عمومیفرهنگ و هنرکسب و کار برتر

فروشگاه فرشخونه مرکز تخصصی تابلو فرش ماشینی در کاشان

فروشگاه فرشخونه مرکز تخصصی تابلو فرش ماشینی در کاشان است که محصولات خود را در سراسر کشور توزیع می کند. انتخاب طرحی زیبا و جذاب همیشه دغدغه مشتریان پیش از خرید تابلو فرش ماشینی است. اگر شما هم با این چالش روبرو هستید باید بدانید که تنوع بی نظیر طرح های تابلو فرش ماشینی تا بیش از 2000 طرح و بیش از 10 دسته بندی مختلف دست شما را برای انتخاب طرح تابلو فرش ماشینی باز گذاشته است. فرشخونه به جرات ادعا می کند که برای هر نوع سلیقه ای طرحی زیبا و جذاب ارائه کرده است.

تابلو فرش ماشینی از کجا بخرم | فروش عمده تابلو فرش ماشینی کاشان

در صورتی که نتوانستید از میان محصولات موجود طرحی انتخاب کنید می توانید تصویر یا نقاشی مورد علاقه تان را به فرشخونه ارسال کنید تا تابلو فرش آن را برای شما تولید کند. اما پیش از آن بهتر است سری به طرح های پرفروش و جذاب دسته های تابلو فرش ماشینی بزنید.

خرید تابلو فرش فرانسوی

تابلو فرش فرانسوی در اصل نقاشی های کلاسیک و خوش آب و رنگ اروپایی و آمریکایی هستند که به صورت تابلو فرش ماشینی تولید و با نام تابلو فرش فرانسوی معروف شده اند. این دسته از تابلو فرش ها پرفروش ترین و معروف ترین طرح های تابلو فرش ماشینی را در بر می گیرند. به طور مثال تابلو فرش شام آخر داوینچی، مونالیزا، تابلو فرش شاعر جوان، بدرقه عروس و پاسور باز از زیباترین و پرفروش ترین طرح های تابلو فرش ماشینی هستند که می توانید با بهترین قیمت از فرشخونه خریداری کنید.

البته در صورتی که به طرح های هنری علاقمند هستید به شما پیشنهاد می کنیم دسته تابلو فرش مینیاتوری، خوشنویسی و تابلو فرش تندیس را هم حتما نگاهی بیندازید و طرح های فوق العاده آن ها را هم بررسی نمایید.

خرید تابلو فرش منظره

یکی دیگر طرح های مهم تابلو فرش ماشینی تابلو فرش منظره است. این نوع تابلو فرش ها به خاطر طراوت و تازگی که به فضای خانه می بخشند بسیار پرفروش هستند و چون غالب افراد تصاویر مناظر و طبیعت را دوست دارند برای خرید هدیه بسیار از آن ها استقبال شده است. طرح های آبشار و کلبه و به ویژه تابلو فرش کوچه باغ از پرفروش ترین طرح های تابلو فرش منظره ماشینی است. در صورتی که به طبیعت علاقمندید و به دنبال طرحی با این حال و هوا هستید به شما تابلو فرش گل و گلدان و تابلو فرش حیوانات را هم پیشنهاد می کنیم.

تابلو فرش ماشینی از کجا بخرم | فروش عمده تابلو فرش ماشینی کاشان

سفارش تابلو فرش چهره شخصی

یکی دیگر از محصولات بسیار پرفروش و پرطرفدار فرشخونه تابلو فرش چهره است که با عکس ارسالی شما تولید می شود. یعنی شما می توانید تصویر خودتان یا فرزند و عزیزانتان را برای ما ارسال کنید تا به صورت تابلو فرش ماشینی با بهترین کیفیت تولید کنیم. این محصول برای خرید هدیه به شدت توصیه می شود چون بسیار جذاب و غافلگیر کننده است.

تولید تابلو فرش ماشینی با طرح درخواستی شما

علاوه بر تابلو فرش چهره شما می توانید تابلو فرش ماشینی با طرح های دیگری را هم به صورت سفارشی خریداری کنید. به عبارت دیگر شما می توانید تصاویر و عکس هایی که دوست دارید به صورت تابلو فرش ماشینی در خانه خود داشته باشید برای فرشخونه ارسال کنید تا برای شما با بهترین قیمت تولید شود و تابلو فرشی کاملا اختصاصی داشته باشید. به طور مثال نقاشی آثار هنرمندان مورد علاقه تان، تصاویر و مناظری که خودتان عکاسی کرده اید، حیوان خانگی مورد علاقه تان یا هر طرح دوست داشتنی دیگری که داشته باشید به راحتی می توان به تابلو فرش ماشینی تبدیل کرد.

تابلو فرش ماشینی از کجا بخرم | فروش عمده تابلو فرش ماشینی کاشان

سخن پایانی …

فروشگاه فرشخونه به دلیل سابقه طولانی که در فروش و توزیع تابلو فرش ماشینی دارد بهترین و مناسب ترین روش های ارسال به هر نقطه از ایران را انتخاب می کند و تابلو فرش ماشینی شما را سریع و سلامت به دستتان می رساند. با وجود این، همه محصولات فرشخونه ضمانت سلامت فیزیکی کالا دارند و فرشخونه هزینه های بروز هرگونه مشکل در تحویل کالا را تقبل می کند. بنابراین شما می توانید خرید تابلو فرش ماشینی مورد نظرتان را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در هر کجای ایران که هستید با اطمینان به فروشگاه فرشخونه سفارش دهید.

منبع: تابلو فرش فرشخونه (https://farshkhooneh.com)

دکمه بازگشت به بالا