سلامت و دانشکسب و کار برتر

کاربرد ویلچرپله

کاربرد ویلچرپله چیست؟ ویلچر پله رو چه ویژگی‌هایی دارد؟ این ویلچر برای چه چیزهایی استفاده می‌شود؟ اصل و اساس پیدایش ویلچر پله رو وجود دغدغه ای بنام پله در مسیر رفت و آمد افراد ناتوان جسمی بوده است. از چند سال پیش شرکت ها و استارت آپها در نقاط مختلف جهان تمرکز خود را معتوف به تولید خلاقانه چنین ویلچرهای معطوف شده است اما در ایران عمر پیدایش ویلچر برقی پله رو زیاد نیست و در تولید چنین دستگاهی شرکتهای دانش بنیان بیشترین تلاش را داشته اند. در این مقاله همراه ما باشید تا کاربردهای ویلچرپله را بررسی کنیم.

اجاره ویلچر پله رو | ویلچر برقی پله رو خارجی‬‎

بررسی کاربرد ویلچرپله رو

ویلچر پله رو یک ویلچر پیشرفته با قابلیت حرکت بر روی پله‌ها است. امروزه با توجه به محبوبیت و افزایش تقاضای این نوع ویلچر جهت استفاده معلولین و سالمندانی که توانایی بالا رفتن از پله‌ها را ندارند، فروش انواع ویلچر پله نورد ایرانی و خارجی در کشور امکان پذیر است.

ویلچر پله رو یا پله نورد همانطور که از نامش پیداست برای عبور از پله ها طراحی شده است.
اکثر افراد توانخواه در عبور از پله ها دچار مشکل می شوند از این رو ویلچرهای پله رو جهت تسهیل این امر طراحی شده است.
انواع ویلچر پله رو  به طور کلی عبارت است از:

  • ویلچرهای پله رو دستی
  • ویلچرهای پله رو برقی
  • ویلچرهای پله رو هوشمند و فوق پیشرفته

ویلچر پله را می توان به عنوان بهترین و مناسب ترین جایگزین خرید صندلی پله معرفی کرد. در واقع شما با خرید ویلچر پله دیگر نیازی به نصب و راه اندازی نخواهید داشت. در کوتاهترین زمان ممکن ، امکان استفاده از ویلچر پله ایجاد می شود. همچنین شما به راحتی می توانید ویلچر پله را جابه جا کنید و هرجایی که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

با توجه به قیمت بالای دستگاه حمل ویلچر و ویلچربر های خارجی ، کوشا به عنوان یکی از عاملین فروش دستگاه حمل ویلچر روی پله اراِیه این محصول را انجام می‌دهد تا تمامی هم وطنان عزیز بتوانند در اقصی نقاط کشور این محصول با کیفیت را تهیه نمایند. کارشناسان کوشا اماده ارائه مشاوره در ساعات کاری می باشند.

مشاوره رایگان

یکی از دغدغه های معلولین حمل و نقل راحت بین طبقات یک ساختمان می‌باشد. بالابر ویلچر دستگاهی است جهت جابه جایی راحت و آسان برای معلولین و سالمندان. نام دیگر این بالابر، بالابر ویلچر‌بر می باشد. این نوع از بالابر ها را می‌توان هم در داخل ساختمان ها و هم در بیرون در فضا ها و مکان های عمومی نصب کرد.

در واقع ویلچر همان ویلچر بالابر معلولین نیز می‌باشد. همان طور که از اسم بالابر مشخص است، دستگاهی جهت حمل افراد معلول، کم تواند و سالمندان می باشد تا جابه جایی در بین طبقات را برای آنها را راحتر کند. ویلچر پله رو  مختص مکان هایی با اختلاف سطحی به اندازه چند سانتی متر می باشد. ابعاد پلت فرم دستگاه به اندازه ای است که به آسانی یک ویلچر با یک نفر و حتی مقداری بار را در خود جای می‌دهد.

اجاره ویلچر پله رو | ویلچر برقی پله رو خارجی‬‎

خرید ویلچرپله یکی از لوازم واجب برای نگهداری سالمندان و افراد مسن در خانه می باشد.

در دنیای امروزی و با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه‌هایی ساخته شده است که به کمک انسان‌ها آمده است. ویلچر بالابر هم یکی از همین دستگاه‌ها است. حمل کردن ویلچر معلولین و افراد کم توان و همچنین آوردن آن به بالای پله‌ها و یا پایین پله کار آسانی نمی‌باشد. از طرفی به مرور زمان باعث کمردرد و بدن درد افراد حمل کننده نیز خواهد شد. بنابراین به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما از این ویلچر بالابر پله برای مکان‌هایی که این امکان را ندارند استفاده کنید.

معمولا امروزه بیشتر مکان‌های عمومی در کنار پله‌ها رمپ هم دارند اما ممکن است در داخل خانه‌ها این امکان وجود نداشته باشد. همچنین این مشکل در خانه‌ های دوطبقه و دوبلکس بیشتر وجود دارد.

کاهش استرس

ممکنه شما هم در هنگام انتقال فرد سالمند و جابه جایی بر روی پله ، از افتادن یا انتقال نامناسب و ایجاد فشار به بیمار ، استرس داشته باشید . با خرید ویلچر پله می توانید انتقالی کاملا ایمن و بدون استرس تجربه نمایید.

کاهش فشار 

حتما در صورت بالا بودن وزن بیمار ، فشار بالایی به فرد همراه وارد گردد که این مشکل میتواند خطرات بسیاری را برای فرد همراه یا بیمار ایجاد نماید.

زمان نصب سریع 

شما برای استفاده از ویلچر پله می تواند در چند دقیقه ، دستگاه را آماده استفاده نمایید.

کاربری آسان 

استفاده از ویلچر پله می تواند توسط هر فردی با هر سطحی از آمادگی جسمی و ذهنی انجام گیرد. دستورالعمل استفاده از دستگاه ، بسیار آسان و راحت می باشد.

دکمه بازگشت به بالا