اقتصادیکسب و کار برتر

توضیحاتی راجع به مهاجرت به گرجستان از طریق روش تحصیل در دانشگاه های گرجستان

تحصیل در کشور جذاب و زیبای گرجستان

اگر قصد مهاجرت به یک کشور با کیفیت اما ارزان را داشته باشید، گرجستان یکی از بهترین مقاصد برای شما عزیزان است.

روش تحصیل در کشور گرجستان یک راه آسان و کم هزینه برای هجرت از وطن است.

شما می توانید به کشوری بروید که واحد پول آن یورو است و  کسب درآمد کنید.

تحصیل در گرجستان

گرجستان کشوری اوراسیایی ، واقع در دو قاره آسیا و اروپا بین دریای خزر و دریای سیاه ، یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل است. شاید تعجب کنید که چرا تحصیل در گرجستان را با صراحت به شما پیشنهاد می دهیم اما باید گفت که با وجود دانشگاه های معتبر جهانی در گرجستان جای تعجب باقی نمی ماند .

تحصیل در کشور زیبای گرجستان

گرجستان با پیاده سازی معیارها و قوانین مورد پذیرش آمریکا و کانادا در نظام آموزشی و دانشگاهی خود و برخورد عالی با دانشجویان مشغول به تحصیل در گرجستان افراد را برای ادامه تحصیل بیشتر به خود جذب کرده است. پایین بودن هزینه تحصیل در گرجستان نسبت به کشورهای اروپایی ، آب و هوای خیلی خوب یکی دیگر از معیارهای انتخاب تحصیل در گرجستان است.

شرایط پذیرش تحصیل در گرجستان

خیلی از افراد برای اقامت گرجستان و مهاجرت به گرجستان از طریق تحصیل در گرجستان اقدام می کنند. افرادی که با هر هدفی علاقه مند به اقامت گرجستان هستند ، پس از دریافت اقامت جهت تحصیل و پذیرش تحصیل در گرجستان می توانند برای دریافت تابعیت و شهروندی گرجستان اقدامات لازم را انجام دهند در واقع بعد از پذیرش تحصیل در گرجستان دریافت اقامت گرجستان به مراتب اسان تر خواهد شد. لازم به ذکر است که تحصیل در گرجستان یکی از روش های اخذ اقامت گرجستان است اما روش های دیگری مانند سرمایه گذاری در گرجستان ، ثبت شرکت در گرجستان نیز وجود دارد که می توانید برای مهاجرت به گرجستان از آنها استفاده کنید.

شرایط پذیرش تحصیل در گرجستان
شرایط پذیرش تحصیل در گرجستان

جهت پذیرش قطعی تحصیل در گرجستان ، وزارت آموزش وزارت کشور گرجستان باید مدارک تحصیلی شما را تایید کند و مشخص شود که سطح تحصیلات فعلی فرد متقاضی معتبر و قابل قبول است . در واقع می توان گفت شرایط سختی برای تحصیل در گرجستان و پذیرش در دانشگاه های گرجستان سخت نیست و بیشتر باید پروسه ی اداری را پشت سر بگذارید تا گزینش علمی.

مزایای تحصیل در کشور گرجستان

علاوه بر مواردی که تا کنون به عنوان مزیت های تحصیل در گرجستان اشاره کردیم موارد زیر را نیز می توان نام برد :

  • دریافت ویزای تضمینی
  • هزینه تحصیل و زندگی پایین و مقرون به صرفه
  • امکان پذیرش برای تحصیل در گرجستان بدون نیاز به مدرک آیلتس
  • دریافت مدرک معتبر و مورد تایید دانشگاه های کشور های تراز اول اروپایی
  • تحصیل در گرجستان و آموزش با کیفیت بالا و هم سطح و منطبق با استانداردهای آموزشی دانشگاه های اروپایی
  • پس از فارغ التحصیل شدن ، امکان دریافت اقامت و مهاجرت به اروپا را خواهید داشت.

هزینه تحصیل در گرجستان

هزینه تحصیل در گرجستان معقول و مقرون به صرفه است. با مبلغی متوسط تحصیل در گرجستان با شرایطی مناسب در کشوری زیبا با مردمی مهمان نواز و زندگی با ارامش و امنیت برای شما فراهم خواهد شد. در کشور گرجستان امنیت بسیار بالاست و کسب مقام سوم امنیت از دیگر مزایای زندگی در این کشور است.
گرجستان در سال ۲۰۰۴ در سیستم آموزشی و دانشگاهی خود تغییرات مثبتی صورت داد که این تغییرات بسیاری از دانشگاه های گرجستان را هم سطح با دانشگاه های معتبر جهان قرار داد.

هزینه تحصیل در گرجستان
هزینه تحصیل در گرجستان

عدم نیاز به مدرک زبان یکی از نقاط مثبت تحصیل در گرجستان است . گرجستان نیز با فراهم کردن شرایط و مزایای بسیار برای دانشجویان سعی دارد تا برای گسترش تعاملات فرهنگی ، علمی و همچنین اقتصادی تعداد دانشجویان خارجی خود را افزایش دهد. در گرجستان بیش از ۱۰ هزار دانشجوی خارجی مشغول تحصیل در گرجستان هستند که لازم نیست هزینه تحصیل و مسکن بالایی پرداخت کنند. در ادامه به برخی از رشته ها و شهریه های دانشگاه های گرجستان خواهیم پرداخت.

دکمه بازگشت به بالا