عمومیکسب و کار برتر

محصولات برند دوپلی کالر

دوپلی کالر به منظور تسهیل کار مشتری، محصولات خود را به صورت اسپری تولید می کند. به این ترتیب دیگر نیازی به انجام کار توسط متخصص نیست. از جمله محصولات دوپلی کالر عبارت است از اسپری محافظتی خودرو، اسپری آستر پرایمر، اسپری رنگ و اسپری چسب ورق طلا که در ادامه به طور مفصل به معرفی تمامی این محصولات از شرکت دوپلی کالر خواهیم پرداخت. بنابراین اگر می خواهید بدانید اسپری آستر پرایمر چیست؟ اسپری محافظتی خودرو چه کاربردی دارد و رنگ دوپلی کالر چیست و مزایای استفاده از آن را بدانید، تا انتها همراه ما باشید.

اسپری رنگ دوپلی کالر ترب | دوپلی کالر مشهد

اسپری رنگ دوپلی کالر چیست و چه مزایایی دارد؟

با اسپری رنگ دوپلی کالر دیگر نیازی به خرید قلم مو، تینر و … نخواهید داشت. گذشته از وسایل مرتبط به رنگ کاری، حتی نیازی به رنگ کار مجرب نیز نخواهید داشت و خودتان به راحتی می توانید هر سطحی را با هر جنسی (شیشه، پلاستیک، آجر، سقف، چوب و …) رنگ کنید. بین برندهای مختلف موجود در بازار، دوپلی کالر با کیفیت ترین و پرطرفدارترین است.

و اما انواع اسپری رنگ دوپلی کالر:

  1. اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر
  2. اسپری رنگ فلوئورسنت دوپلی کالر
  3. اسپری رنگ دودی چراغ و طلق خودرو دوپلی کالر
  4. اسپری رنگ رال دوپلی کالر
  5. اسپری رنگ متالیک دوپلی کالر گلد

اسپری رنگ نسوز :

این رنگ که بر پایه سیلیکون تولید شده، در بین سایر رنگ های دوپلی کالر و حتی رنگ های نسوز سایر برندها، بیشترین مقاومت دمایی (تا 800 درجه سانتی گراد) را دارد. پس اگر می خواهید شومینه، اجاق گاز و یا وسایل و تجهیزاتی که در قرار است در معرض حرارت بالا قرار بگیردند یا خطر آتش سوزی آن ها وجود دارد، می توانید برای رنگ آمیزی آن از اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر استفاده کنید.

رنگبندی اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر :

  • قرمز: تحمل حرارت تا 300 درجه سانتی گراد
  • آبی: تحمل حرارت تا 500 درجه سانتی گراد
  • سفید : تحمل حرارت تا 500 درجه سانتی گراد
  • مشکی: تحمل حرارت تا 800 درجه سانتی گراد
  • نقره ای: تحمل حرارت تا 800 درجه سانتی گراد

اسپری رنگ فلوئورسنت :

اسپری رنگ فلورسنت نسبت به نور ماوراء بنفش حساس بوده و درخشش بسیار زیادی دارد از این اسپری می توانید برای رنگ آمیزی سطوح چوبی، بتنی، آجری، پلاستیکی، سقف و … استفاده کنید.

اسپری رنگ دودی و چراغ طلق خودرو:

اگر می خواهید شیشه خودرو خود را دودی کنید، به جای استفاده از برچسب یا تعویض شیشه که هزینه زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد و زمان زیادی نیاز دارد، می توانید از اسپری رنگ دودی و چراغ طلق خودرو دوپلی کالر استفاده کنید.

اسپری رنگ رال :

کلمه رال در اسپری رنگ به معنای رعایت استاندارد رال رنگ است. استاندارد رنگ رال در واقع یک سیستم کد گذاری به منظور تعریف رنگ ها، مخصوصا رنگ های پوششی است که برای شناسایی نوع و گرید رنگ در صنایع مختلف مثل تولید تجهیزات صنعتی، ترافیکی و ساختمانی استفاده می شود.

اسپری رنگ رال دوپلی کالر بر پایه رزین اکرلیک روغنی تولید می شود و با وجود پوشش دهی عالی بر روی سطوح مختلف مثل سطوح چوبی، شیشه ای، فلزی و انواع پلاستیک (به جز یونولیت) ، در کمتر از 10 دقیقه خشک می شود.

و اما رنگبندی اسپری رنگ رال : اسپری رنگ رال دوپلی کالر دارای کاتالوگ رنگبندی، طبق آلبوم رنگ رال اروپا است و بیش از 60 رنگ دارد.

اسپری رنگ متالیک :

رنگ های متالیک که در بازاربا نام پلی کروماتیک یا پوسته فلزی نیز معرفی می شوند، دارای درخشش خاصی هستند که آن را در رنگ های معمولی مشاهده چنین درخششی وجود ندارد.نخواهید کرد. به همین دلیل این رنگ ها در دسته رنگ های معمولی قرار نمی گیرند.

اسپری چسب ورق طلا دوپلی کالر چیست؟

در برخی از مشاغل، ورق های فلزی مثل ورق طلا، مس، نقره و … را روی سطوح چوبی، پلی استر، سرامیک، گچ و … می چسبانند. پیش تر (قبل از ابداع اسپری چسب ورق طلا)، نوع مایع ورق طلا را با قلم مو بر روی سطح مورد نظر می چسباندند که کاری زمان بر و سخت بود و نیاز به دقت زیادی داشت. حال دوپلی کالر با تولید اسپری چسب ورق طلا کار را برای ما راحت تر کرده است.

اسپری آستر پرایمر دوپلی کالر چیست ؟

زمانی که قبل از رنگ کاری نیاز به زیرسازی داشته باشید و یا بخواهید فلزات را در برابر زنگ زدگی و اکسیداسیون مقاوم کنید، بایستی از اسپری آستر پرایمر دوپلی کالر، بهترین برند موجود در بازار استفاده کنید. ضمنا لازم به ذکر است که در صورت استفاده از اسپری آستر پرایمر، دیگر نیازی به سنباده کشی نخواهید داشت.

اسپری محافظتی خودرو دوپلی کالر چیست ؟

این اسپری علاوه بر برق خاصی که به لاستیک و بدنه ماشین می دهد، باعث محافظت از بدنه خودرو در برابر خط و خس نیز می شود. علاوه بر دو مورد مذکور، جلوگیری از کهنه شدن تایر و جلوگیری تغییر رنگ نیز از دیگر مزایای استفاده از اسپری محافظتی خودرو دوپلی کالر است.

منبع : abzarmihan

دکمه بازگشت به بالا