عمومیکسب و کار برتر

نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

بهترین برنامه های افزایش فالوور : اینستاگرام  با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های شبکه های اجتماعی است. از آنجایی که پنل خدمات مجازی دسترسی آسانی به اطلاعات و ابزارهای مختلف را فراهم می‌کند، بهبود در انجام وظایف و کاهش زمان مورد نیاز ایجاد می‌شود . افراد و مارک ها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت خود را پیدا کنند. به عبارت ساده تر ، هر چه تعداد فالوور های بیشتری داشته باشید محبوب تر هستید.

گرچه محتوای خوب و جذاب کلید جذب طرفداران در اینستاگرام است ، اما این روند مدتی طول می کشند. فرقی نمی کند که شما دارای آیفون باشید یا اندروید. همیشه می توانید از اپلیکیشن هایی استفاده کنید تا بتوانید فالووران اینستاگرام را به سرعت افزایش دهید و تعامل خود را افزایش بدهید. اگر بخاطر داشته باشید ، افزایش فالوورها از طریق ربات ها یک ایده عالی نیست ، فقط به این دلیل که برای دیدن آنچه انجام می دهید ، به چشم انسان واقعی احتیاج دارید.

۱۴ مورد از بهترین برنامه های افزایش فالوور

در اینجا ۱۳ برنامه افزایش فالوور رایگان اینستاگرام برای اندروید و آی فون وجود دارد که به شما کمک می کنند تا خیلی سریع فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهید. لینک نصب هرکدام از برنامه ها در عنوان برنامه ذکر شده است.

۱. جم فالوور

جم فالوور یکی از به روز ترین نرم افزارهای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام می باشد. با استفاده از این نرم افزار علاوه بر  بالا بردن تعداد فالوورهای پیج تان، می توانید از فالوورهای واقعی ایرانی برای پست های پیچ خود لایک، کامنت و ویو نیز دریافت کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید فالوورهایتان را به صورت رایگان افزایش دهید و از این طریق کسب و کار خود را در اینستاگرام به مخاطبانتان معرفی کنید. همچنین انواع خدمات اینستاگرام مانند لایک رایگان و کدهای تخفیف رایگان در کانال تلگرام  موجود است که می توانید از آنها بهره مند شوید.

Followers + یکی از محبوب ترین برنامه ها برای گرفتن فالوور در اینستاگرام است. برای افزودن پست های خود ، محبوب ترین هشتگ ها را پیدا کنید. جدا از آن ، می توانید محتوای مورد نظر خود را دوباره ارسال کنید و همچنین داده هایی را که می خواهید روز دیگر استفاده کنید ، دانلود کنید. این امکان را به شما می دهد تا ضمن ماندن در سیستم عامل ، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. بنابراین ، به شما کمک می کند تا پروفایل خود را به طرز دلپذیری پیش ببرید ، و به شما کمک می کند تا فالوور های خود در اینستاگرام را چند برابر کنید.

۳. بهترین برنامه جذب و افزایش فالوور برنامه ای است که به شما کمک می کند تا با کسب سکه از طریق کارهای ساده ، فالوور های اینستاگرام بیشتری را بدست آورید. برنامه به محض بارگیری آن ، برخی از سکه ها را به حساب شما وارد می کند. پس از آن ، از شما می خواهد تا حساب های خاصی را در اینستاگرام دنبال کنید. این برنامه افزایش فالوور خارجی برای هر نمایه ای که دنبال می کنید سکه های خود را به حساب شما اعتبار می دهد. سپس می توانید از این سکه ها برای گرفتن دنبال کننده در اینستاگرام خود استفاده کنید. این برنامه بسیار آسان برای استفاده است و یک رابط کاربر پسند دارد که به هر نیاز شما پاسخ می دهد.

۴.  نرم افزار برتر افزایش فالور اینستاگرام ؛  Followers Pumper یک اپلیکیشن دنبال کننده اندروید است که با استفاده از هشتگ های روند روزمره برای تقویت محتوای فعلی شما استفاده می شود. هرچه هشتگ های شما بهتر باشد ، محتوای شما در سیستم عامل قابل مشاهده تر است. بنابراین ، به راحتی قادر به ایجاد لایک و دنبال کننده برای هر پستی هستید که قرار داده اید. برنامه همچنین بینشی در مورد چگونگی استفاده از هشتگ های روند به موثرترین روش ممکن به شما می دهد تا نه تنها محتوای شما قابل مشاهده باشد بلکه برای مخاطبان شما نیز مرتبط باشد.

۱۰. بهترین برنامه جذب فالوور برای اینستاگرام پروفایل های غیرفعال و ارواح زیادی در اینستاگرام وجود دارد که اتفاق می افتد به دنبال شما باشند. اگرچه تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهند ، ولی هیچ ارزشی به پروفایل شما نمی دهند زیرا این دنبال کنندگان به اندازه کافی لایک و نظر در مورد پست های شما ارائه نمی دهند. بنابراین ، Followers Insight ردیابی از همه این پروفایل ها نگه می دارد تا بتوانید آنها را فیلتر کنید. این بینش را به شما می دهد نوع مخاطبی را که جذب می کنید و محتوای مورد نظر آنها را جذب کنید. از این رو ، می توانید برای افراد مناسب ، مطالب را ترسیم کنید و دنبال کننده های بیشتری را بدست آورید.

۱۴.افزایش فالور اینستاگرام با برنامه یکی از برنامه هایی که به افزایش فالور پیج شما کمک میکند و میتوانید با استفاده از آن فالور بگیرید برنامه نینجاگرام است. نینجاگرام در واقع یک ربات  افزایش فالوور اینستاگرام است که بصورت اتوماتیک می تواند همه فعالیت های اینستاگرام شما را مدیریت کند.از جمله قابلیت های نینجا گرام می توان به :

  • جذب و خرید فالوور
  • لایک پست های هشتگ مورد نظر شما و کامنت گذاری

اشاره کرد. نیننجاگرام یک برنامه افزایش فالوور خارجی است که اگر بخواهید نسخه اصلی آن را دریافت کنید باید بابت آن هزینه پرداخت کنید.اما در غیر اینصورت می توانید از نسخه کرک شده این ربات که برای کامپیوتر موجود است استفاده نمایید. یکی از روش های جذب فالور رایگان که در این برنامه مورد استفاده قرار میگیرد، ویژگی سوپر لایک نینجاگرام است.

به وسیله این قابلیت میتوانید پست جدید کاربران و مخاطبان خود را در کمترین زمان لایک کنید که این موضوع خود مؤثرترین روش برای به دست‌ آوردن فالوئر های بیشتر است. یکی دیگر از ویژگی های جذاب این نرم افزار فالوور گیر این است که میتوانید یک هشتگ مشخص را در آن وارد کنید.نرم افزار بصورت خودکار هر پستی راجع به این موضوع را ببیند لایک میکند. البته جدیدا بویژگی های فوق العاده ای به آن اضافه شده ، مثلا علاوه بر لایک کردن پست ، کاربر را فالو میکند و سه پست دیگرش را هم لایک میکند.

به این شکل شما بدون اینکه خودتان متوجه شوید در حال تعامل با دیگران هستید.اما فایده این کار چیست؟ فایده این کار این است که شما با لایک کردن ۵ هزار پست در روز ، میانگین ۵۰۰ فالوور واقعی و ارزشمند به دست می آورید. تا اینجا همه برنامه هایی که معرفی کردیم برنامه هایی خارجی بودند اما بد نیست که با یک برنامه افزایش فالوور ایرانی نیز آشنا شوید. این برنامه در کافه بازار قابل دسترسی است و تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال داشته است که نشان دهنده میزان رضایت کاربران و محبوبیت این نرم افزار بین آن ها می باشد.

اگر صاحب یک کسب و کار هستید تنها بالا رفتن فالوور شما برا تان اهمیت نخواهد داشت و ترجیح میدهید علاوه بر افزایش فالوور فروش شما نیز افزایش یابد.به همین دلیل فالور های خارجی و فیک به درد شما نمیخورد و فالوورهای ها باید ایرانی باشند تا با تبلیغات شما امکان این وجود داشته باشد که به زودی به مشتری تبدیل شوند. خوب است بدانید که این نرم افزار برتر افزایش فالوور اینتاگرام فالوور های که به شما اضافه میکند کاملا ایرانی هستند و به همین دلیل پس از استفاده از این برنامه تعداد لایک پست ها و بازدید آن ها افزایش می یابد.

در این برنامه اطلاعات دیگر کاربران به شما نمایش داده می‌ شود و در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید با فالو كردن آنها سكه بدست آورید. در نهایت نیز با استفاده از سکه ها می توانید پروفایل خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار داده و از آنها درخواست فالوور کنید. این ارتباط دوطرفه باعث می شود افزایش فالوور های شما کاملا طبیعی باشد و توسط ربات های اینستاگرام به عنوان یک اکانت فیک شناخته نشوید. ویژگی های این برنامه فالوور بگیر برای اینستاگرام به شرح زیر می باشد :

  • دریافت سریع فالوور ایرانی
  • دريافت سكه با فالو كردن دیگر کاربران
  • افزایش بازدید پست های استوری و هایلایت
  • افزایش دلخواه تعداد فالوورها

بسیاری از این برنامه ها همچنین نکاتی را در مورد چگونگی به دست آوردن فالوور های اینستاگرام با ایجاد تعاملی بیشتر در نمایه شما و جذاب تر کردن محتوای شما برای مخاطبان ارائه می دهند. برنامه ها یک روش عالی برای شروع راه بازاریابی در اینستاگرام شما هستند.

چند راهکار ساده برای جذب فالوور

شما باید مرتباً پست بگذارید و به مردم دلیلی بدهید که بخواهند شما را دنبال کنند. در حالی که الگوریتم اینستاگرام به این معنی است که بعید است دنبال کنندگان شما همه پست های شما را ببینند ، هرچه بیشتر پست کنید ، پست های بیشتری به دنبال کنندگان شما ارائه می شود. البته این فرض بر این است که شما پست های ارزشمندی ارسال می کنید .

یکی از بزرگترین نقاط ضعف اینستاگرام نیز می تواند سقوط آن باشد. اینستاگرام بصری است ، به این معنی که برای ارسال باید از تصاویر با کیفیت بالا و جذاب استفاده کنید. بنابراین ، شما باید بانکی از تصاویر ایجاد کنید تا بتوانید در مواقعی که قادر به گرفتن عکس های جدید نیستید ، مطالبی برای ارسال داشته باشید. هر زمان که فرصت داشتید عکس های جالب و مرتبط بگیرید. علاوه بر این ، عکس های بیشتری بگیرید. وقتی مطالب تازه کم دارید ، می توانید از آنها برای پست های آینده استفاده کنید.

  • پست های خود را تغییر دهید

اگرچه استوری های اینستاگرام شما پس از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند ، اما می توانید بهترین موارد خود را به عنوان برجسته ترین داستانها در بالای فید خود قرار دهید . مهمترین نکته این است که شما فقط پست هایی را برای فروش محصولات خود ایجاد نمی کنید. اگر یک کسب و کار هستید ، پست های شما باید نشان دهنده شخصیت برند شما باشد. پشت صحنه برند خود را نشان دهید. در حساب شخصی خود ، از این فرصت برای ساختن نام تجاری شخصی خود استفاده کنید و شخصیت خود را برجسته کنید.

  • در بهترین زمان برای دنبال کنندگان خود پست بگذارید

بسیاری از سیستم عامل های برنامه ریزی به شما کمک می کنند تا در بهترین زمان برای مخاطبان خود پست ارسال کنید. CoSchedule داده های مختلف نظرسنجی ها را گردآوری کرده و بهترین زمان ارسال برای هر شبکه رسانه اجتماعی را تعیین کرده است . آنها دریافتند بهترین زمان ارسال برای مشاغل ۸ صبح ، ۱ بعد از ظهر و ۹ شب است. زمانها برای شرکت ها  متفاوت است – ۱۲ ظهر تا ۱ بعد از ظهر ، ۵ بعد از ظهر تا ۶ بعد از ظهر ، ۸ شب تا ۹ شب. به نظر می رسد جمعه روزی است که بیشترین فعالیت در اینستاگرامرها را شاهد خواهید بود. البته ، این فقط یک میانگین است (و به هیچ وجه مشاغل غیر تجاری را شامل نمی شود). در نهایت ، شما باید آزمایش کنید تا بهترین زمان را برای مخاطبان خود تعیین کنید.

دکمه بازگشت به بالا