عمومیکسب و کار برتر

5 مدل از بهترین جارو شارژی ها موجود در بازار

محتوای این مطلب پنهان

جارو شارژی خوب چی بخرم ؟

برای آن که بتوانیم پاسخ سوال جاروشارژی خوب چی بخرم را بدهیم نیاز است تا راهنمای خرید جارو رباتیک و از همه مهم تر بهترین مارک جارو شارژی ها را بررسی کنیم و سپس مطلبق با ویژگی ها و انتظاراتی که از یک جاروشارژی داریم بهترین جارو شارژی خوب بازار را خریداری کنیم.

1. بهترین جارو شارژی بوش مدل BBH Move 5

این مدل جارو شارژی مانند مدل مشابه خود در برند شیائومی یعنی جارو شارژی شیائومی دریم P10 از مدل پارویی و عصایی است ، قطعا برند بوش را می شناسید که یکی از برترین برند ها در زمینه تولید انواع محصولات لوازم خانگی است، یکی از محبوب ترین محصولات برند بوش را می توان جارو شارژی های آن در نظر گرفت که از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند .

این مدل جاروشارژی از نوع پارویی و دسته بلند است و به علاوه آن با توجه به قابلیت تاشو به صورت دستی هم قابل استفاده هستند. جارو شارژی بوش باتری لیتیومی ندارد، همچنین تک منظوره است و فقط قابلیت تمیز کردن انواع گرد و غبارها را دارا می باشد. قابلیت نصب بر روی دیوار در این مدل جارو شارژی خوب وجود دارد و به صورت بی سیم است.

 جارو شارژی بوش خوبه ؟

برند بوش یکی از محبوب ترین برند های دنیا است که پیشرفته ترین محصولات را روانه بازار می کند ، در رابطه با پاسخ آیا جارو شارژی بوش خوبه یا نه باید بگوییم که این برند هیچ محصول بدی را روانه بازار نمی کند و جارو شارژی های آن از کیفیت خوبی برخوردار هستند . برند بوش را می توان بهترین مارک جارو شارژی بازار معرفی کرد .

بهترین جارو شارژی های بوش (Bosch)

 • بهترین جاروشارژی بوش مدل BCH3P255
 • بهترین جارو شارژی بوش مدل BCH6ATH25
 • بهترین جاروی شارژی بوش مدل BHN14090
 • بهترین برند جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE5N
 • بهترین جاروشارژی بوش مدل BBHL2GOLD

2. بهترین جارو شارژی پارس خزر مدل شارک

این مدل جارو شارژی فیلتر قابل شست و شو دارد و همچنین از نوع مدل دستی نیز است و دسته بلند و دسته تاشو ندارد . از جمله از ویژگی هایی که دارد می توان به قابلیت نصب بر روی دیوار ، وجود سری قابل تعویض و … اشاره کرد . از نظر محدوده میزان شارژدهی می توان گفت بین 10 تا 15 دقیقه است و باتری لیتیومی ندارد . این مدل جارو شارژی پارس خزر حدود 1.4 کیلوگرم وزن دارد و منبع تغذیه آن از نوع داک شارژ است .

جارو شارژی پارس خزر خوبه ؟

برند پارس خزر را می توان یکی از بهترین برند جارو شارژی خوب ایرانی دانست که در زمینه تولید انواع محصولات لوازم خانگی فعالیت می کند و با کیفیت ترین محصولات را روانه بازار می کند . با توجه به گارانتی و ضمانت و به خصوص خدمات پس از فروش خوبی که ارائه می دهد اکثر مشتریان از جارو شارژی های این برند راضی هستند ، بنابراین در پاسخ به سوال جارو شارژی پارس خزر خوبه می توان گفت که جارو شارژی های این برند با توجه به کیفیتی که دارند در دسته بهترین جارو شارژی ها شمرده می شوند .

3. بهترین جارو شارژی تکنو مدل Te-1702

این مدل جارو شارژی ها از برند تکنو از نوع جارو شارژی خوب دسته بلند است اما دسته آن به صورت تاشو است و کوتاه می شود به همین دلیل نگهداری از این مدل جارو شارژی خوب تکنو بسیار راحت بوده است . یکی از جذاب ترین ویژگی های این نوع جارو شارژی تکنو این مورد می باشد که سری جارو شارژی قابلیت چرخش تا 180 درجه را دارا می باشد و قدرت مکش بالایی را از خود نشان داده است و با دو نوع سرعت قابل تنظیم هستند

 . محدوده میزان شارژدهی این مدل بیشتر از 20 دقیقه می باشد و دارای باتری لیتیومی است . پس از 5 ساعت شما متوجه خواهید که جارو به طور کامل شارژ شده است . متاسفانه فیلتر این مدل جارو شارژی قابلیت شست و شو ندارد و مایعات را هم نمی تواند تمیز کند .

جارو شارژی مارک تکنو خوبه ؟

در پاسخ به این سوال که آیا جارو شارژی تکنو خوبه به سراغ بررسی نظرات خریداران آن رفتیم . براساس این نظرات ، این مدل جارو شارژی خوب نسبت به قیمتی که دارد از کیفیت بالایی هم برخوردار است و طراحی زیبایی دارد ، علاوه بر آن مکش خوبی را ارائه می دهد . بدین ترتیب می توان گفت که جارو شارژی تکنو جزو بهترین جارو شارژی ها و به خصوص بهترین مارک جارو شارژی در بازار محسوب می شود .

بهترین مدل های جارو شارژی تکنو (tecno)

 • بهترین جارو شارژی تکنو مدل Te-1700
 • بهترین برند جارو شارژی تکنو مدل Te-1701
 • بهترین جاروشارژی تکنو مدل Te-1702
 • بهترین جارو شارژی تکنو مدل Te1701

4. بهترین جارو شارژی فیلیپس مدل FC6152

این مدل جارو شارژی از برند فیلیپس که در اینجا قصد داریم آن را بررسی کنیم یکی از بهترین جارو شارژی های موجود در بازار شمرده می شود ، یکی از مزیت هایی که این مدل جارو شارژی دارد این است که باتری آن در برابر شارژ طولانی مدت آسیب نخواهد دید و دارای یک نوع سری مخصوص برای تمیز کردن جاهای تنگ و باریک وجود دارد که تمیز کردن این مناطق که برای اکثر خانم ها دشوار است را ساده کرده است . این مدل جارو شارژی حدود 1.5 کیلوگرم وزن دارد و می توان آن را در دسته جارو شارژی های سبک به حساب آورد و نوع اتصال به منبع تغذیه آن از نوع بی سیم می باشد .

محدوده میزان شارژی دهی این جاروشارژی دستی حدود 5 تا 10 دقیقه است و قابلیت نصب بر روی دیوار را فراهم آورده است . جارو شارژ همانند یک استند نگهدارنده عمل می کند که می توان از آن بر روی کابینت و یا میز استفاده کرد .

جارو شارژی فیلیپس خوبه ؟

در پاسخ به سوال جارو شارژی فیلیپس خوبه با نه با توجه به نظرات مشتریان و خریداران آن می توان گفت که این مدل جارو شارژی علاوه بر کیفیت خوبی که دارد ،سبک و خوش دست است ، با توجه به قدرت مکشی که دارد برای جمع کردن آشغال های ریز تا درشت به خوبی عمل کرده است . اما متاسفانه برخی از نداشتن تنوع رنگی آن ناراضی هستند و در هر صورت انتخاب این مدل جارو شارژی خوب بستگی به نیاز شما و سلیقه خودتان دارد و از نظر کیفیت می توان آن را در پاسخ به سوال جارو شارژی خوب چی بخرم معرفی کرد .

بهترین جارو شارژی های فیلیپس (Philips)

 • بهترین جارو شارژی فیلیپس مدل FC6148
 • بهترین مدل جاروشارژی فیلیپس مدل 6722
 • بهترین جارو شارژی فیلیپس FC6142 سری MiniVac
 • بهترین برند جارو شارژی فیلیپس مدل FC6150
 • بهترین جاروشارژی فیلیپس FC6140 MiniVac

5. جارو شارژی مجیک مدل AV 501LB

این مدل جارو شارژی از برند مجیک که در اینجا قرار است آن را بررسی کنیم را می توان یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین محصولات برند مجیک دانست که طرفداران بسیار زیادی هم به دست آورده است . این نوع جارو شاژی از برند مجیک برای شارژی کامل نیاز به 6 تا 7 ساعت زمان دارد تا بتواند به خوبی شارژی شود و در حالت داشتن شارژ کامل می تواند تا حدود 20 دقیقه را نیز شارژدهی کند . بهترین جارو شارژی خوب مجیک دارای فیلتر قابل شست و شو است اما پاکت ندارد ، همچنین از نوع جارو شارژی های دسته بلند محسوب می شود و سری قابل تعویضی برای آن در نظر نگرفته شده است . مخزن آن حدود 1 لیتر ظرفیت دارد .

جارو شارژی مجیک خوبه؟

جارو شارژی برند مجیک حدود 3 کیلوگرم وزن دارد و ممکن است نسبت به دیگر جارو شارژی ها کمی سنگین تر باشد . اما در انتها با توجه به نظراتی که مصرف کنندگان این مدل جارو شارژی مجیک داشته اند در جواب به سوال جارو شارژی مجیک خوبه یا نه باید گفت که تکنو انواع جارو شارژی خوبی را روانه بازار می کند .

اصطلاحا به جارو شاری های دسته بلند مانند این مدل جارو شاری ها اسم جارو شاری های عصایی را بر روی آنان قرار داده اند . یکی نتیجه گیری که از نظرات مصرف کنندگان این مدل جارو شارژی ها دیدم این بود که جارو شارژی برند مجیک برای استفاده بر روی سنگ و سرامیک بسیار عالی عمل می کند و از این نظر جزو بهترین مارک جارو شارژی به شمار می رود .

بهترین مدل جارو شارژی های مجیک (Magic)

 • بهترین جارو شارژی مجیک مدل Swing-800
 • بهترین جارو شارژی مجیک مدل AV 905
 • بهترین برند جارو شارژی مجیک مدل AV 701
 • بهترین جارو شارژی مجیک مدل AV-501

جارو شارژی دسته بلند خوبه یا کوتاه ؟

خیلی از کسانی که به قصد خرید بهترین برند جارو شارژی خوب روانه بازار می شوند سوالاتی شبیه به اینکه جاروشارژی درسته بلند خوبه یا کوتاه نیز می پرسند که در این جا باید بیان کنیم انتخاب از بین جاروشارژی دسته بلند و یا دسته کوتاه بستگی به سلیقه و نیاز دارد ، در این مورد باید بدانیدکه بیشتر چه نوع سطوحی را تمیز میکنید . در هر صورت از بین این دو گزینه پیشنهاد ما جاروشارژی دسته بلندی است که به شکل دسته کوتاه هم مورد استفاده قرار بگیرد. مانند جارو شارژی شیائومی Dreame V11.

بهترین جارو شارژی برای داخل ماشین

خیلی از افراد برای تمیز کردن داخل ماشین از جارو شارژی ها استفاده می کنند حال باید بدانیم که چه مدل جارو شارژی برای استفاده و تمیز کردن داخل ماشین مناسب خواهند بود ؟

جارو شارژی های دستی مدل مناسب تری نسبت به جارو شارژی های پارویی هستند ، برای استفاده در داخل ماشین بهتر است به سراغ بهترین جارو شارژی هایی بروید که دارای کابل شارژ فندکی مخصوص ماشین هستند . بین جارو شارژی های تک منظوره و چند منظوره ، برای تمیز کردن ماشین ها بهتر است به سراغ جارو شارژی تک منظوره بروید . جارو شارژی شیائومی G11 یکی از این مدلهاست که خرید آن را به شما اکیدا توصیه می کنیم.

راهنمای خرید بهترین برند جارو شارژی خوب بازار

1. انتخاب بهترین مدل جارو شارژی خوب

جارو شارژی ها در دو نوع دسته بلند یا به اصطلاحا عصایی و پارویی و دسته کوتاه روانه بازار می شود . انتخاب بین این دو نوع جارو شارژی بستگی به سلیقه و نیاز و انتظارات شما دارد . مدل های دسته کوتاه برای جارو کشیدن نیاز به خم شدن است اما در عوض نگهداری از آنان راحت تر است ، البته وزن سبک تری دارند ، به همین منظور جا به جایی آنان راحت تر است، اما در عوض مدل های دسته بلند جارو شارژی نسبت به مدل های دستی استفاده راحت تری دارند و در کنار آن بیشتر مناسب مناطق بزرگ تر کاربرد دارد .

2. توان بهترین برند جارو شارژی خوب

توان جارو شارژی ها به گونه ای می تواند نشان دهنده میزان قدرت و مکش جارو باشد و تحت تاثیر ولتاژ آن نیز خواهد بود ، به علاوه این دو عامل با هم به گونه ای به ما نشان می دهد که دستگاه چه مدت زمانی برای شارژ شدن نیاز دارند . به عنوان مثال یک جارو شارژی با باتری 12 ولت برای شارژ شدن به مدت زمان بسیار کمی حدود 15 دقیقه نیاز دارند .

3. جاروشارژی های آبی یا خاکی و یا هوشمند

مدل هایی از جارو شارژی ها مانند جارو شارژی درماتک T10 در بازار وجود دارند که به صورت آبی هستند و بدین معنا هستند که امکان مکندگی انواع مایعات و تمیز کردن محیط را فراهم آورده اند و مدل های خاکی هم می تواند گرد و غبار بر روی سطوح را از بین ببرد . برخی مدل های پیشرفته هم به صورت آبی و هم به صورت خاکی هستند و اصطلاحا به آن ها جارو شارژی های چند منظور گفته می شود . مدل های هوشمند جارو شارژی ها دارای نوعی دهانه متحرک هستند که با روشن شدن به صورت خودکار در همه در همه جا شروع به حرکت و تمیز کاری می کنند .

 راهنمای خرید بهترین جارو شارژی موجود در بازار که برای شما مناسب است

شاید بپرسید با وجود جارو برقی که قدرت بالایی در مکش و نظافت دارد چرا باید به دنبال خرید بهترین جارو شارژی باشیم؟ پاسخ ساده است، خیلی وقت‌ها برای نظافت یک قسمت کوچک از خانه یا ماشین حوصله آوردن جاروبرقی را نداریم و از طرفی اگر بخواهیم برای هر نظافت کوچکی از جارو برقی استفاده کنیم مسلما عمر جارو برقی را کمتر می‌کنیم.

تصور کنید مقداری کیک روی صندلی ماشین خرد شده باشد یا گوشه اتاقتان کمی بیسکویت ریخته باشد یا اصلا دوست دارید هر روز قسمتی از اتاق را نظافت کنید، در این شرایط شاید حوصله نداشته باشید هر روز جاروبرقی استفاده کنید پس گزینه مناسب و اصلی شما جارو شارژی شیائومی Dreame V9P خواهد بود که بسیار دم دست است، آوردن و بردن آن بسیار راحت است و نیازی به اتصال به پریز هم ندارد.

نکاتی که پیش از خرید جارو شارژی باید بدانید

۱- جارو شارژی چه مارکی خوبه؟

شاید تصور کنید که بهترین مارک های لوازم خانگی را می‌شناسید و تا به حال از هر مارکی راضی بودید مجدد به سراغ همان برند می‌روید، اما این یک اشتباه هست، این تصور که سامسونگ تلویزیون های خوبی تولید می‌کند پس حتما جارو شارژی های خوبی هم دارد، کاملا اشتباه است، در واقع یک برند لزوما در همه محصولاتش موفق نیست و معمولا هر برندی در چند محصول اصلی اش شهرت دارند، مثلا همین سامسونگ لپتاپ های خیلی پرفروشی ندارد.

پس در خرید جارو شارژی بهتر است به سراغ برندی برویم که در تولید این محصول خوب عمل کرده است، که هدف ما از نوشتن این مطلب همین است، در ادامه مطلب و بعد از اشاره به نکات پیش از خرید، ۱۰ مدل بهترین مدل از بهترین مارک جارو شارژی را به شما معرفی کرده ایم.

۲- مدت زمان شارژ شدن جارو شارژی

این محصول همانطور که از نامش پیداست بدون اتصال مستقیم به برق کار می‌کند که مزیت اصلی جارو شارژی هم همین است تا جارو کردن را راحت تر کند، اما نکته اینجاست که باید به مدت زمانی که نیاز است این دستگاه شارژ شود و همچنین مدت زمانی که شارژ نگه می دارد توجه داشته باشید.

مثلا یک مدل از جارو شارژی های برند خوب بوش حدود ۱۲ تا ۱۶ ساعت باید در برق بماند تا شارژ شود ولی در عوض حدود ۳۶ دقیقه کامل هم برای شما کار می‌کند، یا یک نمونه جاروی بلک اند دکر حدودا در ۴ ساعت شارژ کامل می‌شود اما در مقابل حدود ۱۰ دقیقه برای شما کار می‌کند، پس به این دو عدد توجه داشته باشید تا مطابق با نظر شما باشند.

۳- اقلام جانبی جارو شارژی

برخی جارو شارژی های بازار دارای اقلام اضافه تری هستند، مثلا برس تمیز کننده دارند که برای تمیز کردن برخی نواحی به شما کمک می‌کند یا برخی یک سری برای تمیز کردن نواحی کنج و زاویه ها دارند و یا برخی دارای پره چرخان هستند، بهتر است لوازم جانبی را ملاک اصلی انتخاب قرار ندهید اما بعد از انتخاب چند محصول اصلی به لوازم جانبی هم توجه داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا