با امداد خودرو ایران و خدمات آن بیشتر آشنا شوید

تیم متخصصان امداد خودرو ایران به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز است. ما با استفاده از بهترین انواع یدک کش و کادری مجرب آماده خدمات امداد خودرو سایپا در محل شما هستیم. جلب رضایت مشتریان هدف اصلی تیم ماست. با تماس با شماره 09123444397 می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

خدمات امداد خودرو شامل امداد به کلیه خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. همچنین حمل و نقل خودروهای لوکس و خارجی و ایرانی در تمامی شهرها تضمینی می باشد. بارگیری سایر خودروها نیز توسط نیسان چرخگیر و کفی خودروبر انجام می شود. همچنین حمل خودروهای تصادفی به تعمیرگاه مرکزی رایگان است. خدماتی مانند سوخت گیری سیار، باتری به باتری موبایل، مکانیک در محل، تعویض روغن در محل شما انجام می شود. در صورت عدم امکان تعمیر خودرو توسط امداد خودرو سایپا اتومبیل توسط یدک کش حمل می شود.

اشتراک یکساله امداد خودرو سایپا | امداد خودرو جاده ای

شرکت Emdadkhodroir یکی از شرکت هایی است که انواع جرثقیل ها را برای کاربردهای مختلف ارائه می دهد و خدماتی مانند جابجایی بارهای سنگین، تخلیه و جابجایی کانتینر و پناهگاه و … را با بهترین قیمت ارائه می دهد.

شرکت امداد خودرو ایران مفتخر است حمل و نقل شما را در اوزان مختلف از 3 تا 360 تن به تمام نقاط تهران در کمترین زمان ممکن انجام دهد. خدمات سیار تیم ما شامل موارد زیر است:

تست با ابزار تشخیصی ( عیب یابی و دیاگ تخصصی خودرو)

سیم های شمع موتور را بررسی کرده و در صورت لزوم تعویض کنید.

بازرسی و تعویض تسمه هیدرولیک فرمان در صورت پارگی.

بررسی فیوز خودرو

تعویض سنسور دمای آب موتور

تعویض پمپ بنزین

در صورت معیوب بودن لنت ها را تعویض کنید.

تعویض شیلنگ تقویت کننده ترمز.

باتری به باتری اتومبیل توسط امداد خودرو سایپا

تعویض صفحه کلاچ و دیسک.

تعویض کابل کلاچ.

تعویض کابل دریچه گاز و تعویض مبدل کاتالیزوری.

دلایل انتخاب دستیار خودرو مرکزی

شرکت ما همیشه به دنبال تجهیز خود بوده است و این امر مستقیماً بر سرعت عمل پرسنل تأثیر می گذارد. ما همواره سعی نموده ایم که بهترین و مجهزترین خودروهای یدک کش و لوازم تخصصی تعمیر را داشته باشیم.

طبیعتاً در صورت تکمیل این ابزار و تجهیزات می توان کیفیت خدمات ارائه شده را افزایش داد و سرعت را به حداکثر رساند. این بحث همواره مورد نیاز تیم مرکزی پشتیبانی خودرو بوده و با در نظر گرفتن تمامی موارد شرح داده شده می توان اطمینان داد که بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و کمترین زمان توسط امداد خودرو سایپا  ارائه می شود.

خدمات امداد خودرو Emdadkhodroir به چه صورت است؟

Central Car Assistance یک ارائه دهنده خدمات آنلاین کمک خودرو است. حمل خودرو جهت تعمیر موتور و گیربکس به کارگاه مرکزی رایگان می باشد. خط تلفن ما به شماره تلفن 09123444397  به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

مکانیک سیار و یدک کش خودرو از مهمترین خدمات شرکت ما است. ما می توانیم ماشین شما را در محل تعمیر کنیم. همچنین اگر خودرو شما قابل تعمیر نباشد اتومبیل شما را به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز منتقل می شود.

اشتراک یکساله امداد خودرو سایپا | امداد خودرو جاده ای

 از جمله خدمات امداد خودرو سایپا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات مکانیکی در محل

تعویض روغن در محل

تعمیر پنچر موبایل

سوخت و بنزین رسانی سیار

باتری به  باتری در محل و سیار

تعویض لاستیک در محل و پنچرگیری

حمل اتومبیل با یدک کش یا جرثقیل

ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته

تعمیر و خدمات باطری به باطری و تعویض باطری در محل

زمانی که خودروی شما مشکل باتری و قدرت موتور دارد، می توانید با مرکز خدمات خودرو ما به شماره 09123444397تماس بگیرید و از تیم خدمات باتری 24 ساعته بخواهید.

مراحل باتری برای باتری ماشین توسط امداد خودرو سایپا چه صورت است؟

اگر این روش را انتخاب کردید، مراحل زیر را دنبال کنید. به دنبال خودرویی با باتری سالم باشید. از میان لوازم جانبی، کابل باتری را که جزء لوازم جانبی خودرو است انتخاب کنید. خودرویی را با باتری در حال کار در کنار آن پارک کنید تا بتوان از کابل اتصال استفاده کرد. کلید هر دو خودرو باید خاموش باشد. سپس کاپوت را باز کنید. با استفاده از گزارش خرابی باتری خودرو، قسمت های خوب و بد باتری را شناسایی کنید، از سیم مشکی برای سیم خراب و سیم قرمز برای سیم خوب استفاده کنید. قسمت فلزی رنگ نشده را برای اتصال کابل منفی ماشین با باتری خراب توسط امداد خودرو سایپا شناسایی کنید.

یک سر کابل قرمز را به قطب مثبت باتری خراب  و سر دیگر را به قطب مثبت باتری سالم وصل کنید. کابل مشکی را به ترمینال منفی باتری سالم وصل کنید. سر دیگر کابل مشکی را به قطب منفی باتری تخلیه شده وصل نکنید. توجه داشته باشید که اگر کابل را به قطبی اشتباه وصل کنید، ممکن است باتری منفجر شود. محل مناسب برای اتصال طرف دیگر سیم مشکی به قسمت فلزی است که قبلا توضیح دادید.  وقتی از صحت اتصالات مطمئن شدید، خودروی سالم را روشن کرده و پس از چند دقیقه بدون دست زدن به اتصالات، با باتری مرده خودرو را روشن کنید. در ادامه مقاله با امداد خودرو سایپا همراه باشید.

پس از روشن کردن خودرو با باتری شارژ شده، ابتدا کابل مشکی را از بدنه خودروی آسیب دیده جدا کرده و سپس کابل مشکی را از خودروی سالم جدا کنید. برای کابل قرمز ابتدا آن را از ماشین سالم و سپس از ماشین آشغال ببرید. پس از تمام این مراحل و پس از راه اندازی، اگر دستگاه همچنان روشن نشد، پس از چند دقیقه، پس از دو دقیقه پس از راه اندازی دستگاه سالم، بدون دست زدن به اتصالات کابل، دستگاه تخلیه را راه اندازی کنید. اگر باز هم کار نمی کند، مشکل باتری نیست، بلکه سیم کشی یا دینام ماشین شما است. ما با خدمات امداد خودرو سایپا این خدمت را برای ما انجام می دهیم.

اشتراک یکساله امداد خودرو سایپا | امداد خودرو جاده ای

سوخت رسانی سیار توسط  Emdadkhodroir

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که به دلیل اتمام سوخت در راه بمانید. همچنین وقتی که چراغ بنزین روشن می شود که سوخت آن تمام می شود، دیگر امکان حرکت و مراجعه به مراکز تامین سوخت مانند پمپ بنزین و گاز را نداریم. در این شرایط ممکن است عصبانی شوید. بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و با ما تماس بگیرید. تکنسین ها و کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشکلات خودروی شما را به آسانی حل خواهند کرد . به همین دلیل به پمپ بنزین سیار یا پمپ بنزین آنلاین نیاز داریم. این خودروهای سوختی توسط امداد خودرو سایپا به طور ویژه برای این فعالیت طراحی شده اند.

پمپ بنزین سیار چگونه کار می کند؟

هر مکانیزم و هر سازمان کمکی شرایط و رویه های خاص خود را برای ارائه کمک دارد. اما همه اینها هنگام تماس طبیعی است و در مکانی که ما مشخص کردیم ظاهر می شود. همانطور که گفته شد سوخت گیری موبایل از دیگر فعالیت هایی است که به خودروها کمک می کند مانند باتری به باتری، تعمیر و تعویض گلگیر، تعمیر لاستیک، تعمیر نقص فنی خودرو و …. با تماس با این موسسات مشکل خود را بیان می کنیم و به سوالات کارشناسان پاسخ می دهیم. آدرس دقیق خود را می گوییم و با رسیدن کامیون سوخت توسط امداد خودرو سایپا کار شروع می شود.

با تجهیزات حرفه ای و تخصص این مراکز، خودروی شما در عرض چند دقیقه ترمیم می شود و می توانید دوباره رانندگی کنید. اگر دقیقاً از نحوه انجام این کار سوال دارید، باید بدانید که تکنسین های امداد خودرو ایران با کمک مخزن مخصوص و شلنگ مناسب برای حمل سوخت و همچنین سوپاپ ها و سایر ابزارهای مخصوص سوخت رسانی را انجام می دهند.

برای درخواست سوخت سیار چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

همچنین از شما اطلاعاتی برای برقراری تماس و درخواست سوخت گیری خواسته می شود. تکنسین امداد خودرو سایپا باید بداند به چه نوع سوختی نیاز دارید، چه نوع و چگونه ابزار و تجهیزات ویژه را با خود بیاورد. تکنسین از شما سوالاتی در مورد سایر مشکلات خودرو، سلامت باک و برخی اجزای سوخت می پرسد که باید به آنها پاسخ دهید. به عنوان مثال هنگام سوخت گیری، نوعی گاز از خودرو خارج می شود. اگر این گاز خشک است به بنزین معمولی و اگر روغنی باشد به بنزین سوپر نیاز دارید.

بنزین سیار امداد یا پمپ بنزین سیار آنلاین امداد خودرو سایپا

با توجه به افزایش سالانه تعداد خودروها در تردد کشور و به تبع آن افزایش تعداد رانندگان، تعداد خرابی ها و مشکلات جاده ای نیز افزایش یافته است. بگذریم که همه رانندگان از مشکلات و کاستی های خودروی خود آگاه نیستند و نمی دانند چگونه آنها را حل کنند. به همین دلیل امدادرسانی و امداد گاز سیار یک فعالیت بسیار مهم و موثر است که در چند دهه گذشته بر اثربخشی آن افزوده شده است و علاوه بر این با سوخت رسانی سیار در زمان صرفه جویی کرده و مشکل شما توسط امداد خودرو سایپا در مدت زمان کوتاهی حل خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه ها علاوه بر تضمین ایمنی افراد و کیفیت بالای تجهیزات در این سازمان ها باعث اطمینان و اعتماد به این مراکز خدماتی می شود.  به همین دلایل گفته می شود سوخت رسانی در بهبود رفاه شهروندان موثر است. امداد خودرو سایپا با این اطلاعات تلاش می کند تا دانش شما را افزایش دهد و همیشه به شما کمک خواهد کرد. توجه داشته باشید که رانندگی با باک خالی باعث از کار افتادن پمپ بنزین و سوختن آن و همچنین آسیب رساندن به سوزن های انژکتور خودرو می شود.

دکمه بازگشت به بالا