قهوه گانودرما دکتر بیز دیجی کالا

جهت سفارش، محصول مورد نظر خود را از گروه های زیر انتخاب نمایید. جهت اطلاع از قیمت قهوه گانودرما به مراجعه نمایید. در ادامه همین صفحه می توانید راهنمای خواص قهوه لاته گانودرما را مطالعه فرمایید. گانودرما پوسته ی سخت و چوب مانندی دارد که مصرف آن را دشوار می کند. در نتیجه ابتدا باید آن را فرآوری کنیم تا بتوانیم مصرف کنیم و از تمام خواص آن بهره ببریم. گانودرما به صورت های مختلفی مانند پودر گانودرما، قارچ خشک شده، کپسول، دمنوش، شامپو، صابون و قهوه مصرف می شود.

پودر قارچ گانودرما

ساده ترین روش مصرف گانودرما استفاده از آن به صورت پودر می باشد. البته این پودر به صورت دمنوش مصرف می شود و به هیچ وجه نباید به صورت مستقیم مصرف گردد. قیمت قارچ گانودرما در ایران (به صورت یا خشک)، گرمی یک الی دو هزار تومان است.

معروف ترین روش مصرف گانودرما لوسیدوم در دنیا ترکیب آن با قهوه است که به این ترتیب با صرف روزانه یک فنجان قهوه گانودرما در طعم های مختلف از تمام خواص گانودرما بهره مند می شویم.

قهوه به دلیل دارا بودن کافئین طبیعی و همچنین خواص منحصر بفرد دیگری که دارد به عنوان مکمل در کنار گانودرما عمل می کند و خواص جدید و مضاعفی را بوجود آورده و همچنین باعث افزایش جذب گانودرما می شود.

*میزان کافئین و شکر موجود در قهوه گانودرما کاملا استاندارد است و حتی بیماران قلبی و دیابتی نیز با مصرف آن دچار مشکل نمی شوند

قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز در بازار

یکی از مهمترین نکاتی که باید در خرید قهوه گانودرما دکتر بیز و سایر محصولات سلامت محور این کمپانی به آن توجه کنیم این است که اکثر این محصولات در ایران به شکلی کاملا انحصاری و فقط توسط خود شرکت دکتر بیز تولید و عرضه می شوند. به زبانی دیگر تمامی این محصولات، فقط یک تولید کننده، فقط یک عرضه کننده و فقط بک قیمتِ مصوبِ تعریف شده برای هر محصول دارد که تماما توسط شرکت بیز انجام می شود و با برند دکتر بیز شناخته می شود.
پس در نتیجه اولا این محصولات، تولید کننده ی دیگری به غیر از شرکت بیز در ایران ندارد که با قیمت های مختلفی عرضه شود و دوما زمانی ما می توانیم با خیال راحت از محصولات استفاده کنیم که مطمئن باشیم محصول و یا محصولات خریداری شده مستقیم و بدون واسطه از شرکت برایمان ارسال شده است که در این صورت محصول قیمت مصوب خود کمپانی را داشته و ارزانتر و یا گرانتر خریده نخواهد شد.

اگرچه که روی جلد آن درج شده است، 684 هزار تومان می باشد اما در صورتی که مستقیما از شرکت خریداری نمایید با احتساب تخفیف فروش مستقیم، به مبلغ 595 هزار تومان تقدیم شما می گردد.

خرید قهوه گانودرما دکتر بیز اصل

در مورد محصولات خوراکی علی الخصوص محصولات سلامت محور یکی از مهم ترین نکات خرید محصول معتبر از فروشنده معتبر است. متاسفانه در سال های اخیر فروشندگان بسیاری اقدام به فروش قهوه گانودرما با قیمت های متفاوت کرده اند که تشخیص فروشنده اصلی و معتبر را سخت نموده است.جهت خرید قهوه گانودرما دکتر بیز تنها می توانید به نمایندگان مستقیم این شرکت از جمله همین سایت مراجعه نمایید.

قهوه گانودرما را از کجا تهیه کنیم؟

در حال حاضر و در دنیا تنها دو شرکت معتبر در زمینه ی تولید و فرآوری قهوه گانودرما وجود دارد که توانسته اند با رعایت تمامی اصول آزمایشگاهی و لحاظ نمودن همه ی استانداردهای لازم این محصول را تولید کنند و به مصرف افراد بسیاری در سرتاسر دنیا برسانند. یکی از این دو شرکت، شرکت ایرانی میباشد.

این شرکت خرید قهوه گانودرما را برای ایرانیان ارزان و آسان کرده است. چرا که نمونه های مشابه این محصول بالای یک میلیون تومان قیمت دارند و در بازار ایران موجود نیستند. فروش قهوه گانودرما تنها از طریق نمایندگان مستقیم این شرکت به فروش می رسد، لذا محصولات این شرکت در سایت هایی نظیر دیجی کالا عرضه نمی گردد.

در رابطه با پیج های اینستاگرامی باید گفت بسیاری از افرادی که در این پیج ها فعالیت می کنند عمدتا بازاریابان مستقل خود شرکت بیز هستند که محصول اصلی را به فروش می رسانند اما در مقابل بسیاری از افراد سودجوی دیگری هم وجود دارند که خود را نمایندگی قهوه گانودرما و یا از مراکز فروش قهوه گانودرما معرفی کرده و با سوء استفاده از عنوان بیز و گانودرما اقدام به فروش محصولات تاریخ گذشته و یا دست کاری شده می کنند

قهوه گانودرما دکتر بیز در دیجی کالا عرضه نمی گردد و یکی از دلایل اصلی نیز مواردی است که به آنها اشاره کردیم. در رابطه با سایر سایت های فروشگاهی و واسطه ای نیز که امکان خرید قارچ گانودرما و قهوه ی گانودرما از آنها وجود دارد، یک دلیل مهم وجود دارد که چرا از این سایتهای واسطه ای و فروشگاهی نباید قارچ گانودرما خرید:

در سایتهای فروشگاهی و واسطه ای هر شخصی می تواند به فروش محصولات اقدام کند، پس در نتیجه بسیاری از قهوه های گانودرمایی که در این سایتها مشاهده می کنیم توسط افرادی متفرقه در حال عرضه شدن هستند. به همین دلیل تنوع و اختلاف قیمت قهوه قارچ گانودرما و یا سایر محصولات سلامت محور شرکت بیز در این سایتها که تعدادشان هم کم نیست، انقدر زیاد است

بسیاری از افراد در واقع فقط به این موضوع که این سایتهای واسطه ای معتبر و شناخته شده هستند بسنده می کنند و به موضوعات دیگر توجهی ندارند در صورتی که معتبر بودن این سایتها الزاما به معنای معتبر بودن محصولی که در این سایتها به فروش می رسد نیست و همین اختلاف و تنوع قیمت محصولات گانودرما در این سایتها گواه این مدعاست. پس در نتیجه ثبت سفارش قارچ گانودرما و خرید قهوه گانودرما از هر سایت واسطه ای و فروشگاهی که به صورت تخصصی در زمینه ی گانوتراپی فعالیت نمی کند، مطمئنا نمی تواند خرید قابل اطمینانی باشد.

سوالات متداول مشتریان

قیمت قارچ گانودرما

موضوع مهم دیگر، خرید قارچ گانودرما سالم و  خرید پودر گانودرما می باشد چرا که با افزایش تمایل مردم به مصرف قارچ گانودرما، به تعداد افرادی که قارچ گانودرمای بی کیفیت، تقلبی و داراری ناخالصی های فراوان را عرضه می کنند هم روز به روز افزوده می شود.

با توجه به جدید بودن این محصول در کشور ما و نبود تخصص و دانش کافی در این زمینه امکان تشخیص قارچ گانودرما لوسیدوم اصل از نمونه های تقلبی و بی کیفیت آن بسیار سخت می باشد و برای یک مصرف کننده عملا غیر ممکن خواهد بود مخصوصا زمانی که قصد مصرف قارچ گانودرما را به شکل پودر شده داشته باشد.

همانند قهوه های گانودرما، قیمت اصولی و منطقی محصول می تواند در اینکه محصولی با کیفیت را میخریم یا نه، نقش موثری را ایفا کند چرا که معمولا قیمت پودر قارچ گانودرما و قیمت قارچ گانودرما سالم، به عوامل زیادی بستگی دارد عواملی مانند:

  • اینکه کدام قسمت قارچ گانودرما عرضه می شود چون بیشترین خاصیت قارچ گانودرما در کلاهک قارچ می باشد که طبیعتا بالاترین قیمت را هم دارد
  • اینکه نژاد و گونه ی اصلی قارچ گانودرما عرضه شده چه می باشد چراکه قارچ گانودرما داراری گونه های بسیاری است که ارزش غذایی و دارویی کمتری به نسبت قارچ گانودرما لوسیدوم که ارزشمند ترین گونه ی آن می باشد دارد و دارای قیمتی به مراتب کمتر از قیمت گانودرما لوسیدوم نیز هستند
  • نحوه ی کشت قارچ گانودرما که می تواند در به وجود آمدن مولفه های ارزشمند نهایی آن نقش بسیاری داشته باشد که طبیعتا بر روی قیمت نهایی محصول هم تاثیرگذار خواهد بود
  • همچنین عوامل دیگری مانند زمان برداشت و شرایط نگهداری قارچ هم می تواند در قیمت قارچ گانودرما تاثیر گذار باشد

پس در نتیجه اگر قارچ گانودرما قیمت بسیار پایینتری داشته باشد به این معناست که احتمالا ارزش غذایی و کیفیت پایینتری به نسبت استانداردهای تعریف شده برای این قارچ دارا می باشد البته این موضوع به این معنا هم نیست که هر چقدر قارچ گانودرما قیمت بالاتری داشته باشد بهتر و خالص تر است بلکه این قیمت باید یک قیمت منظقی و بر اساس کیفتی که می خواهیم از گانودرما دریافت کنیم باشد.

این رقم در حال حاضر بین 1500 تا 2000 تومان است.

نکته ی مهم دیگری که باید در خرید قارچ گانودرما به آن توجه کنیم، تهیه ی این محصول از مراکز معتبر و تخصصی در حوزه ی گانوتراپی می باشد چرا که این مراکز با بررسی تخصصی و حساسیت بالایی اقدام به عرضه ی قارچ گانودرما لوسیدوم سالم و پودر شده می کنند و مصرف کنندگان می توانند در کنار خرید قارچ گانودرما از مشاوره های تخصصی گانوتراپی هم بهره مند شوند تا بدین شکل بیشترین اثر بخشی را از هزینه ای که می کنند ببینند.

قارچ گانودرما را از کجا تهیه کنیم؟

سایت گانودرما دات آی آر با داشتن بیش از 1000 بازدید روزانه و بیش از 5000 عضو باشگاه مشتریان سیاست خود را مبنی بر عرضه محصولات معتبر گانودرما، بنا کرده است.

  • این سایت نماینده مستقیم شرکت ایرانی دکتر بیز تولید کننده محصولات گانودرما لوسیدوم با کیفیت بین المللی می باشد. مجوز ها و تاییدیه های قهوه گانودرما دکتر بیز:
  • محصولات قارچ گانودرما خام مانند پودر یا قارچ گانودرما کامل که در این سایت عرضه می شود نیز جز با کیفیت ترین گانودرما لوسیدوم بازار می باشد که با قیمتی مناسب تقدیم شما می گردد.
  • توجه: قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز 340 هزار تومان (قیمت فروش مستقیم کارخانه 298 هزار تومان) است. اخیرا مشاهده شده قهوه های گانودرمای تقلبی با نام با قیمت هایی بسیار پایین تر به فروش می رسد. تشخیص غیر اصل بودن محصول به خصوص در مورد اجناس دستکاری شده عملا غیرممکن است.

تنها شرکت ایرانی است که توانسته با صرف زمان و هزینه های لازم در جهت تولید با کیفیت ترین قهوه گانودرما، به دومین شرکت تولید کننده قهوه گانودرما در جهان تبدیل شود و خرید قهوه گانودرما را برای ما آسان و ارزان نماید. البته محصولات سلامت محور دکتر بیز صرفا به گانودرما محدود نمی شود و محصولات ویژه ای مانند ، ، سبوس برنج قهوه ای و دمنوش کبد چرب نیز توسط این شرکت تولید می گردد. قيمت قهوه فوري موكا دكتر بيز که روی جلد آن نیز درج شده است، 340 هزار تومان می باشد.

دکمه بازگشت به بالا