بین الملل

مسدود کردن هیچ پلتفرمی دستورکار دولت نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مسدودکردن هیچ پلتفرمی نه خواست رئیس جمهور است و نه خواست دولت از این رو هر فردی تخلف کرد نباید با آن پلتفرم برخورد شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: با سکوهای متخلف باید برخورد شود خود صنف هم نامه زده که با برخورد موافقم اما نباید شرکت را بست، باید با سکوهایی که به مردم خدمت می رسانند به گونه دیگری برخورد کرد.

وی افزود: البته سکوها ملزم به اجرای قانون هستند اما برخورد باید بازدارنده باشد که تخلف ها دیگر تکرار نشود امیداریم این فضا بگذرد و شاهد رشد و بالندگی سکوها باشیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: نباید پلتفرمی را مسدود کرد و این مورد در دستورکار دولت نیست از این رو مسدودکردن هیچ پلتفرمی نه خواست رئیس جمهور است و نه خواست دولت، از این رو هر فردی تخلف کرد نباید با آن پلتفرم برخورد شود.

تکمیل می شود…

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا