اجتماعیکسب و کار برتر

قیمت تعمیر مبل در تهران و کرج | 09102006753 خانه شیک

تعمیرات مبل چیست و چگونه است؟

تعمیرات مبل در اصطلاح به نوسازی و تغییرات در ساختار مبلمان گفته می شود، که تمامی ایرادات موجود از پارچه تا فوم و کلاف را در بر می گیرد. با هزینه ای بسیار کمتر از خرید دوباره مبل می توانید بر اساس سلیقه خود، یک ساختار و طرح تازه ای را در مبلمان و دکوراسیون محیط خانه و ادارات ایجاد کنید.

تعمیرات مبل امروزه مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است. کارگاه های زیادی برای ارائه خدمات در این حوزه در رقابت می باشند. اما شفافیت هزینه تعمیر مبل در کنار کاهش زمان خدمات و تحویل و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ پارچه، و استاندارد بودن تمامی بخش های مورد استفاده در تعمیرات مبلمان، می تواند نشان دهنده میزان اعتبار یک شرکت ارائه دهنده خدمات نوسازی مبل در تهران باشد.

تعمیر مبل اصفهان | تعمیرات مبل تهران

چرا تعمیر مبل یک کار سودمند است؟

خب جواب این سوال خیلی واضح است چون هزینه تعویض و خرید یک مبل جدید خیلی بیشتر است. برخی فکر میکنند که وقتی مبل کمی کهنه شد باید آن را دور ریخت و یک مبل جدید خرید هزینه ی زیادی برای خرید آن میپردازند و علاوه بر آن باید برای پیدا کردن یک مبل جدید و آماده که با سلیقه و دکوراسیون کاملا هم خوانی داشته باشد زمان زیادی را باید صرف کرد و علاوه بر این مشکلات دیگری مانند: هزینه های زیاد حتی ممکن مبل که مدنظر شما هم باشد را پیدا نکنید نیز وجود دارد ولی در تعمیر مبل شما  با این مشکلات فراوان از جمله هزینه زیاد دست و پنجه نرم نخواهید کرد و با خرید چند متر پارچه و تعمیر اسکلت سالم مبل میتوانید دوباره از آن استفاده کنید و مانند روز اول آنرا در منزل داشته باشید تا بتواند باعث زیبایی منزل شما و حتی روحیه خودتان هم شود.

تعمیر مبل اصفهان | تعمیرات مبل تهران

قیمت تمام شده چقدر است؟

برای تعیین هزینه تعمیر مبل عوامل مختلفی دخیل هستند. رنج قیمت تعمیرات مبل به دلیل وجود همین عوامل، بسیار گسترده است و به همین دلیل تعمیرکاران بدون حضور در محل و بررسی مبلمان به صورت دقیق قادر به بیان قیمت تعمیرات مبلمان نیستند.

اما مشکلی نیست، در واقع شما با گوشی موبایل خود و در مدت زمانی کوتاه، با ثبت درخواست در سایت یا شبکه های اجتماعی می‌توانید به کارشناسان ما متصل شوید و به رایگان، پیش از نهایی کردن ثبت سفارش،  هزینه خدمات تعمیر مبلمان را دریافت کنید. هزینه خدمات بر اساس سوالاتی که در پروسه سفارش از شما پرسیده می‌شود و دقیقا بر اساس خدمات مورد نیاز شما محاسبه می‌شود

نجاری در تعمیرات مبل

اگر چنانچه نیاز به نجاری دارید و قصد دارید یک نجاری با کیفیت و با صرفه را تجربه کنید باید نکاتی ریز را رعایت کنید . نجاری مبل با کیفیت تنها در صورتی انجام می شود که نجار در حرفه خود از تجربه و همچنین تخصص بالا بهره مند باشد، در تعمیرات نیز باید قبل ازانجام هر مرحله ای مبلمان شما مورد بازرسی قرار بگیرد تا مطمئن شویم که از نظر نجاری و اسکلت بنده کاملا سالم و قابل ارزش است.

رنگکاری در تعمیرات مبل

در حال حاضر رنگ کاری مبل و نقاشی مبل یکی از روش های مرقون به صرفه جهت تعمیر مبلمان و نو کردن مبل هاست که به تغییر دکوراسون داخلی منزل هم کمک زیادی میکند. رنگ کاری مبلمان چوبی کارکرده و تغییر رنگ چوب مبل شکل تازه ای به مبلمان و وسایل چوبی شما می دهد. تغییر رنگ چوب مبل در خانه کار بسیار پر ریسکی است و به ابزار , تجهیزات و مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد. به دلیل سختی انجام این کار و همچنین نیاز به محیط کارگاهی جهت رنگ کردن مبل بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

تعمیر مبل اصفهان | تعمیرات مبل تهران

تعمیرات مبل راحتی

مبل راحتی یکی از دسته وسایل بسیار کاربردی در هر خانه‌ای است و به همین امر موارد زیادی وجود دارد که باعث خراب شدن و فرسودگی آن شوند نیاز به قیمت تعمیر مبل راحتی می‌شود. اگر مبل شما ظاهر اولیه خود را از دست داده است و یا رویه مبل شما آسیب دیده است و یا حتی تصمیم به تغییر رنگ و طرح مبل خود را دارید، می‌توانید با رویه کوبی مبل راحتی، مبل آسیب دیده را تعمیر کنید و یا طرح و رنگ آن را تغییر دهید.

تعمیرات مبل استیل

تعمیر مبل استیل از آن جایی حائز اهمیت می باشد که قیمت مبلمان و مخصوصا مبلمان استیل بسیار بالا است. برای کسانی که توان خرید مبل جدید و مطابق مد روز ندارند، تعمیرات مبل گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای برای تغییر ظاهر مبل های قبلی شان می باشد. برخی افراد به اشتباه تصور می کنند که حتما مبل باید آسیب جدی داشته باشد و یا بسیار قدیمی و فرسوده شده باشد، تا آن را بتوان تعمیر کرد این یک باور غلط است چرا که تعمیر مبل تنها شامل تعمیر فرسودگی یا شکستگی پایه یا بدنه مبل نمی باشد بسیاری از شرکت های تعمیرات مبل از طریق تعویض پارچه ، چوب، نوع منبت کاری، روکش مبل و طلا کاری چوب و تحولی تغییر بزرگی را در دنیای تعمیر مبل استیل ایجاد کرده است.

تعویض ابر و فوم

تعمیر فوم مبل یا تعویض فوم مبل یکی دیگر از گزینه‌های تعمیر مبلمان است. اگر مدت زمان زیادی از خرید مبلمان شما نمی گذرد با کمی تعمیر می توانید مبلمان خود را نوسازی کنید، با این کار هم در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی می شود و هم طول عمر آنها را افزایش می‌دهید. یکی از مهمترین قسمت‌های مبل همان قسمت نشیمن آن است، هم باعث زیبایی ظاهری مبلمان می شود و هم تمام راحتی شما هنگامی که روی مبل نشسته اید به آن ربط دارد. خوشبختانه تعمیر فوم و اسفنج مبل یکی از راحت ترین کارها در امور مربوط به تعمیر مبل است که با طی کردن آموزش قدم به قدم زیر می‌توانید در مدت زمان کوتاهی تعمیر تشک مبل را در منزل انجام دهید.

مراحل سفارش برای تعمیرات مبل

و در آخر شما لایق بهترین خدمات هستید و زمانی که برای زیبایی دکوراسیون خود ارزش قائل هستید و هزینه ای برای ان میکنید قطعا توقع بهترین کیفیت را دارید، در اینجا ما مجموعه تعمیرات تخصصی مبلمان خانه شیک را به شما معرفی میکنیم برای معرفی این مجموعه نیازی به تعریف و تمجید نیست تنها کافیست نگاهی به نمونه کار های انها در وبسایت خانه شیک بیاندازید تا متوجه شوید که در اصل تعمیرات مبل یعنی چه.

دکمه بازگشت به بالا