فلش تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از مناسب ترین هدایای تبلیغاتی که الانه وجود دارد فلش مموری تبلیغاتی تک گیفت می باشد، الانه شما می توانید برای تبلیغ کارو کسب خود از فلش مموری ها استفاده کنید و آن را به صورت هدایا به افراد دورو بر خود بدهید، می توان گفت که علاوه بر اینکه شما به آن یک هدیه می دهید بلکه یک تکنولوژی را ارائه می دهید که از دید من بسیار ارزشمند می باشد چرا که فرد می تواند از آن فلش به نحو احسنت استفاده کند و از طرفی دیگر می تواند با کار و کسب شما به صورت کامل آشنا بشود، فلش مموری نوعی حافظه جانبی می باشد که فرد می تواند اطلاعات خود را داخل آن قرار داده است و هر زمان که نیاز داشت از اطلاعاتش استفاده کند. هدایای تبلیغاتی در این حوزه برای همه جذاب است.

کاربرد فلش مموری تبلیغاتی

همان طور که می دانید فلش در همه جا کاربرد دارد اما در مورد فلش تبلیغاتی تا حدی فرق می کند به این صورت که شما می توانید در کار و کسب خود از آن استفاده کنید، در حال حاضر فلش مموری تبلیغاتی یک سری کاربرد دارد که در ادامه هر کدام را به شما عزیزان خواهیم گفت.

  • تبلیغ شرکت و کار و کسب خود
  • تبلیغ برند خود
  • بالا تر رفتن در آمد زایی به علت معروف شدن کسب و کار
  • انتخاب کردن نوع فلش طبق کسب و کار خود

مواردی که در بالا گفته شد مهم ترین کاربرد های فلش های تبلیغاتی می باشد که در حال حاضر شرکت های زیادی می باشند که از این نوع فلش ها استفاده می کنند.

هدف استفاده از فلش مموری تبلیغاتی

به صورت استاندارد و همگانی بیشتر افرادی که از فلش مموری تبلیغاتی استفاده می کنند تنها هدفشان این می باشد که کسب و کار خود را به افراد بیشتری معرفی کنند، گاهی اوقات می باشد که برخی افراد می خواهند به جای اینکه یک چیز ساده برای معروف کردن برند خود مانند ارسال پیامک یا هر چیز دیگه ای از روش های حرفه ای تر و پیشرفته تر استفاده کنند، از دید مهم ترین چیزی که شما می توانید به صورت تکنولوژی اما کم هزینه استفاه کنید همین فلش های مموری می باشد، در نظر بگیرید که حتما قبل از درخواست فلش مموری تبلیغاتی حتما یک سری اطلاعات از آن به دست بی آورید سپس سفارش  مموری تبلیغاتی را انجام دهید.

طرح بندی فلش مموری تبلیغات

همان طور که می دانید در حال حاضر یکی از بهترین ویژگی های که این نوع فلش مموری های تبلیغاتی دارد این می باشد که شما می توانید آن را طرح بندی کنید، حال شاید بخواهید بدانید که طرح بندی یعنی چی؟ طرح بندی یعنی این که شما می توانید با توجه به سلیقه خود آن فلش را طراحی کنید، یا از طرفی دیگر فلش خود را طوری طراحی کنید که با کسب و کار شما یکی شود، اگر بخواهیم برایتان یک مثال بزنیم به این صورت می باشد که شما یک کارخانه چوب دارید برای اینکه بخواهید کار خود را معرفی کنید می توانید از فلش مموری های که دارای طرح چوبی می باشد استفاده بکنید.

فلش مموری تبلیغاتی به عنوان کادو

شما می توانید از فلش مموری های خود به صورت کادو نیز استفاده کنید به این صورت که مناسبت یک روزی می باشد و شما می توانید برای هدیه دادن به صورت دسته جمعی به افراد فلش تبلیغاتی مورد نظر را ارائه بدهید، یکی از مهم ترین سوالاتی که وجود دارد این می باشد که آیا می توان فلش مموری تبلیغاتی را به صورت تکی تهیه کرد؟ می توان گفت که این نوع فلش مموری هدایای تبلیغاتی بیشتر زمانی به کار می رود که به صورت تعداد بالا باشد، به صورت کلی اگر بخواهید بدانید به این صورت می باشد که فلش های تبلیغاتی به تعداد کم تاثیر زیادی در کار و کاسبی شما ندارد و فقط یک چیز مادی به حساب می آید اما اگر به صورت تعداد بالا باشد و آن را شما کادو بدهید بسیار تاثیر گذار می تواند باشد.

هزینه فلش مموری تبلیغاتی چه مقدار است

هزینه این نوع فلش های مموری بستگی به نوع آن و مقدار حافظه ای که دارد می باشد، به صورت استاندارد الانه یک سری المان ها می باشد که می تواند تاثیر گذار بر روی قیمت فلش مموری تبلیغاتی باشد که در ادامه هر کدام را به صورت جدا به شما عزیزان خواهیم گفت.

  • طرح مورد نظر
    اگر شما یک فلش ساده برای تبلیغات بخواهید هیچ قیمتی روی فلش نمی آید اما اگر می خواهید طرح مورد نظر را روی فلش پیاده کنید به این صورت می باشد که شما باید یک سری هزینه ها را در نظر بگیرید که این نوع هزینه ها باعث می شود که یک هزینه اضافه بر سازمان به نظر بی آید.
  • حجم داخل فلش ها
    همان طور که شما عزیزان می دانید در حال حاضر فلش های مختلفی می باشد که وارد بازار شده است و هر کدام دارای حجم مشخصی می باشد، یکی از مهم ترین نکاتی که تعیین کننده قیمت فلش مموری تبلیغاتی می باشد حجم داخل آن می باشد، الانه حجم های مختلفی می باشد اما در نظر بگیرید که بهترین حجم برای فلش مموری های تبلیغاتی حجم های ۸ الی ۱۶ گیگ می باشد می توان برای مشتریان خود یا به افرادی که آن ها هدیه می دهید موثر واقع شود.

۲ مواردی که در بالا گفته شد می توان به جرات گفت که اصلی ترین المان های تاثیر گذار در قیمت فلش مموری می باشد. که الانه این نوع فلش مموری ها به علت اینکه یک حالت تبلیغاتی به خودش گرفته است بسیار محبوب تر از قبل شده است.

نتیجه گیری فلش مموری تبلیغاتی

حال نوبت آن رسیده است که با شما عزیزان سخنان پایانی را بزنیم، در آخر به این جمع بندی می رسیم که الانه ۲ اصل مهم  می باشد که بسیار در قیمت این نوع فلش مموری ها تاثیر گذار می باشد، توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید کار و کسب خود را معروف تر کنید می توانید از فلش مموری های تبلیغاتی را از سایت customusb.com تهیه کنید

سوالات متداول فلش مموری تبلیغاتی

۱آیا حجم فلش در معروف شدن کسب و کار ما تاثیر گذار می باشد؟
تا حدی می توان گفت که خیر به این صورت که حتی اگر شما فلش ۴ گیگ میز به عنوان هدیه ارائه بدهید هیچ تاثیری در معروف تر شدن یا نشدن برند شما ندارد.
۲آیا تعداد سفارش بالای فلش در قیمت تاثیر گذار می باشد؟
بله هر چه قدر که تعداد فلش سفارش داده شده بالا باشد باعث می شود که قیمت ها نیز تا حدی پایین تر بیاید.
۳فلش مموری تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟
تبلیغ شرکت و کار و کسب خود، تبلیغ برند خود، بالا تر رفتن در آمد زایی به علت معروف شدن کسب و کار، انتخاب کردن نوع فلش طبق کسب و کار خود
منبع: ipromo.com
دکمه بازگشت به بالا