ایا قرص فت فیس باعث چاقی بدن هم میشود؟

معرفی قرص چاقی صورت دائمی فت فیس

قرص چاق کننده صوت فت فیس بدون شک بهترین است. این قرص در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در اختیار شما قرار می‌دهد. قرص فت فیس به شکل قوطی‌هایی حاوی 30 عدد کپسول ساخته و به داروخانه‌ها عرضه می‌شود. قرص چاق کننده صورت Fat Face نه تنها مشکل لاغری صورت شما را برطرف می‌کند بلکه خواص متعدد و بسیار چشمگیر دیگری نیز دارد.

به دلیل وجود مواد آنتی اکسیدان در این قرص مانع ایجاد چین و چروک روی صورت و در نتیجه شادابی پوست صورت می‌شود. همچنین آنتی اکسیدان‌ها بیشترین تاثیر را در جلوگیری از انواع سرطان‌ها دارند. همانطور که می‌بینید با مصرف این دارو قادر خواهید بود با یک تیر چند نشان بزنید. کمتر دارویی وجود دارد که همه این خواص را در خود گنجانده باشد و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه روانه بازار شود. در اینجا ذکر این نکته لازم است که این قرص مخصوص چاقی صورت است و در صورتی که به دنبال بدن هستید پیشنهاد می کنیم با متخصص تغذیه خود مشورت نمایید.

چگونه رژیم دکتر کرمانی را بگیریم | دکتر تغذیه برای لاغری

قرص گیاهی چاق کننده صورت فت فیس

معمولا داروها و روش‌های درمانی بر پایه مواد شیمیایی هستند و به ویژه داروهایی که به شکل قرص تهیه و توزیع می‌شوند. در واقع این گونه داروها از ابتدا ساخته دست انسان هستند. از آن‌جا که این گونه داروها و روش‌های درمانی عوارض متعدد و گاه جبران ناپذیری را به همراه دارند اما قرص چاقی صورت فت فیس با وجود اینکه در قالب قرص ساخته شده است، منشا و اساس کاملا طبیعی و گیاهی دارد.

برخی از قرص‌های چاق کننده صورت را از کورتون‌ها می‌سازند. کورتون‌ها عوارض بسیار زیادی دارند و در صورت مصرف زیاد تاثیرات جبران ناپذیری را بر روی کلیه‌ها می‌گذارند. بنابراین فرد با خوردن این گونه داروها فکر می‌کند که به نتیجه خوبی رسیده است. اما به محض قطع داروهای چاق‌کننده صورت که حاوی کورتون هستند، بلافاصله تورم بدنشان از بین می‌رود. قرص فت فست فاقد کورتون می باشد و از این دارو ها متفاوت است.

همچنین اکثر افراد به دنبال داروها و روش‌های درمانی هستند که کمترین عوارض را در عین حال بهترین نتیجه داشته باشد. داروهایی که منشا آن‌ها از مواد طبیعی باشد نیز این ویژگی را دارند. منشا قرص چاقی صورت نیز گیاهی و طبیعی است. مواد تشکیل دهنده قرص فت فیس عبارتند از: جوانه گندم، منیزیم، روی، پتاسیم، فولات، فسفر ، امگا 3، نوکلئیک اسیدها و انواعی از آنتی اکسیدان‌ها و ویتامین‌ها است. ویتامین‌های موجود در این قرص عبارتند از انواع ویتامین‌های B، A، D و E. در ادامه به توضیح خواص هر یک از مواد به کار رفته در قرص فت فیس خواهیم پرداخت.

جوانه گندم برای چاقی صورت

در ساخت قرص چاقی صورت فت فیس از جوانه گنده بهره برده شده است که جوانه گندم سرشار از پروتئین‌ها و مواد معدنی مختلف است. همچنین به دلیل کالری بالایی که دارد باعث حجیم کردن و چاق شدن سریع صورت نیز می‌شود. جوانه گندم سرشار از مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌های مختلف است به کاهش رادیکال‌های آزاد موجود در بدن کمک می‌کند. رادیکال‌‌های آزاد در واقع در پی متابولسیم سلول‌های بدن به وجود می‌آیند و هرچه مقدار تولید شده از آن‌ها در بدن بیشتر باشد تاثیر مخرب‌تری بر بدن دارد. همچنین این رادیکال‌ها یکی مهمترین دلایل بروز بیماری‌های مهلک مانند سرطان شناخته شده است.

تاثیر آنتی‌اکسیدان‌ها بر صورت

اشعه‌های موجود در خورشید قادرند تولید این رادیکال‌ها را افزایش دهند. اما آنتی‌اکسیدان‌ها با تاثیر بر این مواد و جلوگیری از اثرشان، خواص ضد پیری داشته و پوستی شاداب را ایجاد می‌کنند. علت اینکه آنتی‌اکسیدان‌ها قادرند در برابر این مواد تخریب‌کننده سد تشکیل دهند این است که هم محلول در چربی و هم محلول در آب هستند. از آن‌جا که غشا پوست به گونه‌ای است که یک سمت آن آب‌دوست و سمت دیگر آب‌گریز است، بنابراین این آنتی‌اکسیدان‌ها با خاصیت حل شدن در دو سمت غشا پوست قادرند سد محافظتی ایجاد کنند. آنتی‌اکسیدان‌های موجود در این قرص قرص چاقی صورت عبارتند از: ویتامین e و فلاوانوئید

ویتامین e برای چاقی صورت

ویتامین e همانطور که گفته شد جزو آنتی‌اکسیدان‌ها محسوب می‌شود. بنابراین با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی نه تنها باعث سلامت و شادابی پوست می‌شود بلکه باعث چاق شدن صورت نیز می شود. از طرفی ویتامین e جزو مواد معدنی ضروری برای بدن است که از این جهت نیز تاثیرات خود را بر سلامت پوست خواهد گذاشت.

پتاسیم ، کلسیم و چاقی صورت

همانطور که می‌دانید یکی از مهمترین ماده‌ها برای انقباض ماهیچه‌های بدن و نیز استخوان سازی، کلسیم است. کلسیم با خواص استخوان سازی خود بر روی استخوان گونه قادر است حجم آن را افزایش داده و باعث چاق‌ شدن صورت نیز بشود. پتاسیم همچنین باعث افزایش تراکم استخوان شده و موجب حجیم شدن استخوان گونه نیز می‌شود.

ویتامین B ؛ بهترین ویتامین چاق کننده صورت

همانطور که گفته شده در قرص چاقی صورت فت فیس انواعی از ویتامین‌ها از جمله برخی از انواع ویتامین‌های B وجود دارد. ویتامین ب 12 جزو ویتامین‌هایی است که کمبود آن باعث لاغری و خستگی می‌شود. به همین دلیل در ساختار قرص فت فیس از این ویتامین استفاده کرده‌اند تا بتواند با تاثیر بر اشتهای فرد به چاقی صورت او نیز کمک کند. از طرفی ویتامین‌های گروه B در عملکردهای دیگر بدن از جمله سوخت و ساز، رشد طبیعی سلول‌های بدن، عملکرد سیستم ایمنی بدن و نیز عملکرد صحیح سیستم عصبی تاثیر به سزایی دارند. به طور کلی ویتامین‌های گروه B باعث شادابی پوست و افزایش انرژی بدن نیز می‌شوند.

خواص امگا 3 برای چاقی صورت

پوست برای رسیدن به حالتی شاداب و صاف نیاز به اسید چرب دارد. امگا3 جزو موادی است که دارای اسید چرب‌های فراوان است. از طرفی این ماده در بدن ساخته نمی‌شود و از طریق تغذیه به بدن می‌رسد. بنابراین در صورتی که امگا 3 کافی از مواد غذایی دریافت نمی‌کنید با خوردن قرص چاقی صورت فت فیس علاوه بر چاقی و شادابی صورت نیاز بدنتان را تامین خواهید کرد.

تاثیر نوکلئیک اسید بر پوست

نوکلئیک اسید‌ها واحد سازنده DNA هستند. بنابراین خاصیت بازسازی کننندگی و ترمیم کنندگی دارند. به همین ترتیب قادرند بافت پوست را به سرعت ترمیم کرده و مانع پیری و چروکیدگی پوست شوند. قرص چاقی صورت Fat Face دارای میزان بالایی از نوکلوئیک اسید هاست.

تاثیر منیزیم بر زیبایی صورت

منیزیم با تاثیر بر استخوان گونه و قوی‌تر کردن و مستحکم‌تر کردن آن باعث حجیم شدن این استخوان شده و در نتیجه باعث چاق نشان دادن صورت شما نیز می‌شود. از طرفی منیزیم در متعادل ساختن فشار خون و قند خون نیز به بدن شما کمک می‌کند.

قیمت قرص چاقی صورت در داروخانه

معمولا محصولات و روش‌های بهداشتی درمانی به ویژه محصولاتی که در زمینه پوست ارائه می‌شوند قیمت بسیار بالایی دارد. همچنین افراد در سرتاسر دنیا با فرهنگ‌ها و قشرهای مختلف اهمیت بسیار زیادی برای زیبایی خود قائلند. از این سو بسیاری از آن‌ها هزینه‌های گزافی را برای محصولات زیبایی خرج می‌کنند. با این حال کمپانی سازنده قرص چاقی صورت فت فیس، قرص‌هایی با تاثیر شگفت انگیز ولی با قیمت کم تولید کرده است که همین موضوع باعث جلب توجه افراد زیادی در سرتاسر دنیا شده است. بنابراین قیمت قرص چاقی صورت فت فیس بسیار به صرفه است و تمام افراد قادر به تهیه این قرص هستند.

عوارض قرص فت فیس

هیچ ماده غذایی و خوراکی در دنیا وجود ندارد که فاقد عوارض جانبی باشد. قرص چاقی صورت با برند فت فیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. با وجود اینکه قرص فت فیس منشا طبیعی و گیاهی دارد اما دارای عوارض خاص خود نیز هست. البته این عوارض به ندرت و در صورت استفاده نادرست و بی‌رویه از این محصول ایجاد می‌شوند. مواد معدنی به کار رفته در قرص چاقی صورت به ویژه ویتامین‌ها همگی در صورت مصرف بیش از حد عوارض و مشکلاتی را در پی دارد. خصوصا اینکه ویتامین‌های به کار رفته در این قرص از نوع محلول در چربی هستند. در صورتی که بیماری خاصی دارید و یا داروی خاصی مصرف می‌کنید؛ حتما قبل از مصرف قرص چاقی صورت فت فیس با پزشک خود در میان بگذارید. همچنین در صورتی که هر کدام از موارد زیر را دارید از خوردن این قرص جدا خودداری کنید.

موارد منع مصرف قرص چاقی صورت فت فیس

از طرفی حتما فروشگاه معتبری برای خریداری قرص چاقی صورت فت فیس انتخاب نمایید. زیرا به دلیل شهرت و محبوبیتی که این قرص دارد متاسفانه تحت سواستفاده افراد سودجو قرار گرفته و انواع تقلبی آن را با همان بسته‌بندی روانه بازار کرده‌اند. بنابراین این محصول را از داروخانه‌های معتبر خریداری کنید و به تاییدیه سازمان غذا و دارو و نیز تاریخ تولید و انقضای آن نیز دقت کافی بفرمایید. نکته‌ مهمی که در مصرف قرص فت فیس باید رعایت کنید این است که باید با مقدار فراوان و قابل توجهی آب مصرف کنید. همچنین این قرص با معده خالی نباید مصرف شود.

منبع:

ars.usda.gov

youtube.com

دکمه بازگشت به بالا