عمومیکسب و کار برتر

معایب دیوارهای داخلی آجری اکسپوز

همواره در مورد دیوارپوش های مختلف در دکوتهران با شما عزیزان صحبت کرده ایم. اگر تا به حال از همراهان دکوتهران باشید؛ قطعا میدانید دیوارپوش آجری یکی از زیباترین و محبوب ترین انواع دیوارپوش های دکوراسیون داخلی است که در عین این که قدمت بسیار بالایی دارد در کنار آن این قابلیت را نیز دارد که فضایی مدرن و خاص را خلق کند؛ آجر همواره مد بوده و شما از دیدن آن خسته نخواهید شد.تا به حال در مقاله های متعددی در مورد دیوارپوش آجری صحبت کرده ایم منتها در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی به موضوع مزایا و معایب دیوارپوش آجری بپردازیم. این دیوارپوش ها را در مکان های متعددی در دکوراسیون داخلی امروزه استفاده میکنند؛ ولیکن همه ی افراد در مورد مزایا و معایب دیوارپوش آجری اطلاعات کاملی را دارند؟ اکثر مشتریان محترمی که با دکوتهران و خط فروش ما در تماس هستند معمولا خیلی دقیق در مورد مزایا و معایب دیوارپوش آجری اطلاعاتی ندارند. به همین دلیل در این مقاله میخواهیم شما را به طور کامل و شرحی در مورد تمامی مزایا و معایب دیوارپوش آجری راهنمایی کنیم؛ شاید بدین صورت بتوانید انتخاب بهتری را قبل از خرید آجر اصفهان هر سبکی از دیوارپوش که مدنظرتان باشد را داشته باشید.

در ساعات اداری

021-58604

خارج از ساعات اداری

0919-8157161

0920-8157161

در بازار دکوراسیون داخلی شما اسم های مختلفی را در رابطه با دیوارپوش آجری به گوشتان می رسد که البته هر کدام به نوبه ی خود دارای نما و زیبایی خاص و منحصر بفرد خودشان هستند؛ ما در صنف دکوراسیون داخلی از دیوارپوش آجری به عنوان یک دیوارپوش همه کاره و تاثیرگذار یاد میکنیم و معمولا فضاهایی که در آن آجر کار میشود دچار حس صمیمیت و گرمای خاصی هستند؛ به این مفهوم که گرمابخش قسمت های مختلف یک منزل، محیط کار و کافی شاپ است. البته نحوه ی اجرای دیوارپوش آجری و نوعی متریالی که انتخاب میکنید در منزل با محیط کار شما قطعا تا مقداری متفاوت است و در زمانی که با کارشناسان دکوتهران در ارتباط باشید حتما کارشناسان فروش در این موضوع از شما سوال خواهند کرد که برای چه قسمت هایی میخواهید این دیوارپوش را نصب کنید؛ یک سری ویژگی دیوارپوش آجری در منزل مورد نظر است و یک سری دیگر را برای فضای کار در نظر خواهیم داشت. در ادامه به بررسی انواع و همین طور مزایا و معایب دیوارپوش آجری میپردازیم.

دیوارپوش آجری

دکوراسیون با دیوارپوش آجری

از میان دیوارپوش های متنوع همواره دکوراسیون با دیوارپوش آجری یادآور زیبایی و گرما در دکوراسیون داخلی است و حس صمیمیت خاصی به فضای خانه میبخشد و با انواع سبک دکوراسیون داخلی قابلیت همراهی و ست شدن را دارد. اگر یک فضای منزل را میخواهید به بهترین نحو ممکن تغییر دکوراسیون دهید یکی از بهترین و عالی ترین دیوارپوش ها را میتوان همین دیوارپوش آجری دانست؛ دیوارپوش آجری طبیعی در کوره های آجرپزی به خوبی و با بالاترین دمای ممکن ساخته و پرداخت میشوند.
در زمان های قدیم و هنگام ساخت ساختمان به نمای بیرونی ساختمان همزمان با چینش آجر ها فکر میشده و همین امر تاثیر شگرفی بر دکوراسیون داخلی نیز میگذاشته است. چینش آجر ها در کنار یکدیگر گاه اثری هنری را پدید می آورد که میتوانست به خوبی پاسخگوی کلیت تزیینات فضای داخلی باشد. منتها امروزه هم به دلیل گسترش انتخاب و هم پیشرفت تکنولوژی در استفاده از متریال ها محدودیتی وجود نداشته و به راحتی میتوانید از هر متریالی برای نمای داخلی یا به اصطلاح ایجاد دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید.

دکوراسیون با دیوارپوش آجری

مهم ترین موضوع در استفاده از این متریال ها شناخت کامل هر کدام است در این بخش میخواهیم به صورت اختصاصی به دکوراسیون با دیوارپوش آجری بپردازیم. دیوارپوش آجری خود به انواع مختلفی تقسیم می شود؛ دیوارپوش های آجری معمولا به دو روش اجرا میشوند؛ مدل ابتدایی دیوارپوش آجری طبیعی است که خود قطعات در کوره های آجر پزی کاملا پخته و ساخته می شوند. از میان این مدل ها یک طرح دیکر دیوارپوش آجری که بسیار محبوب است دیوارپوش آجری فومی است.دیوارپوش آجری در هر دو مدل را میتوان هم بر روی دیوارهای اصلی و هم بر روی دیوارهای کاذب پیاده کرد که در هر دو حالت دیوار ظاهری کاملا طبیعی دارد.

مزایای دیوارپوش آجری

در این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا با مزایای دیوارپوش آجری به طور کلی صحبت کنیم؛ استفاده از دیوارپوش آجری در هر حالت آن مزایای بسیار زیادی دارد از اولین مزایای آن زیباسازی و تغییر شگرف در دکوراسین داخلی است که میتوانند به راحتی کلیت دکوراسیون داخلی را تغییر دهند و آن را عالی سازند؛ زیبایی خاص و تکرار نشدنی دیوارپوش آجری هماهنگ بودن آن با انواع دکوراسیون های سنتی و مدرن باعث شده که هر فرد با هر سلیقه ای که باشد ازاستفاده آن برای دکوراسیون داخلی لذت ببرند. از مزایای دیوارپوش آجری این هست که با هر مبلمان و دکوری نیز میتواند ست شود؛ یکی به دلیل تنوع در خود رنگ دیوارپوش های آجری تنوع طرح و رنگ بسیار است؛ به راحتی با انواع دکوراسیون ست میشوند و حتی میتوان آنها را به شکل دلخواه و با هر نوع تراکم رنگی که مدنظر دارید با یکدیگر ترکیب کنید.
در مورد دیوارپوش آجری از مزایای دیگری که دارد قابلیت ها ی هر سبک از دیوارپوش آجری است که در ادامه به بررسی هر کدام از آن ها میپردازیم. شما به راحتی میتوانید دیوارپوش آجری را در فضای خود نصب کنید و هیچ محدودیتی ندارد.مزایای دیوارپوش آجری هم در نصب است و هم در استفاده از آن در پس از نصب که بسیار راحت میتواند تمیز شود. در مورد مزایای دیوارپوش آجری در ادامه به تفصیل صحبت خواهیم کرد.

دیوار آجری پشت تلویزیون | دیوار آجری حیاط

مزایای دیوارپوش آجری

مزایای دیوارپوش آجری طبیعی

در مورد مزایای دیوارپوش آجری طبیعی همین قدر بگوییم که زیبایی آن به تنهایی برای استفاده در فضا های مختلف کفایت میکند ولیکن ما این بخش را به مزایای دیوارپوش آجری طبیعی اختصاص داده ایم.  این دیوارپوش در کوره های آجرپزی در دمای بالا فرآوری میگردد و به خوبی میتواند در مقابل انواع نم و رطوبت مقاوم باشد. به همن دلیل اگر فضایی در خانه دارید که دیوار آن نم زده یا آثاری از رطوبت در آن وجود دارد قطعا میتوانید با دیوارپوش آجری آن را پوشش دهید.
از مزایای دیگر این دیوارپوش گرمایی است که به خانه میبخشد؛ در وهله اول رنگ بندی بسیار زیبایی که دارد میتواند به آن این قابلیت ست شدن با هر نوع دکوراسیون را بدهد. در وهله ی دوم نیز به علت عایق حرارتی بودن دیوارپوش آجری شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید؛ معمولا امروزه متاسفانه در صنعت ساختمان سازی تیغه های دیوارخیلی عایق بندی خوب و مناسبی دارند به همین دلیل با استفاده از دیوارپوش آجری تا حد زیادی میتوانید از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری کنید.

مزایای دیوارپوش آجری طبیعی

این دیوارپوش به صورت رج به رج با چسب و پودر بندکشی نصب میگردد که همین موضوع به نصب سریع تر آن در مقایسه با متریال های دوغابی مانند سرامیک و سنگ و… منجر شده است و همین طور یکی از مهم ترین مزایای دیوارپوش آجری این است که دیوارپوش آجری طبیعی معمولا ضخامت 1 تا 2 سانتی متر داشته و ظاهری کاملا طبیعی به دیوار میدهند. به همین دلیل تعداد افرادی که روزانه دیوارپوش آجری را برای پوشش دیوارهای خود انتخاب میکنند؛ رو به افزایش است زیرا اتاق یا منزل آن ها را کوچک نمیکند و مانند سنگ و سرامیک روی دیوار جلو زدگی ندارد.
در نظر داشته باشید که این دیوارپوش ها کاملا به صورت طبیعی ساخته می شوند؛ از مزایای دیوارپوش آجری طبیعی یکی از بهترین انواع دیوارپوش ها از نظر مطابقت با محیط زیست هستند زیرا در ساخت این آجرها از هیچ ماده رزین یا شیمیایی استفاده نمیشود و در نتیجه هیچ خطری برای سلامتی ما و محیط زیست ندارند؛ این دیوارپوش ها را شما میتوانید به وسیله ی آجرهای یک رنگ یا با رنگ های متنوع روی یک دیوار پیاده سازی کنید.
از دیگر مزایای مهم دیوارپوش آجری طبیعی قابل شست شو بودن است؛ این دیوارپوش ها دوام و طول عمر بالایی دارند و هر زمان که بخواهید میتوانید ظاهر آنها را با رنگی نو تغییر دهید؛ الزاما نیازی به نصب دوباره آن نیست.

مزایای دیوارپوش آجری طبیعی

این دیوارپوش ها مانند هر متریال دیگری با وجود مزایای فراوان معایبی نیز دارد که در ادامه به بررسی معایب دیوارپوش آجری میپردازیم: اگر که شما در فضای خود بخواهید از دیوارپوش آجری استفاده کنید بافت آن را باید در نظر داشته باشید؛ همانطور که این بافت طبیعی جزو مزایای این دیوارپوش زیباست شاید شما از دسته افرادی باشید که دوست ندارند بافت زبر یا نیمه خشن در محیط خود داشته باشند؛ البته که وقتی روی دیوار کار میشود میتواندی از آجر های صاف تر و یکدشت تر کارگاه ما خریداری کنید که خودکان در کارگاه به صورت کامل بافت رویه آن را برداشته ابم؛ البته این موضوع بیشتر به سلیقه شما مربوط است و همان طور که خدمتتان عرض کردم بیشتر این دیوارپوش را به علت بافت منحصر به فردی که دارد خریداری میکنند.

 دیوارپوش آجری فومی

همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم دیوارپوش آجری خود دارای انواع مختلفی است که دیوارپوش آجری فومی از نمونه های دیگر آن ومحبوب ترین های دکوراسیون داخلی روز است. اما این حجم محبوبیت و فروش بالای این دیوارپوش در کدام قبلیت و مزایای آن نهفته است؟
از مزایای دیوارپوش آجری فومی نصب بسیار راحت و چسب سرخود تایل های فومی است به صورتی که خریدار نیازی به نصاب ندارد و خودش میتواند به راحتی نصب دیوارپوش آجری فومی را انجام دهد؛ تنها کایست زرورق پشت محصول را بردارد و روی دیوار بچسباند. این تایل ها دارای ابعاد و مساحت مشخصی هستند که محاسبه متراژ آن را راحت تر کرده است. شما برای هر متر مربع نیازبه دو شیت دیوارپوش آجری فومی دارید.آن ها را میتوانید در هرجایی نصب کنید و برای برش هم تنها کافیست قیچی یا کاتر در اختیار داشته باشید.به راحتی قابلیت برش دارد.

طرح آجر های این متریال کاملا با مد روز است و بسیارزیباست به صورتی که میتوانید هر بخشی از خانه را که بخواهید از این دیوارپوش استفاده کنید؛ کاملا قابل شست و شو است و چربی وکثیفی در میان حجم سه بعدی آن نمی ماند و به راحتی میتوانید رویه آن را با مواد شوینده و آب بشویید دیوارپوش فومی آجری دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به تفصیل به آن می پردازیم.

دیوارپوش آجری فومی

مزایای دیوارپوش آجری فومی

در این بخش از مقاله قصد داریم درباره ی مزایای دیوارپوش آجری فومی صحبت کنیم تا شما عزیزان دلیل پر طرفدار بودن آن را بدانید.

  • مزیت اول این دیوارپوش همانطور که گفته شد عدم نیاز به نصاب است.
  • دیوارپوش آجری فومی را به راحتی بشویید و با پارجه یا مواد شوینده فرقی ندارد تمام کثیفی ها پاک می شوند.
  • عایق حرارتی و صوتی مناسبی است و میتوانید از آن به عنوان عایق ارزان استفاده کنید.
  • انعطاف پذیر بوده و میتوانید با یک قیچی یا کاتر نیز برس دهید.
  • عایق رطوبت نیز هست به طوری که اگر جایی از دیوار یا سقف شما آثاری از نم یا رطوبت را نشان می دهد می توانید پس از خشک شدن سطح آن رویش دیوارپوش فومی بچسبانید و دیگر هزینه های گزاف
  • رنگ و بتونه را متحمل نشوید.
  • ابعاد استاندارد و قیمت مقرون به صرفه ای دارد
  • برای اکثر فضا هایی که باآن سروکار داریم مناسب است از منزل شما گرفته تا محیط کارتان و همین طور برای فضا هایی مانند پوشش دیوارهای مهد کودک و سالنهای ورزشی و تالارها و هتل و آرایشگاه
  • هر تایل دیوارپوش آجری فومی بسیار سبک است و به راحتی شکل میپذیرد.
  • طرح و نقش فراوانی دارد که دست شما را در انتخاب باز میگذارد.

مزایای دیوارپوش آجری فومی

خرید دیوارپوش آجری

دیوارپوش آجری در هر کجای منزل یا محیط کار شما که استفاده شود زیبایی خاص و منحصر به فردی را به فضای شما می بخشد. نباید این را فراموش کرد که نه تنها دیوارپوش آجری بلکه هر متریال دیگر حتی سنگ طبیعی هم که به مقاومت بالا معروف است دارای یک سری موازین مراقبتی است. منتها در دکوتهران تمام آنچه از متریال ها به شما توضیح داده می شود از با کیفیت ترین نمونه دیوارپوش ها و کفپوش و به طور کلی متریال دکوراسیون داخلی است که شما میتوانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.
در زمین دیوارپوش آجری طبیعی خود ما در دکوتهران دارای کارگاه های فعال آجرپزی به صورت شبانه روزی هستیم و میتوانیم انواع آجر طبیعی با کیفیت را دراختیارشما قرار دهیم. درمورد دیوارپوش آجری فومی نیز به عنوان وارد کننده و توزیع کننده مستقیم دکوتهران زیباترین مجموعه از دیوارپوشآجری فومی را برای شما دارد و میتوانید به راحتی از میان مدل ها انتخاب وخرید کنید.
خرید دیوارپوش آجری به وسیله دکوتهران بسیار راحت تر شده است. شما میتوانید در هر کجا از ایران بزرگ هستید با کارشناسان ما در تماس باشید. به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

دکمه بازگشت به بالا