عمومیکسب و کار برتر

چرا در اینستاگرام نمیتونم آنفالو کنم؟

محدودیت آنفالو اینستاگرام

وقتی خیلی سریع در اینستاگرام فالو و آنفالو می کنید چه اتفاقی می افتد؟ اینستاگرام instagram followers panel میزان فعالیت در حساب شما را محدود می کند. بنابراین ممکن است برای مدت معینی از فالو افراد جدید یا آنفالو جلوگیری کند. اگر این اولین تخلف شما باشد، معمولاً اکشن بلاک موقت smm panel فقط یک ساعت یا بیشتر طول می کشد.

چرا انفالو میکنم برمیگرده | چرا انفالو میکنم کم نمیشه

چرا اینستاگرام من را از آنفالو کردن منع می کند؟

اینستاگرام از شما می‌خواهد برای جلوگیری از فراگیر شدن هرزنامه‌ها و ربات‌ها، قبل از اینکه بتوانید پیج بعدی را دنبال کنید، مدت زمان مشخصی را منتظر بمانید. قاعدتا در حالی که اینستاگرام از شما می خواهد که در اپلیکشین آنها مشارکت داشته باشید، نمی خواهند شما با اقدامات خاصی بر آن تسلط داشته باشید.

آیا به دلیل فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام تحریم می شوید؟

بله. یکی دیگر از دلایل بلاک شدن پیج شما در اینستاگرام می تواند فعالیت های تهاجمی شما مانند فالو کردن، لایک کردن، ارسال دایرکت، کامنت گذاشتن یا حتی آنفالو کردن کاربران بلافاصله پس از فالو کردن آنها باشد.

مدت زمان بلاک موقت در اینستاگرام چقدر است؟

بلاک موقت رایج ترین اکشن بلاک است که توسط اینستاگرام پیاده سازی می شود و معمولا تا 24 ساعت طول می کشد.

روزانه چند آنفالو در اینستاگرام می توانیم داشته باشیم؟

فالو و آنفالو کردن به عنوان اقدامات مشابه محسوب می شود. سقف روزانه 200 مورد است. 10 فالو و آنفالو در ساعت حساب شما را ایمن نگه می دارد و از بلاک نجات می دهد. اگر پیج شما نسبتاً جدید است، این رقم ممکن است به 150 محدود شود. علاوه بر این، فعالیت فالو آنفالو کردن شما باید طبیعی به نظر برسد.

چگونه می توانم بدون بلاک شدن در اینستاگرام آنفالو کنم؟

برای جلوگیری از بن شدن در اینستاگرام، بهترین راه این است که آنفالو اینستاگرام را در فاصله ای مطمئن از محدودیت انجام دهید. تخمین ها می گویند که محدودیت آنفالو اینستاگرام برای یک حساب جدید 50 عدد در روز است و بهترین راه برای انجام آن، فاصله زمانی بین 36 تا 48 ثانیه بین هر اقدام آنفالو است.

توجه داشته باشید که اگر در عرض یک ساعت یا در عرض 24 ساعت افراد زیادی را فالو کنید، پیامی دریافت خواهید کرد که به شما می‌گوید به حد مجاز رسیده‌اید. توصیه ما به شما مدیریت پیج توسط ادمین اینستاگرام برای رعایت اصولی محدودیت های اینستاگرام و جلوگیری از آسیب به پیج است.

آیا محدودیت های آنفالو کردن اینستاگرام را می دانید؟

دو نوع محدودیت وجود دارد:

یکی برای هر روز و دیگری برای هر ساعت

زمانی بود که می‌توانستید همه را در اینستاگرام بدون عواقب آنفالو کنید. بعد از مدتی قابلیت آنفالو توسط کاربران در اینستاگرام مورد سوء استفاده قرار گرفت، بنابراین اینستاگرام تصمیم گرفت محدودیت هایی را برای تعداد افرادی که می توانید در روز آنفالو کنید در این پلتفرم تعیین کند.

این محدودیت‌های تدریجی در طول سال‌ها سخت‌تر شده‌اند، زیرا اینستاگرام کاربران را مجبور می‌کند برای تبلیغات هزینه کنند. فالو و سایر اقدامات نیز تحت تأثیر قرار گرفته اند و بنابراین افزایش فالوور در اینستاگرام با استفاده از روش فالو آنفالو دشوارتر شده است.

اگر تعداد زیادی از افراد را در روز اول آنفالو کنید، احتمالاً حساب شما با اکشن بلاک مواجه می‌شود که می‌تواند بر همه عملکردهای دیگر از جمله فالو کردن، لایک و ارسال دایرکت تأثیر بگذارد.

بیایید ببینیم در هر ساعت چند نفر را می توانیم آنفالو کنیم:

محدودیت آنفالو اینستاگرام در ساعت:

    5 آنفالو در ساعت در هفته اول

    8 آنفالو در ساعت در هفته دوم

    13 آنفالو در ساعت در هفته سوم

محدودیت آنفالو اینستاگرام در روز:

شما می توانید 200 حساب در روز را دنبال کنید. اما سعی نکنید کاربران را به صورت انبوه آنفالو کنید، روند آنفالو را به تدریج شروع کنید مانند 50 در هفته اول، 100 در هفته دوم و 150 در هفته سوم.

همه چیز به روند کار شما مربوط می شود تا اقدامات طبیعی به نظر برسد و شبیه ربات نباشید.

بلاک آنفالو در اینستاگرام چقدر طول می کشد؟

در صورتی که فقط بخاطر آنفالو در اینستاگرام بلاک شده اید، باید حدود 24 تا 72 ساعت صبر کنید تا دوباره اقدام به آنفالو کنید. با این حال، در برخی موارد، ممکن است مجبور شوید یک هفته کامل منتظر بمانید تا بتوانید یک بار دیگر آنفالو کنید.

در این مرحله، ما فقط می‌توانیم توصیه کنیم که تعداد آنفالوهای خود را کمتر از ۱۰۰ تا در روز نگه دارید.

دنبال کردن افراد توسط دکمه Follow یکی از کلیدی ترین گزینه ها در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، تویتر و.. است ، اما یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کاربران بوجود بیاید، عدم فالو شدن اکانت ها یا صفحه افراد دیگر است که در این صورت پیغام بلاک فالو و محدودیت استفاده از این قابلیت نمایش داده میشود. در این حالت شما نمی توانید شخص مورد نظرتان را فالو کنید، امروز قصد داریم نحوه رفع مشکل فالو نشدن در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

آموزش حل مشکل بلاک و فالو نشدن پیج افراد در اینستاگرام

اینستاگرام که یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی عکس و ویدیو در بین کاربران ایرانی است  به شما این امکان را می دهد تصاویر و ویدیو های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران اینستاگرام با ان روبه رو هستند مشکل فالو نشدن بعضی از کاربران یا حتی مشکل بزرگتر این است که شما نمی توانید هیچ کاربر و صفحه ای را فالو کنید. امروز قصد داریم روش حل مشکل فالو نشدن در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. اگر اینستاگرام شما باز نمی شود پیشنهاد می کنیم پست قبلی که در مورد است را مطالعه بفرمایید.

رفع مشکل فالو نشدن یک شخص خاص در اینستاگرام

گاهی اوقات پیش می آید که شما نمی توانید یک شخص خاص را فالو کنید. این مشکل به این خاطر رخ می دهد که تصاویر مورد استفاده آن شخص مشکل داشته و فیلترینگ هوشمند پیج آن شخص را فیلتر کرده است. شما برای رفع این مشکل می توانید از VPN استفاده کنید. اگر شما با آپلود و دانلود عکس و فیلم در اینستاگرام مشکل دارید پیشنهاد می کنیم پست را مطالعه بفرمایید.

حل مشکل بلاک فالو در اینستاگرام

اگر نمی‌ توانید هیچ اکانتی را فالو کنید و با یک صفحه سفید هم روبرو می‌ شوید به احتمال زیاد شما با مشکل Security Code مواجه هستید. این به این معنی است که شماره موبایل خود را در اکانتتان وارد نکرده‌اید و یا شماره موبایل شما نیاز به تایید دارد. در این حالت می‌ بایست درخواست کد کنید، این کد به شماره شما SMS خواهد شد و در نهایت کد را در فیلد مربوطه وارد نمایید تا مشکل شما حل شود.

علت فالو نشدن پیج در اینستاگرام

ممکن است سرعت اینترنت شما پایین باشد پس باید صبر کنید تا صفحه کاملا بارگذاری شود. اگر شما با ارور Couldn’t refresh feed در اینستاگرام مواجه می شوید پست را مطالعه بفرمایید.

چرا در اینستاگرام بلاک میشویم؟

اگر شما توسط اکانت فرد خاصی بلاک شده‌ باشید نمی توانید اکانتش را فالو کنید. در این حالت با وجود اینکه تعداد پست های پیج مورد نظر بیش از صفر عدد می‌ باشد، هیچ پستی در آن پیج مشاهده نخواهید کرد.

اگر پیغام های هشدار اینستاگرام را نمی توانید مشاهده کنید پست را مطالعه بفرمایید.

علت محدودیت فالو و رفع بلاک اینستاگرام

اگر وارد پیجی می‌شوید و دکمه Follow را لمس می‌کنید و دکمه به حالت سبز رنگ و نوشته آن به Following تغییر می‌یابد، اما بعد از چند ثانیه همه چیز به حالت اول برمی گردد، نشان دهنده این است که شما توسط اینستاگرام بلاک شده‌اید. یکی از قوانین اینستاگرام این است که اگر یک کاربر تعداد زیادی پیج را در زمان اندکی فالو کند، اکانتش به مدت چند ساعت امکان فالو کردن را از دست خواهد داد. به طور مثال اگر ۲۰۰ اکانت را در ۵ دقیقه فالو کنید، بلاک خواهید شد و برای حل آن می بایست چند ساعت صبر کنید تا این مشکل به صورت خودکار توسط اینستاگرام رفع شود. توجه داشته باشید که اگر چند بار دچار این نوع بلاک شوید، جریمه های سنگین‌ تری در انتظار اکانت شما خواهد بود.

رسیدن به حداکثر تعداد فالور در اینستاگرام

اکانت شما به سقف تعداد فالورهای مجاز رسیده است. در اینستاگرام هر کاربر می‌تواند بر اساس تعداد فالوورها، فالوئینگ داشته باشد. برای مثال اگر هیچ‌کس شما را فالو نکرده باشد، شما تنها قادر به فالو کردن ۶۰۰ نفر خواهید بود. این رقم بر اساس تعداد فالوئر‌های شما متغیر خواهد بود. بنابراین اگر شاهد چنین مشکلی بودید، اقدام به افزایش فالوئر‌های خود (۱۰ الی ۱۲ نفر) کرده و سپس پیج‌های مورد نظر را فالو کنید.

نطرات و پیشنهادات شما؟

در آموزش امروز انزل وب ما سعی کردیم علت فالو نشدن پیج افراد و صفحه شرکت هاو  تمام روش هایی که به حل مشکل فالو نشدن در اینستاگرام کمک می کند را به شما معرفی کنیم. اگر روش دیگری وجود دارد که در لیست بالا نیست آن را در بخش نظرات این پست ده سالی می‌شه می‌نویسم. از روزنامه شروع کردم و بعد چند سال رسیدم به نویسندگی در قالب جدیدی که بهش می‌گن کپی رایتینگ. هم می‌نویسم و هم می‌خونم و هم اگر کسی بخواد با دل و جون یادش می‌دم.

دکمه بازگشت به بالا