بین الملل

شورای امنیت درباره حملات آمریکا در منطقه نشست برگزار می‌کند

شورای امنیت سازمان ملل متحد روز دوشنبه درباره حملات آمریکا در عراق و سوریه نشست برگزار می‌کند.

به گزارش مجله لوکس به نقل از اسپوتنیک، شورای امنیت سازمان ملل قرار است روز دوشنبه هفته جاری درباره تجاوزات ایالات متحده آمریکا در عراق و سوریه نشست برگزار کند.

وزارت امور خارجه روسیه امروز حملات دیشب آمریکا به مرز عراق و سوریه را محکوم کرده و خواستار نشست فوق العاده شورای امنیت درباره این حملات شد.

ارتش آمریکا مدعی شده در حملات دیشب خود که به دنبال کشته شدن 3 آمریکایی در اردن صورت گرفته است، ۸۵ هدف از جمله پست‌های فرماندهی و اطلاعات، انبارهای مهمات، هواپیماهای بدون سرنشین و تجهیزات لجستیکی گروه‌های مقاومت هدف قرار گرفته‌اند.

پنتاگون شنبه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد «ما به دنبال جنگ یا درگیری گسترده تر با ایران نیستیم، اما به انجام هر کاری که لازم است برای پاسخگویی کسانی که به نیروهای ما حمله می کنند ادامه خواهیم داد».

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا