عمومیکسب و کار برتر

آغاز فروش شیرآلات صنعتی در فولاد پارسه از بهمن ۱۴۰۱

شیرآلات صنعتی از نظر فضا ممکن است تنها بخش کوچکی از فرآیندهای لوله کشی باشد اما اغلب بخش قابل توجهی از بودجه طراحی و ساخت را به خود اختصاص می دهند. از همه مهمتر شیرآلات صنعتی تاثیر قابل توجه و بدون چشم پوشی در هزینه های بلند مدت و عملکرد کلی سیستم دارد.

یک انتخاب درست برای بهینه سازی هزینه ها و اطمینان از عملکرد آن ها ضروری است. فولاد پارسه با بیش از دو دهه فعالیت توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جذب کند. با فولاد پارسه در اینجا بیشتر آشنا شوید.

انواع شیرآلات صنعتی pdf | انواع شیرآلات صنعتی نفت و گاز

فروش شیرآلات صنعتی در فروشگاه فولاد پارسه از بهمن 1401

فروشگاه فولاد پارسه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در زمینه خرید و فروش انواع لوله، اتصالات و شیرالات صنعتی و ساختمانی در شهر تهران آغاز کرده است.

با ایجاد فروشگاه اینترنتی به نشانی fooladparseh.com فرایند فروش شیرآلات صنعتی در این فروشگاه از بهمن 1401 به صورت ایترنتی آغاز گردید.

امروزه در زمینه تاسیسات صنعتی و ساختمانی فروشگاه های زیادی فعالیت دارند که هر کدام به نوعی نقش تعیین کننده را اجرا می کنند.  اجناسی که توسط این فروشگاه ها و شرکت ها در بازار به مشتری ارائه می گردد دارای کیفیت های مختلفی است که امکان دارد کالاهای ارسالی با کالاهای مد نظر مشتری از نظر کیفیت کالا مغایرت داشته باشد. فروشگاه آنلاین فولاد پارسه بستری فراهم کرده است تا انواع لوله ها، شیرآلات و اتصالات با متریال های مختلف را مورد بررسی و مقایسه قرار داده و این امر باعث شده تا خریدار به هنگام خرید تمامی مزایا و معایب کالای مد نظر خود را با برندهای مشابه مقایسه نماید و بتواند به راحتی از قیمت صحیح کالا و کیفیت آن مطلع گردد.

انواع شیرآلات صنعتی pdf | انواع شیرآلات صنعتی نفت و گاز

انواع شیرآلات صنعتی در فروشگاه آنلاین فولاد پارسه از بهمن 1401

همانطور که توضیح دادیم در فولاد پارسه انواع شیرآلات با استانداردهای لازم و کیفیت عالی ارائه می شود. کیفیت شیرآلات در اینجا تضمینی است. انواع شیرآلات ارائه شده در فولاد پارسه به شرح زیر است:

شیرهای صنعتی چند چرخشی

شیرهای صنعتی چند چرخشی را همانند پیچ یا پیستون در نظر بگیرید. با چرخاندن دسته و شاخه، صفحه یا سایر انسدادهای کنترل کننده در مسیر دسترسی لوله قرار می گیرد و آن را مسدود می کند.

بسته به نوع شیر می توان دیفرانسیل های بالاتر یا پایین تر داشته باشد که این امکان را می دهد که شیر را با سرعت های مختلف باز یا بسته کنید.

شیرهای صنعتی یک چهارم چرخشی

اینگونه شیرها در یک چرخش 90 درجه ای دسته، دامنه حرکتی کاملی را ارائه می دهند که این امکان برای شرایطی که لازم به دقت و اقدام سریع برای باز و بسته شدن است، مناسب است.

انواع شیرآلات صنعتی pdf | انواع شیرآلات صنعتی نفت و گاز

انواع شیرآلات صنعتی با توجه به عملکرد آن ها در فولاد پارسه

شیرآلات صنعتی انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم:

شیرهای جداسازی: توپی، پروانه ای، دیافراگمی، کشویی، پینچ، پیستونی، پلاگ.
شیرهای تنظیم: توپی، پروانه ای، دیافراگمی، بشقابی، سوزنی، پینچ و پلاگ.
شیرهای اطمینان: فشار شکن و تخلیه بخارات
شیرهای یک طرفه: یک طرفه لولایی و یک طرفه لیفت
شیرهای خاص منظوره: چند راهه، شناور، ورودی، کشویی چاقویی و خط کور

هدف فروشگاه فولاد پارسه

هر فروشگاهی بدون شک به دنبال کسب اعتبار خود و مطرح کردن کیفیت برند است. فولاد پارسه تنها تضمین کننده کیفیت محصولات به مشتریان است و در این زمینه توانسته است مشتریان خود را راضی نگه دارد. محصولات بی کیفیت یعنی تلف کردن زمان، انرژی و کیفیت کاری در تاسیسات است. همین حالا و یک بار هزینه کنید.

منبع: فولاد پارسه

دکمه بازگشت به بالا