بین الملل

تجمع‌کنندگان مقابل دانشگاه آمریکایی بیروت، تصاویر شهید سلیمانی و عماد مغنیه را بالای سر بردند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله لوکس، سر در اصلی دانشگاه آمریکایی بیروت بعدازظهر امروز (دوشنبه) شاهد تجمع دهها نفری در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از رزمندگان فلسطینی بود.

در این تجمع که عمده آن را دانشجویان تشکیل می‌دادند، آن‌ها با بالا بردن پرچم‌های لبنان و فلسطین و حزب‌الله لبنان، تصاویر شهید قاسم سلیمانی و شهید عماد مغنیه را نیز در دست گرفتند.

تجمع کنندگان شعار می‌دادند: «با میلیون‌ها شهید به قدس می‌رویم».

 

 

روز گذشته نیز تجمع بزرگی در بیروت برای اعلام همبستگی با نیروهای مقاومت در غزه برگزار شده بود.

 شیخ هاشم صفی الدین، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان، در این مراسم گفت: «روح بزرگ شهید قاسم سلیمانی در کنار تمامی مجاهدین قهرمان در غزه است؛ دوره انتقام و ویرانی دژهای صهیونیست‌ها فرا رسیده است؛ ما در عصر شهادت و کرامت هستیم و بر خلاف گمان برخی دوره عادی‌سازی روابط و کرنش نیست».

عملیات مقاومت فلسطین تحت عنوان «طوفان الاقصی»، صبح روز شنبه (۱۵ آنلاین)، آغاز شد و همچنان ادامه دارد. طی این عملیات بیش از هزار صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند و دهها صهیونیست دیگر نیز به اسارت رزمندگان مقاومت در آمده‌اند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا