ورزشی

رفت و آمد مشکوک ایجنت ستاره جنجالی به باشگاه استقلال

آفتاب‌‌نیوز :

استقلالی‌ها درحالی برای نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر درپی تقویت خود هستند که طی روز مرتب اسامی مختلفی به این باشگاه لینک و صحبت از حضور این اسامی در استقلال مطرح می‌شود، از سوی دیگر به‌جز رسانه‌ای شدن گزینه‌هایی که از آن‌ها به‌عنوان لیست نکونام یاد می‌شود، برخی بازیکنان دیگر هم هستند که از طریق ایجنت خود بعضا درتلاشند خود را به آبی‌ها لینک کنند تا به این ترتیب شانس خود برای استقلالی شدن را افزایش بدهند.

ایجنت کاوه رضایی طی روز‌های گذشته چندین‌بار در باشگاه استقلال حاضر شده است، اما هنوز مشخص نیست درحالی‌که نام کاوه در هیچ کدام از لیست‌های نکونام دیده نمی‌شود، این بازیکن سودای بازگشت در سر دارد یا اینکه حضور ایجنت او به‌خاطر حل اختلافاتی است که در ابتدای فصل گذشته پیش‌آمد و باعث شد این بازیکن در لحظات آخر از فهرست آبی‌ها خارج شود.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا