سلامت و دانشکسب و کار برتر

دانلود نرم افزار آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای کامپیوتر

۵ نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی + لینک دانلود رایگان

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی یکی از انواع منابع آموزشی هستند که شما می‌توانید به‌راحتی از آن‌ها برای یادگیری زبان خود  خصوصا جمله سازی در انگلیسی استفاده کنید. کافیست در گوگل‌پلی و یا اپ‌استور کلمات مربوط به این اپلیکیشن‌ها را جستجو کنید تا با انبوهی از آنها روبرو شوید. در این مطلب سعی کردیم تا با نگاهی دقیق‌تر پنج اپلیکیشن مفید و کاربردی برای آموزش زبان انگلیسی را معرفی کنیم تا شما بتوانید انتخابی بهتر و مفیدتر داشته باشید.

آموزش زبان انگلیسی از اول تا آخر | آموزش زبان انگلیسی از پایه اول

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سریع،چه اپلیکیشن‌های موبایلی به یادگیری زبان انگلیسی کمک می‌کنند؟

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی Rosseta Stone

بسیاری از افرادی که می‌خواهند شروع به یادگیری یک زبان جدید کنند، درباره نحوه و روش یادگیری آن زبان، اطلاعات زیادی ندارند. بعضی از اپلیکشن‌ها برای کسانی که فقط بر کلمات پایه مسلط هستند بسیار مناسب است اما Rosseta stone یکی از نرم‌افزارهای خیلی خوب، برای کسانی است که فقط با کلمات پایه و کلیدی زبان انگلیسی آشنایی دارند.

نرم افزار آموزش زبان رزتا استون به طریقی است که با واژگان شروع می‌شود، به جای آنکه لیستی از کلمات در مقابل دانش آموز باشد که لازم باشد تمامِ آن را بفهمد. این نرم‌افزار دانش آموز را درگیر یادگیری زبان کرده و مهارت‌های اساسی یادگیری زبان مانند استفاده از کلمات، صحبت کردن و نوشتن را تقویت می‌کند. یکی از نکات مثبت این نرم افزار این است که تنها از زبان انگلیسی برای آموزش استفاده می‌کند، در این حالت شما قادر خواهید بود به زبان انگلیسی فکر کنید و به نوعی در محیطی انگلیسی زبان قرار بگیرید. نرم افزار Rosseta Stone بر سه اصل استوار است: یادگیری، تمرین و تمرین‌های بیشتر برای تقویت زبان.

نرم افزار آموزش زبان English Live

اگر به دنبال آن هستید که مهارت‌ خود را در زبان انگلیسی تقویت کنید این اپ (Application) برای شما بسیار کاربردی خواهد بود.

English live  یک برنامه آنلاین آموزش زبان انگلیسی است که به کاربرانش کمک می‌کند تا آسان و سریع زبان انگلیسی را بیاموزند. شما در ۲۴ ساعت شبانه روز از هر جایی که به اینترنت متصل باشید می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید. این برنامه به شما کلاس خصوصی، مکالمه‌های گروهی و مهارت‌های پایه زبان انگلیسی را ارائه می‌دهد.  وقتی زبان آموزان در سطح متوسط یا پیشرفته زبان انگلیسی را می‌دانند، علاقه‌ای به این ندارند تا از سطح پایه شروع به یادگیری کنند و کلمات و گرامر پایه زبان را از نو بخوانند.

اگر در سطح متوسط یا پیشرفته هستید این برنامه برای شما انتخابی فوق‌العاده محسوب می‌شود. وقتی شروع به کار با این برنامه می‌کنید از شما یک آزمون تعیین سطح گرفته می‌شود و سپس به شما یک برنامه مطالعاتی داده می‌شود تا بتوانید روی نقاط ضعفتان و مهارت‌هایی در زبان که نیاز به تمرین بیشتر دارید کار کنید. از مزایای دیگر این برنامه این است که می‌توانید به صورت آنلاین و زنده با مربی‌هایی که به شما در تقویت مهارت‌های زبانتان کمک می‌کنند، کار کنید یا در گرو‌ه‌های آنلاینِ مکالمه با دیگران صحبت کنید و با ممارست در این کار، اعتماد به نفس خود را برای مکالمه به زبان انگلیسی بالا ببرید.

برنامه آموزش زبان Exceller

این اپ انتخاب بسیار خوبی برای کسانی است که می‌خواهند مهارتشان در زبان انگلیسی را با سرعت بیشتری  تقویت کنند. برنامه Exceller یک برنامه مبتنی بر وب است که به شما در تکمیل مهارت‌هایتان کمک می‌کند و ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی را در شما بهبود می‌بخشد. این اپلیکیشن برای کسانی طراحی شده که در حد پایه به زبان انگلیسی مسلط هستند و می‌خواهند سطح خود را ارتقا داده و روان‌تر صحبت کنند.

Exceller ده‌ها برنامه را برای خرید و دانلود روی گوشی فراهم آورده است. این برنامه‌ها روی جنبه‌های خاصی از زبان انگلیسی مانند ضمایر، فعل و واژگان تمرکز دارند. کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه برای سمت‌هایی که می‌خواهند بر روی آن کار کنند‌، مهارتشان را ارتقا داده و نیازی نیست برای کل برنامه هزینه‌ای بپردازند.

اپلیکیشن آموزش زبان Transparent Language

اگر دوست دارید زبان‌های جدید را آنلاین یاد بگیرید از نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی  Transparent Language نمی‌توانید بگذرید. برنامه‌های مبتنی بر وبِ زیادی برای آموزش زبان وجود دارند اما Transparent یکی از بهترین‌هاست. این برنامه به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهد تا از یک برنامه منسجم و با جزئیات برای یادگیری استفاده کنند.

فعالیت‌های بی‌شماری مانند پر کردن جای خالی و مچ کردن گزینه‌ها برای جلوگیری از خسته کننده شدن دروس وجود دارد. همچنین به کاربران برای تقویت مهارت‌های  Reading , Writing, Speaking و Listening  در زبان انگلیسی کمک می‌کند به گونه‌ای که بتوانند در میان افراد انگلیسی زبان با اعتماد به نفس بالاتری صحبت کنند. این برنامه  به گونه‌ای طراحی شده است که به کسانی که می‌خواهند انگلیسی را به سرعت یاد بگیرند، کمک کند. Transparent Language یک برنامه یادگیری آنلاین انگلیسی است، بنابراین نیازی نیست که نگران دانلودهای طولانی یا گم کردن سی‌دی‌ها باشید.

اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی Fluent IQ

همه نرم‌افزارهای یادگیری زبان یک ساختار منظم برای یادگیری ندارند. نرم‌افزارهایی مانند Fluent IQ مجموعه‌ای از موضوعات و منابع یادگیری را آماده کرده‌اند که زبان آموزان می‌توانند در زمان‌های آزادشون به سراغ آن‌ها بروند و برای آنکه این برنامه برایشان مفید باشد باید تا حدی به زبان انگلیسی مسلط باشند و افرادی که هیچگونه پیش زمینه زبان انگلیسی ندارند، نمی‌توانند از این نرم افزار بهره ببرند.

    اگر می‌خواهید روی روند یادگیری‌تان کنترل داشته باشید Fluent IQ  بهترین انتخاب است.

Fluent IQ یک برنامه آنلاین یادگیری انگلیسی است که به شما کمک می کند تا به حد تسلط بر زبان انگلیسی برسید. با این حال، این برنامه برای افراد مبتدی طراحی نشده است. همانطور که گفتیم این برنامه برای زبان آموزانی است که از قبل اصول اولیه زبان انگلیسی را می‌دانند و می‌خواهند مهارت های خود را امتحان کنند مناسب است.

۵  اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بالا به شما برای یادگیری زبان بسیار کمک خواهد کرد تا بتوانید در هر زمان و هرجایی با دسترسی به اینترنت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و از بین هزاران نرم‌افزار موجود در مارکت انتخاب شده‌اند. استفاده از این برنامه‌ها برای زمان‌های مرده‌ای که در مترو یا ترافیک می‌گذارنید، بسیار توصیه می‌شود.

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتر

نرم افزارهای یادگیری زبان انگلیسی انواع متفاوتی دارند. هر کدام معمولاً یک یا چند هدف یادگیری خاص را پوشش می‌دهند و برای سطوح مشخصی طراحی شده‌اند. از طرف دیگر، برخی از آن‌ها از فیلم و انیمیشن برای آموزش استفاده می‌کنند، و برخی دیگر برنامه آموزشی گام به گامی دارند که ممکن است شامل کتاب، مجموعه واژگان، دستور زبان، و تمرین‌های متنوع باشد. دسته‌ای از نرم‌افزارها نیز آمادگی برای آزمون‌های زبان انگلیسی را هدف قرار داده‌اند.

برای آن که یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از یکی از این نرم‌افزارهای آموزشی را شروع کنید، باید ابتدا محتوای آموزشی که نرم‌افزار ارائه می‌کند، شیوه ارائه آن، سطح و کیفیت آن را بررسی کنید. در این مقاله با چند نرم‌افزار آموزشی برای کامپیوتر و لپ‌تاپ آشنا می‌شوید و می‌توانید آن‌ها را با هم مقایسه کنید. شما می‌توانید از نرم‌افزارهای یادگیری زبان انگلیسی برای یادگیری خودآموز این زبان در منزل استفاده کنید، یا برای تمرین بیشتر در کلاس خصوصی زبان انگلیسی شرکت نمایید.

نرم افزار Tell Me More

یکی از قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین نرم افزارهای یادگیری زبان انگلیسی Tell Me More است. این نرم‌افزار را شرکت Auralog در سال 1987 در پاریس تأسیس کرد، که در سال 2013 توسط رزتا استون خریداری شد. این نرم‌افزار نیز برای آموزش چند زبان طراحی شده، اما در آموزش زبان انگلیسی بسیار شاخص است.

ساختار آموزشی نرم افزار Tell Me More بیشتر بر اساس ویدئوهای آموزشی است و برای هر درس تمرینات زیادی در نظر گرفته تا آموزش‌ها را تثبیت کند. این نرم‌افزار هر 4 مهارت زبانی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن را در درس‌های جداگانه آموزش می‌دهد و برای آن تمرین ارائه می‌کند. یکی از مهم‌ترین مزایای آن این است که شما می‌توانید برنامه‌های آموزشی متفاوتی را در این نرم‌افزار انتخاب کنید. یعنی مجبور نیستید فقط یک مسیر یادگیری که نرم‌افزار در نظر گرفته را دنبال کنید؛ به طور مستقل می‌توانید از بخش‌های متفاوت نرم‌افزار درس‌هایی را انتخاب نمایید و ادامه دهید.

از طرف دیگر نرم‌افزار Tell Me More به این دلیل که درس‌های متنوعی دارد و از سطح مبتدی تا پیشرفته را به طور کامل پوشش می‌دهد، برای افرادی مناسب است که زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند و می‌خواهند همه چیز را به خوبی یاد بگیرند.

نرم افزار نصرت

یکی از نرم‌افزارهای یادگیری زبان انگلیسی که حتماً نام آن را شنیده‌اید نرم‌افزار نصرت است. نصرت چند مجموعه آموزش زبان انگلیسی دارد که بنا بر هدفتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت در 3 ماه، مجموعه‌ای است شامل بیش از 40 ساعت مکالمه ویدیویی، مکالمه‌های صوتی با نمایش همزمان متن، و برنامه آموزش تصویری. این نرم‌افزار بر این اساس طراحی شده است که با اختصاص روزانه نیم ساعت به یادگیری زبان می‌توانید در سه ماه سطح مقدماتی و پیشرفته را که در این مجموعه ارائه شده است به طور کامل یاد بگیرید. یک مجموعه دیگر با عنوان «آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت در 3ماه – نسخه حرفه‌ای» نیز ارائه شده که برای افراد با سطح بالاتر زبان انگلیسی مناسب است. این مجموعه دربر گیرنده 90 درس و دارای سطح‌بندی مقدماتی تا پیشرفته است، و زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی را آموزش می‌دهد.

یک مجموعه کاربردی دیگر «آموزش تصویری آیلتس و تافل نصرت برای کامپیوتر» است که 4 مهارت اصلی زبانی یعنی شنیدن، خواندن، نوشتن و مکالمه را آموزش می‌دهد و مثال‌ها و نمونه سوالات استاندارد این زمینه را ارئه می‌کند. اگر قصد شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی را دارید می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار شروع کنید. اما توجه داشته باشید که برای موفقیت در آزمون آیلتس و تافل و آزمون PTE باید به طور همزمان آموزش تخصصی دریافت کنید، به تمرین دسترسی داشته باشید و اشکالاتتان را رفع کنید. بنابراین برای رسیدن به یک نمره قابل قبول می‌توانید از تدریس خصوصی آیلتس یا تدریس خصوصی تافل و یا تدریس خصوصی پی تی ای کمک بگیرید.

نرم افزارهای گروه آریانا

گروه آریانا چند مجموعه نرم‌افزار و اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی دارد که درس‌هایش را همراه با فیلم‌های آموزشی مرتبط ارائه می‌کند؛ گزارش پیشرفت آموزشی‌تان را به شما نشان می‌دهد و مجهز به سیستم تشخیص گفتار هوشمند است.

انگلیسی بدون توقف +2 واقعیت مجازی(تعاملی) یا Nonstop English؛ این نرم‌افزار شامل 24 کتاب آموزشی از مجموعه Top Notch و Summit، آموزش تلفظ، مهارت شنیداری، و Word Skill است. در این نرم‌افزار یادگیری زبان انگلیسی، هر درس شامل گرامر، اصطلاحات کاربردی و آموزش‌هایی برای هر 4 مهارت زبانی است. یکی از مزایای مهم نرم‌افزار انگلیسی بدون توقف این است که امکان ضبط و پخش صدای کاربر را دارد، و زبان آموز می‌تواند در تمرین‌های مکالمه به جای یک یا چند شخصیت قرار گیرد و به صورت هوشمند با کامپیوتر به دیالوگ بپردازد.

منبع:

سایت فرادرس

سایت بیاموز

دکمه بازگشت به بالا