بین الملل

فون درلاین: گسترش اتحادیه اروپا ضرورتی ژئوپلیتیک است

اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا اعلام کرد که از نظر این کمیسیون گسترش اتحادیه اروپا “ضرورتی ژئوپلیتیک” بوده و آماده‌سازی‌ها برای اصلاحات لازم آغاز شده است.

به گزارش مجله لوکس، فون در لاین گفت: گسترش جدید اتحادیه اروپا ضرورتی ژئوپلیتیک است. ما باید تصویر کلی از گسترش موفق اتحادیه داشتیم؛ بنابراین کمیسیون اروپا از پیش بررسی شماری از سیاست‌های اتحادیه اروپا را آغاز کرده تا مسائلی را درخصوص نحوه کارکرد موسسات، بودجه و تضمین‌های امنیتی تعیین کند.

وی عنوان کرد که “حمایت از بودجه برای اوکراین یکی از مسائل اصلی روابط میان کمیسیون اروپا و لتونی است.

فون در لاین تاکید کرد که کمسیون اروپا نیازمند حمایت تمامی کشورهای اتحادیه اروپا در این زمینه است.

وی گفت: برای اینکه بتوانیم اموال لازم را به اوکراین تخصیص دهیم، کشورهای اتحادیه اروپا باید کمک‌های بیشتری به بودجه این اتحادیه بکنند.

این مقام ارشد کمیسیون اروپا اظهار کرد که پول برای هرگونه بازسازی در آینده و یا انجام اصلاحات لازم برای الحاق کشورها به اتحادیه اروپا ضروری است.

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا