سلامت و دانشکسب و کار برتر

دستگاه تصفیه آب سافت واتر 7 مرحله ای چی انتخاب کنیم؟

تا نام خرید تصفیه آب خانگی به میان می اید ، طوفان انواع برندها و مونتاژ های دستگاه تصفیه اب خانگی انتخاب را بسیار سخت می کند. نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه نیز کار را سخت تر میکند. همواره خرید آگاهانه بهترین نوع خرید محسوب میشود. از آنجایی که انواع دستگاه های تصفیه آب با برند های مختلف و تعداد مراحل فیلتراسیون مختلف وجود دارد بهتر است این دستگاه و روند کاری آن ها را خوب شناخته و بر اساس نیاز خود اقدام به خرید تصفیه آب خانگی نمایید.

تصفیه آب خانگی از کجا بخریم؟

در میان تصفیه اب خانگی، خرید دستگاه تصفیه آب خانگی فراب کالا برند تایوانی همواره در بازار پیش رو بوده است و تصفیه اب های تایوانی با کیفیت و کارایی بسیار بالا حرف اول را در میان برند های حوزه تصفیه آب می زنند. سافت واتر و cck جز بهترین و معروف ترین برند های تصفیه آب خانگی بوده که امروزه به لیل تحریم ها نسخه های مونتاژ داخلی آن ها در دسترس است. اما یافتن مونتاژ های با کیفیت آن ها در مراکز معتبری چون فراب کالا کیفیت این دستگاه ها را تضمین میکند.

خرید تصفیه آب خانگی از برند سافت واتر می کتواند یک گزینه ایده ال برای تصفیه آب خانگی باشد. دستگاه های تصفیه اب سافت واتر در مدل های 6 تا 8 مرحله ای در بازار وجود دارند که شما بسته به نیاز خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. در قسمت بعدی فیلتر ها و نوع عملکرد ان ها معرفی شده است تا با آگاهی بیشتری بتوانید به خرید تصفیه آب خانگی خود بپردازید.

مراحل فیلتراسیون دستگاه های تصفیه آب خانگی

خرید فیلتر تصفیه آب خانگی دارای مراحل فیلتراسیون مختلفی دارند و اکثرا از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کنند. فیلترهای آب مختلف عملکردهای متفاوتی دارند. برخی می توانند طعم آب شما را بهتر کنند، در حالی که برخی دیگر می توانند مواد شیمیایی مضر یا میکروب ها را فیلتر کنند. هیچ فیلتری نمی تواند هر نوع آلودگی را از آب آشامیدنی شما دور نگه دارد و برای داشتن یک اب سالم نیاز است چندین فیلتر در کنار یکدیگر قرار گیرند. دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما دارای مراحل فیلتراسیون زیر هستند:

فیلتر شماره یک تصفیه آب

اولین فیلتر از جنس پروپرلین بوده و در ابتدای کار رنگ سفیدی دارد. وظیفه این فیلتر جداسازی زنگ آهن و رسوبات و مواد درشتی است که همراه آب هستند. معمولا مواد بزرگتر از 5 میکرون در این مرحله از آب حذف می شوند. به دلیل وظیفه این فیلتر، پس از گذشت حدود 6 ماه این فیلتر به رنگ قهوه ای در آمده و دیگر کارایی اولیه را نخواهد داشت.

فیلتر شماره دو

این فیلتر از جنس کربن فعال است که معمولا این کربن ها گیاهی هستند.چرا که استفاده از کرین های صنعتی باعث بروز بیماری خواهند شد. این فیلتر به رنگ سفید است که سفید بودن آن ربطی به زمان تعویض آن ندارد. این فیلتر با کربن فعالی که دارد با مواد سمی واکنش داده به ان ها میچسبد و آب را پاکسازی میکند. عمر مفید این فیلتر نیز 6 ماه است .

فیلتر شماره سه

این فیلتر که آخرین مرحله از مراحل پیش تصفیه اب است از جنی فیلتر مرحله اول بوده با این تفاوت که ذرات بزرگتر از یک میکرون را از آب حذف می کند . عمر مفید این فیلتر نیز حدود 6 ما است .

فیلتر شماره چهار

فیلتر اسمز معکوس که در دستگاه های تصفیه آب به فیلتر ممبران معروف است جز اصلی دستگاه تصفیه اب بوده و مهم ترین مرحله در تصفیه آب خانگی است . این فیلتر با به کار گیری روش اسمز معکوس باعث می شود تنها مولکول های آب خالص از غشای نیمه تراوا رد  شوند و آنچه در مرحله بعد داریم یک آب با خلوص بسیار بالا باشد. این فیلتر دارای عمر مفیدی حدود یک تا دو سال است که بسته به کیفیت  آب منطقه  متغییر است.

فیلتر شماره پنج

فیلتر پست کربن است که از جنس کربن فعال بوده و مانند فیلتر مرحله دوم آنچه از آلودگی های موجود در اب تا این مرحله باقی مانده باشد را از بین می برد . این فیلتر نیز طول عمر مفیدی بین 7 ماه تا یکسال دارد.

فیلتر ششم تصفیه آب

فیلتر مینرال نام دارد. وقتی آب از مراحل فیلتراسیون رد میشود املاح و مواد معدنی مفیدی که در آب وجود دارند از بین می رود این فیلتر در این مرحله املاح و مواد معدنی مفید را به آب اضافه میکند. عمر مفبد این فیلتر بسته به کیفیت اب منطقه و مقدار آبی که از فیلتر عبور میکند 18 ماه است.

 فیلتر های مراحل 7 و 8 که فیلتر های قلیایی کننده آب و همچنین لامپ uv  برای میکروب کشی آب هستند بنا به درخواست مشتری اضافه می شوند.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر 7 مرحله ای

برند سافت واتر از برند های بسیار معروف و قدیمی در میان دستگاه های تصفیه آب است که طرفدان بسیار زیادی دارد. دستگاه 7 مرحله ای از برند سافت واتر ، همانطور که از نام آن پیداست با عبور آب از 7 فیلتر مختلف، با بهره گیری از فیلتر ممبران و روش اسمز معکوس که بهترین روش تصفیه آب است آب آشامیدنی سالم و پاکیزه را در خروجی تحویل میدهد.

 دستگاه های سافت واتر 7 مرحله ای با عملکرد بسیار عالی، تمامی رسوبات و مواد سمی و شیمیایی موجود در آب را حذف میکند. جنس بدنه این مدل از دستگاه های برند سافت واتر از فایبر ضد زنگ است که خیال شما را از بابت پوسیدگی و زنگ زدگی راحت میکند. این دستگاه با وزنی حدود 17 کیلوگرم ،با طراحی بسیار عالی بدون اشغال فضای اضافی می تواند در زیر سینک آشپزخانه قرار داده شود تا در هر زمان که نیاز باشد به راحتی به آب تصفیه شده دسترسی داشته باشید.

خرید تصفیه آب سافت واتر 7 مرحله ای از فراب کالا

فراب کالا مرکز معتبر و فعال در زمینه دستگاه های تصفیه آب خانگی با اطمینان از کیفیت کالاهای خود، برند معتبر سافت واتر 7 مرحله را تا یکسال گارانتی میکند. احتمالا در بازار با قیمت های مختلف از جانب فروشندگان مختلف روبه رو شده اید به منظور احترام به حقوق مشتریان فراب کالا با حذف واسطه ها دستگاه های تصفیه آب خانگی را از برند های معتبربا کمترین قیمت و بالاترین گارانتی و خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار میدهد.

منبع: فراب کالا

دکمه بازگشت به بالا