استخاره چیست؟

استخاره به معنی کسب خیر و برکت از خداوند است، شما در اموری که به آن آگاهی ندارید و نمی‌توانید تصمیم درستی بگیرید استخاره می‌تواند راهگشای شما باشد و شما را در مسیر ها و تنگنا های زندگیتان هدایت و راهنمایی کند. استخاره در امور زیادی می‌تواند انجام شود برای مثال فردی قصد خواستگاری کردن از شخصی دارید و یا می‌خواهید برای استخدام شدن در اداره ای اقدام کنید و یا قصد بچه دار شدن دارید انجام استخاره می‌تواند به شما کمک کند تا دانش و اطلاعات الهی راجب کاری که قصد انجام آن را دارید به دست بیاورید شما می‌توانید با استخاره ی تلفنی راهنمایی های لازم را راجب کاری که قصد انجام دادن آن را دارید بدست بیاورید.

 با انجام استخاره تلفنی می‌توانید به راحتی و با سرعت بالا به جواب نیت خود و همچنین نتیجه آن برسید در استخاره تلفنی نتایج استخاره به صورت تفسیر شده و به زبان ساده در اختیار شما قرار می‌گیرد و به راحتی می‌توانید نتیجه استخاره خود را درک کنید و با استنباط از نتیجه استخاره برای آینده خود و برای هدفی که دارید برنامه ریزی کنید. استفاده از استخاره توسط بسیاری از ائمه و مراجع توصیه شده است.

استخاره از اهمیت بالایی برای پیش بینی آینده و سرنوشت انسان بر خوردار است؛ انسان برای انجام بسیاری از امور اقدام به استخاره می‌کند و بسیاری از این امور بسیار مهم است و در سرنوشت انسان تاثیر گذار است به همین دلیل در مواردی که انسان در مورد آینده خود مطمعن نیست و نیاز به یک آرامش قلبی برای انجام امور خود دارد از استخاره استفاده می‌کند. در ادامه به انواع استخاره ها و هدف های استخاره می‌پردازیم.

استخاره آنلاین | استخاره با قرآن

استخاره برای ازدواج

شاید یکی از مهم ترین نوع استخاره، استخاره برای ازدواج باشد بسیاری از افراد برای ازدواج کردن خود نیاز به یک مشورت دارند که به آن ها دیدگاه و اطلاعات جامعی راجب شخص و سر انجام ازدواجشان بدهد گاهی برای اینکه اطلاعاتی راجب شخص مورد نظر پیدا کنید نیاز دارید که به صورت حضوری اقدام به پرس و جو کنید و اطلاعاتی را راجب فرد بدست بیاورید.

اما آیا می‌توانید سرنوشت ازدواج را نیز پیش بینی کنید؟ پاسخ این سوال این است که شما باید دانشی فراتر از دانش انسان داشته باشید تا بتوانید سر انجام و پایان کار ها را تشخیص دهید و از آن ها آگاه باشید؛ دقت کنید که تنها خداوند متعال از پایان امور و نتایج آن ها آگاه است و می‌تواند بهترین راهنما برای انسان باشد.

 بهترین راه برای اینکه بتوانید از طریق راهنمایی خداوند از سرنوشت و پایان کاری آگاه شوید استفاده از استخاره است، شما می‌توانید با استفاده از استخاره تلفنی به راحتی از طریق علم الهی از پایان نتایج کار خود آگاه شوید. مزیت استفاده از استخاره تلفنی این است که معنی استخاره و تفسیر آن برای شما روشن خواهد شد و به شما اعلام می‌شود و انجام استخاره در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

استخاره برای طلاق

بحث طلاق بسیار مهم و حیاتی است زیرا آینده ی یک یا چند خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد و نباید برای انجام این کار عجله کرد و حتما باید با دور اندیشی این تصمیم گرفته شود گاهی طلاق گرفتن به جای اینکه زندگی آدمی را بهتر کند منجر به پیدایش مشکلات عدیده ای برای زندگی هر دو طرف می‌شود و گاهی ممکن است که زندگی کودکان آن خانواده را دستخوش تغییر کند؛ به همین دلیل حتما برای تصمیم طلاق نیاز است که اطلاعات کامل راجب سرنوشت زندگیتان پس از طلاق داشته باشید و بدانید که آیا زندگیتان بهتر خواهد شد یا اینکه اصلا اتفاق مثبتی برای شما رخ نخواهد داد به همین دلیل باید به طور قطع بدانید که سرنوشت چه می‌شود.

آگاهی از سرنوشت انسان از قدرت بشریت خارج است و کسی نمی‌تواند برای انسان سرنوشت او را بازگو کند و از آینده به او خبری بدهد، این کار تنها از عهده خداوند بر می‌آید او تنها می‌تواند شما را از عاقبت امور آگاه کند برای این که بتوانید با خداوند در مورد عاقبت امور ارتباط بگیرید باید از استخاره استفاده کنید با این کار شما با خداوند متعال ارتباط می‌گیرید و می‌توانید از عاقبت امور آگاه شوید. بهترین نوع استخاره، استخاره ی تلفنی است که در کمترین زمان انجام می‌شود و شما به راحتی می‌توانید تفسیر و نتیجه استخاره ی خود را در اختیار داشته باشید.

استخاره در مورد بچه دار شدن

تولد بچه یکی از شیرین ترین نعمت های خداوند برای هر انسانی است و باعث خوشحالی و شادکامی فرد می‌شود، اما گاهی زمان تولد بچه مناسب نیست و شما دقیقا مطمعن نیستید که شرایط و آمادگی بچه دار شدن را دارید یا خیر؟ به همین دلیل نیاز دارید که در مورد شرایط خود در آینده و شرایط زندگی بچه تان اطلاعاتی داشته باشید و بدانید که آیا زندگی خوبی خواهید داشت یا اینکه هنوز باید صبر کنید و بعدا به این کار اقدام کنید به همین دلیل می‌توانید برای بچه دار شدن از استخاره استفاده کنید تا اطلاعاتی در مورد آینده و همچنین اطمینان خاطر و آرامش قلبی پیدا کنید.

 برای انجام استخاره بهتر است از استخاره تلفنی استفاده کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به جواب خود برسید و بتوانید تصمیم گیری صحیحی داشته باشید. با استخاره تلفنی شما به راحتی به تفسیر و معنی استخاره خود دسترسی پیدا کنید.

استخاره برای شروع کسب و کار

گاهی برای شروع کاری و ایجاد شغلی نیاز به آگاهی از سر انجام کار دارید و دوست دارید بدانید که آیا پایان این کاری که می‌خواهید انجام دهید خوب است یا خیر. برای دانستن این موضوع نیاز دارید که از عالم غیب اطلاع داشته باشید و بتوانید که سر انجام امور را پیش بینی کنید، ولی آدمی توان پیش بینی عاقبت امور را به طور دقیق ندارد و همیشه دچار شک و ترس برای انتخاب است.

 تنها خدای متعال می‌تواند از سرنوشت امور و عاقبت کار آگاهی داشته باشد و تنها راهنمای حقیقی انسان خدای متعال است که توان هدایت انسان ها را دارد و تمامی انسان ها در مشکلاتشان به او پناه می‌برند و در گمراهی ها از او یاری می‌جویند.  به همین دلیل انسان برای این که سرنوشت خود را پیش بینی کند اقدام به انجام استخاره می‌کند؛ انجام استخاره راهی است که انسان می‌تواند از سرنوشت خود توسط خداوند آگاهی پیدا کند و تصمیمات خود را بر اساس دانشی که از سوی خداوند بدست می‌آورد انجام دهد.

 شما می‌توانید برای انجام استخاره در سایت یونیکا خصوص شروع کسب و کار اقدام به استخاره تلفنی کنید با این کار شما در وقت و زمان و خود صرفه جویی می‌کنید و در کمترین زمان به پاسخ سوال خود می‌رسید، نتیجه و جواب استخاره برای شما به صورت تفسیر شده و به زبان ساده در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دکمه بازگشت به بالا