عمومیکسب و کار برتر

گن لباس لاغری

گن از ترکیب الاستین (اسپندکس) و پلی آمید (نایلون) تشکیل شده است تا رابطه ای جادویی بین فشرده سازی، کنترل و نرمی و راحتی فراهم کند. برخی از برند ها گن های زنانه را در طیف وسیعی از سطوح فشرده سازی، از فرم دهی ملایم گرفته تا کانتورینگ سخت ارائه می دهند. گن ها با خاصیت کشسانی بسیار قوی شکم، پهلو، ران و بازو را لاغرتر نشان می دهند.

بسته به طراحی گن، باعث برجسته دیده شدن باسن و سینه می شود. گن های لاغری فشار بسیار زیادی را به اندام های داخلی وارد می کنند، از این رو برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند. یک مناسب برای زیر لباس مجلسی، گنی است که اندام را متناسب با فرم لباسی که دارید تغییر می دهد. بهتر است هنگام ، گن با کیفیتی را انتخاب کنید، زیرا اگر گنی ضخیم را انتخاب کنید از زیر لباس مجلسی شما آشکار می شود و نمای بدی خواهد داشت. همچنین هنگام خرید گن زنانه، گنی را انتخاب کنید که نسبتا راحت باشد و به هیچ وجه باعث آزردگی و درد بدن شما نشود.

انواع گن برای زیر لباس مجلسی

برای انتخاب گن برای زیر لباس مجلسی ابتدا باید با انواع آن آشنا شویم تا بتوانیم انتخاب مناسب تری داشته باشیم. انواع گن برای زیر لباس مجلسی عبارتند از: یا گن شکم پهلو ، گن شلوارکی یا لاغری ران پا، گن یکسره یا تمام بدن، گن ساعت شنی، گن بازو ترکیب شورت زنانه و گن یکی از مدل های بسیار کاربردی و عالی از طراحان لباس زیر بوده است که به راحتی کار یک گن لاغری را انجام می دهد. شورت گن دار ترکیبی از یک شورت و گن است که ویژگی آن فرم دادن به بدن و پوشاندن و جمع کردن چربی ها است.

شورت گن دار کشسانی بسیار بالایی دارد و سبب فشرده شدن چربی ها به داخل شده و به محض پوشیدن آن، سایز باسن، ران، شکم و زیرشکم و پهلو ها ۲ الی ۳ سایز کاهش می یابد. در واقع شورت گن دار از انواع شورت های فانتزی است که استفاده از آن معمولا برای زمان های خاص مانند شرکت در مهمانی و استفاده از لباس های مجلسی است. با پوشیدن این شورت و فرم گرفتن عضلات باسن و جمع تر شدن شکم و پهلو، لباس مجلسی یا هرنوع لباسی که به تن دارید تن خور بهتری نیز پیدا می کند. در واقع با استفاده از شورت گنی، تمام پایین تنه تغییر کرده و اندام به طور کلی زیباتر به نظر میرسد.

مزیت استفاده از شورت گنی این است که پوشش دهی بسیار خوب و تغییر در چند ناحیه از بدن را دارد و با استفاده از آن کل پایین تنه تغییر می کند. در صورتی که شورت گن دار کیفیت خوبی داشته باشد، راحت است و موجب حساسیت نمی شود. این نوع از گن های لاغری، علاوه بر پوشش دهی شکم، تا بخش ران ها نیز امتداد دارد. به همین دلیل شکم و بخش ران را تحت فشار قرار می دهد تا فرم و شکل بهتری بگیرد. از گن شلوارکی یا لاغری ران پا، بیشتر زمانی استفاده می شود که علاوه بر افزایش وزن در بخش شکم، چربی اضافه نیز در ران های خود دارید این نوع گن لاغری بیشتر چربی شما را پنهان می کند.

گن های یکسره یا تمام بدن، از بخش سینه شروع می شوند و تمامی بخش های بالا تنه همراه با باسن را پوشش می دهند. بنا به تنوعی که این مدل گن ها در خود دارند، گاهی این گن های لاغری تا بخش ران یا پایین تر از آن امتداد پیدا می کند. خانوم ها از این گن لاغری برای خوش فرم تر شدن استایل خود در زیر لباس استفاده می کنند. اگر می خواهید حداکثر فرم دهی همه جانبه را داشته باشید، این مدل از لباس های لاغری برای شما مناسب است. در اصل این نوع گن زنانه، نوعی کرست است. گن یکسره یا تمام بدن، بخش بالاتنه بدن را تحت فشار قرار می دهد و باعث می شود کمرتان باریک به نظر برسد و سینه هایتان خوش فرم تر از همیشه نشان داده شود.

بهترین گن برای زیر لباس مجلسی گن ساعت شنی است، زیرا به بدن فرمی حالت ساعت شنی می دهد و بین بانوان طرفداران زیادی دارد. این گن بخش شکم و پهلو را جمع کرده و در کمر حالت باریکی ایجاد می کند. این مدل گن ۹ تا ۲۵ عدد فنر نگهدارنده می تواند داشته باشد تا از افتادگی شکم و پهلو جلوگیری کند. هر چه تعداد فنر ها بیشتر باشد متناسب با آن تعداد قزن نیز افزایش پیدا می کند، در نتیجه پوشش دهی بهتری هم خواهد داشت. در گن ساعت شنی شکم به دلیل داشتن قزن های قابل رگلاژ، می توان این نوع گن را مطابق با سایز خود تنظیم کرد. از گن ساعت شنی برای اصلاح فرم قوز کمر هم بهره می برند.

این گن لیفت بازو و خاصیت ارتجاعی و فشرده سازی قوی بازوها و قسمت بالایی بدن را به شما ارائه می دهد. این نوع گن فرم دهنده بازو بوده و با فشار قوی روی بازو قرار می گیرد. پوست شل را سفت می کند، چربی اضافه را پنهان می کند و اندازه بازو را کاهش می دهد و بازو را لاغر نشان می دهد. بهترین گن برای زیر لباس مجلسی، گن ساعت شنی است. زیرا فرم بسیار زیبایی به بدن می دهد. همچنین فنر و قزن زیادی دارد و همین مسئله باعث استحکام بیشتر آن می شود. این گن بخش شکم و پهلو را جمع کرده و در کمر حالت باریکی ایجاد می کند. یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی فروش انواع لباس زیر با کیفیت می باشد.

این فروشگاه با ارائه انواع لباس زیر زنانه و مردانه با قیمت مناسب در خدمت همه ی افراد با اندام های متفاوت می باشد. شما می توانید برای خرید گن زنانه به این سایت مراجعه کنید. گن انواع زیادی دارد که از بین آن ها گن لاغری بیشترین استفاده را دارد. برای خرید گن زنانه و مشاهده انواع گن زنانه می توانید از سایت شرق دیدن نمایید. گن زنانه انواع متفاوتی دارد که هرکدام از آن ها کاربرد خاصی دارند. هنگام خرید گن زنانه سعی کنید گنی را انتخاب کنید که استاندارد باشد و پارچه مرغوبی داشته باشد. زیرا ممکن است پوشیدن طولانی مدت برخی گن ها باعث بروز بیماری شود.

همچنین برخی از پزشکان پس از جراحی هایی که در ناحیه شکم یا پهلو انجام می دهند، معمولا توصیه به پوشیدن گن می کنند. در انتخاب و خرید گن زنانه به طراحی، جنس، دوخت و قیمت آن توجه کنید. هنگام انتخاب گن برای زیر لباس مجلسی گنی را انتخاب کنید که برای تیپ بدنی شما راحت و موثر باشد. جهت خرید گن زنانه می توانید با بررسی خرید خود را از انجام دهید. گن زنانه محصولی است که به منظور لاغر سازی غیر دائمی موضعی قسمت‌های مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. گن‌ها با خاصیت کشسانی بسیار قوی، شکم، پهلو و ران پا و بازو را لاغرتر نشان می‌دهد.

بسته به طراحی گن، باعث برجسته دیده شدن باسن و سینه می‌شوند. گن‌های لاغری فشار بسیار زیادی را به اندام‌های داخلی وارد می‌کنند. از این رو استفاده‌ی طولانی مدت از آن پیشنهاد نمی‌شود.  کاربرد گن زنانه گن‌ها علاه بر لاغری برای مراقبت پس از جراحی نیز به کار گرفته می‌شوند. این نوع از گن‌ها با گن زنانه لاغری متفاوت است. گن پس از جراحی، گن سوختگی به بهبود بیمار پس از جراحی کمک می‌کنند. هم‌چنین گن‌های مناسب بارداری شرایط بارداری را برای شخص راحتتر می‌سازد.

انواع مدل گن زنانه

گن شکم و پهلو این نوع گن متداول‌ترین نوع گن است که به منظور لاغری شکم و پهلو، آن‌ها را کاملا فشرده می‌کند و اندامی زیبا مانند ساعت شنی برای شما به ارمغان می‌آورد. از این رو به آن گن ساعت شنی بند سوتینی نیز گفته می‌شود.  گن زنانه یکسره گن یکسره دارای سوتین است و در دو حالت بنددار و بند قابل تنظیم طراحی می‌شوند. این محصول تمام سینه، شکم، پهلو و باسن را در برمی‌گیرد و اندام ساعت شنی را برای شما می‌سازد.

گن پادار به صورت شلوارک تا زانو و به صورت شلوارک تنها یا به صورت یکسره ارائه می‌شوند. بخش بلند شلوارک وظیفه‌ی فشرده کردن و لاغر سازی ران پا را بر عهده دارد.  استفاده از شورت گنی برای جمع کردن شکم و پهلو بسیار متداول است. این محصول مانند شرت کشی است و کاملا عادی پوشیده می‌شود و در مدل‌های دیگر توسط مجموعه‎‌ای از قزن‌ها بسته می‌شود.  گن بازو این محصول به صورت نیم تنه طراحی می‌شود و بازوها را به طور کامل پوشش می‌دهد. گن فرم ایزی محصولات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهد.

جنس های متنوع گن زنانه

مهم‌ترین نکنه در هنگام خرید انواع گن و شکم بند، جنس آنهاست. این محصولات از قابلیت کشسانی بسیار بالایی برخوردارند و باید بدون آسیب دیدگی، به مقدار بسیار زیادی کشیده شوند. علاوه بر آن برخی از مدل‌های آن داری فنر هستند. بنابراین در هنگام پوشیدن و شستشو به مراقبت زیادی احتیاج دارند. جنس پلی آمید، لاکرا، الاستین از جمله پارچه‌های متداول برای دوخت گن زنانه است. گن زنانه فرم تایم و گن زنانه ارتان از این نظر حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. رنگ های محبوب گن زنانه گن‌های لاغری، در رنگ‌های بسیار محدودی تولید می‌شوند. رنگ‌های روشن و کرمی نزدیک به رنگ پوست بدن، مشکی و سفید از جمله رنگ‌های پرطرفدار گن زنانه است.

برندهای معروف تولید کننده گن زنانه

برای آنکه گن و شکم بند شما برای مدت‌های طولانی کار کند و سالم باقی بماند، بهتر است آن را از برندهای معتبر و با کیفیت تهیه کنید. در این زمینه می‌توان گن زنانه اسلیم لیفت، گن زنانه کاسمارا و گن زنانه تریومف را نام برد. شما می‌توانید انواع گن زنانه و شکم بند لاغری از فروشگاه آنلاین دیجی‌استایل تهیه کنید. این محصول علاوه بر خانم‌ها، مدل‌های مردانه نیز دارد و در تناسب اندام آنها تاثیر قابل توجهی می‌گذارد.

لیلا بنی نعمتی

من لیلا هستم، خبرنگاری که با نگاهی به آینده، مسائل امروز را تحلیل می‌کنم. در این سایت، با بررسی روندهای اجتماعی و اقتصادی، به دنبال درک بهتر چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی جامعه در آینده هستم.
دکمه بازگشت به بالا