اقتصادی

طغیانی: قیمت گوشت ربطی به حذف ارز ترجیحی ندارد

طغیانی: قیمت گوشت ربطی به حذف ارز ترجیحی ندارد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گرانی‌های حاکم در بازار مواد پروتئینی ربطی به حذف ارز ترجیحی ندارد و مساله اصلی ضعف در مدیریت است که باید اصلاح شود.

به گزارش مجله لوکس، مهدی طغیانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی نوبت دوم امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مدیریت بازار کالاهای اساسی به ویژه بازار مواد پروتئینی در این روزها ضعیف است. وقتی که گوشت قرمز وارد بازار می‌شود باید بالاترین قیمت آن 350 هزار تومان باشد اما اکنون در شهرهای کوچک بیش از دو برابر این مبلغ رسیده است.

وی در ادامه اظهار کرد: مساله اصلی به مدیریت ضعیف از سوی وزارت جهاد کشاورزی باز می‌گردد. این‌که گفته می‌شود به حذف ارز ترجیحی باز می‌گردد حرف غلطی است. مشکل اساسی ضعف در مدیریت بازار است چرا که در بازارهای دیگر دیدیم که مدیریت صحیح پاسخ می‌دهد. آنچه که مهم است مدیریت صحیح بازار است که می‌تواند به آرامش بازار منتهی شود.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا