اجتماعیکسب و کار برتر

چجوری تولد همسرم سوپرایزش کنم؟

ایده های عاشقانه برای تولد همسر

تولد عشقم نزدیکه. کادو تولد همسر رو چیکار کنم ؟ بله این سوالی است که اکثر افراد با نزدیک شدن به تولد همسر و عشق زندگیشان می پرسند و کلی استرس میگیرند که برای تولد همسرم چیکار کنم ؟!

تولد همسر بی شک یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر فردی است .سورپرایز کردن همسر برای تولد شاید در سال های اول زندگی ساده باشد، اما با گذشت زمان شما نیاز به ایده های جدید و بیشتری دارید تا یک تولد عاشقانه و یک روز خاص و خاطره انگیز درست کنید. در این مطلب از کادوساز ایده های عاشقانه برای تولد همسر و راههای سورپرایز تولد همسر را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

فراموش کنید!

وانمود کنید که تولد طرف مقابل را فراموش کرده‌اید. باید کاملا طبیعی رفتار کنید تا باور پذیر باشد. به عنوان مثال فرض کنید چند روز دیگر تولد همسرتان است. به او بگویید که در آن روز جلسه‌ای دارید و یا کاری برایتان پیش آمده که مجبور هستید به شهر دیگری سفر کنید. اگر همسرتان در روز تولدش در منزل نیست، خانه را برای یک جشن تولد غافلگیرانه تزیین کنید.

با مهمانان هماهنگ کرده و اقدام به سفارش کیک تولد کنید. اگر همسرتان در خانه است، از یک مکان دیگر مانند یک رستوران و یا کافی شاپ استفاده نمایید. سپس همسرتان را با کمک یکی از دوستانش و یا یکی از اعضای خانواده به محل برگزاری تولد بکشانید. قطعا با دیدن شما و جشنی که برای او تدارک دیده‌اید، بسیار خوشحال خواهد شد. این ایده یکی از ساده ترین و بهترین ایده‌های سورپرایز تولد است.

نخ را دنبال کن !

یک ایده‌ی بسیار جذاب برای سورپرایز تولد همسر این است که ابتدا یک هدیه برای تولد او تهیه کنید. سپس یک نخ بلند برداشته و یک سر آن را به هدیه ببندید و هدیه را در جایی مخفی کنید. سر دیگر نخ را باید هنگامی که همسرتان خواب است به انگشت او ببندید. البته باید دقت کنید که دقایقی قبل از اینکه قرار است از خواب بیدار شود این کار را انجام دهید.

پس از اینکه همسرتان از خواب بیدار می‌شود متوجه می‌شود به انگشت دست یا پای او نخی گره خورده است. با تعجب گره را باز کرده و نخ را دنبال می‌کند تا به هدیه خود برسد. این کار را می‌توانید برای تولد سایر عزیزانتان هم انجام دهید. البته برای کسانی که خوابشان سبک است باید بیشتر احتیاط کنید. می‌توانید نخ را به جای بستن به انگشت طرف مقابل به دور تلفن همراه او ببندید.

فیلم آرزو‌های گروهی

این مورد یک ایده سورپرایز تولد عالی برای زمانی است که عشقتان از شما دور هستند. به عنوان مثال عشق شما در یک شهر یا کشور دیگر حضور دارد. بنابراین شما نمی‌توانید او را ببینید و تولدش را جشن بگیرید. اما ما به شما یک ایده عالی پیشنهاد می‌دهیم. اجازه دهید با ذکر یک مثال، ایده را واضح‌تر بیان کنم. فرض کنید عشق شما جهت ادامه تحصیل به کشور دیگری سفر کرده است. شما باید در ابتدا با همه‌ی دوستان نزدیک و اعضای خانواده او تماس بگیرید.

از آن‌ها بخواهید فیلم‌های ۱۵ تا ۳۰ ثانیه‌ای از خود تهیه کنند و در آن آرزوهای خود را برای کسی که تولدش است، بیان نمایند. هنگامی که فیلم‌ها را دریافت کردید. به شیوه‌ای جذاب آن‌ها را با یکدیگر میکس کنید (نگران نباشید، نرم‌افزارهای قدرتمندی برای انجام این کار وجود دارند). در آخر فیلم نهایی را برای عشق خود ارسال نمایید.به همین سادگی می‌توانید او را سورپرایز کنید و یک غافلگیرانه‌ی عالی برای جشن تولد او داشته باشید.اگر چه کیلومترها با یکدیگر فاصله دارید.

نوشته‌های عاشقانه پنهان

تابلو عشق یک ایده هیجان انگیز جهت سورپرایز تولد عزیزانتان. برای این کار از تکه کاغذهای تزیینی استفاده نمایید. بر روی هر کاغذ پیام‌هایی مانند تبریک تولد، جملات عاشقانه و احساسی، عبارات طنز، خاطرات مشترکو یا هر چیزی که طرف مقابل از خواندن آن‌ها به وجد می‌آید و احساس خوشایندی به او دست می‌دهد را بنویسید. سپس نوشته‌ها را در جایی که قابل دسترسی است قرار دهید.

به عنوان مثال می‌توانید این نوشته‌ها را بین دفتر خاطرات همسرتان، روی میز مطالعه او و یا هر مکان قابل دسترس دیگر مانند کنار مبل و یا حتی داخل یخچال قرار دهید. لازم نیست همه‌ی یادداشت‌ها را در یک مکان مخفی کنید.برای هیجان و غافلگیری بیشتر می‌توانید تکه کاغذها را در مکان‌های مختلف مخفی نمایید. به عنوان مثال یکی را در جیب کت، دیگری را روی میز کار و به همین ترتیب. این کار بسیار هیجان انگیز است و طرف مقابل را به شدت غافلگیر می‌کند. به طوری که نمی‌داند این غافلگیری چه زمانی به پایان می‌رسد.

کلیپ غافلگیرانه

عکس‌هایش را جمع‌آوری کنید. ز کودکی تا به امروز. به سراغ آلبوم‌های قدیمی بروید و عکس‌ها را اسکن کنید. می توانید از عکس‌های مشترکتان ازاول رابطه تا حالا استفاده نمایید.می‌توانید از عکس‌هایی که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است نیز، استفاده نمایید.خلاصه از هر راهی که به ذهنتان می‌رسد تعدادی عکس جمع‌آوری کنید.عکس هایی که با آن ها خاطرات زیبایی برایتان دوره می شود بهتر است .سپس با استفاده از عکس‌ها و یک موسیقی که دوست دارد، یک اسلایدشو بسازید. در روز تولد عشقتان از این کلیپ به عنوان شگفتانه خود رونمایی کنید.

امضای افراد مشهور

می‌دانید که به یک بازیگر، خواننده، فوتبالیست و یا هر فرد مشهور دیگری علاقه دارد. بله منظور ما هم دقیقا همان چیزی است که فکر می‌کنید. کادوی تولد را خریداری کنید. تحقیق کنید که آن فرد مشهور را کجا می‌توانید پیدا کنید. شاید کمی سخت و وقت‌گیر باشد. اما اگر می‌خواهید او را غافلگیر کنید، ارزشش را دارد. به عنوان مثال به محل فیلم‌برداری یک بازیگر و یا محل تمرین یک فوتبالیست سر زده و در موقعیتی مناسب از او بخواهید که یک متن کوتاه نوشته و امضا کند. این امضا می‌تواند روی یک پیراهن، کاغذ و یا حتی بسته‌ی هدیه‌ای که تدارک دیده‌اید، نقش ببندد.

ملاقات دور از انتظار

این ایده برای افرادی که سن بیشتری دارند یا مشغله زندگی به آن ها فرصت کافی برای دیدن دوستان نمی دهد مناسب تر است. به عنوان مثال اگر قصد غافلگیر کردن عشق خود را دارید می‌توانید این ایده را به کار بگیرید. فرض کنید می‌خواهید همسرخود را در روز تولدش غافلیگر کنید. تعدادی از دوستان صمیمی او که چند سالی است با یکدیگر ملاقات نداشته‌اند را پیدا کنید و با آن‌ها در یک مکان و زمان مشخصی قرار بگذارید. سپس در زمان موعود، همسر خود را سر قرار ببرید.

طراحی چهره

یکی دیگر از ایده‌های سورپرایز تولد ، طراحی چهره است. برای این کار باید کسی را پیدا کنید که مهارت کافی در طراحی داشته باشد. سپس بهترین عکس کسی که تولدش است را پیدا کرده و از طراح بخواهید آن را طراحی کند. طراحی را قاب گرفته و آن را کادو کنید. با بازکردن کادو و دیدن نقاشی خود حتما شگفت زده خواهد شد. اگر در طراحی چهره مهارت کافی دارید، حتما خودتان طراحی را انجام دهید. چون اگر طراحی کار خودتان باشد هدیه را بسیار خاص تر خواهد کرد .

مرور خاطرات گذشته

اگر می‌خواهید همسرتان از ته دل لبخند بزند و در عین حال احساس دلتنگی بکند این ایده می‌تواند بهترین سورپرایز تولد برای همسرتان باشد. این ایده به همان اندازه که ساده است دوست داشتنی نیز هست. برای این کار شما تنها به تعدادی بادکنک هلیومی یا بادکنک های ساده که با چسب کاغذی با سقف چسبانده شده و عکس‌های دوران کودکی تا زمان حال همسرتان نیاز دارید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که عکس‌ها را به بادکنک‌ها آویزان کنید و بادکنک‌ها را به سقف اتاق بچسبانید. حتی می توانید دلنوشته های عاشقانه و زیبا روی کاغذ نوشته و به بادکنک ها آویزان کنید .

برآورده کردن آرزو ها

آیا می‌توانید آرزوی کسی که دوست دارید را برآورده کنید؟

قطعا همه‌ی ما رویاهایی در ذهن خود داریم. شاید کسی در آرزوی داشتن یک خودرو باشد. نگران نشوید همه‌ی آرزوها به این گرانی نیستند. شما باید مطلع شوید طرف مقابل چه چیزی در سر دارد و در صورت امکان آرزوی او را برآورده کنید. برای این کار شما باید از مدت ها قبل یا همسر خود در مورد آرزو ها و چیزهایی که دوست دارد صحبت کرده باشید .

غذای مورد علاقه شوهر

برای سورپرایز کردن شوهر همیشه بهترین راه برای طبخ یک غذای مورد علاقه او می باشد. دسر و غذای اصلی و شام مورد علاقه خود را قبل از رسیدن او آماده کنید. اگر مشکلی در آشپزی دارید، قبل از اینکه شوهرتان به فکر رستوران بیفتد، غذای مورد علاقه او را خودتان تهیه کنید.

خرید هدیه های جالب

یکی دیگر از راههای سورپرایز تولد همسر خرید هدیه های کوچک و بزرگ و متنوع است . نیازی نیست که این هدیه ها خیلی گران قیمت و خاص باشند .فقط باید در هنگام خرید هدیه ها توجه کنید که همسرتان به چه چیزهایی علاقه دارد . لواشک ، پفک ، پاستیل ، عروسک ، یک کتاب خاص، ساعت ست و.. یا هدیه های جالب و با نمک مثل لپ لپ و نوشتن خاطرات جالب و خنده دار روی کاغذ و ..سپس آن ها را در مسیری که همسرش از آنجا رد می شود قرار دهید و عکس العمل های جالب او را هنگام باز کردن هر کدام از هدیه ها ثبت کنبد.

بلیط مقصد مورد علاقه

می‌توانید بلیط سفر به مقصد مورد علاقه‌ی او و یا رزرو هتل اقامت را به عنوان یک هدیه غافلگیرانه در نظر بگیرید. این ایده برای کسانی که عاشق سفر هستند، بسیار مناسب است. بنابراین به گونه‌ای که متوجه نشود مقصد مورد علاقه‌ی او را پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از صفحات او در فضای مجازی کمک بگیرید. به عنوان مثال مکان‌هایی که از آن‌ها تصویر به اشتراک گذاشته است و یا آن‌ها را می‌پسندد، می‌تواند به شما کمک کند.

مهمانی غافلگیرانه

یک جشن تولد فوق‌العاده برای او برنامه‌ریزی کنید. همه چیز را مطابق سلیقه‌ی او انجام دهید. مهمانانی را که به آن‌ها علاقه دارد دعوت کنید و با آن‌ها هماهنگ کنید که قصد غافلگیری او را دارید. موزیکی را که دوست دارد پخش کنید. خوراکی‌های مورد علاقه‌اش را درست کنید یا سفارش دهید. کیک را مطابق با سلیقه‌ی او تزیین کنید.( مثلا اگر پرسپولیسی یا استقلالی است می توانید از مدل های کیک استقلالی و پرسپولیسی ایتفاده کنید ) تم تولدی انتخاب کنید که به وجد آید. این ایده یک ایده‌ی کلی است که می‌توانید در آن از ایده‌های مطرح شده در بالا استفاده نمایید.

نامه‌های عاشقانه

نامه‌های دست نوشته احساسات زیادی را از جانب شما به عزیزانتان منتقل می‌کند. برای زیباتر شدن هرچه بیشتر نامه‌های خود می‌توانید آن‌ها را به گونه‌ای تنظیم کنید که به سن فرد در این روز اشاره کند. می‌توانید آن‌ها را روی یکی از دیوارهای خانه یا دیوار اتاق خواب بچسبانید.شما می‌توانید از رنگ‌های متنوعی برای پاکت نامه‌ها استفاده کنید و احساسات خود را در راه‌های خلاقانه‌تر بیان کنید.

انفجار بادکنک‌ها پشت درب بسته

تعداد زیادی بادکنک رنگی را پشت درب قرار دهید. به طوری که با باز شدن در بادکنک‌ها به سمت شخص پشت در پرتاب شود. بهترین راه برای ترتیب دادن این سورپرایز این است که شما صبح زود بادکنک‌ها را پشت درب اتاق خواب شخص بچسبانید.

یک روز هیجان انگیز و خاص

شما میتوانید برای سوپرایز همسر خود در روز تولدش یک روز پر هیجان برایش برنامه ریزی کنید. این می‌تواند بهترین فرصت باشد تا شما به عشقتان نشان دهید چقدر برای شما مهم است. شما می‌توانید برای هر ساعت از روز تولد همسرتان یک هدیه یا یک فعالیت در نظر بگیرید. این کار می‌تواند حتی تا یک هفته یا یک ماه طول بکشد حتماً لازم نیست تمام این کارها را در روز تولد انجام دهید. برای این طرح شما باید فهرستی از خوراکی‌ها و فعالیت‌های موردعلاقه همسرتان را یادداشت کنید بعداً با رسیدن روز تولد می‌توانید هر کدام از گزینه‌های نوشته شده را در صورت امکان امتحان کنید.

نقشه گنج

همان‌گونه که از اسمش مشخص است شما باید یک نقشه گنج ایجاد کنید تا شخص موردنظر را به محل اصلی جشن یا یک کادوی بزرگ هدایت کند. البته این کار به زمان و هوش بالایی نیاز دارد.این می‌تواند از جلوی اتاق خواب او شروع شود و به چند مکان که ارزش احساساتی خودش را دارد منتهی شود.به هر سرنخ می‌توانید هدایای کوچکی را اختصاص دهید و هدیه اصلی یا جشن را به آخرین سرنخ اختصاص دهید.

یک هدیه خاص عاشقانه

یکی از ایده های جالب برای سورپرایز کردن همسر در روز تولدش خرید هدیه های خاصی مانند بالبینگ چهره است که هر بار او با دیدن آن ها به یاد خاطرات خوب با هم بودتان می افتد .یکی از این هدیه های خاص عاشقانه جعبه های سورپرایز است که در شکل ها و طرح های مختلفی وجود دارند و می توانید در داخل آن ها عکس های دو نفره و عاشقانه و متن های زیبا و هدیه خود را قرار دهید .

شب عاشقانه در خانه بدون بچه ها

اگر فرزند دارید، ترتیبی دهید که فرزندانتان یک شب در خانه والدین یا پرستار خود زندگی کنند تا شما و همسرتان بتوانند یک شب عاشقانه و آرام با هم تنها باشید. خانه خود را راحت و رمانتیک کنید. آرام، شوهرتان را به معاشقه تحریک کنید. غذای مورد علاقه همسرتان را درست کنید یا از رستوران تهیه کنید و نوشیدنی ها و فیلم های مورد علاقه او را تهیه کنید. بعد از مدتی عادت های جنسی را که شوهر شما بیشتر دوستش دارد انجام دهید. این یک ایده ساده و تقریبا ارزان و بسیار عاشقانه است.

برآورده کردن آرزو های بچگی

از خانواده همسرتان در مورد چیزهایی که همسرتان در زمان کودکی علاقه مند بوده آن ها را داشته باشد سوال کنید. مثلا اگر او همیشه دوست داشته عروسک مخصوصی داشته باشد برای تولدش یکی بخرید او نه تنها از هدیه شما خوشحال خواهد شد بلکه متوجه این حقیقت می شود که شما به اندازه کافی در فکر پیدا کردن علایق او بوده اید.

عکس دو نفره

ترتیب یک عکسبرداری حرفه ای را بدهید تا یک پرتره دوتایی به عنوان یک زوج تهیه کنید. عکس را قاب بگیرید و آن را در یک جای مشخص قرار دهید. به خاطر داشته باشید که با یادآوری های متعدد می توانید همسرتان را مجاب کنید که دوستش دارید.

خاطرات بچگی

همیشه به خاطراتی که همسرتان تعریف می کند گوش کنید و آن ها را در جایی یادداشت کنید برای مثال شاید او درباره نوعی بستنی صحبت کند که در زمان بچگی آن را در یک مغازه خاص میخورده است. وقتی یک مناسبت مخصوص فرا رسید لیست خود را نگاه کنید و از میان چیزهایی که برای همسرتان یاد آور خاطرات گذشته هستند یکی را انتخاب کنید برای مثال به آن مغازه خاص بروید و یک پاکت بستنی بخرید. مطمئن شوید که روی پاکت حتما اسم مغازه نوشته شده باشد.

نوشته روی شیشه و آینه

اگر صبحها شما زودتر از همسرتان دوش می گیرید حمام را پر از بخار کنید و روی آینه یک پیغام عاشقانه برای او بنویسید  این کار را همچنین می توانید روی شیشه های اتومبیل وفتی که هوا خیلی سرد است انجام دهید. همینطور می توانید نوشته های عاشقانه و زیبای کوتاه را روی تکه های کاغذ نوشته و سپس آن ها را مانند یک قلب روی آینه قرار دهید .

یک ماساژ لذت بخش و عاشقانه

شاید هیچ چیز لذت بخش تر از یک ماساژ حرفه ای و عاشقانه بعد از یک روز کاری نباشد .برای این کار ابتدا باید شرایط ماساژ را فراهم کنید . یعنی یک مکان آرام با نور ملایم و بوی مطبوع ، یک روغن ماساژ و.. بهتر است از شمع و گلبرگ های گل برای تزیین مکان ماساژ استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا