بهترین شارژر سامسونگ

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که علم و تکنولوژی رو به پیشرفت است با این تکنولوژی ما هم باید رو به جلو حرکت کنیم. امروزه گوشی ما یعنی همه چی از قبیل دفترچه تلفن، موزیک پلیر ،تلفن همراه و حتی تی وی وقتی ما در این حد از گوشی خود استفاده می‌کنیم پس بدیهی است که شارژ آن به سرعت خالی شود یا در موقعیت‌هایی قرار می‌گیریم که باید گوشیمان دائماً شارژ داشته باشد در اینجا باید ما بهترین نوع شارژر را برای گوشی خود انتخاب کنیم تا گوشی به سرعت و در کمترین زمان ممکن شارژ شود و حتی به باتری گوشی ما آسیب وارد نشود.

در این مقاله توضیحاتی در مورد شارژرهای سامسونگ انواع برندهایی که این شارژرها را تولید می‌کنند و در بازار عرضه می‌کنند و همچنین بهترین نوع شارژر سامسونگ کدام یک از محصولات این شرکت می‌باشد و برای چه گوشی‌های سامسونگ چه شارژر با چه توانی نیاز است را به شما توضیح خواهیم داد، همچنین برای اطلاع از قیمت شارژر اصلی سامسونگ به سایت دی جی شارژ مراجعه کنید.

بهترین شارژر دیواری | بهترین شارژر فست شارژ

ویژگی‌های بهترین شارژر سامسونگ

قابلیت شارژ سریع

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که به ذهن هر فردی خطور می‌کند این است که شارژر سامسونگ بتواند دستگاه های هوشمند را در کمترین زمان ممکن شارژ کند یعنی قابلیت Fast Charge داشته باشد. شارژر‌ها سامسونگ طبق اصول استانداردی تهیه میشن که اغلب کاربران دنبال شارژره‌هایی هستند که از فناوری ها(PD) USB Power Delivery یا (QS) Qualcomm Quick Charge پشتیبانی می‌کند که گوشی و وسایل هوشمند را در کمترین زمان ممکن با این فناوری بسیار عالی شارژ می‌کند که به باتری دستگاه های هوشمند هیچ صدمه‌ای وارد نشود.

ایمنی شارژر

زمانی که دستگاه هوشمند را به آداپتور متصل می‌کنید تا دستگاه شارژ شود باید این ایمنی و اطمینان را از آن شارژر سامسونگ داشته باشید که به باتری گوشی و وسایل هوشمند شما صدمه وارد نکند برخی شارژرهای سامسونگ دارای نوعی محافظ داخلی به نام (UL)  Anderwirters Laboratories می‌باشند که باعث می‌شود در زمان شارژ ، دستگاه هوشمندتان شارژ بیش از حد، گرمای بیش از حد در امان باشد و با کمترین زمان ممکن دستگاه شما شارژ شود به همین دلیل باید به دنبال شارژرهایی باشیم که از برندهای معروف می‌باشد تا صدمات کمتری به دستگاه‌های هوشمند وارد شود.

توان ورودی و خروجی شارژر

باید قبل از خرید شارژر سامسونگ به این نکات دقت کنید که گوشی شما تا چه توان و ولتاژ و شدت جریان آمپر در زمان استفاده از شارژرهای سامسونگ را پشتیبانی میکند. اغلب این موارد روی جعبه های شارژر ذکر میشود اما باید دقت کنید که ولتاژ خروجی، ورودی شارژر چه میزان است جریان آمپر شارژر چه حد می‌باشد و چند وات را پشتیبانی می‌کند بر اساس این داده‌ها شما می‌توانید بهترین نوع شارژر‌های سامسونگ را تهیه کنید.

پورت شارژرهای سامسونگ

یکی از قدیمی‌ترین پورت‌های شارژر سامسونگ میکرو usb بوده که حتی اغلب محصولات اندرویدی از این پورت پشتیبانی می‌کردند، حتی برخی از تلفن‌های ارزان قیمت سامسونگ هنوز با پورت Micro USB تولید و به بازار عرضه می‌شود. بعدها سامسونگ هم مانند بیشتر برندها از پورت USB تایپ C برای شارژ دستگاه های هوشمند خود بهره برده است.

ویژگی های شارژر سامسونگ

در موقع خرید شارژر سامسونگ حتماً باید دقت کنید که شارژر سازگار با دستگاه‌های هوشمند باشد ، حداکثر ولتاژ ورودی و خروجی چقدر می‌باشد و همچنین شدت جریان آمپر به چه صورت است، نوع کانکتور یکی دیگر از موارد مهم است که باید مد نظر قرار دهید.

بهترین شارژر دیواری | بهترین شارژر فست شارژ

تشخیص شارژر اصلی و فیک سامسونگ

نوشته‌های روی شارژرهای سامسونگ

در تمام شارژرهای سامسونگ حروف سامسونگ به صورت لاتین و با ظرافت و دقت خاصی روی آن نوشته شده است که اگر دقت کنید می‌توانید این تفاوت را در شارژر فیک مشاهده کنید ، هر شرکت هایی که شارژر تقلبی تولید میکنند تمام سعی خود را بکار می‌گیرند اما به هر حال در این کار موفق نبوند.

مشخصات شارژ

نوشته های که بر روی شارژر میباشد حاوی اطلاعات مهمی است که با دقت به آن مطالب می‌توانیم فیک یا اورجینال بودن محصول مطمئن شویم.محصولات اورجینال کلمه ای به نام UL در یک دایره تو خالی دارد که در شارژر های فیک +A نوشته شده است،

کیفیت ساخت شارژر

سامسونگ به دلیل اینکه یک برند جهانی می‌باشد و کاربران زیادی از محصولات این شرکت استفاده می‌کند به همین دلیل از متریال خاص و با کیفیت بالا و درجه یک در ساخت محصولات مخصوصاً شارژرهای سامسونگ استفاده می‌کند. که در قسمت بالایی و لبه های شارژر انحنا و خطوط بسیار عالی کار شده است. اما در کالاهای تقلبی کیفیت شارژر پایین و از مواد با کیفیت پایین در ساخت محصولات استفاده میشود و داری ناهمواری و خطوط و پلاستیک اضافه روی شارژر ها مشهود است.

کانکتور شارژر سامسونگ

در قسمت کانکتور شارژرهای سامسونگ جای سوکت شارژر اصلی که یک سطح صاف با پلاستیک مرغوب است و با ظرافت و تمیزی خاصی ساخته شده است اما در شارژر فیک در قسمت usb  پلاستیک بی کیفیت و یک سطح ناصاف ساخته شده که این مورد باعث میشود متوجه اورجینال یا فیک بودن شارژر بشوید.

وزن شارژر سامسونگ

شاید بتوان گفت این روش استاندارد برای تشخیص نمی‌باشد اما نکته قابل تامل این است که شارژرهای سامسونگ نسبت به کالاهای فیک از وزن بیشتری برخوردار می‌باشند.

سری‌های شارژر سامسونگ

در سری‌های شارژر سامسونگ در قسمت دوشاخه دارای لایه اضافی پلاستیک است و این کار مقاومت شارژر را چند برابر میکند. در شارژر های تقلبی این مسئله مشاهده نمیشود.

داغ شدن بیش از حد شارژر

نکته بسیار مهم در مورد شارژرهای سامسونگ داغ شدن شارژرهای فیک می‌باشد شارژرهای اصلی از متریال خاصی در ساخت بهره برده که در زمان شارژ داغ نمیشود و حتی برای شارژ دستگاه هوشمند زمان کمی مصرف میشود.

شارژرهای مناسب برای مدل های گوشی سامسونگ

بهترین شارژر دیواری | بهترین شارژر فست شارژ

شارژر 65 واتی سامسونگ : Galaxy A10 سامسونگ ، Galaxy S10 سامسونگ ،Galaxy S9 سامسونگ ،Galaxy S8 سامسونگ ،Galaxy A20 سامسونگ ،Galaxy A30 سامسونگ ،Galaxy A50 سامسونگ ،Galaxy S21 سامسونگ ، Galaxy S22سامسونگ، Galaxy S10 Plus سامسونگ  ، Galaxy S9 Plus سامسونگ ، Galaxy S8 Plus سامسونگ  ، Galaxy S21 ultra سامسونگ ، Galaxy S22 Ultra سامسونگ

شارژر 45 واتی سامسونگ : Galaxy S21 سامسونگ ، Galaxy S22سامسونگ، Galaxy S10 سامسونگ ،Galaxy S9 سامسونگ ،Galaxy S8 سامسونگ ، Galaxy S10 Plus سامسونگ  ، Galaxy S9 Plus سامسونگ ، Galaxy S8 Plus سامسونگ،Galaxy A73 سامسونگ ،Galaxy A72

شارژر 35 واتی سامسونگ : Galaxy A73 سامسونگ ،Galaxy A52 سامسونگ ،Galaxy A72 سامسونگ، Galaxy S10 سامسونگ ،Galaxy S9 سامسونگ ،Galaxy S8 سامسونگ ،Galaxy A20 سامسونگ ،Galaxy A30 سامسونگ ،Galaxy A50 سامسونگ، سامسونگ ، Galaxy A54 سامسونگ ،Galaxy A53 سامسونگ ،Galaxy A34 سامسونگ

شارژر 25 واتی سامسونگ : سامسونگ Galaxy S21 FE، سامسونگ Galaxy A21 ،سامسونگ Galaxy A22، سامسونگ Galaxy A23، سامسونگ Galaxy A53،  سامسونگ Galaxy A52 ، سامسونگ Galaxy A73، سامسونگ Galaxy A72، سامسونگ Galaxy M23

شارژر 15 واتی سامسونگ: سامسونگ Galaxy S8، سامسونگ Galaxy S8 Plus ،سامسونگ Galaxy S9، سامسونگ Galaxy S9 Plus، سامسونگ Galaxy S10، سامسونگ Galaxy S10 Plus ، سامسونگ Galaxy Note 8، سامسونگ Galaxy Note 9، سامسونگ Galaxy Note 10

چنانچه قصد خرید شارژر سامسونگ را دارید به فروشگاه دیجی شارژ سر بزنید.

شارژرکدام برند برای سامسونگ بهتر است؟

شرکت مک دودو

یک برند چینی که شروع کارش از سال 2012 بوده است،اگر برای دستگاه هوشمند خود به دنبال یک شارژر حرفه ای هستید شارژرهای شرکت مک دودو گزینه بسیار عالی میباشد، این شرکت  شارژرهای متفاوتی را عرضه میکند و اغلب شارژرها با چند پورت USB دارد که همزمان میتوانید دو یا چند وسیله هوشمند خود را شارژ کنید مانند شارژر دیواری مک دودو مدل CH-6891 با قابلیت شارژ سریع 18وات ، دارای خروجی Type-C و PD به صورت فست شارژ و محافظت در برابر ولتاژ و جریان بالا میباشد.

شرکت بیسوس یا باسئوس

باسئوس یک برند چینی است که در سال 2011 استارت شروع کار خود را زد . این برند که محصولات خود را از مواد بسیار با کیفیت و مرغوب تولید میکند و فقط به دنبال این است که محصولات خود را بر اساس نیاز کاربران تولید کند. این شرکت انواع محصولات دیجیتالی را تولید و عرضه می کند و از نظر ما این محصول شرکت بسیار جالب و کاربردی می باشد، شارژر رومیزی باسئوس مدل GaN3 Pro 65W این شارژر با توان خروجی 65 وات ، قابلیت شارژ سریع همزمان 4 دستگاه ، پشتیبانی از فناوری GaN 3 Pro و پروتکل‌های PD و QC در ضمن پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Qualcomm را هم دارد و دارای 2 پورت خروجی USB و 2 پورت خروجی Type-C است که شما با داشتن این شارژر رومیزی دیگر نیاز به چند آداپتور و شارژر برای دستگاه های هوشمند خود ندارید.

شرکت انکر

انکر شرکت چینی که دفاتری خود را در سیاتل، واشینگتن و شنژن دایر کرده است این شرکت کار خود را از سال 2011 شروع کرده و در حوزه طراحی، توسعه و فروش لوازم الکترونیکی مصرفی مشغول است. انکر هم مانند دیگر رقبای خود شارژرهای متنوعی را روانه بازار کرده است. شارژر دیواری انکر مدل A2322 از طراحی کوچک و هوشمندانه‌ای بهره می‌برد.این شارژر که ۱۵ درصد کوچک‌تر از آداپتور اصلی شارژ مک بوک میباشد ولی همان توان شارژ خروجی را ارائه می‌کند دارای یک پورت USB و یک پورت USB-C است ، این شارژر پر قدرت، از نیترید گالیم (GaN) به جای سیلیکون استفاده کرده است.انکر با این فناوری میتواند سرعت شارژرهای خودش را افزایش دهد. حداکثر توان خروجی ۴۵ واتی USB-C و برای USB-A خروجی ۱۵ واتی در نظر گرفته شده حتی پشتیبانی از فناوری شارژ سریع را دارد.

شارژر اصلی سامسونگ را از کجا خریداری کنیم؟

در این مقاله تمام مواردی که برای خرید یک شارژر خوب نیاز است بدانید را توضیح دادیم تا در زمان خرید شارژر به مشکل برخورد نکنید.

فروشگاه آنلاین تخصصی شارژر و کابل شارژ دیجی شارژ در زمینه فروش انواع محصولات دیجیتالی سابقه ی ۱۲ ساله دارد که با تکیه بر تجربه و در خواست مشتری بهترین محصولات را با ضمانت و اصالت بر اصل بودن به مشتریان خود ارائه میدهد، شما هر کالایی که از فروشگاه دیجی شارژ خریداری کنید دارای گارانتی است، تلاش ما خدمات بهتر و رضایت مشتریان می باشد.

دکمه بازگشت به بالا