خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری در دنیای حاضر فقط به توانایی ارائه آن نیست لذا بسیاری از شرکتهای کامپیوتری توانایی ارائه خدمات شبکه را دارا هستند ولی مشتریان این حوزه سرعت ارائه خدمات در کنار کیفیت بالای ارائه خدمات شبکه را در اولویت قرار می دهند و انتخاب خود را در گرو داشتن حداقل این دو مورد می دانند. خدمات شبکه راه اندازی شامل زیرساخت شبکه ، کابل کشی شبکه اولیه و نصب تجهیزات سخت افزاری شبکه (تجهیزات شبکه) تا نصب سرور و نصب کامپیوترها و بعد از آن پشتیبانی شبکه می شود. از آنجا که سیستم های کامپیوتری بخش جدانشدنی از دنیای تکنولوژی امروز هستند همه سازمان ها و شرکت ها که از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند نیازمند استفاده از خدمات شبکه هستند.

با توجه به تجربه جهانی در خصوص برون سپاری خدمات به شرکت های تخصصی، شرکت ها باید یکبار برای همیشه دغدغه امنیت اطلاعات شرکت و پشتیبانی کامپیوتر ها را به یک شرکت خدمات شبکه واگذار کنند تا آرامش و تمرکز را به تجارت خود هدیه دهند. در حال حاضر شرکت های زیادی خدمات‌ شبکه و فروش تجهیزات شبکه و از جمله کابل شبکه را ارائه می‌دهند که شرکت اعتماد شبکه پرهام با سابقه طولانی از تاسیس تاکنون توانسته است یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه باشد و طیف گسترده مشتریان سرشناس که به ما اعتماد کرده اند نشان از کیفیت خدمات شبکه ارائه شده دارد.

خدمات پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه مجموعه ای از فعالیت های تخصصی است که به شما کمک می کند تا در آرامش کامل در محیط کار خود به کسب و کار خود بپردازید. اگر در شرکت و یا سازمان خود از سیستم های کامپیوتری و شبکه استفاده می کنید، نیاز خواهید داشت تا همه روزه شبکه، سرور و کامپیوتر های خود را بررسی کنید و از صحت عملکرد آنها اطمینان حاصل کنید. کامپیوتر، پرینتر و دیگر سخت افزار خود رو نگهداری و رفع مشکل نمایید. نرم افزارهای و سیستم عاملهای خود را بروز کنید. از اطلاعات مهم و حیاتی کسب و کارتان پشتیبان تهیه کنید و امنیت شبکه و اطلاعات خود را تضمین کنید.

خدمات نگهداری سخت افزار و شبکه

○ مانیتورینگ کلیه تجهیزات شبکه شامل: (انواع سوئیچ، انواع روتر، انواع مودم، ارتباطات اینترنتی و اینترانتی، فایروال، انواع رادیو و ارتباطات بی سیم)

○ مانیتورینگ انواع سیستم های سروری و کلاینتی و انواع ذخیره سازها

○ مانیتورینگ انواع سیستم های عامل و نرم افزارهای داخل سازمان

○ نظارت بر سیاست های دسترسی و ارتباطی سازمان

○ بررسی نیازهای شرکت برای توسعه شبکه و تجهیزات

○ مانیتورینگ مصرف ترافیک اینترنتی و کنترل و مدیریت دسترسی

○ نظارت بر کارکرد آنتی ویروس سیستم ها

○ جلوگیری و برنامه ریزی جهت مقابله با باج افزارها ( Ransomware )

پشتیبانی سخت افزار و شبکه

○ تجهیزات اکتیو شبکه شامل: (انواع سوئیچ، انواع روتر، انواع مودم، ارتباطات اینترنتی و اینترانتی، فایروال، انواع رادیو و ارتباطات بی سیم)

○ تجهیزات سیستمی شامل: (سرورها، کلاینت ها، انواع ذخیره سازها، SAN, NAS, DAS))

○ سیستم عامل ها شامل: (ویندوزی و لینوکسی)

○ انجام خدمات کنترل دسترسی به انواع سخت افزارها توسط شبکه

○ رفع عیوبی شامل: (سخت افزاری، نرم افزاری، اکتیو، پسیو، ارتباطی)

خدمات مشاوره شبکه و ارائه راهکار

یکی از مهمترین فعالیت‌ شرکت اعتماد شبکه پرهام ، عرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت‌ها و مؤسسات می‌باشد، تخصص و دانش شبکه ما یکی از بهترین‌ها در صنعت است. به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهره‌وری، تسهیل سازی امور، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه‌های مرتبط با آن به سرعت در تمامی بخش‌های شرکت‌ها و مؤسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند. این رشد و نفوذ سریع موجب شده است که شرکت‌ها و صاحبان آن‌ها دچار سردرگمی در تصمیم‌گیری و ناتوانی در رفع مشکلات ایجاد شده در این بخش شوند. به همین دلیل نقش مهم و حساس، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه و آی‌تی در این زمینه بسیار پر رنگ و با اهمیت خواهد بود.

Computer network services

چگونه می‌توانید از خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای ما بهره‌مند گردید‌:

 1. با شماره‌های شرکت تماس بگیرید و مشکلات خود را با مشاورین ما مطرح نمایید.
 2. کارشناسان اعتماد شبکه پرهام در صورت امکان به صورت تلفنی و کاملاً رایگان راهکارهای خود را ارائه خواهند داد.
 3. در غیر این‌صورت نیاز به بازدید حضوری از شرکت شما خواهد بود، که در صورت تقاضای شما این امر صورت خواهد گرفت.
 4. کارشناسان ما از مجموعه شما به صورت حضوری بازدید کرده و تمامی مسائل، مشکلات و جوانب را مورد بررسی قرار خواهند داد.
 5. پس از بازدید حضوری، طی جلسه‌ای با مدیران و مسئولان مربوطه، تمامی راهکارها ارائه داده خواهد شد.

کارشناسان مجرب و متخصص اعتماد شبکه پرهام در زمینه مشاوره خدمات شبکه و کامپیوتر – طراحی و نقشه شبکه – تامین تجهیزات شبکه – نصب و راه اندازی شبکه – نظارت و پشتیبانی شبکه با سابقه‌ای درخشان فعالیت دارند.

وظیفه کارشناسان نگهداری شبکه

متخصصان شبکه در مرحله نگهداری شبکه وظیفه دارند که به گونه ای خدمات نگهداری و پشتیبانی از شبکه را ارائه کنند که صاحبان مشاغل و  کسب و کار در آینده با مشکلات کمتری رو به رو شوند. هر مشکلی که در شبکه اتفاق می افتد باعث می شود که هزینه کار شما نیز بالاتر برود. کارشناسان شبکه باید با اصلاح زیر ساخت ها، زیر بنای شبکه را به درستی رعایت کنند تا از اتفاق مشکلات ناگهانی جلوگیری به عمل آورند. وظیفه کارشناس شبکه در طول ارائه خدمات نگهداری شبکه به شرح زیر می باشد :

 • حصول اطمینان از رعایت مقررات قانونی و سیاست های شرکت
 • زمان‌بندی پشتیبان‌گیری و بازیابی خدمات یا شبکه از پشتیبان‌گیری
 • برنامه ریزی برای ارتقاء شبکه
 • ایمن سازی شبکه در برابر تهدیدات داخلی و خارجی
 • نظارت مداوم بر سیستم شبکه
 • شناسایی زود هنگام مشکلات
 • نگهداری از سخت افزار ها
 • بررسی سلامت عملکرد نرم افزارهای شبکه
 • پاسخگویی به نیار کاربران
 • سیستم های کامپیوتری
 • گرفتن بازخورد کاربران ازعملکرد سیستم ها
 • مستند سازی تجهیزات شبکه
دکمه بازگشت به بالا