بین الملل

هفته بیست و هفتم لیگ برتر| عبور یک نیمه‌ای پرسپولیس از صنعت نفت در آبادان

هفته بیست و هفتم لیگ برتر| عبور یک نیمه‌ای پرسپولیس از صنعت نفت در آبادان

پرسپولیس در نیمه اول دیدار با صنعت نفت برنده از زمین خارج شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم‌های صنعت نفت و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند و پرسپولیس نیمه اول را یک بر صفر به سود خود تمام کرد.

داور: علی اصغر مومنی

اخطار: گئورگی گولسیانی پرسپولیس)

گل: دانیال اسماعیلی‌فر (۸) (پرسپولیس)

ترکیب صنعت نفت: پیام پارسا، میثم تهیدست، عرفان قهرمانی، مصطفی نائیچ، امیرمحمد پناهی، فرشاد محمدی آنلاین، طالب ریکانی، مصطفی احمدی، استیو بوباکر، یوسف کی شمس و علی یوسف.

ترکیب پرسپولیس: امیررضا رفیعی، گئورگی گولسیانی، حسین کنعانی‌زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورونوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه (۱۲- وحید امیری) و عیسی آل‌کثیر.

پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد و پس از آنکه موقعیت فوق‌العاده عیسی آل کثیر را دروازه‌بان صنعت نفت مهار کرد، دقایقی بعد دانیال اسماعیلی‌فر سرخپوشان را پیش انداخت. پرسپولیس می‌توانست به گل دوم برسد اما آفساید بود. در ادامه صنعت نفت جلو آمد و تا انتهای نیمه نخست اتفاق خاصی رخ نداد تا این نیمه با همان یک گل تمام شود. 

 

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا