عمومیکسب و کار برتر

مشخصات حلقه شنا بادی توت فرنگی اینتکس 56261

راهنمای انتخاب و خرید حلقه شنا بادی

انتخاب و خرید یک محصول برای شناور ماندن بر روی آب در فصول گرم سال جزو مواردی است که همواره برای خیلی از افراد مهم بوده و سعی می کنند تا محصولی را برای خود برگزینند که بهترین کارایی را داشته و در عین حال نیز بتواند تفریحی مهیج را برای خود رقم بزنند. عموما پیشنهاد اول برای این دسته از افراد انتخاب یک عدد حلقه شنا بادی می باشد که هم مدل های مختلفی داشته و هم باعث می شود تا به بهترین شکل ممکن شناور ماندن بر روی آب را تجربه کنند.

تماس با کارشناسان اینتکس ایران

نام مرکز: فروشگاه اینتکس ایران
آدرس: تهران – جنت آباد شمالی – بلوار اصلی – بالاتر از گلزار شرقی – جنب شیرینی فروشی دادلی – پلاک 313 – واحد همکف
شماره های تماس: شماره تماس : 02156190840   –   09376668146   –   09026668146   –   02144824155
همراه:  0935666814609356668826

در همین خصوص نیز شاید انتخاب این محصولات یک سری سوالات را برای شما ایجاد کند. به همین دلیل نیز ما سعی داریم که در خصوص این دسته از محصولات به صورت کامل با شما صحبت کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید تا در خصوص انواع حلقه شنا و ویژگی های این محصولات و بصورت مشخص حلقه شنا بادی توت فرنگی اینتکس 56261 با شما بیشتر صحبت کنیم.

پخش استخر بادی در آب بر | پخش استخر بادی در آران و بیدگل

برندهای تولید کننده حلقه شنا بادی

اولین نکته مهمی که در خصوص حلقه شنا بادی باید به آن اشاره کنیم ، بحث در خصوص برندهای تولید کننده این محصولات است. در واقع شما باید در نظر داشته باشید که محصولی را که می خرید تولید کدام برند و شرکت بوده و آن شرکت سعی کرده چه مواردی را برای تولید محصول خود در نظر بگیرد. به همین دلیل نیز توجه به برند تولید کننده یک حلقه شنا بادی بسیار مهم می باشد. در این بین یک سری حلقه شنا بادی نیز وجود دارد که هیچ برند خاصی نداشته و در واقع تولید شرکت های متفرقه چینی می باشد که در بازار نیز به وفور موجود است. به جز این موارد عمدتا سه برند معتبر دیگر در تولید این محصولات در بازارهای جهانی با هم رقابت دارند که به هر یک از آن ها در بخش های بعدی خواهیم پرداخت.

·         حلقه شنا بادی اینتکس

به جرات می توان گفت بزرگ ترین شرکت در عرضه حلقه شنا بادی ، برند اینتکس می باشد. این برند همواره در تولید اکثر محصولات بادی پرچم دار بوده و از این نظر می توان عنوان کرد که حلقه های شنا بادی را هم با کیفیت عالی و تنوع بسیار زیاد عرضه کرده است. این برند سعی کرده تا محصولات را در ابعاد و اندازه های مختلف و با خلاقیت خود به زیباترین شکل ممکن به دست مشتریان برساند. شما تنوع بسیار زیادی از این شرکت در حوزه حلقه شنا بادی اینتکس می توانید مشاهده کنید که قطعا گزینه ای ایده آل برای خرید شما به شمار می رود.

·         حلقه شنا بادی بست وی

دیگر برند معتبری که در حوزه تولید محصولات بادی جزو برترین ها به شمار می رود ، برند بست وی می باشد. در واقع این شرکت نیز سعی کرده تا بیشتر به خاطر خلاقیتی که در تولید محصولات جدید خود به خرج داده است محبوب شود. حلقه شنا بادی بست وی نیز همانند محصولات شرکت اینتکس بسیار محبوب است. از نظر جنس و کیفیت هم همواره برند بست وی سعی کرده تا کیفیت بالایی را از خود به جای بگذارد. در بخش های بعدی در خصوص طراحی های صورت گرفته توسط این شرکت نیز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

·         حلقه شنا بادی اینتایم

سومین برند معتبر در حوزه تولید محصولات بادی ، شرکت اینتایم می باشد. این شرکت نیز سعی کرده تا حلقه های شنا بادی را با کیفیت ایده آل و مناسب عرضه کند. البته این برند در این حوز بسیار محدود عمل کرده و تنها چند محصول را بیشتر تولید نکرده است که آن ها هم بیشتر برای نوزادان و کودکان مناسب می باشد. البته باید اشاره کنیم که این شرکت نیز تولیدات با کیفیتی دارد اما از نظر تنوع به هیچ عنوان قابل مقایسه با اینتکس و بست وی نخواهد بود.

طراحی و ظاهر حلقه شنا بادی و تیوپ شنا بزرگ

تا به این جای کار در خصوص برندهای تولید کننده انواع حلقه شنا بادی با شما صحبت کردیم. حال سعی داریم تا در ادامه این مطلب در خصوص طراحی ظاهری این محصولات و همین طور ویزگی هایی که این محصولات دارند نیز با شما صحبت کنیم. تنوع بسیار زیادی که این دسته از محصولات دارند باعث شده تا شما در هنگام خرید گزینه های زیادی را مشاهده کرده و از میان آن ها بتوانید یک محصول را برای خرید خود برگزینید. در همین رابطه باید اشاره کنیم که عمدتا این محصولات ساختاری گرد دارند و تنها تفاوت آن ها بحث رنگ بندی صورت گرفته بر روی بدنه اصلی این حلقه شناها می باشد.

در یک سری از این محصولات شما می توانید ساختاری شفاف با رنگ های ساده را مشاهده کنید. هم چنین یک سری دیگر از این حلقه های شنا وجود دارد که دارای رنگ های رنگین کمانی بوده و در عرضه آن ها از رنگ های متنوعی استفاده شده است که سبب زیبایی هر چه بیشتر این محصولات شده است. هم چنین باید اشاره داشته باشیم که گونه دیگری از این محصولات وجود دارد که بدنه آن ها ساده نبوده و به صورت شیاردار و یا طرح دار شکل گرفته که این مورد را هم در یک سری از تولیدات جدید شما می توانید مشاهده کنید.

دیگر مسئله ای که باید در خصوص طراحی این محصولات اشاره کنیم به حلقه های شنایی تعلق می گیرد که ساختار گرد ندارند. برای مثال شرکت بست وی سعی کرده تا به تازگی محصولاتی را شبیه به قلب طراحی کند. هم چنین در این رقابت یک سری محصولات نیز وجود دارد که طراحی های فوق العاده جذابی نظیر پری دریایی دارد که قطعا این دسته از محصولات جلوه ای دیدنی را در اختیار شما قرار خواهند داد و با خیالی آسوده می توانید دست به خرید آن ها بزنید.

ابعاد مختلف حلقه شنا بادی

بحث ابعاد و اندازه های حلقه شنا بادی نیز یکی از مهم ترین مواردی است که با توجه به سنین مختلفی که قصد خرید و انتخاب این محصولات را دارند ، این گزینه متفاوت خواهد بود. شما در واقع باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که یک حلقه شنا که قصد خرید ان را دارید ، دارای چه قطری می باشد. با توجه به این که این محصولات عمدتا ظاهری گرد دارند ، ما سعی کرده ایم که این محصولات را بر اساس قطر آن ها لیست کنیم. در واقع شرکت های تولید کننده این محصولات این دسته از کالاها را در قطرهای مختلفی تولید و عرضه کرده اند که لیست کامل آن ها به شرح زیر می باشد:

 • حلقه شنا بادی قطر 56 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 61 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 71 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 74 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 76 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 86 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 91 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 97 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 99 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 107 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 114 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 115 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 117 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 118 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 119 سانتی متر
 • حلقه شنا بادی قطر 122 سانتی متر

این لیست تمامی سایزها و در واقع قطرهای تولید شده حلقه های شنای بادی می باشد که در بازار موجود می باشد. به جز این موارد عموما قطر دیگری از این محصولات وجود ندارد و یا اختلاف آن ها با این محصولات بسیار کم می باشد اما ما سعی کردیم در این لیست به صورت کامل تمامی این محصولات را جای دهیم. حال یک سری از این محصولات نیز وجود دارد که ساختار آن تنها گرد نبوده و جلوه های دیگری را هم می توان در آن ها مشاهده کرد.

برای مثال محصولاتی وجود دارد که قطر حلقه شنای آن 122 سانتی متر بوده اما با توجه به این که ظاهر آن تنها به صورت ساده گرد نبوده ، ابعاد آن افزایش پیدا کرده است و تا 175 سانتی متر نیز ادامه پیدا کرده است که دیگر سعی کردیم آن ها را در این لیست قرار نداده و تنها قطر تولیدی حلقه های شنا را در عرضه این محصولات مد نظر قرار دهیم.

معرفی حلقه شنا بادی توت فرنگی اینتکس 56261

حلقه شنا بادی توت فرنگی اینتکس 56261 برای استفاده کودکان و نوجوانان بالای 9 سال طراحی و تولید شده است و استاندارد ترین حالت ممکن را ایجاد می کند تا در نهایت بتوان با خیالی آسوده خرید آن را انجام داد و نسبت به داشتن آن اقدام کرد. حلقه شنا بادی مد نظر طراحی فانتزی و زیبا دارد که توجه این رده سنی را به خود مشغول می کند و تمایل به استفاده از آن دارند. طراحی محصول علاوه بر داشتن زیبایی دارای استاندارد های لازم نیز می باشد که به دلیل وجود دو دستگیره پلاستیکی بر روی آن بوده است.

این دو دستگیره می توانند جهت نگه داری کودکان بر روی محصول استفاده شود و همچنین تعادل تمامی بخش های محصول را برقرار سازند. با این وجود است که والدین نیز با خیالی آسوده می توانند حلقه شنا بادی را برای فرزندان خود تهیه کنند و آن را در محیط های آبی به تفریحات آبی مشغول کنند.

بهترین محل برای استفاده از این حلقه شنا بادی توت فرنگی در استخر می باشد تا بتوان در این محیط بهترین اوقات را به دست آورد و در کنار والدین خود شرایط ایمن و استانداردی را به دست آورد. از این رو حلقه شنا بادی پر فروش و محبوب نیز می باشد که به جهت سرگرم کردن کودکان استفاده شده و بهترین اوقات را برای آن ها رقم می زند. محصول مورد نظر از بدنه ای تشکیل شده است که قابلیت های مختلف دارد که مهم ترین آن داشتن قابلیت ضد حساسیت می باشد.

در نتیجه می توان با خیالی آسوده آن را برای استفاده کودکان در دسترس قرار داد و بهترین اوقات را برای آن ها مهیا کرد. حلقه شنا بادی به راحتی در مسافرت و گردش به همراه افراد قرار می گیرد و در حالت خالی بودن از باد می تواند فضای کمی را اشغال کند. کسانی که تمایل به خرید حلقه شنا بادی توت فرنگی اینتکس 56261 دارند از فروشگاه اینتکس خرید خود را انجام دهند.

نوع          تفریحی

 قطر        107 سانتی متر

 تحمل وزن              80 کیلوگرم

 وزن        700 گرم

 جنس بدنه               PVC شفاف

 ابعاد بسته بندی       24*33*2 سانتی متر

 پمپ        –

نوع پمپ  –

 شرکت سازنده         اینتکس

 سایر ویژگی ها       مناسب سنین بالای 9 سال

 دارای دو دستگیره تعادل

 قابل استفاده در استخر ها

 اقلام همراه          –

دکمه بازگشت به بالا