ست فنجان و نعلبکی فانتزی

برای داشتن تبلیغات موفق لازم نیست هزینه زیادی کنید یا دنبال ایده‌های خاص بگردید. استفاده از فنجان سرامیکی تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی است که می‌توانید از آن برای این هدف استفاده کنید. شما می‌توانید این هدیه را در تعداد بالا و با قیمت مناسب تهیه کنید. با خرید فنجان تبلیغاتی می‌توانید نشان و لوگو دلخواهتان را روی آن چاپ کرده و هدیه‌ای را به دیگران بدهید که با طرح مختص به آن‌ها همراه است. گروه نوبل گیفت، چاپ را با روش سیلک UV انجام می‌دهد که باعث می‌شود نتیجه درخشان و کیفیت بالایی داشته باشد.ست فنجان و نعلبکی فانتزی

نوبل گیفت مجموعه‌ای است که تمرکز خود را برای هدایای تبلیغاتی گذاشته است و فروش فنجان نعلبکی یکی از کارهایی است که آن‌ها در این مسیر انجام می‌دهند. در ادامه مدل‌های مختلف فنجان نعلبکی تبلیغاتی را به شما معرفی می‌کنیم.

انواع ست فنجان نعلبکی تبلیغاتی

ما در گروه نوبل گیفت تلاش کردیم تنوع محصولاتمان برای فنجان نعلبکی به اندازه‌ای بالا باشد که بتوانید موردی نزدیک به سلیقه خودتان را از میانشان پیدا کنید و از طرف دیگر، توجه داشته‌ایم این گوناگونی به‌اندازه‌ای باشد که شما را در انتخابتان گمراه نکند. با انواع ست فنجان در زیر آشنا شده و با توجه به سلیقه خودتان تصمیم بگیرید کدام مورد را انتخاب کرده و سفارش دهید.

فنجان نعلبکی تبلیغاتی مربع BM۴۵۰

یکی از محصولات ما، فنجان و نعلبکی بوده که از جنس چینی است. این محصول یک‌دست، سفید است و نعلبکی آن فرم مربعی دارد. شما می‌توانید طرح دلخواهتان را روی آن چاپ کنید.

فنجان و نعلبکی تبلیغاتی سفید BM۴۳۰

این مدل از محصول ما رنگ سفید داشته و نعلبکی آن به صورت گرد است و از چینی ساخته می‌شود.

فنجان تبلیغاتی سفید BM۲۲۰

این محصول، نعلبکی ندارد و یک فنجان سفید رنگ است که می‌توانید با روش سابلیمیشن هر طرحی را که دوست داشته باشید روی آن برایتان اجرا کنیم.

ست فنجان نعلبکی تبلیغاتی فانتزی f۱۸۰/۳

بعضی اوقات مایلید از سادگی دور شده و ست فنجان تبلیغاتی را کمی شیک‌تر انتخاب کنید. این ست می‌تواند یکی از گزینه‌های خرید شما برای افراد باشد.

کیفیت این ست بالا است و هیچ مشکلی برای آن هنگام شست‌وشو در ماشین ظرف‌شویی پیش نمی‌آید.

ست فنجان نعلبکی سرامیکی F۱۷۹/۵

بعضی زمان‌ها سادگی زیادی نمی‌خواهید اما برایتان مهم است حتماً محصول رنگ سفیدی داشته باشد. در این شرایط، این فنجان تبلیغاتی گزینه مناسبی برای شما است که می‌توانید آن را با دسته‌های طلایی هم سفارش دهید.

علاوه بر این‌که این فنجان، نعلبکی دارد، می‌توان آن را در ماکروفر هم قرار داد و گرمای آن هیچ مشکلی برایش پیش نمی‌آورد.

ست فانتزی فنجان نعلبکی F۱۸۰/۱

اگر طرفدار سادگی هستید اما مایلید کمی تغییر را چاشنی کارتان کنید این ست برایتان گزینه مناسبی می‌شود. این فنجان ساده بوده و به رنگ سفید است اما با دسته‌ای کمی پیچ‌وتاب خورده و نعلبکی با دورهای منحنی می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد.

برای سفارش و کلیک کنید.

ست فانتزی فنجان نعلبکی F۱۷۸/۰/۵۵

این گزینه یک ست فنجان نعلبکی تبلیغاتی دیگر است. این ست را می‌توان یک نمونه مینیمال و زیبا دانست که همراه خود جعبه هم دارد و روی فنجان این محصول یک طرح ساده و کوچک کشیده شده است.

ست فانتزی فنجان نعلبکی سرامیک F۱۸۰

همه افراد دنبال سادگی نیستند و ما به این ماجرا هم فکر کرده‌ایم. این محصول یکی از کارهای ما است که فانتزی بوده و فنجان و نعلبکی دارد. جنس این محصول از سرامیک است و هیچ مشکلی بابت قرار دادن در ماکروفر برایش پیش نمی‌آید. هنگام خرید، جعبه‌ای هم دارد که همراه آن برایتان می‌فرستیم.

این مدل دو رنگ دارد که می‌توانید هر کدام از آن‌ها را که مایل بودید انتخاب کنید:

برای سفارش کلیک کنید.

ست فانتزی فنجان نعلبکی F۱۸۰/۲

سادگی که تنها یک مدل ندارد. این ست فنجان تبلیغاتی کاملاً به رنگ سفید است اما حالتی فانتزی دارد. روی فنجان آن برجستگی قرار دارد و نعلبکی آن دارای انحنای زیبایی است که باعث می‌شود از سادگی خارج شود.

روی این محصول می‌توان طرح و لوگو چاپ کرد. البته باید به شکل و برجستگی روی آن دقت کنید تا زیبایی کار هم حفظ شود.

این محصول ما دیگر نعلبکی ندارد اما به جای آن، زیری دارد که یک بخش آن دارای فرورفتگی است. فنجان تبلیغاتی خود را می‌توانید در آن قرار دهید و در کنار آن هم می‌توانید خوراکی‌های مختلف مانند بیسکوئیت بگذارید. رنگ این ست کاملاً سفید است.

ست فانتزی فنجان نعلبکی و قاشق ۱۶۸/۳

اگر مایلید از یک‌دست بودن فراتر بروید و مدلی انتخاب کنید که سلیقه افراد خاص است این ست مناسب شما است. ست فنجان همراه با نعلبکی و قاشق آن گزینه مناسبی است. رنگ این محصول هم ترکیبی از سبز و مشکی است و گرمای ماکروفر مشکلی برای آن به‌وجود نمی‌آورد.

فنجان نعلبکی مدل Choclet f۱۶۸/۱

سادگی همیشه به رنگ سفید نیست. اگر می‌خواهید، می‌توانید این ست فنجان تبلیغاتی را تهیه کنید که به رنگ مشکی است. روی دیواره بیرونی آن هم طرح‌های کوچک لوزی‌شکل قرار گرفته که آن را از حالت یک‌نواختی بیرون می‌آورد.

قیمت ست فنجان و نعلبکی فانتزی

قیمت فنجان تبلیغاتی عدد ثابتی نیست و دامنه بازی دارد که می‌توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود، یک مورد دلخواه را از میانشان انتخاب کنید. بعضی از مواردی را که روی قیمت فنجان تاثیر دارند نام می‌بریم تا هنگام انتخاب به آن‌ها توجه کنید.

یکی از ملاک‌هایی که مشخص می‌کند قیمت فنجان تبلیغاتی چقدر باشد تعداد سفارشی است که برای آن ثبت می‌کنید. بعضی‌اوقات افراد تعداد بالایی سفارش می‌دهند تا آن را در اختیار اشخاص بیشتری قرار دهند. در این حالت، تخفیفی برای آن در نظر گرفته می‌شود.

بعضی از فنجان‌ها هم دارای جعبه هستند. این جعبه‌ها ساده بوده یا طرح‌های مختلفی روی خود دارند و همین باعث می‌شود قیمت نهایی تغییر کند.

شاید شما بخواهید فنجان تبلیغاتی خود را با طرحی اختصاصی انتخاب کنید. در این حالت قیمت این محصول نسبت به مدل ساده همان فنجان بالاتر است.

داشتن قاشق و رنگ‌های مختلف فنجان تبلیغاتی هم روی قیمت اثرگذارند.

خرید فنجان تبلیغاتی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

درک می‌کنیم نگران باشید کیفیت محصولی که برایتان ارسال شوند کافی نباشد. بنابراین، برای این‌که خیالتان را راحت کنیم کارشناس کنترل کیفیت در مجموعه داریم که محصولات را به‌دقت بررسی کرده و در صورت نداشتن مشکل، برایتان ارسال می‌شوند.

ارسال رایگان ست فنجان نعلبکی تبلیغاتی به سراسر تهران

در تمام ده سال فعالیتمان تلاش کردیم به رضایت مشتریان توجه کنیم و یکی از کارهایی که تصمیم گرفتیم به خدمات مجموعه خود اضافه کنیم تا این رضایت را بالا ببریم سرویس رایگان ارسال به سراسر تهران است.

بعد از آن‌که سفارش خود را ثبت کردید تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان، آن را آماده کنیم. سپس، اگر در تهران بوده یا مایل باشید آن را برای فردی در تهران بفرستید ما این کار را برایتان رایگان انجام می‌دهیم.

نحوه ثبت سفارش فنجان تبلیغاتی در نوبل گیفت

برای سفارش فنجان تبلیغاتی کافی است کد آن مدلی را که انتخاب کرده‌اید برایمان از طریق واتساپ ارسال کنید. بعد از آن، جزئیات سفارش را از شما می‌گیریم و شروع به آماده‌سازی آن می‌کنیم و در زمان مناسب برایتان می‌فرستیم.

اگر فکر می‌کنید نیاز است قبل خرید حتماً توضیحات بیشتری دهید تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید با ما تماس بگیرید. می‌توانید مشاوره داشته باشید و دغدغه‌های خود را با ما در میان بگذارید تا راهنماییتان کرده و بتوانید مناسب‌ترین فنجان تبلیغاتی را انتخاب کنید.

برای دیدن بیشتر ست‌های فنجان و نعلبکی به این لینک ها (youtube.com) و (pinterest.com) مراجعه کنید

دکمه بازگشت به بالا