عمومیکسب و کار برتر

دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی

احتمالا موقع نصب ماشین لباسشویی برای شما هم، تکنسین‌ کلی اصطلاح و نکته‌ی ریزو‌درشت راجع ‌به علامت های روی ماشین لباسشویی و کار با آن گفته باشد. اما به هر دلیلی همه‌ی آن نکات یادمان می‌رود. شاید چون برای ماشین لباسشویی جدیدمان ذوق زده‌ایم، فردای آن روز هیچ‌کدام از نکته‌های به دردبخور خاطرمان نیست.
جز اینکه ماشین لباسشویی چطور روشن می‌شود و چطور شروع به شستن لباس‌های کثیفمان می‌کند. تنها چیزی که اکثر ما در مورد علامت های روی ماشین لباسشویی می‌دانیم این است که برای شستن هر نوع لباس برنامه‌ای مخصوص طراحی شده. اما فقط تعداد کمی از ما کار با آن برنامه ی لباسشویی ال جی را بلدیم. بقیه‌ی ما فقط یک سری نماد و نام انگلیسی نامفهوم می‌بینیم.
من می‌خواهم در این مقاله یک راهنمای کامل و ساده برای دانستن تمام فوت‌ و‌ فن‌ های ماشین لباسشوییتان و معنی کلمات روی ماشین لباسشویی ال جی + برنامه شستشو ارائه دهم. از این به بعد برای شستن هر چیزی می‌ توانید یک سر به این مقاله بزنید و برنامه‌ی خاص آن را پیدا کنید و آن را طوری بشویید که برای آن برنامه‌ریزی شده است.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در مشهد  بیش از 35 سال است که در این زمینه فعالیت می کند و توانسته است رضایت مشتریان خود را با ارائه بهترین خدمات جلب کند.

محتوای این مطلب پنهان
1 انواع علامت های روی ماشین لباسشویی ال جی را بشناسید

انواع علامت های روی ماشین لباسشویی ال جی را بشناسید

آیا برنامه های ماشین لباسشویی ها با یکدیگر متفاوت است؟

نه! هیچ فرقی نمی‌کند ماشین لباسشوییتان ال جی است یا سامسونگ و بوش. همه‌ی آن‌ها از یک سری برنامه‌ های ماشین لباسشویی مشترک برخوردارند. کافیست یکبار علامت های روی ماشین لباسشویی و برنامه لباسشویی را کامل و دقیق بیاموزید. آن‌وقت در سرتاسر کره‌ی زمین می‌توانید لباس‌هایتان را به آسانی بشویید. البته به شرط اینکه در آن نقطه‌ی زمین ماشین لباسشویی پیدا شود.

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی الجی

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی ال جی

برنامه‌های ماشین لباسشویی، برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی الجی، معنی کلمات روی ماشین لباسشویی ال جی + برنامه شستشو و برنامه لباسشویی ال جی بسیار بسیار متنوع‌اند. ما در این مقاله به 80 عنوان برنامه‌ های لباسشویی ال جی اشاره خواهیم کرد. اما مسلماً آنقدر فرصت نخواهیم داشت تا همه‌ی آن‌ها را موبه‌مو بررسی کنیم و توضیح دهیم. بنابراین علامت های روی ماشین لباسشویی را به دو قسمت برنامه‌های اصلی و برنامه‌های تکمیل کننده تقسیم کرده‌ایم. در ادامه به بررسی دقیق 10 مورد از برنامه‌های اصلی شستشو در ماشین لباسشویی می‌پردازیم. پس برای آشنایی با برنامه های شستشو و طرز کار با لباسشویی ال جی + معنی کلمات و برنامه لباسشویی ال جی همراه ما باشید.

برنامه‌ های اصلی شستشو در ماشین لباسشویی

آموزش کار با لباسشویی ال جی

کاربرد برنامه های ماشین لباسشویی ال جی

آموزش استفاده از برنامه لباسشویی ال جی

سازندگان ماشین لباسشویی با استفاده از امکاناتی که در این وسیله در اختیار داشته‌اند راه‌حل‌هایی پیدا کرده‌اند تا همه‌ی لباس‌ها و پارچه‌های ممکن را به بهترین شکل بشویند. مثلاً:

  • برای جلوگیری از چروک لباس‌های نخی، سرعت چرخش موتور را کم کرده‌اند.
  • برای گشاد نشدن لباس‌های پشمی شستشو با آب سرد را در نظر گرفته‌اند.
  • برای اینکه لباس‌های تیره سفید نشوند فشار آب را افزایش داده‌اند تا مواد شوینده به درستی از لباس‌ها پاک شود و باعث سفید شدن آن‌ها نشود.

و ده‌ها راهکار هوشمند دیگر که در دل علامت های روی ماشین لباسشویی گنجانده شدند. حالا اینکه ما همه لباسها را فقط با یک برنامه شستشو دهیم یعنی خودمان را از این امکانات پیشرفته محروم کردیم و پولی که برای دادیم حیف شده! پس بهتر است شروع به یادگیری کنیم و چند مورد از پرکاربردترین برنامه‌ لباسشویی‌ ال جی و برنامه های لباسشویی ال جی را بررسی کنیم. در همین حین به توضیح چگونگی کار ماشین لباسشویی هم خواهیم پرداخت و تقریباً تمام نکات مهم در این بخش ذکر خواهد شد. در مورد برنامه‌های باقی مانده تنها به آن‌ها و موارد استفاده‌ی آن‌ها اشاره می‌کنیم. چرا که توضیح دادن چگونگی کار آن‌ها فقط باعث تکرار مطالب قبلی خواهد شد.


برنامه‌ ی شستشوی Intensive یا متمرکز (مناسب برای شستن لباس‌های کثیف معمولی)

وقتی کودک بازیگوشتان از کوچه به خانه برمی‌گردد و می‌بینید لباسش پر از لکه‌های گلی شده این برنامه‌ لباسشویی ال جی را انتخاب کنید. طبق این برنامه ماشین لباسشویی ال جی شما ابتدا با آبکشی و خیس کردن لباس را از کثیفی‌های سطحی پاک می‌کند. حالا به شکل معمولی به ادامه‌ی شستشو می‌پردازد. زمانی که می‌خواهید از چرک‌مرده شدن لباس‌هایتان جلوگیری کنید این علامت روی ماشین لباسشویی بهترین گزینه‌ی مورد انتخاب شما خواهد بود.

تفاوت بزرگ لباس‌های ورزشی با لبا‌س‌های معمولی در الیاف مورد استفاده‌ی آن‌هاست. در لباس‌های ورزشی معمولاً از الیاف مصنوعی برای پارچه استفاده می‌شود. حتماً هنگام ورزش در سالن متوجه شده‌اید که این لباس‌ها در برابر جذب قطرات عرق بدنتان مقاومت بیشتری نسبت به لباس‌های معمولی از خود نشان می‌دهند. اما بوی عرقی که از آن‌ها به مشام می‌رسد بسیار بیشتر است. برای همین تقریباً پس از هر بار استفاده از این لباس‌ها باید آن‌ها را شست. نکته‌ی مهم در رابطه با این لباس‌ها همین است. آن‌ها آن‌قدر کثیف نمی‌شوند که نیاز به یک شستشوی حسابی داشته باشند.

اما نیاز داریم به صورت مکرر و نسبتاً زیاد آن‌ها را بشوییم. در این حالت اگر از برنامه‌ی شستشوی مناسب برای آن‌ها استفاده نشود به زودی کهنه می‌شوند و خواهند پوسید، یا از فرم اولیه‌شان خارج خواهند شد. برنامه‌ی شستشوی ورزشی به گونه‌ای عملیات شستشو را انجام می‌دهد تا لباس‌ها بیش از حد نیازشان شسته نشوند و در ماشین لباسشویی نمانند. فقط یک نکته، آن هم اینکه بهتر است قبل از شستشو توسط ماشین لباسشویی با افزودن آب دمای لباس‌ های ورزشی را کاهش دهید تا از آسیب به آن‌ها جلوگیری شود.

برنامه شستشوی Duvet (مناسب برای شستشوی پتو، ملحفه و مخمل و انواع الیاف مصنوعی)

زمانی که می‌خواهید لباس‌های مخمل یا پتو و ملحفه و بالشت را بشویید، باید به درجه‌ی دمای آب و دور چرخش شستشو توجه کنید. اما این همه‌ی ماجرا نیست. معمولاً این دسته از الیاف مواد شوینده را در خود نگه می‌دارند. حتماً پس از شسته شدن لباس‌های مخملتان بوی مایع لباسشویی را حس کرده‌اید. ماندن مواد شوینده در لباس‌های مخمل و ملحفه‌ها فقط به بو گرفتن آن‌ها منجر نمی‌شود.

بلکه به مرور ممکن است باعث ایجاد بیماری‌های پوستی و آلرژیک شود. برای رفع این مشکل باید با فشار آب بیشتر لباس‌هایتان را بشویید و لباس‌ها با آب بیشتری مرحله‌ی آبکشی را بگذرانند. این باعث می‌شود مواد شوینده کاملاً از پارچه‌ها شسته شود. تنظیم تمام این مراحل قدری پیچیده و سخت است. اما اگر در شستشو از برنامه‌ی Duvet استفاده کنید ماشین لباسشویی همه‌ی این کارها را متناسب با جنس الیاف مورد نظر انجام می‌دهد.

فقط یک نکته باقی می‌ماند. اگرچه شستشوی پتو با ماشین لباسشویی امکان‌پذیر است، اما بهتر است پتوها را با ماشین لباسشویی نشویید. شستشوی پتو می‌تواند صدمات جدی به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

برنامه شستشوی Mix یا مخلوط (مناسب لباس‌های رنگی یا لباس‌هایی با جنس‌ های مختلف)

وقتی که یک کوه از لباس‌های نشسته وجود دارد، اولین و بهترین انتخاب برنامه‌ی لباسشویی Mix است. هرچند هنوز باید مواظب باشید که لابه‌لای این کوه لباس، به جز لباس‌های معمولی و دم‌دستی خانگی چیزی وجود نداشته باشد. شستشوی لباس‌های مجلسی یا ورزشی در این حالت ممکن است به آن‌ها آسیب برساند. نکته‌ی دیگری که باید در رابطه با این برنامه‌ لباسشویی ال جی بدانید در مورد لباس‌های رنگی است. اگرچه در این حالت امکان رنگ گرفتن دیگر لباس‌ها کمتر می‌شود اما به صفر نمی‌رسد.

باید همچنان مواظب باشید که لباس‌هایتان به دیگر لباس‌ها رنگ پس ندهند. پیشنهاد ما برای اینکه خیالتان کاملاً راحت شود این است که از یک دستمال مخصوص ضدرنگ دهی لباس استفاده کنید تا اگر هم لباسی رنگ پس داد، رنگش جذب این دستمال شود نه لباس‌های دیگر.

برنامه شستشوی Blouses یا Shirt (مناسب بلوز و تی‌شرت)

نام این برنامه گویای عملکردش است. لباس‌هایی از قبیل بلوز و تی‌شرت معمولاً پس از شستشو گشاد یا چروک می‌شوند. برنامه لباسشویی ال جی، برنامه‌ی شستشوی بلوز و تی‌شرت از این صدمات جلوگیری می‌کند. دمای آب در این برنامه کنترل می‌شود تا از گشاد شدن و فرسوده شدن سریع لباس جلوگیری کند. برای حل مشکل چروک‌های زیاد عذاب‌آور هم سرعت چرخش در شستشو کاهش پیدا می‌کند تا پس از شستشو برای اتو کردن بلوز و تی‌شرت مشکل چندانی وجود نداشته باشد و حجم چروک‌ها بسیار کمتر باشد.


برنامه شستشوی Quick Super (مناسب شستشوی سریع)

وقتی عجله دارید که بین علامت های روی دستگاه کدام را انتخاب کنید، این برنامه می‌تواند بهترین برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی باشد. اما نه همه نوع لباسی، این برنامه‌ی شستشو طراحی شده تا بتوانید با استفاده از آن لباس‌هایی را بشویید که هنوز به میزان زیاد کثیف نشده‌اند. اما به هرحال شما قصد شستن آن را دارید. مثلاً لباسی که بیش از چندبار از آن استفاده نکرده‌اید اما بوی عرق می‌دهد. ماشین لباسشویی‌ها معمولاً این گزینه را در 15 الی 30 دقیقه انجام می‌دهند.

برای همین مناسب شستشوی لباس‌هایی هم هست که نمی‌خواهید با شستشوی زیاد از حد از بین بروند و کهنه شوند. اما به هیچ عنوان لباس‌های حساس و ظریف مجلسی یا لباس‌هایی که نیاز به یک نوع شستشوی خاص دارند را با این برنامه‌ نشویید. پس از برنامه ماشین لباسشویی ال جی ( Quick super ) با دقت استفاده کنید.

برنامه شستشوی Cotton (مناسب لباس‌های نخی و کتان)

لباس‌های نخی و کتان هم به قدری حساس‌اند و برای شستشوی آن‌ها باید دقت به خرج دهید. برنامه‌ی شستشوی لباس‌های نخی و کتان برای شستن انواع تی‌شرت و لباس‌های پنبه‌ای، شستن حوله‌ در ماشین لباسشویی ال جی یا پارچه‌هایی با همین جنس مناسب است.

برنامه شستشوی Wool (مناسب لباس‌های پشمی)

من هم در گذشته مثل اکثر کسانی که می‌خواهند لباس‌های پشمی فصل زمستانشان را بشویند این کار را با دست انجام می‌دادم نه ماشین لباسشویی. چون ماشین لباسشویی برای چنین لباس‌هایی درست مثل نابود کننده است. اما پس از اینکه یک بار لباس‌های پشمی و کاموایی‌ام را با برنامه‌ی شستشوی Wool شستم نظرم عوض شد.

با استفاده از این برنامه‌ی شستشو تنظیمات مورد نیاز شستشو به گونه‌ای تعیین می‌شود که به لباس‌های کاموایی آسیبی زده نشود. با استفاده از آب سرد و کم کردن سرعت چرخش از آسیب‌ها جلوگیری می‌شود و نتیجه‌ی شستشو هم بسیار با کیفیت خواهد بود.

تنها نکته‌ی باقی مانده این است که بهتر است در استفاده از این برنامه ماشین لباسشویی ال جی یعنی برنامه‌ی شستشوی لباس بین 2 تا 3 کیلو لباس در ماشین لباسشویی قرار دهید.

برنامه Gentle Spin (مناسب خشک کردن لباس‌ها)

چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده کنیم؟
یرای اینکه بدانید کدام است این برنامه مناسب زمان‌هایی است که می‌خواهید خشک کردن لباس‌هایتان سریعتر انجام شود. یا لباس‌هایتان را با دست شسته‌اید و تنها می‌خواهید آن‌ها را خشک کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید سرعت دور موتور را افزایش دهید اما به شما توصیه می‌کنیم از این کار جز در مواقع ضروری خودداری کنید. چراکه ممکن است به لباس‌های شما آسیب برساند و آن‌ها را بسیار بسیار زیاد چروک کند.

جدول تکمیل کننده‌ ی برنامه‌ های اصلی شستشو در لباسشویی ال جی

برنامه های اصلی
Cotton eco برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های کتان با صرفه جویی انرژی
Cotton Large برنامه‌ی مناسب لباس‌های کتان زمانی که حجم آن‌ها بیشتر است
Synthetic / Mix برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های معمولی و دم‌دستی
Delicate برنامه‌ی مناسب شستن پردهای حریر در لباسشویی ال جی، لباس‌های حریر، ظریف و پرده‌ها
Hand Wash برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌ها زمانی که می‌خواهید شستشو مانند شستشو با دست انجام شود
Quick 30 برنامه‌ی مناسب شستشوی سریع لباس‌ها در 30 دقیقه
Intensive 60 برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌ها به صورت متمرکز، برای لباس های کثیف (در 60 دقیقه)
Bio care برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های لکه‌دار
Boilling care برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های بیمار (شستسشو با بالاترین دما)
Bed cover برنامه‌ی مناسب شستشوی رو تختی و تکه های بزرگ
Bulky برنامه‌ی مناسب شستشوی تکه های بزرگ
Refresh برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌ها با بخار، فقط برای سه تکه لباس (برنامه ضد چروک)
Skine Care برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌هایی که با پوست به صورت مستقیم در تماس می باشد
Stain Care برنامه‌ی مناسب شستشوی ضد لک
Speed14 برنامه‌ی مناسب شستشوی سریع در 14دقیقه
Baby Care برنامه‌ی مناسب شستن لباس نوزاد با ماشین لباسشویی ال جی
Hygiene برنامه‌ی مناسب شستشوی ضد حساسیت
Easy care برنامه‌ی مناسب شستشوی آرام
Direct Wear برنامه‌ی مناسب شستشوی مستقیم (ظرف مدت یک ساعت تا 3 پیراهن نسبتاً کثیف را شسته و خشک می‌کند)
Download Cycle برنامه‌ای برای دانلود دیگر برنامه‌ها (اگر هیچ برنامه‌ای دانلود نشده، برنامه‌ی Rinse+Spin انتخاب می‌شود)
Normal برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های عادی
Eco Wash برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌ها به صورت کم مصرف (برای لباس‌های عادی)
Quick Wash برنامه‌ی مناسب شستشوی کوتاه مدت برای لباس‌های کمتر از 3 کیلو و کم چرک
Normal+Pre Wash برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های عادی هراه با پیش شستشو
+Cotton  برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های کتان با حجم بیشتر یا مصرف کمتر انرژی
Mix Fabric برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های معمولی و مختلف
Easy care برنامه‌ی مناسب شستشوی آرام و شستن پردهای تور در ماشین لباسشویی ال جی (پرده، تور، لباس‌های معمولی با چروک کمتر)
Outdoor برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های ورزشی
Wash +Dry(-kg) برنامه‌ی مناسب شستشو وتنظیم خشک کن لباسشویی ال جی (صددرصد)
Baby Steam Care برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های کودک با بخار
Light Soil برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های رنگی (پیراهن، لباس خواب، پیژامه و…) و پنبه ای با کثیفی معمولی
Underwaer برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های زیر زنانه
lingerie برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های زیر و پارچه‌های لطیف
Speed wash برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌هایی که کمتر کثیف هستند در زمانی کوتاه
lingerie/Wool برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های زیر و پشمی
Boil wash برنامه‌ی مناسب شستشوی بهداشتی
Speed wash + dry برنامه‌ی مناسب شستشوی مقدار کمی لباس که می‌توان آن را در عرض یک ساعت شستشو و خشک کرد
Speed wash برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های که کمتر کثیف هستند در زمانی کوتاه
Single shirt dry برنامه‌ی مناسب خشک کردن یک تکه لباس (پیراهن) در 19 دقیقه
Sanitary برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌ها با دمای بالا
Baby care برنامه‌ی مناسب شستشوی لباس‌های کثیف بچه (پاک کردن لکه های جامد و پروتئینی و عملکرد بهتر آبکشی)
Bedding care برنامه‌ی مناسب برطرف کردن رطوبت و بو از لوازم خواب
Cold wash برنامه‌ی مناسب شستشو با آب سرد و نیروی کمتر (پنبه، لباس زیر، روبالشتی، ملافه)


نکته

 برنامه‌ های تکمیل کننده ماشین لباسشویی ال جی

برنامه‌های تکمیل کننده نیز مانند برنامه‌های اصلی از همان امکانات مشابه استفاده می‌کنند. بنابراین نیازی به توضیح همه‌ی جزئیات در رابطه با آن‌ها نیست و فقط جدولی را که موارد اصلی استفاده‌ی آن‌ها در آن ذکر شده برایتان قرار داده‌ایم تا راهنمای زمان شستشوی ماشین لباسشویی ال جی و برنامه لباسشویی ال جی نیز برایتان باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در مشهد ما یخچال فریزر شما را در انواع مدل ها توسط مجرب‌ ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت عیب یابی و تعمیر و سرویس می‌نمایم.

راهنمای ماشین لباسشویی ال جی - هوم کارا

برنامه های تکمیلی
Pre wash برنامه‌ی مناسب شستشوی اولیه برای لباس‌های کثیف
Time Delay با این برنامه می‌توانید در زمان شروع کار ماشین تاخیر ایجاد کنید
Intensive برنامه‌ی مناسب شستشوی متمرکز برای لباس‌های کثیف
Crease Care برنامه‌ی مناسب شستشوی ضد چروک برای اتو کشی آسان
Medic Rinse برنامه‌ای که دمای آب کشی پایانی را به 40 درجه می رساند
Rinse+spine برنامه‌ی آبکشی و خشک کردن لباس‌ها
Rinse Hold توقف در زمان آبکشی ماشین ظرفشویی ال جی تا کاربر مجدد دستور اجرا دهد
+Rinse یک بار آبکشی اضافه
++Rinse دو بار آبکشی اضافه
Spine خشک کن
No Spine بدون خشک کردن
Temp تنظیم دمای اب
Drain فقط تخلیه
Time Save صرفه جویی در زمان (مدت زمان برنامه را کاهش می‌دهد)
Steam Wash شستشو با بخار
Steam Softener نرم کننده با بخار بعد از خشک کن
Souk زمان اضافه برای لباس‌های کثیفتر (خیساندن لباس)
Wash + Dry شستشو و خشک کن
Dry خشک کن 100%
Cupboard Dry خشک کن قفسه‌ای
iron dry خشک کن اماده برای اتو کشی
Low Temp Dry خشک کن با دما کمتر
Time Dry زمان‌بندی خشک کن
Favorite ذخیره برنامه دلخواه
Air Dry برنامه ای مجزا برای خشک کردن لباس‌ها
Water Level تعین سطح آب بر اساس میزان لباس
Wash اضافه کردن به زمان شستشو
Strong Wave موج ساز (شستشو قدرتمند)
Remote Start کنترل از راه دور
Hot Wash انتخاب ورودی آب گرم
Cold Wash انتخاب ورودی آب سرد

نکاتی که در این مقاله به آن اشاره کردیم:

در این مقاله تمام سعی خود را کردیم تا شما را با موارد زیر آشنا کنیم :

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی معنی کلمات روی ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی
برنامه شستن پردهای توری در لباسشویی ال جی معنی کلمات روی ماشین لباسشویی ال جی قدیمی
نحوه کار با ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی برنامه شستن حوله در ماشین لباسشویی ال جی
نحوه کار با ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی نحوه کار با ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی
نحوه کار با ماشین لباسشویی ال جی درب بالا طرز کار با ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی ال جی نحوه کار با ماشین لباسشویی ال جی لمسی
نحوه کار با ماشین لباسشویی ال جی دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی
طرز کار با ماشین لباسشویی ال جی
برنامه های لباسشویی ال جی ریست ماشین لباسشویی ال جی
خشک کن لباسشویی ال جی دکمه خشک کن لباسشویی ال جی
دکمه های ماشین لباسشویی ال جی برنامه ماشین لباسشویی ال جی
برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی
راهنمای لباسشویی ال جی خشک کن لباسشویی ال جی 8 کیلویی
برنامه های ماشین لباسشویی ال جی دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی

امیدواریم با استفاده از این مقاله توانسته باشید به شناخت کاملی در مورد برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی خود و برنامه لباسشویی ال جی و برنامه های لباسشویی ال جی دست یافته باشید.

علامت های روی ماشین لباسشویی ال جی هر کدام برای یه خروجی و عملکرد لحاظ شده است که با توجه به این علامت ها میتوانید بررسی لازم را انجام دهید. معنی کلمات لباسشویی ال جی و برنامه ماشین لباسشویی ال جی را اگر بدانید میتوانید بهترین کارایی را در لباسشویی خود داشته باشین.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ درخواست خود را ثبت کنید

برنامه لباسشویی ال جی را به خوبی یاد گرفتید؟

اگر هنوز برنامه‌ ای وجود دارد که ما به آن اشاره‌ای نکرده‌ایم و در مورد آن سوالی مد نظرتان است؛ سوالتان را در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم. در انتها اگر ماشین لباسشویی شما مشکلی در اجرای برنامه های شستشو دارد، یا علامت های روی ماشین لباسشویی، برنامه لباسشویی ال جی به درستی کار نمی‌کند، لازم است از یک تعمیرکار متخصص و معتمد برای خود کمک بخواهید. همکاران ما در گلدیران ال جی، با تجربه و تخصص بالا آماده عیب‌یابی و حل مشکلات دستگاه شما هستند. برای مشاوره می‌توانید به ما اطلاع دهید.

مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ در مشهد، بی رقیب بوده و بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می

نحوه عملکرد دکمه های ماشین ظرفشویی ال جی

 

دکمه بازگشت به بالا