عمومیکسب و کار برتر

سرور مجازی خارج از ایران

سرور مجازی خارج

خرید vps خارج

سرور مجازی خارج؛ به سرورهایی با منابع اشتراکی اطلاق می‌شود که امکان ارائه آن در موقعیت‌های جغرافیایی خارج از ایران هم وجود دارد. این سرورها اساساً جهت سازماندهی برنامه‌ها کوچک و یا وب سایت‌هایی با منابع کم مناسب هستند. منابعی چون پردازنده و رم و فضا که در حد معقول و نه بسیار زیاد بر روی سرور ارائه می‌گردد. امکان دریافت سرورهای مجازی خارج با سیستم عامل‌های: ویندوز، لینوکس، میکرو تیک و همین‌طور نصب سیستم‌عامل دلخواه وجود دارد. شرکت ما با ارائه و به‌کارگیری تجهیزات سخت‌افزاری و همین‌طور پشتیبانی کامل آماده ارائه خدمات سرور مجازی در موقعیت خارج از ایران نظیر آلمان و آمریکا است.

راهنمای خرید vps خارج

    vps خارج چیست؟

    سرورهای مجازی که به VPS یا همان Virtual Private Server معروف هستند سرورهایی اشتراکی هستند. به این معنا که منابع به‌جز رم در این سرورها به‌صورت اشتراکی استفاده می‌شوند. حد منابع در این سرورها نه زیاد است نه کم، حجم منابع در حد متوسط و پاسخگوی نیاز کاربرانی است که مایل به نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن خوددارند و یا میزبانی وب‌سایت فروشگاهی کوچک و یا اطلاعاتی رادارند. سرور مجازی خارج امکان ارائه در موقعیت‌های آلمان و آمریکا را دارد. امکان نصب سیستم عامل های: ویندوزی و لینوکسی بر روی این سرورها وجود دارد. البته که امکان نصب سیستم‌عامل هم به‌صورت سفارشی در شرایطی وجود خواهد داشت.

    کاربردها

    مهم‌ترین کاربرد در انتخاب سرورهای مجازی در موقعیتی خارج از ایران می‌تواند به دلیل رنج آی پی دریافتی آن باشد. این سرورها دارای آی پی اختصاصی کشوری هستند که در آن بناشده‌اند. برای دسترسی‌های ویژه و یا ارتباط به وب‌سایت‌هایی که حتماً برای دیدن محتویات آنها نیاز به Ip ای خارج از ایران است، مناسب هستند. VPS خارج برای کاربرانی که بازدیدکنندگان وب‌سایتشان در خارج از ایران هستند مناسب است. این امر موجب می‌شود فاصله‌ای کمتری مابین سرور و کاربر برای انتقال اطلاعات به وجود آید.

    مزایا

    از مزایای استفاده از سرور مجازی خارج از ایران می‌توان به امکان انتخاب و استفاده از کنترل پنل هایی که به دلیل تحریم در موقعیت ایران امکان استفاده ندارند، استفاده شود. همین‌طور به دلیل استفاده از اینترنت کشوری که دیتاسنتر و سرور در آن میزبانی می‌شود امکان دارد برخی از کاربران مایل به راه‌اندازی سرور مجازی‌شان در خارج از کشور باشند. در ادامه می‌توان به استفاده و نصب نرم‌افزارهایی که به دلیل تحریم‌ها و محدودیت دسترسی‌ها امکان استفاده از آنها بر روی سرورهای مجازی ایران نیست، اشاره کرد.

    دسترسی ها

    دسترسی به سرورهای مجازی لینوکس خارج و همین‌طور سرورهای مجازی ویندوز خارج بر اساس نوع سیستم‌عاملی که دارند به ترتیب SSH و Remote desktop می‌باشد. علاوه بر این دسترسی‌ها، سرورهای مجازی خارج ارائه‌شده دارای دسترسی VNC هم هستند. تحت هر شرایطی که حتی امکان ری موت و یا ssh به سرور هم نبود امکان برقراری ارتباط از طریق vnc وجود دارد. هیچ‌گونه محدودیتی ازنظر بسته بودن port ها و یا اعمال محدودیت در سرور مجازی خارج وجود ندارد.

سرور مجازی خارجی

سرور مجازی خارج به سرورهایی گفته می‌شود که موقعیت جغرافیایی آن در خارج از ایران است؛ از جمله دیتا سنتر هایی که شرکت ما با آنها همکاری می کند OVH ، Hetzner و Redstation است؛ اما نکته قابل توجه این است که vps خارج در آراز به صورت ابری ارائه می گردد و این امر موجب می شود هزینه های شما به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کند.

سرور مجازی اروپا چیست؟

سرور مجازی اروپا که به اختصار VPS اروپا نیز نامیده می‌شود، در واقع چیزی مابین هاست اشتراکی و سرور اختصاصی است. به عبارتی، برای ساخت سرور مجازی خارجی، یک سرور اختصاصی با منابع گسترده را به سرورهایی با منابع محدودتر تقسیم می‌کنند. گرچه این سرورهای به‌وجود آمده که با نام سرورهای مجازی از آنها یاد می‌شود، همگی روی یک سرور اختصاصی قرار دارند، اما منابعشان (به جز پردازنده) کاملا از هم مجزاست.

سرور اروپا ، تمامی ویژگی‌های یک سرور مجازی را داراست، با این تفاوت که در خارج از مرزهای ایران ارائه می‌شود. این سرورها، برای سازماندهی برنامه‌های کوچک و وب‌سایت‌هایی با منابع کم، بسیار کاربردی خواهند بود؛ زیرا با خرید سرور مجازی اروپا همچون سرور مجازی آلمان منابعی چون پردازنده، رم و فضا به اندازه‌ی معقولی که پاسخگوی نیازهای شما باشد، در اختیارتان قرار می‌گیرد؛ پس هیچ نگرانی از این بایت نخواهید داشت.

لازم به ذکر است که اجاره یا خرید vps اروپا با سیستم‌عامل‌های لینوکس و ویندوز و همچنین نصب سیستم‌عامل دلخواه برای شما امکان‌پذیر است. ما با استفاده از سریع‌ترین و پرقدرت‌ترین سخت‌افزارهای موجود و همچنین پشتیبانی 24 ساعته و رایگان،  می‌توانیم به‌طور کامل پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشیم.

برتری و مزیت خرید سرور اروپا

پهنای باند بالای سرور اروپا

به‌دلیل زیرساخت‌های قوی و شبکه‌ی وسیع اینترنتی و مخابراتی اروپا، سرور اروپا، با پهنای باند بسیار زیادی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این موضوع، به ویژه برای وب‌سایت‌هایی که دانلود و آپلود بسیار بالایی دارند، بسیار مناسب خواهد بود.

آپتایم بالا (uptime)

آپتایم بالا و در دسترس بودن سرور مجازی خارج از کشور، سبب شده است که سرور اروپا از کیفیت بالاتری نسبت به سرورهای ایرانی برخوردار باشد.

استفاده از سخت‌افزارهای باکیفیت در کانفیگ VPS خارج​

عموما سرور های مجازی اروپا از کیفیت بالایی برخوردارند، زیرا سرورهای خارجی، همواره نسبت به بروزرسانی سخت‌افزارهای خود، اقدام می‌کنند. این امر، به این علت است که در اروپا، سخت‌افزارها از قیمت پایینی برخوردار هستند.

خرید سرور مجازی خارج

امروزه سرور مجازی خارج یکی از پرکاربردترین سرویسهای موردنیاز کاربران در مبحث میزبانی وب بوده که به دلیل سهولت در دسترسی و گستردگی کاربردهای آن به سرعت و درکمترین زمان توانست افراد بسیاری را متقاعد سازد تا برای یک شروع حرفه ای و پیشی گرفتن از سایرین  در این جریان تند ترقی و پیشرفت  با آن همراه شوند.

همانطور که مطلع هستید سرور مجازی درواقع با تخصیص منابع ( رم، سی پی یو، هارد و …. )  از سروراختصاصی تامین و دراختیار شما همراهان قرار خواهد گرفت؛ به طبع تفاوتها و مزیتهای هریک از آنها  توانسته طیف گسترده‌ای از افراد با انواع کاربری های گوناگون را با خود همراه سازد، از جمله این تفاوتها می‌توان به این نکته اشاره نمود که سرور‌های مجازی علاوه بر اینکه نسبت به سرورهای اختصاصی مقرون به صرفه تر هستند، از نگرانی شما برای چگونگی تامین امنیت شبکه و نگهداری سرور می‌کاهند.

بدیهیست که به منظور بهره برداری از کلیه امکانات سرور  به یک فاکتور نرم افزاری همچون سیستم عامل نیاز است؛ سیستم عامل تعریف شده در سرور مجازی نیز انواع مختلفی همچون ویندوز، میکروتیک، لینوکس و …. را شامل می‌شود. لازم به ذکر است که سیستم عامل سرور مجازی از سیستم عامل سیستم شما ( لپ تاپ و یا تلفن همراه ) مجزا می‌باشد و به انتخاب شما نصب و راه اندازی شده و دراختیارتان قرار خواهد گرفت که می‎‌توانید به سهولت کلیه امور تحت وب خود را مدیریت نمایید.

باخرید سرور مجازی خارج می توانید بسیار ساده‌تر از سرور اختصاصی نسبت به تغییر مشخصات سخت افزاری از جمله افزودن هارد، پردازنده، رم و …. در مدت زمان کوتاهی اقدام نمایید، همچنین خاموش کردن و ریبوت سرور مجازی نیز توسط خود شما و تنها از طریق پنل مدیریتی سرور امکان پذیر خواهد بود.

سرور مجازی خارج

سرور مجازی خارج از لوکیشین های متنوع از جمله فنلاند، انگلیس، فرانسه، سنگاپور، مالزی، سوئد، سوئیس و …. ارائه و به این صورت با ایجاد تنوع در انتخاب، پاسخگو کلیه نیازهای شما خواهد بود. شرکت ما با ارائه سرور مجازی ایران و خارج ازدیتاسنتر های معتبر همواره در تلاش بوده تا با ارائه سرویس درخور رضایت شما همراهان را جلب نمایید؛ همچنین لازم به ذکر است که هاردهای ارائه شده دراین سرورها از نوع SSD NVME بوده که منطبق بر به روزترین سخت افزارها می‌باشد تا سرعت و کیفیت را برای شما تضمین نمایید.

همچنین کلیه سخت‌افزارها از آخرین استانداردهای جهانی پشتیبانی می‌کند و از طریق ارائه شبکه با آپتایم بالا و فایروال‌های سخت افزاری و نرم افزاری امنیت مورد نیاز شما کاربران را فراهم خواهد کرد.لازم به ذکر است که با خرید سرور مجازی خارج ما ضمن قرار گرفتن مدیریت کامل دراختیار شما به منظور بررسی ورفع اختلالات احتمالی سرور، تیم پشتیبانی ما همواره در طول مدت اعتبار سرور همراه شما بوده تا  اطمینان خاطر از همراهی تیمی حرفه ای را برای شما به ارمغان آورد.

سرور مجازی چیست و مناسب چه کسانی است؟

سرور مجازی از تقسیم منابع یک سرور اختصاصی شامل پردازنده، حافظه اصلی و هارد دیسک آن هم به میزان تعریف شده، به چند سرور کوچکتر ایجاد می‌شود. این تقسیم‌بندی از طریق نرم افزارهای مجازی ساز مانند Hyper V یا Vmware صورت می‌گیرد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که محدودیت‌های سرویس‌های اشتراکی برایتان دست و پا گیر است و تمایل به استفاده از منابع یک سرور اختصاصی دارید، خرید سرور مجازی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. قیمت سرور مجازی در مقایسه با سرور اختصاصی کمتر و به صرفه‌تر است و در مقایسه با سرویس اختصاصی به مراتب دسترسی‌ها و امکانات بیشتری نیز خواهد داشت.

سرور ابری چه مزیتی نسبت به سرور مجازی دارد؟

سرور ابری، نوعی سرور مجازی است که به جای آنکه بر روی یک سرور فیزیکی میزبانی شود، بر روی ابری از سرورها هاست می‌شود. سرورهای ابری به دلیل اینکه بر بستر رایانش ابری میزبانی می‌شوند دارای پایداری بالاتری نسبت به سرورهای مجازی (VPS) هستند. وجود سخت افزارهای رزرو در ساختار رایانش ابری، موجب می‌شود، اختلالات سخت افزاری تاثیری روی سرورهای ابری نداشته باشد. همچنین بر خلاف سرورهای مجازی، مصرف بالای منابع سخت افزاری توسط یکی از کاربران، تاثیر منفی بر روی سرویس کاربران دیگر نخواهد گذاشت.

 • بهره‌مندی از قابلیت‌های یک سرور بدون نگرانی از اختلالات سخت افزاری
 • منابع اختصاصی با قابلیت افزایش درهر زمان
 • بکاپ کامل روزانه
 • کنترل پنل مدیریت سرور با قابلیت‌های منحصر به فرد
 • پشتیبانی شبانه روزی

چرا سرور اختصاصی مجازی را انتخاب کنم؟

 • ارائه منابع به صورت اختصاصی
 • استفاده از فایروال‌های UTM، قدرتمندترین فایروال روز دنیا با هدف حفظ امنیت اطلاعات
 • امکان راه‌اندازی خودکار و آنی پس از خرید پس از خرید
 • استفاده از نرم افزار مجازی ساز KVM
 • امکان مشاهده وضعیت کلی سرور بدون نیاز به ارتباط ریموت
 • دسترسی ریموت به سرور جهت مدیریت کامل سرورها
 • استفاده از سریع‌ترین و پرقدرت‌ترین سخت افزار موجود برای سرور ها
 • استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری به منظور بالا بردن سطح امنیت
 • راه اندازی بالانسر برای تقسیم ترافیک ورودی وب سایت خود بر روی چند سرور
 • قرار گرفتن در بهترین دیتاسنترهای داخلی و اتصال به خطوط فیبر نوری
 • امکان نصب مجدد سیستم عامل به صورت آنی و مستقیم
 • خدمات مدیریت بکاپ جهت حفظ اطلاعات از طریق FTP به سروری مجزا
 • امکان روشن و خاموش کردن سرور از طریق پنل مدیریتی
 • ارائه خدمات کامل مدیریت سرور برای نظارت همه جانبه
 • امکان انتخاب سیستم عامل و تغییر آن (نگارشهای مختلف ویندوز و لینوکس)
 • کاهش چشمگیر هزینه های سخت افزاری نسبت به سرور اختصاصی
 • رعایت استانداردهای بین المللی در ارائه خدمات میزبانی وب سایت
 • ارائه خدمات مانیتورینگ و اطلاع رسانی لحظه‌ای
 • قرار گرفتن در بهترین دیتاسنترها
 • انتخاب سیستم عامل و تغییر آن (نگارشهای مختلف ویندوز و لینوکس)

مزایای خرید سرور مجازی اختصاصی

 • قسمتی از منابع یک سرور مجازی قدرتمند آن هم به صورت اختصاصی به این نوع سرویس آن هم بر‌خلاف ‌‌vps‌ها تعلق می‌گیرد.
 • در سرور مجازی اختصاصی امکان انتخاب سیستم عامل (سرور مجازی ویندوز و سرور مجازی لینوکس) و همچنین تغییر آن در صورت نیاز کاربر امکان پذیر است.
 • شما به سیستم عامل سرور اختصاصی مجازی به طور کامل حتی از راه دور نیز، دسترسی دارید.
 • کاربر می‌تواند تمامی برنامه‌های مورد نیاز خود را شخصا بر روی سرور مجازی، نصب کند.
 • کاربر کنترل سرور اختصاصی مجازی را از جمله: (روشن، خاموش و ریستارت کردن) را به طور کامل در اختیار خواهد‌داشت.
 • از طریق تهیه Snapshot به سادگی بکاپ بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا