نحوه صحیح تدریس زبان انگلیسی برای فرزندان شما

امروز در این مطلب کاربردی قصد داریم در مورد آموزش زبان انگلیسی به کودکان صحبت کنیم. چه در قالب کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و چه کلاس های گروهی. چه آموزش در کلاس زبان آنلاین باشد چه در کلاس های حضوری. هیچ فرقی نمیکند این نکات را همیشه به خاطر داشته باشید.

در دنیای امروز ، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی ، به ویژه انگلیسی گفتاری ، برای همه آشکار است. اما توانایی آموزش زبان انگلیسی از کودکی به کودکان ما تأثیر شگفت انگیزی در کیفیت آموزش آنها داشته است.

نحوه صحیح تدریس زبان انگلیسی برای فرزندان شما
نحوه صحیح تدریس زبان انگلیسی برای فرزندان شما

دانشمندان همچنین نشان داده اند كه كودكان تا 6 سالگی می توانند همزمان زبانهای مختلف را بدون هیچ مشكل و مجاهدی فرا بگیرند. علاوه بر این ، آنها می توانند خود را بهتر بشناسند. به عبارت دیگر ، آموزش زبان انگلیسی به کودکان روند یادگیری را برای کودکان آسان می کند.

از آنجا که سن کودکان متفاوت است و برخلاف بزرگسالان ، هیچ تعارض و نگرانی بین بزرگسالان وجود ندارد ، آنها می توانند در یادگیری انگلیسی و یادگیری مکالمه انگلیسی پیشرفت چشمگیری داشته باشند.

اما نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که نحوه آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان و همچنین آموزش حضوری باید دقیق و مبتنی بر اصول باشد. در غیر این صورت کودک از یادگیری انگلیسی در مقابل قلب ما لذت نخواهد برد و ممکن است در بزرگسالی از آن فرار کند. این امر به ویژه هنگام یادگیری مکالمه انگلیسی بسیار مهم است.

در ادامه این مقاله که برگرفته از تارنمای آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی از سوی گروه انگلیشدان، مجری کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان است، قوانین مربوط به آموزش انگلیسی به کودکان را معرفی می کنیم.

از بهترین سیستم های تدریس و منابع موجود در دست استفاده کنید

یکی از دلایلی که والدین نتوانند انگلیسی را به ویژه انگلیسی تکلمی به فرزندان خود آموزش دهند این است که منابع درستی را برای فرزندان خود انتخاب نکرده اند.

بدیهی است که کتابهای انگلیسی برای کودکان بسیار متفاوت از کتابهای انگلیسی برای بزرگسالان است.

علاوه بر این ، سن فرزند شما و تسلط به زبان وی ممکن است منابع آموزش خصوصی زبان و همچنین یادگیری گروهی وی را در دوره های آنلاین زبان انگلیسی و دوره های حضوری و حتی آموزش در منزل تعیین کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از کارتون های انگلیسی برای کودکان خود استفاده کنید ، باید بدانید که کارتون های کودک دو ساله و هفت ساله متفاوت است.

علاوه بر انتخاب منبع زبان مناسب برای آموزش زبان انگلیسی آنلاین و حضوری به کودکان ، سعی کنید از منابع مختلف بدون خسته کننده شدن استفاده کنید.

این بدان معناست که شما نباید فقط از کارتون ها و فیلم های انگلیسی استفاده کنید. در عوض ، از کاربرگ های سرگرم کننده استفاده کنید که کودکان می توانند علاقه بیشتری به رنگ آمیزی نشان دهند یا به طور مرتب از بازار و بازی های مختلف مربوط به انگلیسی برای کمک به کودکان در یادگیری کامل انگلیسی استفاده کنید.

آیا کودک خود را تحت فشار قرار میدهید؟! هرگز این کار را نکنید

در حقیقت ، ممکن است از شنیدن این موضوع که هیچ کودکی علاقه ای به یادگیری زبان انگلیسی ندارد ، متعجب شوید. از کجا می داند که باید این زبان را یاد بگیرد؟

نه ، من نمی گویم شما به عنوان یک معلم زبان انگلیسی خصوصی یا گروهی برای کودکان به ترغیب کودکان به یادگیری زبان انگلیسی نیازی ندارید. من بیشتر با والدینی صحبت می کنم که آنقدر روی آموزش سریع زبان انگلیسی متمرکز شده اند که ناخودآگاه کیفیت تحصیل را فدای کمیت و مقدار می کنند.

با آموزش انگلیسی به بچه ها ، نمی گویم که شما نباید فرزندان خود را مجبور کنید که زمان معینی را برای یادگیری زبان انگلیسی یا انجام تمرینات گرامر انگلیسی یا یک لیست طولانی از کلمات انگلیسی صرف کنند.

شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا کودک خود را در انگلیسی غوطه ور کنید. باید سعی کنید از کارتون انگلیسی مورد علاقه او استفاده کنید و به او آهنگ و شعر انگلیسی هدیه دهید. فرقی نمی کند کودک در کلاس آنلاین زبان انگلیسی شرکت کند ، کلاس گروهی یا در خانه.

این مسیر را با فرزند خود طی کنید. خواهید دید که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود ، زبان انگلیسی شما نیز در حال پیشرفت است.

برای مطالعه بیشتر نیز میتوانید به سایت تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا