخاب و خرید کفش مردانه عجله نکنید

وقتی برای خریدکفش مردانه اقدام می کنید، نباید عجله کنید. گاهی اوقات پیش می آیدکه شما نمی توانید کفش مورد نظر خود را پیدا کنید. شما می توانید در وبسایت های مختلف به جست و جوی کفش مردانه مد نظر خود بگردید. بنابراین باید برای یافتن کفش مد نظر خود صبور باشید و کاوش لازم را انجام دهید، تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

3. اندازه واقعی پای خود را به دست آورید

هنگامیکه می خواهید برای خرید آنلاین کفش مردانه اقدام کنید، باید اندازه دقیق پاهای خود را به دست آورید. شما هنگام خرید آنلاین کفش، نمی توانید آن را در پای خود امتحان کنید، با این اوصاف اندازه گیری دقیق پاها از نکات واجب در راهنمای خرید کفش مردانه است.

4. نظرات دیگران را در مورد کفش منتخبتان مطالعه کنید

زمانی که کفش مد نظر خود را در وب سایتی مشاهده کردید، بهتر است قبل از ثبت خرید، نظراتی را که دیگر مشتریان در مورد یک محصول به اشتراک گذاشته اند، بخوانید. خواندن این نظرات می تواند اطلاعات لازم در خصوص بزرگ یاکوچک بودن کفش، جنس و کیفیت آن را به شما ارائه کند.

5. عکس های کفش را به خوبی مشاهده کنید

گاهی اوقات پیش آمده است که بعضی افراد کفشی را به صورت آنلاین خریده باشند اما پس از دریافت آن از شکل و ظاهر آن راضی نباشند. بهتر است قبل از اینکه خرید خود را نهایی کنید، تصاویر کفش مردانه را از تمام زوایا مشاهده کنید. مشاهده کفش از تمام زوایا به شما کمک می کند با ظاهر همه جوانب کفش مردانه خود آشنا شوید.

6. بودجه لازم برای خرید کفش مردانه را تعیین کنید

مقدار بودجه مشخصی را برای خرید در نظر بگیرید. اگر بودجه ای مشخص برای خرید کفش مردانه در نظر گرفته اید، باید به آن پایبند باشید. در نظر گرفتن بودجه ای مشخص به شما کمک می کند تا به دنبال کفشهایی با همان رنج قیمت بگردید.

7. شرایط بازگشت کالا را مطالعه کنید

اطمینان داشتن از اینکه در صورت مناسب نبودن کفش مردانه می توانید آن را مرجوع کنید، بسیار مهم است. شما باید مطمئن شوید که پس از خرید و در صورت نارضایتی می توانید مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید و کفش را باز پس بفرستید. در این صورت و داشتن این ویژگی می توانید از وبسایت مد نظر، خرید کفش مردانه را انجام دهید.

8. رنگ کفش را متناسب با لباس هایتان انتخاب کنید

از نکات اساسی در راهنمای خرید کفش مردانه اینترنتی این است که ببینید کفشی که می خرید، با کدام لباس هایتان هماهنگ است. رنگ کفش هنگام خریداری از معیارهایی است که باید در انتخاب آن دقت کرد. اینکه رنگ کفش خریداری شده شما به شما اجازه دهید تا آن را با لباس های گوناگونی بپوشید، بسیار مهم است. توصیه می شود مطلب « نحوه ست کردن کفش های رنگی » را نیز مطالعه کنید.

9. ترجیحا مدل های مختلف را با هم مقایسه کنید

اینکه با مشاهده کفشی فورا دست به خرید بزنید، کار اشتباهی است. بهتر است دیگر کفش ها را نیز مشاهده کنید تا برای خرید انواع کفش مردانه انتخاب بهتری داشته باشید. سعی کنید دو کفش را که بین خرید آن ها مردد هستید، چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت با یکدیگر کاملا مقایسه کنید، تا بهترین کفش را خریداری کرده باشید. مقایسه دو کفش با یکدیگر باعث می شود، تصمیم گیری برایتان آسان تر شود.

10. زمان زیادی برای انتخاب و خرید کفش صرف نکنید

از بهترین ترفندهایی که برای خرید راحت کفش مردانه به شما کمک می کند، مشخص کردن یک بازه زمانی معین برای خرید است. اغلب افراد به این دلیل که جست و جوی زیادی دارند، به انتخاب های خود شک می کنند. تلف کردن وقت زیاد برای خرید کفش مردانه باعث کلافگی می شود و قدرت تصمیم گیری را از شما می گیرد. می توانید، احساس نا امیدی خود را با یک ترفند ساده از بین ببرید. سعی کنید وقتی برای خرید مشخص کنید. برای مثال برای خرید 20 دقیقه زمان را در نظر بگیرید، اگر در این بازه نتوانستید خرید خود را انجام دهید، بهتر است خرید کفش مردانه را به زمان دیگری موکول کنید. در این زمینه خواندن مقاله بهترین زمان خرید کفش نیز کمک زیادی به شما خواهد کرد.

11. قبل از خرید و انتخاب کفش حتما مشورت کنید

زمانیکه برای خرید یک کفش مردانه مطمئن نیستید، می توانید از یک فرد دیگر یا یک دوست کمک بگیرید. نظر یک فرد مورد اطمینان می تواند باعث شود کفش بهتری را خریداری کنید.

12. دلیل خرید کفش را مشخص کنید!

گاهی پرسیدن یک سوال سبب می شود بدانیدکه اصلا باید خرید کنید یا نکنید؟ بهتر است قبل از مراجعه به وبسایت های مختلف فروش کفش مردانه، از خود بپرسید، هدف از خرید چیست؟ آیا خرید این کفش جنبه تجملاتی دارد یا هدف از خرید رفع نیاز است؟ آیا به دنبال خرید کفش اسپرت و کتانی هستید یا به کفش روزمره احتیاج دارید. راهنمای خرید انواع کفش اسپرت و راحتی و غیره هر کدام به صورت مجزا به این موضوعات پرداخته اند. معمولا کفشهایی که به قصد رفع نیاز خریداری می شوند، لذت بیشتری برایتان دارد. بسیاری از افراد بدون دلیل دست به خرید می زنند.

راهنمای سایز برای خرید کفش مردانه

همانطور که گفتیم، خرید اینترنتی از بهترین روش ها در راهنمای خرید کفش مردانه است. دیگر لازم نیست در سرما و گرما برای خرید یک کفش به بازار مراجعه کنید. می توانید هنگامی که در خانه مشغول استراحت هستید، تنها با چند کلیک کفش مورد نظر خود را خریداری کنید. اما به نظر شما چگونه می توان اندازه صحیح پا را برای خرید آنلاین کفش به دست آورد؟ برای خرید آنلاین کفش، باید چند نکته را در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

اندازه گیری سایز دقیق پا

اندازه گیری پا، هنگام خرید کفش مردانه بسیار مهم است. با انتخاب خرید آنلاین کفش مردانه، امکان پرو کفش را از دست می دهید، بنابراین باید سعی کنید اندازه دقیق پای خود را به دست آورید تا کفش خریداری شده بزرگ یا کوچک نباشد. باید طول پای خود را به سانتی متر اندازه گیری کنید. معمولا وب سایتهایی که کفش مردانه می فروشند، در کنار عکس هر محصول، اندازه آن را نیز قرار می دهند. اینکار به شما برای خریدصحیح کفش به صورت آنلاین کمک می کند.

شکل کفش و پا

هنگام خرید کفش به صورت آنلاین، نباید تنها به اندازه گیری پا اکتفا کنید. در نظر گرفتن شکل و شمایل کفش قبل از خرید از اهمیت بالایی برخوردار است. کفش مردانه در مدل های مختلفی تولید می شود. برای مثال هنگام خرید کفش های نوک تیز باید اندازه بیشتر را در نظر بگیرید زیرا هنگام پوشیدن، بخشی از آن خالی می ماند. برندهای مختلف کفش مردانه مثل نایک(Nike)، تیمبرلند، آلدن(Alden)، آتستونی(A. Testoni)، آلفرد سارجنت(Alfred Sargent) و… هر کدام شکل و شمایل مخصوص به خود را دارند.

تشخیص شکل پا

کفش های نوک تیز از آنچه نشان می دهند کوچکتر هستند. علاوه بر شکل و اندازه کفش، شکل پا نیز مهم است. اگر قسمت کناری پاهای شما بزرگ است و قصدخرید کفش مردانه را دارید، باید سعی کنید کفشی را خریداری کنید که پوشش های درز دار در قسمت های کناری آن وجود نداشته باشد.

فصلی بودن شکل پا

یکی از نکاتی که معمولا اکثر آقایان قبل از خرید آنلاین کفش به آن بی توجه هستند، تغییر اندازه پا است. لازم است بدانید، اندازه پای انسان در فصل های مختلف تغییر می کند. برای مثال در فصل تابستان، پاها اغلب ورم می کنند و کمی بزرگ می شوند. اگر به دنبال آن هستید تا کفشی اندازه پای خود خریداری کنید، باید این نکته را در نظر بگیرید.

برگرفته از: فروشگاه کتونی برند

دکمه بازگشت به بالا