بین الملل

حماس به دنبال ایجاد کمیته‌ ملی گروه‌های فلسطینی برای گفت‌وگو

جنبش حماس برای راه‌اندازی کمیته‌ای ملی از گروه‌های فلسطینی جهت پیگیری روند گفت‌وگو برای بررسی موضوعات مربوط به مساله سازش در فلسطین، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش مجله لوکس، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، خلیل الحیه، یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش حماس در مصاحبه‌ای تلویزیونی با شبکه ماهواره‌ای الاقصی وابسته به این جنبش اظهار کرد: ارتباط حماس با گروه‌های فلسطینی و تمامی فلسطینی‌ها در بهترین وضعیت خود قرار دارد و ما آماده هستیم با گروه‌ها یک کمیته ملی جهت پیگیری روند گفت‌وگوی دبیرکل‌ها ایجاد کنیم.

الحیه گفت: حماس در نشست گروه‌های فلسطینی شرکت کرد تا با خطراتی که برای مساله فلسطین وجود دارد، مقابله کند.

شهر العلمین مصر ۳۰ ژوئیه میزبان نشست دبیرکل‌های ۱۱ گروه فلسطینی و نیز ریاست شورای ملی سازمان آزادی‌بخش فلسطین برای بررسی شرایط داخلی فلسطین و راه‌های پایان دادن به اختلافات بود.

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا