عمومیکسب و کار برتر

انواع سقف شینگل و ویژگی های آنها

قیمت شینگل آسفالتی خارجی، ترکیه و ایرانی وابسته به طرح، دو لایه و یا تک لایه بودن ورق های شینگل و همچنین کیفیت و برند کشور های مختلف متغییر می باشد. در حال حاضر با توجه به بازار و محدود بودن شینگل های وارداتی قیمت شینگل خارجی نسب به شینگل ایرانی بسیار متفاوت است. قیمت تمام شده تقریبا هر متر مربع ورق شینگل همراه با متریال مربوط به زیر سازی به جز استراکچر فلزی و اجرا جمعا حداقل قیمت از ۷۸۵ هزار تومان می باشد و همچنین بسته به نوع انتخاب شینگل متغییر می باشد. محاسبه هزینه اجرای سقف شینگل باتوجه به متراژ ، محل پروژه و پلان طراحی سقف مشخص می شود.

شینگل خارجی چیست؟

سقف شیبدار شینگل خارجی نصبی بسیار آسان و راحت داشته ونصب شینگل خارجی برای سقف شیب دار هیچ گونه محدودیتی نداشته. یکی از ویژگی های مهم شینگل خارجی این است که در برابر طوفان و بادهای زیاد در مناطق سردسیر، بسیار ‌مقاوم می باشند.

ویژگی های شینگل خارجی

  • وزن کم: وزن متوسط آن در هر متر مربع حدود ۱۰ کیلوگرم است.
  • اشتعال ناپذیر: در برابر حریق مقاوم است.
  • جلوه زیبا و پایدار: جلوه طبیعی و پایدار شینگل را از سایر پوشش ها متمایز می کند.
  • مواد صددرصد طبیعی: در فرایند تولید شینگل حداقل گاز دی اکسید کربن تولید می شود.
  • رنگ بندی متنوع: امکان تولید شینگل در رنگ های متنوع وجود دارد.
  • انعطاف پذیر بودن: شینگل ضخامت کم و مقاومت کششی بالا دارد و قابل انعطاف است.
  • عایق رطوبتی بالا: شینگل به مرور زمان دچار نشتی آب نمی شود.
  • نصب سریع و آسان: نصب شینگل بسیار سریع و آسان می باشد.
  • کیفیت بالا: هرگز دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نخواهد شد.

لیست قیمت شینگل

قیمت روز شینگل ایرانی لانه زنبوری و آجری اوریبان و شینگل ترک آیکو تک لایه ، دو لایه و دراگون در این صفحه تقدیم حضور شما عزیزان می گردد.و برای خرید سقف شیروانی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع شینگل

شینگل طرح هگزاگونال

این مدل از شینگل که در پوشش سقف شیبدار استفاده می شود به شکل ۶ ضلعی می باشد که به صورت نامنظم و منظم نصب خواهد شد. از مزایای این طرح شینگل این است که میتوان ورق های شینگل لانه زنبوری را به شکل های یک لایه و یا لایه  بر روی سقف های شیبدار نصب نمود .

شینگل طرح گوتیک

این مدل از شینگل یک نمای سه بعدی داشته و قابلیت اجرا بر روی تمامی سقف های شیبدار را دارد، همچنین لازم به ذکر است که این طرح از شینگل بسیار پرطرفدار و جذاب می باشد. از مزیت های شینگل گوتیک این است که میتوان آن را به شکل دولایه و یا حتی تک لایه نصب نمود.

شینگل طرح آجری

این مدل از شینگل طراحی بسیار ساده داشته و به شکل های منظم و نامنظم در بازار موجود می باشد، مزیت های این شینگل داشتن طرحی همانند آجرچینی است که بسته به سلیقه ی شخص چینش شده و هیچ گونه محدودیت و قاعده ی از از قبل طراحی شده ای برای نصب ندارد.

شینگل طرح دراگون

شینگل دراگون دورنمایی سه بعدی را به سقف سازه مورد نصب می بخشد. از نظر طراحی این شینگل به شلوغی طرح های قبلی نبوده و هم به صورت دو لایه و تک لایه قابل نصب می باشد.

دکمه بازگشت به بالا