ورزشی

تساوی عمان برابر تایلند در نیمه اول – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در دور دوم رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و در گروه F امروز یکشنبه از ساعت ۱۸ تیم‌های ملی فوتبال عمان و تایلند در ورزشگاه «عبدالله بن خلیفه» قطر و به قضاوت موعود بنیادی فر به مصاف هم رفتند که نیمه اول این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

موعود بنیادی‌فر را در این بازی، سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم به‌عنوان کمک داوران اول و دوم همراهی کردند و علیرضا فغانی هم در این دیدار داور چهارم بود.

تساوی عمان برابر تایلند در نیمه اول

احتیاط در دستور کار هر دو تیم

تیم فوتبال تایلند دیدار نخست خود را با برتری ۲ بر یک برابر قرقیزستان به پایان رساند و عمان هم در دیدار اول با نتیجه ۲ بر یک مغلوب عربستان شد. برانکو ایوانکوویچ که هدایت عمان را برعهده دارد برای آنکه شانس صعود تیمش را به مرحله یک هشتم نهایی حفظ کند به سه امتیاز این دیدار نیاز دارد و در سوی دیگر هم تیم تایلند در صورت کسب هر ۳ امتیاز این مسابقه صعودش به یک هشتم نهایی قطعی می‌شود.

بازی در دقایق آغازین نیمه اول بیشتر در میانه‌های میدان دنبال می‌شد و تیم‌ها بیشتر به آنالیز بازی یکدیگر پرداختند. اما با گذشت ۱۵ دقیقه از زمان بازی تایلندی‌ها به مرور کنترل خود را بر بازی بیشتر کردند و بهترین فرصت این تیم از روی یک ضربه کرنر در دقیقه ۱۶ اتفاق افتاد اما دروازه بان عمان به خوبی ضربه سر مهاجم تایلندی را مهار کرد.

به مرور تیم عمان جلو کشید و تلاش کرد کنترل توپ را در اختیار بگیرد. یکی از برنامه‌های شاگردان برانکو برای رسیدن به دروازه تایلند استفاده از توپ‌های بلند و سانتر از جناحین بود اما ارسال‌های کم دقت موجب شد فرصت خاصی روی دروازه حریف خلق نشود تا نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا