سلامت و دانشکسب و کار برتر

ماندگاری لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

وجود یک ابروی افتاده می‌تواند باعث برجسته به نظر رسیدن بالای پلک و ایجاد یک ظاهر خسته یا ناراحت شود. در این حالت با توجه به شدت افتادگی ایجاد شده، می‌توان از روش‌های درمانی جراحی و غیر جراحی بالا کشیدن ابروها بطور موثر برای ایجاد یک ظاهر جوان‌تر استفاده کرد تا چشمان بیمار براق‌تر و سر زنده‌تر به نظر برسد و وضعیت ظاهری در ناحیه پیشانی اصلاح شود. با وجودی که شما می‌توانید ظاهر ابرو و پیشانی خود را با عمل جراحی بالا کشیدن پیشانی جوان کنید، در بعضی موارد، روش‌های درمانی غیر جراحی نیز برای شما کافی هستند و نیازی به استفاده از روش‌های جراحی نیست.

تاثیر شکل ابروی زنانه در لیفت ابرو بوتاکس

یکی از مهم‌ترین موارد که تایر مستقیم بر محل تزریق بوتاکس برای بالا رفتن ابرو دارد تاثیر شکل بر چهره است! شکل ابروی ایده آل زنانه، یک اصل راهنما برای این درمان است، زیرا این روش بیشتر برای زنان انجام می‌شود. لیفت ابرو با بوتاکس در مردان کمتر رایج است زیرا آن‌ها تمایل دارند چهره شان مردانه باقی بماند.

می‌ تواند به صاف شدن خطوط و ایجاد شده در ناحیه پیشانی همچنین بالا رفتن و لیفت ابروها کمک کند. در کلینیک صدف اصفهان به صورت سرپایی و با کمترین عوارض قابل انجام می باشد.

امروزه می‌توان تزریق سم بوتولونیوم (بوتاکس) را در عضلات خاص بدن که مسئول بالا کشیدن ابروها هستند، انجام داد. در این حالت و ابرو می‌تواند به ریلکس شدن عضلاتی که نقش اصلی در باز نگه داشتن ناحیه چشم و ایجاد ظاهر مناسب برای آن دارند، کمک موثر کند، عوارض تزریق بوتاکس بسیار ناچیز بوده و نتایج این روش درمانی بین 3 تا 6 ماه ماندگاری و دوام دارد.

روش بوتاکس ابرو درمانی بیشتر برای بیمارانی مناسب است که افتادگی خفیف ابرو دارند. هنگامی که این افتادگی کم یا شدید باشد، تزریق بوتاکس در واقع فقط می‌تواند مشکل افتادگی ابرو را تشدید کند. اما تزریق بوتاکس یک انتخاب عالی برای خطوط افقی ایجاد شده بر روی پیشانی و نیز خطوط عمودی تشکیل شده بین ابروها است.

در اکثر موارد، نحوه تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو بسیار سریع است. در این حالت جراح معمولاً مواد مورد نظر را در عضلات مسئول کشیدن ابروها به سمت پایین تزریق می‌کند، زیرا این عضلات عامل اصلی ایجاد افتادگی ابرو یا ظاهر ورم کرده پلک‌ها هستند. با توجه به اینکه بوتاکس صورت می‌تواند ارسال سیگنال از سمت اعصاب به عضلات درمان شده را متوقف کند، عضلاتی که می‌توانند ابرو را بالا نگه دارند خواهند توانست وظیفه خود را بدون وجود نیروی مخالف از طرف عضلاتی که ابرو را به سمت پایین می‌ کشند، انجام دهند ولیفت پیشانی انجام می‌پذیرد.

معمولاً انجام این روش درمانی به حدود 15 دقیقه زمان نیاز دارد. عوارض بوتاکس بسیار ناچیز است، ناراحتی بیمار در طول این درمان در سطح حداقل است، زیرا تزریق با استفاده از سوزن‌ های بسیار کوچک انجام می‌شود. در ادامه مشاهده نتایج تزریق به چند روز تا یک هفته زمان نیاز دارد. با تقبل هزینه لیفت پیشانی هنگامی که این نتایج آشکار شد، معمولاً روش تزریق بوتاکس برای مدت سه تا چهار ماه دوام و ماندگاری خواهد داشت.

بعضی بیماران انتخاب‌های بهتری جهت استفاده از روش تزریق بوتاکس برای لیفت و بالا کشیدن ابرو در مقایسه با سایرین هستند. اگر ابروی شما به خاطر حرکت عضلات دچار افتادگی شده است، احتمالاً شما می‌توانید نتایج بهتری را با تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابرو در مقایسه با حالتی مشاهده کنید که مشکل افتادگی ابرو مربوط به از دست دادن بافت چربی در این ناحیه باشد. در بعضی موارد، ممکن است بیمار تصمیم بگیرد که از روش درمانی لیفت ابرو به همراه تقبل هزینه بوتاکس استفاده کند. در این حالت می‌تواند به بالا آوردن ابرو کمک کند، و تزریق بوتاکس بر کاهش و و خطوط ایجاد شده بر روی پیشانی تمرکز دارد.

استفاده از بوتاکس برای لیفت ابروها و از بین بردن خط اخم دارای مزایای محدود در مقایسه با روش جراحی است. یکی از بزرگترین مزایای بالا کشیدن ابرو به این روش مربوط به عدم وجود دوره ریکاوری پس از درمان است.

با وجود این که پس از تزریق بوتاکس لازم است سر برای چند ساعت بالا نگه داشته شود، اما شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان به محل کار خود باز گردید و فعالیت‌های روزمره مورد نظر خود را انجام دهید. علاوه بر این روش تزریق بوتاکس معمولاً برای اکثر بیماران راحت و بدون درد است. اگر شما در این زمان احساس ناراحتی داشتید، می‌توانید با جراح خود درباره استفاده از مواد بی حسی موضعی برای کاهش ناراحتی صحبت نمایید. مشابه زمانی که از عمل جراحی برای لیفت ابرواستفاده می‌شود، شما می‌توانید برای نحوه انجام بالا بردن ابرو، تزریق بوتاکس را با سایر روش‌های درمانی ترکیب کنید.

در این حالت شما می‌توانید از در سایر نواحی صورت خود به منظور اصلاح خطوط و چین و چروک‌ های ایجاد شده استفاده کنید. علاوه بر این شما می‌توانید تزریق بوتاکس را قبل یا بعد از سایر انواع عمل جراحی انجام دهید. برای مثال، شما می‌توانید یک عمل جراحی لیفت و کشیدن پوست صورت برای اصلاح افتادگی در نواحی چانه وکشیدن پوست گردن خود انجام دهید و بطور همزمان از تزریق بوتاکس برای بهبود وضعیت ظاهری ناحیه ابرو بهره گیرید.

روش درمانی تزریق بوتاکس دارای معایب محدود می‌باشد. یکی از مهم‌ترین این معایب طول مدت ماندگاری و دوام نتایج درمان در مقابل قیمت بوتاکس است. در اکثر موارد، نتایج حاصل از تقبل قیمت تزریق بوتاکس برای چند ماه ماندگاری دارد. این موضوع به معنی این است که شما ممکن است به حداکثر 3 یا 4 بار تزریق بوتاکس در هر سال برای حفظ نتایج نیاز داشته باشید. با وجودی که این نحوه انجام لیفت ابرو در مقایسه با جراحی ارزان‌تر است و به زمان کمتری نیاز دارد، در صورتی که شما نیاز به تکرار تزریق‌ها داشته باشید، هزینه تزریق بوتاکس شما هم از نظر مالی و هم زمانی به سرعت افزایش خواهد یافت.

صرف نظر از اینکه شما تصمیم گرفتید هزینه بالا کشیدن ابرو را با عمل جراحی یا تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو و اصلاح ناحیه پیشانی و جوان‌تر کردن آن تقبل کنید، لازم است که با یک پزشک متخصص که دارای تجربه مناسب در هر دو این روش‌های درمانی است و در مورد هزینه تزریق بوتاکس و جراحی و هزینه لیفت ابرو صحبت کنید. به این ترتیب پزشک متخصص با توجه به علت افتادگی پلک چشم می تواند بهترین روش برای دستیابی به اهداف مورد نظر را به شما پیشنهاد دهد.

در برترین برند بوتاکس تحت عنوان زئومین برای تزریق بوتاکس بیماران محترم استفاده می‌ گردد.

این برند ازکمپانی معتبر MERZ آلمان بعنوان یکی ازمعتبرترین مواد بوتاکس در کلینیک تخصصی صدف استفاده می‌گردد بدون عارضه است و تاثیر درازمدت ومطمئنی دارد.

همراه با تیم حرفه‌ ای و پزشکان مجرب، شما را با جدیدترین دستگاه‌ ها، به بهترین شکل ممکن و بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا انجام می‌ دهد.

ماندگاری بوتاکس ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا درباره ماندگاری بوتاکس ابرو و عوامل تاثیر گذار در آن بدانید.

بوتاکس ابرو چیست و چه قدر ماندگاری دارد؟

بوتاکس ابرو یک فرایند غیر جراحی است که با استفاده از تزریق بوتولینوم توکسین آ، ابروها را شکل می‌دهد و به آن‌ها جوانی و جذابیت بیشتری می‌بخشد. این مواد سمی که از باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید می‌شود، به عضلات ابرو تزریق می‌شود و با جلوگیری از ارسال سیگنال‌های عصبی به آن‌ها، عضلات را ضعیف کرده و موجب پیدایش اثرات زیبایی می‌شود. بوتاکس ابرو باعث کاهش چین و چروک‌ها، بالا بردن ابروهای خمیده و خمیدگی پلک‌ها، ایجاد قوس کوتاه تر ابرو و بهبود شکل چهره می‌شود. عملیات بوتاکس ابرو به صورت غیر جراحی و در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود و نیازی به جراحی واقعی ندارد.

فرایند بوتاکس ابرو چگونه است؟

ابتدا محل درمان ابروها مشخص می‌شود. این ممکن است با توجه به نقاط زیر ابرو، اندازه آن‌ها و نیاز بیمار و تغییرات موردی تعیین شود.

ضدعفونی کردن

قبل از انجام هر عمل جراحی یا روش زیبایی‌شناسی، باید مناطق مورد درمان با استفاده از مواد ضدعفونی کننده تمیز شوند. این کار برای جلوگیری از هرگونه عفونت در زمان انجام روش بسیار مهم است.

تزریق بوتاکس

پس از آماده سازی، پزشک بوتاکس را به طور مستقیم در عضلات زیر ابروهای بیمار تزریق می‌کند. بوتاکس عملکرد عضلات را مسدود می‌کند و باعث کاهش فعالیت آن ها می‌شود. به عبارت دیگر، این مواد قادر به وارد شدن به عمق لایه‌های زیرین پوست نیستند.

 

دکمه بازگشت به بالا