سلامت و دانشکسب و کار برتر

بهترین تونر برای پوست چرب و منافذ باز

تونر چیست و فواید استفاده از تونر صورت پوست چرب

تونرهای پوست چرب یک محصول مراقب پوستی هستند که با ترکیبی مایع و بسیار رقیقی که دارند به طور کلی برای جلوگیری از جوش و آکنه استفاده می شوند. بنابراین استفاده از آنها برای پوست های مستعد جوش مانند پوست های چرب بسیار ضروری است. چرا که پوست چرب به دلیل ترشح بیش از حد چربی، محلی برای تجمع باکتری و آلودگی هوا بوده و این آلودگی ها به مرور زمان به جوش های زیر تبدیل می شوند. تونیک هیرفرند اصل  با ترکیبات خاصی که دارند باعث از بین بردن این چربی اضافه و آلودگی ها شده و در نتیجه از بروز جوش ها جلوگیری می کند. علاوه بر همه این ها، تونر با لایه برداری از پوست، باعث صاف و یکدست شدن پوست شده و منافذ بسته پوست را به راحتی باز می کنند تا اماده تغذیه آن شوند. آنها همچنین با آبرسانی و ایجاد رطوبت در سطح پوست باعث شادابی و طراوت آن می شوند

معیارهای انتخاب بهترین تونر برای پوست های چرب

همانطور که گفتیم پوست های چرب و جوشدار یکی از حساس ترین پوست ها هستند و شدیدا نیاز به مراقبت دارند. یکی از بهترین اقداماتی که پوست های چرب را نجات میدهد شستشوی روزانه آنها با استفاده از شوینده های مناسب می باشد. یکی از بهترین محصولات مراقبت از پوست های چرب استفاده از تونرها می باشد. در واقع بهترین رسالت تولید تونرها نجات پوست های چرب و جوش دار از اکنه های مزاحم است که تصویر زشتی از چهره افراد ایجاد میکند. اگر شما هم از کسانی هستید که دارای چنین پوستی هستید و از شر آکنه ها خلاص نمی شوید، توصیه هایی به شما داریم که بهتر است جدی بگیرید. همه این نکات برگرفته از سالها تجربیات افراد بیان شده است. در انتخاب بهترین تونر برای پوست های چرب و جوش دار بهتر است فاکتورهای زیر را مد نظر قرار دهید:

1.آگاهی و شناخت کامل از پوست خود

2.کمک گرفتن از پزشک متخصص پوست

3.تحقیق فراوان از گوگل و اطرافیان

4.خواندن نظرات کاربران و سایر مصرف کنندگان از این محصول

5.نام شرکت سازنده و ترکیبات بهترین تونر مناسب پوست چرب و جوش دار

6.بیشتر حاوی ترکیبات گیاهی باشد

7.خاصیت پاک کنندگی بالا

8.حاوی موادی مانند هیالورونیک اسید و یا روغن های طبیعی برای آبرسانی و حفظ رطوبت باشد

9. مواد شیمیایی کمتری استفاده شده باشد (در بهترین مارک تونر برای پوست چرب بیشتر از ترکیبات گیاهی استفاده می شود)

10.به ترکیباتی که در آن وجود دارد حساسیت نداشته باشید (در صورت خرید و استفاده با کوچکترین مشکلی با یک متخصص پوست تماس بگیرید)

11.قیمت را فدای سلامت مو خود نکنید و از بهترین برند محلول ضد ریزش مو بیز استفاده کنید.

12.دارای رایحه آن مطلوب و مورد پسند شما

تونر مولتی اکتیو لافارر پوست چرب و مختلط

از تونر مولتی اکتیو لافارر پوست چرب و مختلط پس از شستشوی صورت با ژل شستشو استفاده کنید، این محصول برای پوست چرب و مختلط مناسب است، پوست را به صورت عمیق پاک سازی کرده و از این طریق منافذ باز پوست را می بندد.

ویژگی های تونر مولتی اکتیو پوست خشک و حساس

تونر مولتی اکتیو لافارر دارای بافت ژلی بوده، این تونر در مرحله اول پوست را از انواع آلودگی ها پاک کرده و پوست را به صورت عمیق آبرسانی می کند، استفاده از این تونر منافذ باز را بسته و کاهش می دهد، ضمن این که استفاده از این تونر برای رفع جوش و آکنه مفید است و التهابات پوست را کاهش داده و موجب شفافیت پوست صورت می شود، تونر مولتی اکتیو نیازی به شستشو و آبکشی ندارد.

تونر مولتی اکتیو پوست چرب و مختلط حاوی چه موادی است؟

تونر مولتی اکتیو پوست چرب حاوی عصاره درخت چای، عصاره گل نرگس، عصاره بید سفید، عصاره هاماملیس، پروتئین جودوسر، بادام درختی شیرین و ویتامینE  و  Cمی باشد.

چرا برای پوست چرب از این تونر استفاده کنیم؟

این مدل از تونر لافارر مختص پوست چرب طراحی شده و انواع آلودگی ها و چربی های پوست را از بین می برد و به افزایش رطوبت پوست کمک می کند، استفاده از این تونر باعث می شود که با از بین رفتن آلودگی های پوست لک، جوش، آکنه و تیرگی پوست کاهش پیدا کرده و پوست صورت به طور کامل پاکسازی شود.

تونر مولتی اکتیو لافارر پوست خشک و حساس

تونر مولتی اکتیو لافارر پوست خشک و حساس میزان اسیدیته پوست را تنظیم و کنترل کرده و بسیار مفید و کاربردی است، این تونر مناسب پوست های خشک، حساس و دهیدراته ای است که هرگونه آلودگی را از روی پوست پاک می کند، ضمن این که پوست را آبرسانی و تغذیه رسانی می کند و به پوست طراوت و شادابی می بخشد.

ویژگی های تونر مولتی اکتیو پوست خشک و حساس

تونر مولتی اکتیو پوست خشک، پوست صورت را آبرسانی کرده و تسکین می دهد، استفاده از این تونر در کاهش سایز منافذ باز پوست تاثیر دارد، استفاده از این تونر موجب افزایش لطافت پوست شده و ظاهر پوست را یکنواخت می کند، این تونر خاصیت احیا کنندگی داشته و قرمزی پوست را کاهش می دهد، ضمن این که به رفع سوزش پوست کمک می کند.

تونر مولتی اکتیو پوست خشک و حساس حاوی چه موادی است؟

تونر مولتی اکتیو پوست خشک و حساس لافارر از حاوی عصاره آلوئه ورا، عصاره خیار، عصاره ملیسا، عصاره پیچک، عصاره پاریتاریا، عصاره پنیرک  و ویتامین E و Cمی باشد.

تونر سی گل پوست مختلط

در صورتی که پوست صورت تان مختلط است تونر سی گل یکی از بهترین تونر ها شناخته می شود که به تنظیم و کنترل اسیدیته پوست کمک کرده و پوست را به صورت عمیق پاکسازی می کند.

ویژگی های تونر سی گل پوست مختلط

تونر سی گل پوست را به صورت عمیق لایه برداری و پاکسازی می کند، این تونر پوست را آبرسانی و تغذیه رسانی کرده و ترشح سبوم پوست چرب را کنترل می کند، تونر سی گل موجب نشاط و شادابی پوست شده و بدون ایجاد خشکی چربی پوست را از بین می برد، ضمن این که این تونر موجب ویتامینه شدن پوست می شود.

تونر سینره پوست معمولی

تونر سینره محصولی ایرانی و حاوی عصاره های طبیعی و گیاهی است که از طریق بستن منافذ باز صورت جلوی ورود آلودگی ها به پوست را می گیرد، این تونر از طریق پاکسازی و از بین بردن سلول های مرده موجب شادابی و نشاط پوست می شود.

ویژگی های تونر سینره پوست معمولی

تونر سینره حاوی عصاره گل رز و عسل است، این تونر علاوه بر پاکسازی پوست و بستن منافذ محصولی ضد التهاب و تسکین بخش است که مناسب انواع پوست بوده و از خشکی پوست جلوگیری می کند.

تونر ضد جوش سر سیاه نوتروژینا

تونر ضد جوش سر سیاه نوتروژینا علاوه بر کاهش منافذ باز پوست جوش جوش های سر سیاه بینی را از بین می برد، با استفاده از این تونر می توانید پوست سالم و شادابی داشته باشید و جوش های صورت تان را درمان کنید.

تونر تی تری فارماسی

تونر تی تری فارماسی از دیگر تونرهای خوب است که از طریق جمع شدنPH  پوست منافذ باز پوست را کنترل و تنظیم کرده و جوش های صورت را درمان می کند، استفاده از این محصول سلامتی و شادابی پوست را افزایش می دهد.

ویژگی های تونر تی تری فارماسی

تونر تی تری فارماسی به تغذیه رسانی و آبرسانی پوست می پردازد، التهابات ناشی از آکنه را کاهش می دهد، چربی پوست را تنظیم کرده و چربی اضافه پوست را پاکسازی می کند، این تونر مناسب پوست های جوش دار، چرب و ملتهب است.

تونر هیدرودرم پوست معمولی و چرب

تونر هیدرودرم از برندهای با کیفیت ایرانی است که مناسب انواع پوست است، تونر هیدرودرم علاوه بر بستن منافذ باز پوست دارای خواص درمانی بسیاری است، این تونر از پوست در مقابل رادیکال های آزاد محافظت کرده و التهابات را از بین می برد.

ویژگی های تونر هیدرودرم پوست معمولی و چرب

تونر هیدرودرم پوست را به صورت عمقی پاکسازی می کند، از پوست در برابر جوش و آکنه محافظت می کند، از طریق آبرسانی پوست از خشکی پوست جلوگیری می کند و موجب افزایش شادابی و نشاط پوست می شود، این تونر دارای ماده سبومین است و آثار مخرب فرابنفش را از بین می برد.

ویژگی های تونر درمالین

تونر درمالین حاوی عصاره شیرین بیان، روغن سنجد و پروتئین هیدرولیز شده است، استفاده از این تونر خنکی و تازگی پوست را افزایش داده و موجب افزایش لطافت پوست می شود. کرم ضد چروک گاتیو اصل مناسب انواع پوست بوده و حاوی عصاره های گیاهی است، این تونر علاوه بر بستن منافذ باز پوست از طریق پاکسازی لک های روی پوست صورت را کاهش داده و با از بین بردن سول های مرده پوست به روشن شدن پوست صورت کمک می کند.

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.
دکمه بازگشت به بالا