استان هاکسب و کار برتر

محبوب‌ترین رستوران‌های شهر بجنورد + آدرس

رستوران های بجنورد | لذت غذاخوردن در پاریس ایران

نام پاریس کوچولو را اکثرمان شنیده‌ایم، شهر بجنورد یا همان مرکز استان خراسان شمالی، از قدیم با این نام در کشور شناخته می‌شد. علت این نام‌گذاری هم به مدت‌ها پیش بر می‌گردد که شکل و شمایل شهر شیبه به شهرهای اروپایی بود؛ آن‌ هم در زمانی که خبری از خدمات شهری در بسیاری از شهرها نبود. تردد به این شهر به‌علت قرارگیری بر سر راه مشهد، بسیار زیاد است. از سویی گروهی با خرید بلیط هواپیما بجنورد و گروهی به صورت زمینی به بجنورد وارد می‌شوند.

علاوه بر این موضوعات، شهر بجنورد جاهای دیدنی و جاذبه‌های گوناگونی دارد که افراد علاقه‌مند به گردشگری را مجذوب خود می‌کند. مسلماً داشتن اطلاعات درباره این شهر کمک شایانی به کیفیت سفر می‌کند؛ پس با ما همراه باشید تا اگر مسیرتان به این شهر پویا و سرزنده خورد، با آگاهی کامل برای صرف غذا به بهترین رستوران های بجنورد مدنظرتان بروید و اوقات خوشی را در این سفر تجربه کنید.

رستوران های بجنورد

بهترین رستوران بجنورد | بهترین رستوران در بجنورد

رستوران اکبر جوجه (شعبه بجنورد)

رستوران اکبر جوجه شعبه بجنورد یکی از باکیفیت‌ترین اکبر جوجه‌های شهر را ارائه می‌دهد که اگر یک بار آن را امتحان کنید حتماً جزو مشتریان پر و پا قرص این رستوران می‌شوید. در نزدیکی رستوران اکبر جوجه، بوستان دانشجو، فروشگاه افق کوروش، پارک شهروند، رستوران امیرخانلو و شهربازی قرار دارند. قبل از رفتن به این رستوران می‌توانید ساعاتی در شهربازی باشید و حسابی خوش بگذرانید.

آدرس       کلاته صفوی، بلوار رضوی، خیابان ابوترابی

رستوران اسپاخو

رستوران اسپاخو با ارائه انواع غذاهای ایتالیایی یکی از معروف‌ترین رستوران های بجنورد است. نزدیک‌ترین امکانات به رستوران اسپاخو سوپرمارکت دو چنار، درمانگاه فرهنگیان بجنورد، پمپ بنزین قره چورلو، خودپرداز بانک دی چهارراه مخابرات و سفره‌خانه سنتی خاتون هستند که می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران اسپاخو ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد و پیام نور است. رستوران اسپاخو همه روزه در دو شیفت روز و شب آماده ارائه خدمات به مشتریان است. این رستوران در شیفت روز از ساعت 11:30 تا 15:00 و شیفت شب از ساعت 19:00 تا 00:30 باز است.

آدرس       منطقه بهشتی، بلوار امام خمینی، حدفاصل خیابان سلطانی و بناییان یک

ساعات کاری           شیفت روز از ساعت 11:30 تا 15:00 و شیفت شب از ساعت 19:00 تا 00:30

رستوران امیرخانلو

اگر به بجنورد سفر کردید توصیه می‌کنیم رستوران امیرخانلو و غذای با کیفیت آن‌ها را امتحان کنید. رستوران امیرخانلو از بهترین و باکیفیت‌ترین رستوران های بجنورد است. اگر از اهالی بجنورد آدرس رستوران باکیفیت را بپرسید، اولین رستوران پیشنهادی به شما قطعاً رستوران امیرخانلو است. بوستان دانشجو، فروشگاه افق کوروش، پارک شهروند، رستوران اکبرجوجه و شهربازی نزدیک‌ترین امکانات به رستوران امیرخانلو هستند که در صورت نیاز می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

آدرس       منطقه کلاته صفوی، بلوار رضوی، نرسیده به خیابان ابوترابی

رستوران ایتالیایی پیاتو

رستوران ایتالیایی پیاتو از دیگر رستوران های بجنورد است که با ارائه غذاهای متنوع ایتالیایی تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برایتان رقم می‌زند و طعم غذایشان تا مدت‌ها در خاطرتان باقی می‌ماند. در نزدیکی رستوران ایتالیایی پیاتو امکاناتی همچون بیمارستان ثامن الائمه تأمین اجتماعی، پمپ بنزین ابراهیمی، پارک آفرینش و خودپرداز بانک پارسیان قرار دارند. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران ایتالیایی پیاتو، ایستگاه اتوبوس فرودگاه است. رستوران ایتالیایی پیاتو همه روزه از ساعت 19:00 تا 00:00 باز و آماده ارائه خدمات، به مشتریان است.

آدرس       محله فردوسی، بلوار تربیت، حدفاصل خیابان فرابی و ایرج

ساعات کاری           همه روزه از ساعت 19:00 تا 00:00

رستوران حاج حسین

رستوران حاج حسین از قدیمی‌ترین رستوران های بجنورد است. در رستوران حاج حسین غذاهای اصیل ایرانی با استفاده از بهترین و باکیفیت مواد اولیه، تهیه شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. پمپ بنزین ابراهیمی، پارک آفرینش، خودپرداز بانک پارسیان و شرکت نفت بجنورد نزدیک‌ترین اماکن خدماتی از لحاظ موقعیتی به رستوران حاج حسین هستند. رستوران حاج حسین در روزهای جمعه تعطیل است؛ اما در بقیه ایام هفته از ساعت 9:00 تا 00:00 آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

آدرس       کوی امام رضا دو، خیابان شاهد، خیابان نارون، خیابان محمدنیا

ساعات کاری           شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9:00 تا 00:00

جمعه تعطیل است

رستوران خوانسالار

رستوران خوانسالار هم از جزو باسابقه‌ترین رستوران های بجنورد است. در نزدیکی رستوران خوانسالار مراکزی مانند بیمارستان امام رضا، رستوران ایتالیایی اسپاخو، خودپرداز بانک اقتصاد نوین، سوپر مارکت دوچنار، درمانگاه فارابی، داروخانه دارالشفا هستند که می‌توانید از خدمات آن‌ها بهره ببرید. ایستگاه اتوبوس فرودگاه هم دسترسی به حمل‌ونقل عمومی برای استفاده از خدمات و سرویس غذاهای ایرانی، رستوران خوانسالار را آسان می‌کند.

آدرس: محله شریعتی، خیابان قیام، خیابان شریعتی، حدفاصل خیابان دبستانی و وحدت.

رستوران دیار

رستوران دیار از رستوران های بجنورد است که دستتان را برای سفارش غذا باز گذاشته و گزینه‌های متنوعی پیش رویتان قرار می‌دهد. در رستوران دیار از انواع غذاهای دریایی گرفته تا غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت خیلی خوب سرو می‌شود. فضای رستوران دیار به نحوی طراحی شده است که می‌توانید برای برگزاری جشن‌هایی مثل جشن تولد و دورهمی‌های چندنفره به آن مراجعه کنید.

در این رستوران دو وعده ناهار و شام سرو می‌شود؛ می‌توانید از ساعت 12:00 تا 16:00 برای صرف ناهار و از ساعت 19:00 تا 23:30 برای صرف شام به این رستوران بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه حمل و نقل عمومی به این رستوران هم، ایستگاه اتوبوس فرودگاه است. در نزدیکی این رستوران، مراکزی چون پمپ بنزین ابراهیمی، بانک صادرات، بانک پاسارگاد، شیرینی شان بابا، بیمارستان ارتش، بیمارستان بنت الهدی قرار دارند.

آدرس       طالقانی غربی، نبش چهارراه کمال‌الملک، روبه‌روی شیرینی شان بابا

ساعات کاری           ساعت 12:00 تا 16:00 برای صرف ناهار و از ساعت 19:00 تا 23:30 برای صرف شام

رستوران طوس

رستوران طوس با ارائه انواع کباب و غذاهای ایرانی جزو معروف‎‌ترین و باسابقه‌ترین رستوران های بجنورد است. در نزدیکی رستوران طوس اماکنی چون بیمارستان ثامن الائمه تأمین اجتماعی، رستوران اسپاخو، سوپرمارکت دوچنار، پارک آفرینش، بانک سپه، مؤسسه مالی آرمان و آبنبات معمارزاده قرار دارند که در صورت نیاز می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس فرودگاه هم نزدیک‌ترین ایستگاه حمل و نقل عمومی به رستوران طوس است. رستوران طوس همه روزه برای سرویس ناهار از ساعت 11:00 تا 15:00 و سرویس شام از ساعت 18:00 تا 00:00 آماده ارائه سرویس به مشتریان است.

آدرس       محله فردوسی، بلوار امام خمینی غربی، میدان فردوسی

ساعات کاری        همه روزه برای سرویس ناهار از ساعت 11:00 تا 15:00 و سرویس شام از ساعت 18:00 تا 00:00

رستوران عمارت

رستوران عمارت از رستوران های بجنورد است که با فضا و دکوری متفاوت غذای ایرانی سرو می‌کند. رستوران عمارت در واقع خانه‌ای قدیمی است که برای کاربری رستوران سنتی بازسازی شده است. با ورود به این رستوران حسی نوستالژیک را تجربه خواهید کرد. نزدیکی رستوران عمارت، رستوران‌ اسپاخو، سفره خانه سنتی خاتون، مرکز خرید و سرگرمی طلای سفید، درمانگاه امام سجاد، هتل کوروش بجنورد، پمپ بنزین قره چورلو، فروشگاه افق کوروش قرار دارند که می‌توانید از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید. برای رفتن به این رستوران نگران محل پارک خودرو نباشید؛ چون فضای زیادی از پارکینگ خیابانی رایگان در دسترستان است.

آدرس: خیابان هفده شهریور جنوبی، نزدیک چهارراه هفده شهریور

رستوران فردوسی

رستوران فردوسی از قدیمی‌ترین رستوران‌های بجنورد است که غذای ایرانی سرو می‌کند. فضای این رستوران خیلی معمولی است و دکور آن شبیه به تالارهای پذیرایی طراحی شده است. پیتزا پامادور، پارک فردوسی، مسجد امام حسن عسگری، داروخانه دکتر وحدانی و بانک سپه در نزدیکی رستوران فردوسی قرار دارند که در صورت نیاز می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید. از ایستگاه اتوبوس فرودگاه هم می‌توانید برای رسیدن به رستوران فردوسی استفاده کنید.

آدرس: محله فردوسی، بلوار امام خمینی، میدان فردوسی.

رستوران ملورین

رستوران ملورین در طبقه بالای هایپرمارکت ملورین قرار دارد. رستوران ملورین جزو رستوران های بجنورد است که غذاهایی باکیفیت ارائه می‌دهد. رستوران ملورین به خوراک گردن بسیار باکیفیت معروف است. اگر برای صرف غذا به این رستوران رفتید، حتماً این غذای خوشمزه را تجربه کنید.

از آنجایی که هایپر ملورین پارکینگ اختصاصی دارد دیگر نگران جای پارک خودرویتان نباشید. پارک سرداران شهید، بوستان اروند، بیمارستان امام علی، بیمارستان ثامن الائمه تأمین اجتماعی و خودپرداز بانک انصار نزدیک‌ترین اماکن و امکانات به رستوران ملورین هستند و در صورت نیاز می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید. رستوران ملورین همه روزه از ساعت 11:00 تا 23:30 در دو وعده ناهار و شام پذیرای مشتریان است.

آدرس       کوی بهداری دو، خیابان قیام، طبقه بالای هایپر ملورین

ساعات کاری        همه روزه از ساعت 11:00 تا 23:30

دکمه بازگشت به بالا