عمومیکسب و کار برتر

دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا

نمونه رفع ریجکتی ویزای اسپانیا از آغاز تا پایان

به منظورگرفتن وقت سفارت اسپانیا و اقدام برای رفع ریجکتی یا ریفیوزی ویزای اسپانیا ابتدا باید درخواست ویزای شما با ریجکتی یا ریفیوزی مواجه شده باشد. در عکس زیر نامه ریفیوزی یا ریجکتی یکی از کلاینت های گروه وکلای بین المللی لاهه را مشاهده می کنید که درخواست ویزای اسپانیای ایشان به دلایل بند ۲ و ۱۰ ریفیوز  شده است.

دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا

بند ۲- هدف موکل از شرایط سفر مشخص نیست.

بند ۱۰- اطلاعات ارائه شده توسط موکل در مورد توجیه سفر و شرایط اقامت مورد اعتماد قرار نگرفته است.

به نقل از blsspainvisa.com پس از ابلاغ نامه ریجکتی به موکل، وکیل متخصص مهاجرتی ابتدا فرم درخواست ویزای موکل را به همراه مدارک ارائه شده به سفارت کشور اسپانیا بررسی می کند.

ابتدا مدارکی نظیر تمکن مالی،گواهی اشتغال، رزرو بلیط و محل اقامت، بیمه، و مدارکی که دلیل سفر شماست نظیر دعوتنامه را که از اهمیت بسیاری برخوردار است مورد بررسی قرار می دهند و همچنین سوالاتی که ممکن است در رفع ریجکتی ویزای اسپانیا راهگشا باشد را سوال می کند.

در این مرحله وکیل متخصص مهاجرتی در زمینه رفع ریجکتی ویزای اسپانیا با توجه به بررسی مدارک و پاسخ سوالات موکل اقدام به تهیه لایحه اعتراض به ریجکتی یا ریفیوزی ویزای اسپانیا می کند.

نمونه نامه اعتراض به ریجکتی ویزای اسپانیا

در اعتراض نامه وکیل متخصص به طور دقیق و با دلایل منطقی سعی در توجیه آفیسر سفارت اسپانیا یا شخصی که به این اعتراض رسیدگی می کند دارد. وکیل با اشاره به مدارک ارائه شده و ذکر دلایل موجه و در صورت لزوم ضمیمه مدارک جدید موکل تلاش می کند آفیسر را به منظور صادر کردن ویزای موکل قانع کند.

نکاتی که باید وکیل متخصص مهاجرتی به منظور رفع ریجکتی ویزای اسپانیا در اعتراض نامه رعایت کرد؟

در مرحله آخر اعتراض نامه ریجکتی یا ریفیوزی ویزای اسپانیا در زمان مقرر تحویل سفارت می شود. سفارت مذکور در بازه زمانی ۱ الی ۳ ماهه (متغیر است و بازه زمانی مشخصی ندارد، ممکن است زودتر یا دیرتر شود) به اعتراض شما رسیدگی می کند.

این رسیدگی دو حالت دارد:

۱- اگر با اعتراض شما موافقت نشد و سفارت را به منظور صدور ویزا متقاعد نکرد، مجدد نامه ریجکتی به شما ابلاغ می شود و شما با ریفیوزی یا ریجکتی ویزای اسپانیا مواجه شده اید.

۲- اگر با اعتراض شما نسبت به ریجکتی با ریفیوزی ویزای اسپانیا موافقت شود از سوی سفارت با شما تماس می گیرند. ممکن است سوالاتی مطرح کنند که شما به آن ها پاسخ می دهید و در آخر از شما درخواست می کنند به منظور اخذ ویزا به سفارت مراجعه کنید تا ویزای کشور اسپانیا را برای شما صادر کنند.

نمونه رفع ریجکتی ویزای اسپانیا و صدور ویزا

در تصاویر پیوست مشاهده می کنید یکی از موکلین گروه وکلای بین المللی لاهه که در ابتدا با ریجکتی ویزای کشور اسپانیا مواجه شده بود، با مراجعه به این مجموعه توانست ویزای خود را اخذ کنید.

وکلای متخصص ما در این زمینه با بررسی دقیق و موضوعی دلایل ریجکتی ویزای موکل و تهیه متن مستدل و محکم اعتراض نامه، موفق به صدور ویزای موکل شدند که نتیجه آن را در عکس ذیل مشاهده می کنید.

بارها در مطالب مربوط به ریجکتی ویزا خاطر نشان کرده ایم که اعتراض به ریجکتی یا ریفیوزی ویزا الزاما نیازی به وکیل ندارد لکن مشاوره با وکیل متخصص در این حوزه و یا بهره مندی از خدمات وکلای مجرب در زمینه رفع ریجکتی ویزا شما را در مسیر درستی قرار می دهد و درصد موفقیت  شما را در اخذ ویزا بسیار بالا می برد.

در این مطلب تنها یکی از نمونه رفع ریجکتی ویزای اسپانیا را به شما نشان دادیم تا اطلاع دقیقی از نحوه اعتراض به ریجکتی ویزا داشته باشید.

گروه وکلای بین المللی در این زمینه رزومه قدرتمند و با سابقه دارد و چنانچه شما عزیزان در زمینه رفع ریجکتی ویزا درخواست مشاوره دارید می توانید با وکلای متخصص ما در زمینه رفع ریجکتی ویزا مشورت کنید

چرا ویزا رد می شود؟

به دلیل این که افسر کنسولگری تمام اطلاعات لازم را برای تعیین اینکه آیا متقاضی واجد شرایط برای دریافت ویزا است را ندارد، ممکن است درخواست تان برای اخذ ویزا رد شود و از نظر افسر کونسولگری متقاضی واجد شرایط ویزای مورد نظر خود نیست.

ویزای شینگن اسپانیا

اسپانیا امضا کننده توافقنامه شینگن به همراه کشورهای اروپایی دیگر است که براساس آن، حوزه شینگن به عنوان یک صلاحیت واحد برای اهداف مسافرتی بین المللی با یک سیاست ویزای مشترک عمل می کند. ویزای شینگن به شما امکان می کند تا 90 روز را برای اهداف توریستی یا تجاری بمانید. با این حال، اگر مقصد اصلی شما برای سفر اسپانیا است، پس برای درخواست ویزا و امتناع ویزا باید با خدمات تسهیل شده منصوب سفارت اسپانیا تماس بگیرید.

دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا

مقامات به دلایل مختلف از صدور ویزا امتناع می ورزند اما شایع ترین عوامل شامل:

عدم ارائه اسناد صحیح، متقاضی سوابق کیفری گذشته یا فعلی دارد، هدفش برای سفر اعتباری ندارد، گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر است، داوطلب قادر به اثبات برنامه صحیح سفر نیست، نامه نامعتبر است، بودجه کافی برای تأمین هزینه های مدت اقامت ندارد، بیمه سفر نامعتبر است، گواهی ازدواج غیرقابل قبول یا جعلی است، فاقد اثبات اسکان است، عدم افشای موارد مهاجرت قبلی، سابقه بد با برنامه ویزا شینگن دارد.

راه حل های رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

دلایل امتناع از ویزا به طور صحیح در گزارش قطعنامه ذکر شده است و اگر متقاضی فکر می کند که دلایل غیر موجه یا نامعتبر است، می تواند ظرف دو ماه از زمان دریافت درخواست، در دیوان عالی دادگستری مادرید (اسپانیا) به این موضوع رسیدگی کند.

همچنین لازم به ذکر است که ویزا هیچگونه تضمینی برای دسترسی به کشورهای عضو شنگن نیست زیرا مجوز نهایی بستگی به افسر مهاجرتی در مرز ها دارد.

رفع ریجکت ویزای اسپانیا

متقاضی باید یک نامه مبنی بر دلایل و توجیه رد اخذ ویزا ارسال کند و اگر متقاضی هیچ دلیلی برای تجدید نظر افسران کنسولگری برای رد ویزا نداشته باشد ، باید درخواست جدیدی را ارائه دهد.

اخذ ویزای بعضی کشور ها شاید پروسه ی سختی باشد و امکان دارد متقاضی به هر دلیل ویزایش از طرف کنسولگری ریجکت شود و در این مواقع می توانید از موسسه حامی مهاجر برای رفع ریجکت ویزایتان کمک بگیرید که این موسسه به صورت کاملا قانونی و با بهترین نحو این کار را برای شما انجام خواهد داد.

اعتراض به ریجکت شدن ویزای شینگن اسپانیا | بند 8 ریجکتی شینگن

نامه تجدید نظر باید شامل چه مواردی باشد؟

برخی از جزئیات وجود دارد که نامه تجدید نظر باید در آن ذکر شود، تا این امر قانونی باشد که به شرح زیر است:

نامه باید حاوی جزئیاتی در مورد شخصی باشد که آن را می نویسد، به عنوان مثال : نام و نام خانوادگی ، تاریخ و محل تولد ، شماره گذرنامه و همچنین آدرس فعلی آنها. به شما توصیه می شود که آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را نیز در این نامه قرار دهید.

در همان ابتدا که نامه رد درخواست خود را دریافت کردید ، تاریخ آن را بدانید.

به طور واضح ذکر کنید ، بنابر دلایل که در نامه رد ویزا که دریافت کرده اید وجود دارد ، دلیل عدم دریافت ویزا را ذکر کنید.

توضیح دهید که چرا فکر می کنید درخواست شما به اشتباه رد شده است و چرا آنها باید آن را تصویب کنند. اگر بیش از یک دلیل دارید ، دلایل خود را ذکر کنید ، چرا که فکر می کنید تصمیم در مورد انکار درخواست شما باید لغو شود. این مهمترین قسمت نامه است، بنابراین به آن توجه کنید.

بعد از اینکه نامه خود را نوشتید، چاپ کنید و در پایان آن را امضا کنید. نامه های ارسال شده بدون امضا رد می شوند.

درخواست نامه تجدید نظر خود را کجا ارسال کنید

به طور کلی، شما می توانید نامه تجدید نظر خود را در سفارت خانه اسپانیا که مایل به بازدید از آن هستید، یا سفارتخانه یا کنسولگری که در آن کشور خاص از ارسال و پردازش ویزا برون سپاری کرده است، ارسال کنید.

از طرف دیگر، رئیس تصمیم گیرنده درخواست ویزا به کشوری بستگی دارد که ویزا را رد کرده است.

رفع ریجکتی ویزای اسپانیا با موسسه حامی مهاجر

اگر بنا به دلایل فوق یا هرگونه دلیل دیگر درخواست ویزای شما درکشور اسپانیا یا کشورهای دیگر رد شده است و در سیستم درخواست ویزا این کشورها ثبت شده است برای رفع ریجکتی خود با موسسه مهاجرتی حامی مهاجر در تماس باشید و با کارشناسان متخصص در امور مهاجرت و رفع هرگونه ریجکتی این موسسه در ارتباط باشد

دکمه بازگشت به بالا