فرهنگ و هنر

بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس بیانه صادر کرد.

به گزارش مجله لوکس، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به مناسبات فرا رسیدن روز قدس بیانه صادر کرد ‌که متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

﴿ سبْحان الّذی أسْریٰ بعبْده لیْلًا مّن الْمسْجد الْحرام إلی الْمسْجد الْأقْصی الّذی بارکْنا حوْله لنریه منْ آیاتنا إنّه هو السّمیع الْبصیر﴾سوره اسراء-آیه 1

فرا رسیدن آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان، پیام آور و یادآور مظلومیت ملتی است که با دستانی خالی اما دلی آکنده از ایمان و امید به مصاف اهریمنان اشغالگر رفته و فرهنگ مقاومت را به مثابه میراثی مقدس، سینه به سینه به فرزندان خود منتقل ساخته اند. امسال برپایی راهپیمایی جهانی روز قدس رنگ و بویی متفاوت با سالهای گذشته دارد. 

وقوع جنگ غزه و تشدید جنایت ددمنشانه و نسل کشی آشکار صهیونیستها در این منطقه، اهمیت برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال را دوچندن ساخته است. ملتهای جهان در حالی درحمایت از ملت فلسطین غریو فریاد آزادی قدس شریف از چنگال اهریمنان صهیونیست را سر می دهند که سانسور و تحریف رسانه ها و سیاستمداران غربی نیز نتوانسته مانع از این جوش و خروش شود. 

پس از وقوع عملیات مقدس طوفان الاقصی در واکنش به جنایات بی پایان اشغالگران صهیونیست، رژیم جعلی اسرائیل وحامیان آن شاهد تحقق مقاومت ترکیبی حماس و سایر گروههای مقاومت هستند. این مقاومت ترکیبی، نه تنها محاسبات تاکتیکی و مقطعی صهیونیست‌ها را بر هم می‌زند، بلکه استراتژی های کلان و حتی موجودیت نامشروع رژیم اشغالگر قدس را نیز هدف قرار می دهد.

ملتهای دنیا امسال روز قدس به خیابانها می آیند تا مرگ گفتنمان سازش با دشمن صهیونیستی و متعاقبا، حقانیت و اصالت گفتمان مقاومت را فریاد بزنند. خیزش آگاهانه ای که امسال جهانیان را در مواجهه با یک دشمن مشترک، یعنی رژیم اشغالگر قدس در کنار یکدیگر قرار می دهد، نقطه عطفی در تسریع روند سقوط و تباهی رژیمی کودک کش و ضد بشری محسوب می شود. 

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، ضمن اعلام حمایت همیشگی خود از آرمان آزادی قدس شریف ، از مسلمانان روزه دار و انسانهای آزاده در ایران و سرتاسر دنیا دعوت می کند تا امسال بار دیگر و به صورت خاص، با حضور پرشور و گسترده در بزرگ ترین گردهمایی جهانی حمایت از فلسطین ، اتحاد و همدلی مومنانه و جمعی خود را را به رخ اهریمنان زمان بکشند. انشاالله

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا