اجتماعیکسب و کار برتر

چگونه با سئو درآمد دلاری داشته باشم؟

 افیلیت مارکتینگ چگونه کار می کند؟

نمی دانید چگونه می توان از طریق افیلیت مارکتینگ کسب درآمد کرد؟ شما تنها نیستید. بسیاری از کارآفرینان مشتاق هنگام ثبت نام در هر برنامه افیلیتی که با آن روبرو می شوند، این سوال را در ذهن خود دارند. در افیلیت مارکتینگ شما با شرکتی که محصولات یا خدماتی منجمله خرید بک لینک قوی ارزان را از طریق آن ها به مخاطبان خود پیشنهاد دهید، شریک می شوید. اگر افرادی با استفاده از شما چیزی خریداری کنند، شما از فروش آن، کارمزد دریافت می کنید. به عنوان مثال، اگر بازاریاب افیلیت یک محصول در آمازون باشید و آن لینک مستقیم را در پست خود ارسال کنید و کسی روی آن کلیک کند و از طریق لینک خود، محصولی را خریداری کند، شما یک پاداش و یا یک کمیسیون دریافت خواهید کرد.

 6 روش شگفت انگیز برای کسب درآمد دلاری روزانه با افیلیت مارکتینگ

اگر می خواهید از طریق افیلیت مارکتینگ، درآمد دلاری روزانه کسب کنید، از طریق 7 روش زیر می توانید کسب درآمد کنید:

1.     یک وبلاگ یا کانال یوتیوب راه اندازی کنید:

یک وبلاگ و یا یک کانال یوتیوب کاملا با هم متفاوت هستند، نه فقط به این دلیل که در یکی متن قرار داده می شود و در دیگری فیلم، بلکه هر یک از نظر سئو، تبدیل، زمان و هزینه متفاوت هستند. تفاوت وبلاگ نویسی و ویدیوهای یوتیوب:

 • مالکیت: شما وبلاگ خود را دارید اما یوتیوب متعلق به شما نیست.
 • ترافیک سئو: برای گرفتن سئو وبلاگ زمان بیشتری در مقابل یوتیوب نیاز است.
 • سختی سئو: رقابت سئو در یوتیوب اغلب بسیار کمتر از گوگل است.
 • هزینه: یوتیوب رایگان است اما وبلاگ ها به دامنه، میزبانی، هزینه های توسعه و غیره نیاز دارند.
 • به روزرسانی های محتوا: به روزرسانی پست وبلاگ بسیار آسان تر از گرفتن ویدیو جدید است.
 • زمان: راه اندازی یک وبلاگ به مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

2.     در برنامه های افیلیت ثبت نام کنید:

Hosting و آمازون (Amazon) محبوب ترین برنامه های افیلیت هستند. برای به ، باید حدود 2 نفر را به Hosting، 10 نفر را به themes یا 30 نفر را به plugins معرفی کنید. قبل از تصمیم گیری درباره یک برنامه، چند سوال از خود بپرسید. من می توانم روزانه تقریباً 3000 خواننده داشته باشم و هر روز حدود 2 الی 3 فروش با 150 دلار در هر فروش انجام دهم یا خیر. سعی کنید درباره برنامه انتخابی به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • از این برنامه چه اندازه کمیسیون می گیرید؟
 • روزانه به چند فروش نیاز خواهید داشت؟
 • برای دستیابی به این میزان فروش، تقریبا به چه میزان ترافیک نیاز خواهید داشت؟

3.     در مورد انواع مختلف برنامه های افیلیت اطلاعات لازم را کسب کنید:

انواع مختلف برنامه های افیلیت شامل موارد زیر است:

 • یک ردیف: هنگام فروش از لینک افیلیت، کمیسیون دریافت می کنید.
 • دو ردیف: هنگام مراجعه به سایر شرکت های تابعه، کمیسیون دریافت کنید و سپس آن ها شروع به فروش می کنند.
 • ردیف های صعودی: با دریافت فروش بیشتر، کارمزد افزایش می یابد.
 • کمیسیون های دوره ایی: این کار معمولا در مورد سرویس های اشتراک اتفاق می افتد. شما در این روش به طور مداوم کمیسیون دریافت می کنید.

4.     به برنامه افیلیت آمازون دقت کن:

مراقب باشید. برنامه آمازون سابقه طولانی در کاهش پورسانت ها و نوشتن محتوایی دارند که با شرکت های افیلیت رقابت می کنند و بیشتر مردم مستقیم به آمازون می روند. نکاتی درباره برنامه افیلیت آمازون:

 • درصد کمیسیون ها بر اساس دسته ها است.
 • شما می توانید پیوندهای افیلیت سفارشی را برای هر محصولی ایجاد کنید.
 • کمیسیون های سایت (در صورت خرید هر چیزی با استفاده از لینک شما، کارمزد دریافت می کنید.)

5.     ایجاد و مدیریت لینک های افیلیت:

این بخش عمدتا برای وبلاگ های وردپرس است. شرکت های افیلیت، تشنه لینک های افیلیت، شما را ردیابی و طبقه بندی می کنند. اگر به چندین صفحه در وب سایت افیلیت خود پیوند دهید، این کار زمان می برد.

6.     لینک های افیلیت را به محتوای خود اضافه کنید:

اضافه کردن لینک های افیلیت به روش های زیر امکانپذیر است:

 • لینک های افیلیت: افزودن لینک های افیلیت در محتوای خود یکی از محبوب ترین استراتژی ها است. افرادی که در واقع مطالب شما را می خوانند، افرادی هستند که احتمالا چیزی را که شما توصیه می کنید خریداری می کنند، احتمالا آن ها نمی خواهند روی تبلیغات بنری منحرف کننده، کلیک کنند.
 • بنرها: بنرها به خوبی کار نمی کنند. گذاشتن آن ها آسان است اما حواس پرت کننده هستند و احتمالا نتایج خوبی نخواهند داشت. اگر آن ها را امتحان کردید، حتما بنرهای مخصوص نوار کناری را براساس نوع محتوایی که مردم در وبلاگ خود می خوانند، نشان دهید.
 • گوگل ادسنس: شما به راحتی می توانید ادسنس را در وبلاگ خود قرار دهید اما موفق باشید و درآمد خوبی کسب کنید. این کار شخصی نیست، در حالیکه لینک های افیلیت شامل افرادی می شود که به توصیه شما، در مورد موارد بسیار خاص عمل می کنند.

بیشتر بازاریابان افیلیت، بیشترین بازدید خود را از طریق سئو انجام می دهند. سئو یک سازگار است.

مراحل کلیدی سئو عبارتند از:

 • تحقیق در مورد یک کلمه کلیدی، میزان جستجو و رقابت:
 • کلمات کلیدی گسترده، جستجوهای بیشتری دارند اما رقابت بیشتری نیز دارند. بهترین کلمات کلیدی گسترده با محتوای ضعیف در نتایج برتر قرار می گیرند. رقابت در یوتیوب بسیار کمتر از گوگل است، بنابراین کلمات کلیدی گسترده ایی را برای فیلم ها و کلمات کلیدی خاص را برای وبلاگ ها انتخاب کنید.
 • ایجاد محتوای دقیق، بهتر از هر کسی که در بالاترین نتایج باشد:
 • محتوا باید بیشتر از 10 دقیقه برای فیلم های یوتیوب و بیشتر از 1500 کلمه برای پست های وبلاگ، بسته به گستردگی موضوع باشد. محتوا باید گسترده و در عین حال مختصر باشد. اگر محتوای شما طولانی است، اطمینان حاصل کنید که مهر زمان را در توضیحات ویدئویی خود قرار دهید یا یک جدول محتوای HTML برای پست های وبلاگ ایجاد کنید تا بینندگان بتوانند به بخش های خاصی از محتوای شما دسترسی پیدا کنند.
 • ساخت محتوای کاربر پسند:
 • یک دوربین خوب تهیه کنید و برای سریعتر شدن سایت خود (برای وبلاگ ها)، در یک میزبانی خوب سرمایه گذاری کنید و گرافیک خوب و واضحی طراحی کنید.
 • استفاده از کلمه کلیدی خود در مکان های مناسب (عنوان، توضیحات، محتوا، نام فایل ویدیویی):
 • از کلمه کلیدی خود در مکان های مناسب استفاده کنید. برای فیلم های یوتیوب، از کلمه کلیدی خود در این موارد استفاده کنید:
 • نام فایل (قبل از بارگذاری)
 • عنوان ویدیو (تعادل بین استفاده از کلمه کلیدی و گیرنده آن را پیدا کنید)
 • توضیحات ویدئو (حدود 2 تا 3 بار)، توضیحات باید کاملا مناسب باشند.

برای پست های وبلاگ، از کلمه کلیدی خود در موارد زیر استفاده کنید:

 • عنوان پست
 • پیوند یکتا
 • انواع سئو
 • محتوا
 • افزایش نرخ کلیک

چگونه کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟

در سالهایی که گذشت همه ما جهش‌های نرخ ارز و دلار را در کشورمون تجربه کردیم. تورم شدید و کاهش نرخ ریال باعث نابسامانی‌های زیادی در کسب و کارهای گوناگون شده است. اما پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت باعث شده است تا بسیاری از محدودیت‌های مکانی از بین برود و افراد زیادی به فکر کسب درآمد دلاری باشند. در دنیای امروز ما که دنیای تخصص‌هاست بسیاری از شرکت‌های جهانی به فکر برونسپاری پروژه‌های خود هستند و این موضوع باعث شده است که مشاغل فریلنسری زیادی بوجود بیاید و افراد زیادی فریلنسری را به مشاغل استخدامی ترجیح دهند. در واقع مشاغل فریلنسری در دنیای ما یکی از محبوب ترین حوزه‌های شغل با درامد دلاری است.

امروزه با توجه به گسترش اینترنت و فراگیر شدن مشاغل فریلنسری، شغل با درامد دلاری را می‌توان یک فرصت بزرگ دانست. روشی تضمینی برای کسب درامد دلاری که شما با استفاده از دانش و تخصص خود در این مسیر گام برمی‌دارید و می‌توانید علاوه بر کسب درآمد دلاری به افزایش دانش و ارتباطات خود در زمینه تخصصی خود نیز کمک کنید.

اگر شما هم از به مشاغل فریلنسری علاقه‌مندید حتما مقاله “” ما را مطالعه کنید. ما در این مقاله به سراغ بهترین مشاغل فریلنسری برای کسب درآمد در ایران و دنیا پرداختیم و بهترین حوزه‌های کار فریلنسری را معرفی خواهیم کرد. البته فریلنسری تنها راه کسب درآمد دلاری نیست، ، ، و … همه مسیرهای جذابی برای درآمد دلاری هستند که ما در بخش پیشنهادات ویژه برای کسب درآمد دلاری از این مقاله به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

مزایای کسب درآمد دلاری چیست؟

کسب درآمد دلاری شما را از شر تورم افسارگسیخته رها می‌کند و دیگر نگران کاهش نرخ ارز نیستید. شما برای کسب درآمد بیشتر مجبور به افزایش مهارت‌های خود هستید و این فرصت قابل توجه‌ای برای پیشرفت‌های شغلی است. ارتباطات خود را با شرکت‌های بین‌المللی افزایش می‌دهید و این موضوع می‌تواند به پیشرفت‌های آینده شما و ساخت یک رزومه قوی کمک شایانی کند. کسب درآمد دلاری را می‌توان با سرمایه کم نیز شروع کرد زیرا در مسیر تخصص شماست که نقش اصلی را ایفا می‌کند.

شغل های دلاری در ایران

بررسی کسب درآمد دلاری با عینک های مختلف ( جهت گیری های مختلف ) مسلماً نتایج متفاوتی هم می تونه داشته باشه. ما تو آکادمی مشاغل به دلیل اینکه اطلاعات تمام رسته های شغلی رو در اختیارتون قرار میدیم , قرارِ کسب درآمد دلاری رو کامل تر و از نگاه رسته مشاغل اینترنتی باهاتون در میان بذاریم , پس بریم سراغ مشاغل اینترنتی.

کسب درآمد دلاری در مشاغل اینترنتی

مشاغلی اینترنتی یکی از رسته‌های شغلی است که خیلی هم این روزها ترند شده است. دلیل اهمیت رو هم تو این مقاله ( ) توضیح دادیم. پس مسلماً بررسی کسب درآمد دلاری در میان شغل های اینترنتی و آنلاین می توانند ایده های پولساز و بروز زیادی را در اختیار ما قرار دهد. ولی قبل از بررسی ایده های پولساز اینترنتی شاید لازم باشد جواب این سوال را هم بدانیم که آیا شما مناسب هستید یا نه؟ ما این سوال را در مقاله به عنوان () بررسی کردیم که حتماً بهتون تو تصمیم گیری کمک میکنه.

اما اگر نسبت به شغل های اینترنتی علاقمند هستید و همیشه دنبال یک شغل اینترنتی مناسب خودتون می گشتید در ادامه چند مورد از کسب و کار دلاری در حوزه مشاغل آنلاین رو باهاتون به اشتراک گذاشتم , میتونید کلیک کنید و اطلاعات کامل اون ها رو ببینید. همچنین اگه دوست داشتید لیست کامل مشاغل اینترنتی را هم ببینید می توانید بر روی دکمه لیست کامل مشاغل اینترنتی کلیک کنید.

8 پیشنهاد ویژه برای کسب درآمد دلاری

حالا که کسب درامد دلاری را دررسته مشاغل اینترنتی ایران بررسی کردیم , شاید مقایسه و انتخاب قدری براتون سخت باشه.

 اولین پیشنهاد من اینه: اگه واقعا نمیدونی کدوم شغل مناسبت هستش و تو به کمک نیاز داری , من تجربه خودم رو تو این جا ( ) باهاتون به اشتراک‌ گذاشتم که میتونه بهتون کمک کنه

 و اما پیشنهاد دوم: راه حل دوم من , بررسی این 8 تا پیشنهاد ویژه برای کسب درآمد دلاری هستش.

1. طراح سایت

از جمله مشاغلی است که در چند سال گذشته به شدت رشد داشته و به واسطه پیشرفت تکنولوژی زمینه های بسیاری برای فعالیت در حوزه طراحی سایت به وجود آمده است. به ساده ترین شکل طراحی سایت رو میشه اینطوری تعریف کرد تخصصی هست که به واسطه سایت ها طراحی می‌شوند و ما به جای یه مشت حروف بی روح یه ظاهر جذاب میبینیم. طراحی سایت یکی از است که شما با قبول پروژه‌های در این زمینه از سراسر دنیا می‌توانید به کسب درآمد دلاری بالا و قابل توجه‌ای دست پیدا کنید.

2. دیجیتال مارکتینگ

از جمله مشاغل پولساز دنیای اینترنت است که در بخصوص در سالهای اخیر با فراگیر شدن تلفن‌های هوشمند (smart phone) و دسترسی گسترده مردم جهان با رویکردی جدیدی خود را ارائه کند. در واقع دیجیتال مارکتینگ را یک مجموعه ابزار از روش های بازاریابی در فضای دیجیتال اعم از وب، اینترنت، موبایل یا هر نوع ابزار دیجیتال دیگر دانست. فعالین حوزه دیجیتال مارکتینگ باید با ابزارها و مفاهیم متعددی در این حوزه آشنا شوند و لازم است که دوره های تخصصی این رشته را بگذراند. کسب درآمد دلاری از طریق دیجیتال مارکتینگ نیازمند تخصص بالا و مهارت‌های ارتباطی قوی و دانش زبانی بسیار بالایی است.

3. تولید محتوا

یکی از مشاغلی است که امروزه در بسیاری از رسانه ها به آن می پردازند. شاید شغل تولید محتوا برای شما هم جالب به نظر آمده باشد. این محتوا می تواند در وب سایت ها، بلاگ ها، مجلات، شبکه های اجتماعی و … نشر پیدا کند و به دید مخاطبان رسد. یک می کوشد محتوایی را خدمت مخاطبین خود ارائه دهد که کیفیت بالایی داشته باشد و بتواند هدف مخاطب را از مراجعه به محتوای شما برآورده سازد. از طرف دیگر محتوای شما باید بتواند با استفاده از روش های مناسب مخاطبین بیشتری را برای شما به ارمغان آورد. بنابراین کار تولید محتوا بسیار دقیق و حساب شده صورت می گیرد. برای تولید محتوا در فضای مشاغل فریلنسری دنیا مطمئناً نیاز به تخصص و دانش زبانی بالا دارید.

4. کارشناس سئو

یکی از مشاغل حوزه وب است که با توجه به گسترش دنیای اینترنت این شغل نیز به مراتب افزایش چشم گیری داشته است. متخصص یا همان سئو کار ها در واقع متخصصانی هستند که وب سایت شما را برای ارتقا در موتورهای جستجو بهینه می کنند. همچنین کارشناس سئو باید دانش فنی لازم را در خصوص کار با وبسایت ها و زبان های کد نویسی یک وب سایت را داشته باشد. به دلیل حرفه‌ای بودن دانش سئو و همچنین افزایش وبسایت ها در دنیای امروز ما و نیاز آنها به تخصص سئو، باعث شده است تا این حرفه به یکی از راه‌های مناسب و پرطرفدار برای کسب درامد دلاری تبدیل شود.

5. برنامه نویسی

برنامه نویسی از مشاغل نوین در دنیای ماست. به دلیل تخصصی بودن حوزه برنامه نویسی ممکن است این شغل برای همه افراد مناسب نباشد. شغل برنامه نویسی در کنار حقوق مناسب خود و بسترهای مناسبی که برای پیشرفت وجود دارد اما دشواری های خاص خود را نیز دارد. شما برای ورود به حوزه کاری برنامه نویس و فعالیت به عنوان یک برنامه نویس لازم است پیش زمینه مناسبی از این شغل را در خود داشته باشید.

شرکت های زیادی در دنیا در حوزه برنامه نویسی فعالیت مستقیم دارند و بسیاری از سازمان ها و شرکت ها به طور غیر مستقیم از برنامه نویسی کمک میگرند. خوشبختانه برای برنامه نویسان فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد که شما با توجه به تخصص و حوزه کاری خود می‌توانید درآمدزایی دلاری داشته باشید.

6. یوتیوب

همانطوری که میدانید بزرگترین سرویس اشتراک گذاری ویدیو در دنیاست. چیزی که بیش از هر چیزی یوتیوب را برای کاربران محبوب کرده سیستم پرداخت درآمدی آن است. در واقع یوتیوب برای سازندگان محتوا در این شبکه مزایایی خوبی در نظر گرفته است. که مهمترین آن سیستم کسب درآمد آن است. به صورت دلار صورت می‌گیرد و این موضوع باعث شده است تا افراد زیادی به سمت یوتیوبری روی بیاورند. اگر شما هم از جمله علاقه‌مندان به یوتیوبری و تولید محتوای ویدیو و کسب درآمد دلاری از این راه هستید حتما ما را در مقاله ” ” دنبال کنید.

7. آمازون

شاید همه شما اسم سایت فروشگاهی رو شنیده باشید. آمازون بهترین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی در جهان است که ماهانه بیش از ۲۰۰ میلیون بازدیدکننده دارد. راه‌های زیادی برای درآمدزایی از آمازون وجود دارد که شما بدون نیاز به سرمایه بلکه با کسب اطلاعات و افزایش دانش در این خصوص می‌توانید به درآمد قابل توجه‌ای از آمازون دست پیدا کنید.

8. طراحی گرافیک

بر خلاف ایران که بسیاری از طراحان گرافیک از میزان درآمد خود ناراضی هستند اما در دنیا پتانسیل بالایی برای کسب درآمد از طریق وجود دارد. برای گرافیستان حرفه‌ای می‌توان فریلنسری را یکی از مهمترین راه‌های کسب درآمد دلاری دانست و جدای از مشاغل فریلنسری، گرافیست ها می‌توانند از طریق فروش طرح‌های گرافیکی خود به درآمد بالایی دست پیدا کنند.

دکمه بازگشت به بالا