عمومیکسب و کار برتر

هزینه درمان در قبرس شمالی

هزینه درمان در قبرس شمالی یکی از مواردی است که اغلب در مورد آن از ما سوال می شود. با این حال، سلامتی یکی از نیازهای اساسی زندگی است و قبل از مهاجرت به یک کشور جدید بسیار مهم و ضروری است که بدانیم وضعیت پزشکی در آنجا چگونه است. در این مقاله سعی داریم سیستم مراقبت های بهداشتی و هزینه های درمان در قبرس شمالی را ارائه دهیم.

شرایط بهداشتی در قبرس شمالی

در بیمارستان مالیات در قبرس شمالی، چه بخش خصوصی و چه دولتی، بسیار مدرن و استاندارد هستند، بنابراین نگران کیفیت خدمات پزشکی که دریافت می کنید نباشید. اکثر بیمارستان های قبرس شمالی دارای جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات پزشکی هستند و از طرفی کادر پزشکی این کشور معمولا از کشورهایی مانند انگلستان و آلمان فارغ التحصیل می شوند و دوره های لازم را می گذرانند که همگی به زبان ترکی مسلط هستند. و انگلیسی. آن ها هستند.

بیمارستان های قبرس شمالی

بهترین بیمارستان در قبرس شمالی، بیمارستان مرکزی نیکوزیا است و از هر نظر بهترین است. سایر شهرهای بزرگ مانند گیرنه، لفکادا، فاماگوستا نیز دارای بیمارستان های مجهز هستند. با این حال، در قبرس شمالی، مراکز بهداشتی به بیمارستان ختم نمی‌شوند و کلینیک‌ها و مراکز بهداشتی کوچک در روستاها و همچنین پردیس‌های دانشگاهی وجود دارند که نمی‌توانید به آن‌ها بروید، اگرچه به راحتی بیمارستان‌ها نیستند. بیمارستان می تواند مشکل شما را تا حد زیادی تشخیص دهد، تشخیص دهد و درمان کند.

بیمه درمانی در قبرس شمالی

بیمه درمانی در این کشور به صورت کارت سلامت ارائه می شود که قطعا برای شهروندان قبرس و کشورهای اروپایی سود بیشتری دارد. با داشتن کارت پزشکی منطبق با حقوق شما می توانید در هزینه های پزشکی صرفه جویی زیادی کنید. در جدول زیر سه نوع رایج کارت مراقبت در قبرس شمالی و مزایا و شرایط آنها را خلاصه کرده ایم.

هزینه های درمان در قبرس شمالی

با وجود کیفیت بالا، هزینه درمان در قبرس شمالی مناسب و نسبتا پایین است و در کل شهروندان هیچ شکایتی از هزینه درمان در این کشور ندارند. همچنین می توانید با دریافت کارت های بیمه درمانی مختلف این هزینه ها را کاهش دهید.

قیمت دارو در قبرس شمالی

داروخانه های زیادی در سراسر قبرس شمالی وجود دارد و ساعات کاری آنها از صبح تا عصر است. هیچ داروخانه 24 ساعته ثابتی در این کشور وجود ندارد، فهرستی از داروخانه های 24 ساعته هر هفته منتشر می شود. داروها در قبرس شمالی ارزان تر از اروپا هستند و بیشتر داروها بدون نسخه برای شما و حیوان خانگی شما در دسترس هستند.

هزینه زایمان در قبرس شمالی

همانطور که می دانید فرزندان متولد قبرس شمالی بدون هیچ مشکلی اقامت دائم این کشور را خواهند داشت. این در حالی است که مهاجران عادی 10 سال طول می کشد تا این اقامت را دریافت کنند. به همین دلیل بسیاری از والدینی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارند سعی می کنند فرزندان خود را در این کشور نگه دارند تا فرزندانشان در آینده برای اخذ تابعیت و … دچار مشکل نشوند. اما بهتر است قبل از تصمیم گیری های مهم مانند محل تولد، کل هزینه های فرآیند تولد را محاسبه و برآورد کنید. از هزینه های اقامت موقت در هتل یا اجاره تا هزینه های ارائه مدارک پزشکی و معاینات و در نهایت هزینه های زایمان. البته اگر قبل از این پروسه ملکی را در قبرس شمالی خریداری کرده باشید، استرس و فشار کمتری را متحمل خواهید شد.

مهاجرت کارکنان پزشکی به قبرس شمالی

قبرس شمالی در مسیر پیشرفت و رشد جمعیت قرار دارد، بنابراین تصمیم گرفته است در سال های آینده نیازهای اولیه جمعیت هدف را تامین کند. بنابراین جای تعجب نیست که پزشکان و پرستاران یکی از گروه های حرفه ای هستند که می توانند به راحتی و با مزایای بسیار مناسب به این کشور مهاجرت کنند. برای اطلاع از شرایط مهاجرت کاری می توانید به صفحه اقامت و مهاجرت قبرس شمالی مراجعه کنید.

بهداشت و درمان در قبرس شمالی

در نتیجه کیفیت خدمات پزشکی در قبرس  یورومای مشابه کشورهای اروپایی و رقابتی است. با این حال، هزینه های درمان در قبرس شمالی نسبت به آن کشورها معقول تر و ارزان تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قبرس شمالی و نحوه سفر می توانید با ما تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا