اقتصادیکسب و کار برتر

واحدهای آماده تحویل در منطقه 22 شهرک چیتگر

همانطور که می‌دانید تهران بزرگترین شهر ایران است که خود دارای مناطق بسیاری می‌باشد. شهرک چیتگر یکی از مناطق نوپا و دارای امکانات زیاد، در منطقه 22 تهران محسوب می‌شود.  در شهرک چیتگر برج‌های متعدد با ساخت‌وسازهای بی‌نظیر و چشم‌نواز در کنار مرکز خرید بام تهران و دریاچه چیتگر خودنمایی می‌کنند.  اگر به ‌دنبال خرید یا سرمایه‌گذاری در یکی از مدرن‌ترین و شیک‌‌ترین مناطق تهران هستید، می‌توانید از واحدهای آماده تحویل در منطقه 22 شهرک چیتگر واقع در تهران بهره‌مند شوید.

کمپانی فرتاک از جمله بهترین تعاونی‌های معتبر در منطقه22 تهران است که در زمینه واحدهای آماده تحویل در چیتگر فعالیت می‌کند. این تعاونی پروژه‌های فراوانی را در کارنامه کاری خود دارد و توانسته است از این طریق سود زیادی را نصیب مشتریان خود نماید. بنابراین شما می‌توانید از طریق پروژه‌های فرتاک اقدام به خرید واحدهای آماده تحویل در منطقه 22 شهرک چیتگر کنید. در این مقاله قصد داریم به واحدهای آماده تحویل در منطقه 22 به صورت تخصصی‌تر بپردازیم.

پیش خرید اپارتمان چیتگر | پیش فروش آپارتمان چیتگر

برج‌های آماده تحویل در منطقه 22 کدامند؟

وجود موقعیت جغرافیایی مناسب در شهرک چیتگر موجب شده تا انبوه‌سازان تمایل بیشتری به ساخت برج‎‌های بلند در شهرک چیتگر داشته باشند. همچنین عواملی همچون امکانات تفریحی، رفاهی و آب‌و‌هوای مطلوب، بسیاری از افراد را برای زندگی در این منطقه وا داشته است.

برج‌‌هایی که در شرق دریاچه چیتگر قرار دارند را جهت سرمایه‌گذاری در زیر معرفی کرده‌ایم:

 • برج‏‌های امام حسن مجتبی علیه‌السلام
 • برج‌‌های ایزدیار فاز ۱، ۲، ۳
 • برج‌‌های صدا‌و‌سیما
 • برج پارامیس
 • برج لکسون

برج‌‌هایی که در قسمت شمالی دریاچه چیتگر در منطقه 22 قرار دارند به قرار زیر هستند:

 • برج‌‌های آسمان
 • برج‌‌های پارسیا
 • برج‌‌های پاسارگاد
 • برج مهتاب
 • برج باران
 • برج ساحل

در قسمت غرب دریاچه چیتگر نیز می‌‏توان برج‌‌های لوکس و سربه فلک کشیده بسیاری از جمله برج‌‌های صیاد شیرازی، برج افرا، برج برلیان و سایر برج‌‌ها را نام برد.

دسترسی به برج‎‌های آماده تحویل در چیتگر

دریاچه چیتگر در شمال غرب تهران واقع شده است و دسترسی به برج‏‌های دریاچه چیتگر، از طریق دو بزرگراه آزادگان و همت امکان‌پذیر است.

زمانی که وارد بزرگراه همت غرب می‌شوید، باید خروجی بزرگراه شهید خرازی را ادامه دهید. همچنین با وارد شدن به بزرگراه آزادگان شمال و انتخاب خروجی بزرگراه شهید خرازی، برج‌‌های آماده تحویل در منطقه 22 تهران شهرک چیتگر را مشاهده خواهید کرد.

در صورت استفاده نکردن از ماشین شخصی می‌توانید از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی همچون مترو برای دسترسی به برج‌‌های آماده تحویل در چیتگر بهره ببرید.

همچنین با استفاده از خط ۵ مترو و ایستگاه چیتگر که در نزدیکی بلوار کوهک قرار دارد، می‌توانید خود را به دریاچه چیتگر برسانید.

 واحدهای آماده تحویل در چیتگر (پهنه B)

واحدهای آماده تحویل در چیتگر (پهنه B) دارای چهار بلوک می‌باشند که در ادامه به شرح هر یک از آنها پرداخته شده است.

 • بلوک G1

بلوک G1 واقع در پهنه B دارای 2 بال شرقی و غربی می‌باشد که بال شرقی 27 طبقه و بال غربی 29 طبقه مسکونی می‌باشد.

نوع سازه اسکلت فلزی و دیوارها از جنس بلوک سیمانی و سوپر وال و دارای سیستم اطفاء و اعلام حریق بوده و سیستم فاضلاب سپتیک می‌باشد که در آینده به اگو‌ شهری متصل خواهد شد.

 نمای این پروژه از نوع کامپوزیت و کرتین وال، سیستم سرمایش و گرمایش از نوع فن‌کوئل، چیلر و سقف واحد آن از کناف بوده و کف واحد از سنگ درجه یک استفاده شده است.

این بلوک در حوزه شمالی شهرک و جنوب اتوبان خرازی قرار گرفته است. همچنین بلوک مذکور دارای 434 واحد مسکونی بوده و با معماری بسیار منحصر‌به‌فرد از مرتفع‌ترین بناهای شهر محسوب می‌گردد.

 • بلوک G2

بلوک G2 واقع در پهنه B دارای 2 بال شرقی و غربی است که بال شرقی 27 طبقه و بال غربی 29 طبقه مسکونی می‌باشد.

نوع سازه اسکلت فلزی و دیوارها از جنس بلوک سیمانی و دارای سیستم اطفاء و اعلام حریق بوده و سیستم فاضلاب سپتیک می‌باشد که در آینده به اگو شهری متصل خواهد شد.

نمای پروژه از نوع سیمان شسته، سیستم سرمایش و گرمایش آن از نوع فن‌کوئل، چیلر و سقف واحد آن از کناف بوده و برای کف واحد از سرامیک پرسلانی استفاده شده است.

 بلوک در حوزه شمالی شهرک و جنوب اتوبان خرازی قرار گرفته است. این بلوک دارای 494 واحد مسکونی می‌باشد که دارای ویو و ارتفاع بسیار مناسبی است.

بلوک G3

بلوک G3 واقع در پهنه B دارای 2 بال شرقی و غربی می‌باشد که بال شرقی 27 طبقه و بال غربی 29 طبقه مسکونی می‌باشند.

 نوع سازه اسکلت فلزی و دیوارها از جنس بلوک سیمانی و دارای سیستم اطفاء و اعلام حریق بوده و سیستم فاضلاب سپتیک می‌باشد که در آینده به اگو شهری متصل خواهدشد.

نمای پروژه از نوع کامپوزیت، سیستم سرمایش و گرمایش آن از نوع فن‌کوئل، چیلر و سقف واحد آن از کناف بوده و برای کف واحد از سنگ درجه یک استفاده شده است.

بلوک نام برده در حوزه شمالی شهرک و جنوب اتوبان خرازی قرار گرفته است. این بلوک دارای 464 واحد مسکونی بوده و دارای موقعیت منحصربه‌فردی در زمینه‌های مختلف می‌باشد.

بلوک G4

بلوک G4 واقع در پهنه B دارای 2 بال شرقی و غربی می‌باشد که بال شرقی 27 طبقه و بال غربی 29 طبقه مسکونی می‌باشند.

 نوع سازه اسکلت فلزی و دیوارها از جنس بلوک سیمانی و دارای سیستم اطفاء و اعلام حریق بوده و سیستم فاضلاب سپتیک می‌باشد که در آینده به اگو شهری متصل خواهد شد.

نمای پروژه از نوع سیمان شسته، سیستم سرمایش و گرمایش آن از نوع فن‌کوئل، چیلر و سقف واحد آن از کناف بوده و در کف واحد از سرامیک پرسلانی استفاده شده است.

این بلوک در حوزه شمالی شهرک و جنوب اتوبان خرازی قرار گرفته است. این بلوک دارای 494 واحد مسکونی بوده که موقعیت مناسبی را برای سکنی و زندگی کردن دارد.

پیش خرید اپارتمان چیتگر | پیش فروش آپارتمان چیتگر

امکانات برج‎‌های آماده تحویل در منطقه22

اگرچه در اطراف برج‌ها و پروژه‌های آماده تحویل در چیتگر بسیاری از مراکز تفریحی، آموزشی و رفاهی قرار دارند؛ برج‌‌های آماده تحویل در منطقه 22 به‌ دلیل رعایت کلیه‌ی اصول استاندارد شهر و ساختمان‌سازی مدرن  جهت آسایش بیشتر، دارای کلیه خدمات رفاهی برای ساکنین است.

از جمله امکانات برج‌‌های آماده تحویل در منطقه 22 می‌توان به امکانات ورزشی اشاره کرد:

 • اسکواش
 • بدنسازی
 • بیلیارد
 • استخر
 • سونا
 • جکوزی

برای رفاه بیشتر ساکنین منطقه 22 شهرک چیتگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سالن اجتماعات
 • کافی‌شاپ
 • مهدکودک
 • کتابخانه
 • زمین بازی کودک

در کنار امکانات تفریحی و رفاهی، برای امکانات امنیتی ساکنین منطقه 22 شهرک چیتگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوربین مداربسته
 • سیستم مانیتورینگ
 • سیستم سرمایش و گرمایش
 • سیستم اطفاء حریق
 • شوتینگ زباله

نحوه پیش خرید ‌و پیش ‌فروش آپارتمان  در چیتگر

اگر قصد خرید یا پیش‌فروش آپارتمان در منطقه چیتگر را دارید، لازم است با اسامی برج‌های آماده تحویل در چیتگر  و مشخصات و امکانات آن‌ها آشنا شوید.

همچنین توجه داشته باشید که به افراد معتبر، مطمئن و فعال در این منطقه مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که برای خرید هر پروژه باید به تعاونی‌هایی که آن را اداره می‌کنند مراجعه کنید. 80 درصد از پروژه‌های آماده تحویل در منطقه 22 زیر نظر دولت مدیریت می‌شوند و مراجعه به مراکز زیر‌نظر اداره تعاون از هر لحاظ باعث اطمینان قرارداد به‌ویژه در پیش‌فروش خواهد بود.

 توجه داشته باشید که نحوه خرید‌و‌فروش برج‌های آماده تحویل در چیتگر و منطقه 22 متعلق به شرکت‌های تعاونی‌ساز به شکل واریزی و امتیاز است و پروژه‌های شخصی براساس قیمت مترمربع فروخته می‌شوند.

پیش خرید اپارتمان چیتگر | پیش فروش آپارتمان چیتگر

پیش‌فروش برج‏‌های آماده تحویل در منطقه 22

اگر قصد زندگی در برج‌‌های آماده تحویل در منطقه 22 و شهرک چیتگر را دارید، می‌توانید با پیش‌خرید برج‎های دریاچه چیتگر در وبسایت فرتاک و یا دیگر تعاونی های معتبراقدام نمایید و در چند سال آینده یکی از ساکنین این منطقه باشید.

 بیشتر واحد‌های آماده تحویل در چیتگر و منطقه 22 به‌ صورت پیش‌فروش فروخته می‌شوند. از این رو شما می‌توانید با توجه به بودجه‌‌ای که در نظر گرفته‌‌اید، برج مناسبی را انتخاب، متراژ واحد مسکونی را تعیین و واحد مورد نظر خود را پیش‌خرید کنید.

همچنین اگر قصد استفاده از امکانات رفاهی، تفریحی و آب‌و‌هوای مطلوب دریاچه چیتگر را دارید، با پیش‌خرید واحد‌های آماده تحویل در چیتگر می‌توانید یکی از ساکنین این منطقه باشید.

دسترسی به این برج‌‌ها بسیار آسان است و می‌توانید از طریق اتوبان آزادگان و اتوبان همت، به دریاچه چیتگر دسترسی داشته باشید. همچنین برای مشاهده جدیدترین آگهی‌های املاک موجود برای پیش‌خرید ملک در منطقه 22 می‌توانید به کمپانی ما مراجعه کنید.

قیمت برج‌های آماده تحویل در منطقه 22

قیمت املاک در چیتگر به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. یکی از این موارد ویو و چشم‌انداز پروژه است.

 در واقع هر چقدر برج‌ها به دریاچه نزدیک‌تر باشند از منظره چشم‌نوازتر و قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود.

همچنین طبقات بالاتر نسبت به واحدهای پایین از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

عامل دیگری که در قیمت‌گذاری تأثیر دارد، نقشه و امکانات رفاهی برج است. قاعدتاً هرچقدر وضعیت امکانات و نقشه به‌روز و مدرن‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

البته فراموش نکنید که متریال مصرفی در ساخت پروژه نیز در قیمت فروش برج‌های آماده تحویل چیتگر، تأثیر می‌گذارد.

تعاونی های زیادی  به شما این امکان را می‌دهند که پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 به صورت مطمئن و سودآوری را داشته باشید. این کمپانی با بهره‌گیری از تیمی مجرب از مهندسین و مشاورین در این حوزه همواره در حال تلاش و ارتقاء خود می‌باشد تا حداکثر رضایتمندی و کیفیت را برای مشتریان عزیز فراهم نماید.

سؤالات متداول

منطقه 22 دارای ساختمان‌ها و برج‌های مختلف مسکونی، تجاری و اداری است که در قسمت‌های مختلف این منطقه قرار دارند.

برج‌های این منطقه بیشتر به ‌وسیله تعاونی‌های متعدد و ارگانهای مختلف در حال ساخت هستند یا ساخته شده و تحویل مالکین و بهره‌برداران داده شده‌اند.

در ادامه مطلب سعی کرده‌ایم سؤالاتی که درباره پروژه‌های آماده تحویل در چیتگر دارید را به شما عزیزان پاسخ دهیم.

 • آیا پروژه‌های آماده تحویل در چیتگر پیش‌خرید واحد انجام می‌دهند؟

در منطقه 22 تعداد پروژه‌های پیش‌خرید بسیاری وجود دارد. برای پیش‌خرید کردن آپارتمان می‌توانید از طریق بهترین و معتبرترین تعاونی‌های منطقه 22 اقدام کنید و واحدهای آماده تحویل در منطقه 22 شهرک چیتگر را خریداری نمایید.

 • پروژه‌های آماده تحویل در چیتگر در کدام ناحیه قرار دارد؟

بیشتر پروژه‌های آماده تحویل در منطقه 22 در پهنه B چیتگر قرار دارند که در نزدیکی دریاچه چیتگر بوده و دارای موقعیت مکانی بسیار عالی می‌باشند.

 • ساختار برج‌های پهنه B چگونه است؟

برج‌های پهنه B دارای 16 برج است و این برج‌ها به علت پروانه‌ای شکل بودن به برج‌های پروانه‌ای نیر معروف می‌باشند.

هر برج در این منطقه دارای تعداد طبقات 30 به بالا بوده و می‌توان گفت تمام این 16 برج به اعضای آنها تحویل داده شده و در حال حاضر بسیاری در آنها سکونت دارند.

 • آیا برج‌های آماده تحویل در چیتگر خرید‌و‌فروش می‌شوند؟

برج‌های آماده تحویل در منطقه 22 در پهنه B چیتگر قرار دارند. این پروژها پس از ساخت به اعضای پروژه تحویل داده می‌شوند. از همین رو شما برای خرید از این پروژه‌ها باید از خود ساکنان این برج، واحد مورد نظر را خریداری کنید.

دکمه بازگشت به بالا