فرهنگ و هنرکسب و کار برتر

سنگ مصنوعی برای دکوراسیون داخلی

سنگ های مصنوعی در چند سال گذشته توانسته اند جایگاه خوبی را در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون های داخلی از آن خود کنند. موجودیت و نیاز به  این سنگ ها از زمانی آغاز شد که دکوراتیو ها و دست اندرکاران صنعت ساختمان، جای خالی متریالی را به غیر از سنگ های طبیعی و آجر ها حس کردند. از این رو تولید سنگ های مصنوعی آغاز شده و به بازار راه پیدا کردند.

سنگ های مصنوعی از سیمان سفید، پودر سنگ، گچ پلیمر و رنگ های پگمنت معدنی تولید و فرآوری می شوند. البته این امر می تواند در تولید کنندگان متفاوت، متغیر باشد. این سنگ ها دارای کیفیت و مقاومت بالایی بوده و می توانند در انواع کاربری های نمای داخلی مورد استفاده قرار گیرند. از جمله این این نوع کاربری ها می توان به دیوار پشت ال سی دی، راهروها و یا حتی دیواره های ایوان یا تراس اشاره داشت که با توجه به تنوع رنگ و طرحی که دارند، جواب گوی هر سلیقه ای خواهند بود.

کلیک بر روی تصویر برای مشاهده لیست قیمت سنگ های مصنوعی

خرید سنگ مصنوعی

ما در کالاساخت که همیشه مدعی مرجع و تامین کننده ی مصالح ساختمانی بوده ایم، این نیاز بازار به سنگ های مصنوعی را به درستی درک کرده و بر آن شدیم تا با تولید کنندگان معتبر در این زمینه فعالیتی را آغاز نماییم. سنگ های مصنوعی در طرح های ساده، رنگی و ترکیبی تولید شده و می توانند ابعاد مستطیل شکل به صورت آجرهای نما و همچنین ابعاد چهارگوش مربعی شکل را داشته باشند.

در بخش سنگ های مصنوعی کالاساخت انواع متنوعی از این مدل سنگ ها وجود دارد که در جداول فنی و تصاویر خود محصول می توان ویژگی های کامل و جزئی تر هر یک را دید و آن را مورد بررسی قرار داد. سنگ های مصنوعی می توانند برای دکوراسیون های داخلی به صورت آجری و همچنین آجری های منحنی شکل اجرا شوند.

معمولا برای دیوار ها و سطوح بزرگ که متراژهای بالایی را در بر می گیرد از سنگ های ابعاد بزرگ و به طور مثال از مصنوعی های 15*15 تا 40*40 و گاها بزرگ تر نیز استفاده می کنند که می تواند طرح مد نظر روی دیوار را به درستی حاصل شود. از نکات حائز اهمیت در این مطلب نیز می توان به تولید سفارشی در صورت بالا بودن متراژ برای این مدل محصولات و خرید قالب های جدید و تولید طرح سفارشی با رنگ دلخواه نیز اشاره کرد.

ترکیب سنگ مصنوعی

سنگ های مصنوعی را می توان در انواع نماهای داخلی و گاهاً خارجی مورد استفاده قرار داد. پیشنهاد کالاساخت به شما عزیزان استفاده و اجرای آن ها در محسط داخل ساخت است که البته این موضوع می تواند دارای استثنا باشد و در مواردی سنگ های مصنوعی را برای محیط های بیرون و نمای خارجی نیز مورد استفاده قرار داده اند.

در این حالت سنگ پس از اجرا باید رزین شود تا در برابر نور خورشید و همچنین بارش باران و تنش های حرارتی مقاوم شود. از دیگر نکاتی که می توانیم به آن اشاره کنیم اجرای سنگ های مصنوعی به عنوان متریال مکمل در نما می باشد. به این صورت که سنگ مصنوعی می تواند در کنار آجر نما، سنگ تراورتن یا سنگ های آنتیک و همچنین سرامیک های بدنه نیز کار شود و در مواردی که این کار با زمینه ی ذهنی درستی صورت گرفته باشد، نمای فوق العاده شگفت انگیز و چشم گیری را به دنبال خواهد داشت.

نصب سنگ های مصنوعی بسیار آسان بوده و با انواع خاصی از چسب های خمیری روی سطح و دیوار مورد نظر چسبانده می شوند. کارشناسان فروش ما می توانند تصاویر ارسال شده ی مشتریان عزیز را به عنوان نمونه کارهای سنگ های مصنوعی کالاساخت در اختیار شما بزرگواران قرار داده تا بتوانید تصمیم گیری راحت، سریع و درستی را داشته باشید.

 

گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

دکمه بازگشت به بالا