دانلود ویدئو اینستاگرام از downloadinsta.app

به راحتی و بدون هیچ مشکلی تنها با وارد کردن آدرس صفحه اینستاگرام، پست های صفحه برای شما نمایش داده می شود و می توانید پست های اینستاگرام را دانلود کنید. این سرویس رایگان است و به صورت رایگان باقی خواهد ماند. با استفاده از این سرویس فالوور واقعی می توانید عکس های اینستاگرام را به صورت رایگان دانلود کنید. علاوه بر این، سیستم به صورت خودکار پیام شما را تشخیص می دهد و اگر پیام شما فیلم است، می توانید فیلم منتشر شده را به صورت رایگان دانلود کنید.

 

دانلود رایگان عکس اینستاگرام بدون رمز عبور و لاگین

 

همانطور که می دانید، حتی با کمک برنامه‌های شخص ثالث، اینستاگرام به کاربران خود اجازه می‌دهد عکس‌های پست‌ها را دانلود کرده و در گوشی شما قرار دهند و اطلاعات شما را در معرض خطر قرار دهند. اگر این برنامه ها آلوده به ویروس باشند. اطلاعات حساس ممکن است به سرقت رفته یا به خطر بیفتد. صفحه اینستاگرام شما

عکس های پست اینستاگرام بدون برنامه را از سایت  downloadinsta.app  دانلود کنید

برای دانلود عکس های اینستاگرام با وارد کردن آدرس صفحه (صفحه خود یا شخص دیگری) در کادر بالا می توانید پست صفحه را مشاهده کنید که به راحتی می توانید آن را دانلود و ذخیره کنید. این سیستم رایگان است. در هر جایی در دسترس شماست، کافیست سایت بروید

نوشته‌های با فرمت عکس با کادر سبز رنگ مشخص می‌شوند و با کلیک بر روی دانلود این عکس، تصویر انتخاب شده دانلود می‌شود.

دانلود ویدیو های اینستاگرام

با استفاده از سرویس رایگان دانلود ویدیو اینستاگرام downloadinsta.app ، می توانید به راحتی کلیپ های اینستاگرام یا ویدیوهای IGTV را تنها با یک کلیک دانلود کرده و در سیستم یا گوشی خود ذخیره کنید.

دانلود ویدیو از اینستاگرام بدون نیاز به پسورد و لاگین کردن

برای دانلود ویدیوهای اینستا کافیست آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید تا پست های آن سایت به شما تحویل داده شود. از دیگر امکانات دانلود downloadinsta.app می توان به نمایش مشخصات پست ها اشاره کرد که می توانید اطلاعات دقیق تعداد لایک ها را مشاهده کنید. پست ها و تعداد بازدیدهایی که آن پست ها دریافت کرده اند را ببینید.

شما می توانید از این سایت به جهت دانلود insta album download هم استقاده فرمایید

 

همچنین عنوان هر پست با فرمت کوچکتر نشان داده شده است.

 

اکنون پس از وارد کردن آدرس کامل صفحه و مشاهده پست ها، پست ویدیویی مورد نظر خود را پیدا کرده و بر روی دکمه دانلود این ویدیو کلیک کنید و ویدیوی این پست اینستاگرام برای شما دانلود خواهد شد. دانلود از این سرویس نیازی به برنامه ندارد و به راحتی با کامپیوتر و گوشی حتی گوشی های آیفون قابل دانلود است.

ساده ترین راه برای دانلود از اینستاگرام و ذخیره ویدیوها از اینستاگرام بدون نرم افزار و بدون نیاز به پسورد صفحه، سرویس رایگان video downloader for Instagram است که به راحتی در گوشی های آیفون، اندروید، ویندوز و لینوکس قابل استفاده است.

دانلود igtv اینستاگرام بدون نیاز به لاگین کردن

طبق مرحله قبل می توانید با وارد کردن آدرس صفحه و کلیک بر روی گزینه اطلاعات صفحه پست مورد نظر خود را پیدا کنید ? دانلود، این ویدئو را بدون نیاز به برنامه دانلود کنید و در تمامی سیستم ها استفاده کنید. آزاد بودن

 

همچنین می توانید نمای igtv اینستاگرام را برای پست خود خریداری کنید. برای این گزینه خرید را کلیک کنید مشاهده IGTV برای این پست. خرید نمای igtv برای پست مورد نظر.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با کیفیت بالا

بهترین سایت برای دانلود عکس اینستاگرام downloadinsta.appاست که امکانات زیادی را ارائه می دهد و سعی می کند به راحتی نیازهای شما را در زمینه شبکه های اجتماعی برآورده کند.

 

دانلود استوری های دیده نشده

دانلود استوری های گمشده اینستاگرام به صورت کاملا ناشناس و بدون رمز عبور. برای این کار روی منوی بالای سایت کلیک کنید تا استوری های گم شده دانلود شود و شناسه صفحه را در کادر مربوطه وارد کنید تا مشاهده شود. اشتراک‌گذار اینستاگرام و به راحتی می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.

 

استوری اینستاگرام را بدون نرم افزار دانلود کنید

 

دانلود استوری اینستاگرام یکی دیگر از قابلیت های سایت  downloadinsta.app است که با آن می توانید به راحتی از تمامی صفحات عمومی استوری دانلود کنید. برای شما ایجاد می کند که می توانید با کلیک بر روی دانلود به راحتی دانلود کنید.

 

استوری اینستاگرام را پیج های شخصی را دانلود کنید

 

دانلود استوری اینستاگرام پیج شخصی یکی از درخواست های کاربران ماست اما همانطور که می دانید به دلیل سیستم امنیتی اینستاگرام امکان دانلود استوری صفحه شخصی وجود ندارد.

 

دکمه بازگشت به بالا