شهر جدید اندیشه امکانی برای خانه دار شدن در نزدیکی تهران و کرج با امکانات بالا

شهرک اندیشه شهریار شامل 6 فاز است و در 30 کیلومتری غرب تهران در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد تا بخشی از جمعیت مازاد تهران را در خود جای دهد. حدود هزار و چهارصد هکتار.

یکی از محلات فکری کرج و دارای اصول شهرسازی سنتی است. جمعیت این مرحله در مجموع حدود پنجاه هزار نفر است.

جمعیت سایر اتاق های فکر در مناطق شهری بیشتر است. این مرحله را در واقع اندرک اندیشه می نامند.طراحی این مرحله در زمینی به مساحت یکصد و بیست هکتار در سال 1370 آغاز شد و قطعات آن در دو قسمت می باشد.

قسمت های ویلایی و آپارتمانی از سال هزار و سیصد و هفتاد و دو به متقاضیان واگذار می شود . مرحله دوم اندیشه کرج با سایر مراحل فاصله نسبی دارد. مرحله دوم در ابتدا برای معلمان در نظر گرفته شده بود.

فاز سوم اندیشه : شهریار در سال 1370 در زمینی به مساحت سیصد و شصت هکتار بر اساس کاربری مصوب و مصوب به صورت مرحله‌ای طراحی شد.

تکالیف مختلفی به متقاضیان داده می شود. این مرحله از نظر زیرساخت های شهری دارای شرایط بهتری نسبت به دیگر فاز ها میباشند .

فاز اول اندیشه : در این نقطه مجتمع تجاری بزرگ نگارستان به بهره برداری رسید و یکی از پربازدیدترین و پیچیده ترین مجتمع هاست. در مرحله سوم نیز سینما وجود دارد.
مساحت این مرحله سیصد و سی هکتار بود او بود. مرحله چهارم به مرحله 3 مرتبط است و ادامه روند گسترش مرحله سوم است که در در جاده کرج – شهریار رخ داد. بازار بزرگ ایرانی اسلامی به سبک دنیای اصفهان طراحی شده است در این نقطه در حال ساخت است و همچنین مجتمع تجاری اداری ارغوانی که مساحت زیادی دارد.

در زمینی به مساحت 4200 متر مربع و زیربنای حدود 48 هزار متر مربع با مشارکت بخش خصوصی

مرحله چهارم اندیچه در آذرماه سال 92 افتتاح شد، بازار ایرانی اسلامی که نماد معماری ایرانی اسلامی است در این مرحله قرار دارد.

این فاز یکصد و نود و چهار هکتار مساحت دارد که 58 هکتار آن متعلق به شرکت عمران اندیشه است.

او هست. مرحله پنجم در کنار جاده کرج – شهریار در قسمت شمالی مرحله چهارم شکل گرفت.

مانند سایر مراحل، مجتمع های تجاری، مدارس، فرهنگسرای سعدی، مسجد و منازل مسکونی در این مرحله وجود دارد.

این دو نوع آپارتمان و ویلا با متراژ بیشتری ساخته شده اند و محله های آنها فضای آرام تری نسبت به فازهای 1 و 3 و 2 دارند.

این مرحله به مساحت سیصد و نود و شش هکتار در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی است و هنوز ساخته نشده است.

ایجاد دستگاه ها:

• ریاست برق در سال 1382 در فاز سوم منطقه اندیچه تأسیس شد و اکنون دارای 2 63 کیلوولت است.

• اداره آب و فاضلاب در سال 2010 در اندیشه، فاز۳ تأسیس شد.

این شهر تکمیل شده و شهر فاقد تصفیه خانه فاضلاب شهری است.

• اداره ارتباطات در سال 1379 در فاز سوم منطقه اندیچه تاسیس شد. این مرحله به مساحت سیصد و نود و شش هکتار در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی است و هنوز ساخته نشده است.

ایجاد دستگاه ها:

• ریاست برق در سال 1382 در فاز سوم منطقه اندیچه تأسیس شد و اکنون دارای 2 63 کیلوولت است.

• اداره آب و فاضلاب در سال 2010 در اندیچه، فاز III تأسیس شد. این شهر تکمیل شده و شهر فاقد تصفیه خانه فاضلاب شهری است.

• اداره ارتباطات در سال 1379 در فاز سوم منطقه اندیچه تاسیس شد.

خرید آپارتمان در اندیشه با سکونت جدید با جدیدترین فایل های خرید و فروش آپارتمان در شهر اندیشه با متراژها و امکانات و شرایط مختلف آپارتمان های لوکس و معمولی امکان خانه دار شدن را برای شما فراهم کرده است.

شهر جدید اندیشه که اکثر آپارتمان های آن دارای آخرین امکانات ساخت و ساز هستند . در تهران یا کرج ممکن است با شرایطی که می خواهید خانه داشته باشید اما خانه هایی که املاک ارائه می دهند شرایط ایده آل شما را ندارند اما به احتمال زیاد با همین بودجه می توانید خانه دار خوبی شوید.

شهر جدید اندیشه در نزدیکی تهران و کرج قرار دارد. شهری است با شش مرحله. ساخت و ساز در اندیچه با هدف کنترل جمعیت در تهران ایجاد شد. و ساختمان ها مدرن و اصولی هستند، قیمت آپارتمان به نظر شما از تهران و کرج بهتر است، کرج کمتر از آن نیست، به همین دلیل است که امروزه بسیاری از ساکنان تهران در این شهر زندگی می کنند و آپارتمان اندیچه را با قیمت مناسب خریداری می کنند. قیمت. بیشتر از آن است. سرمایه، پایتخت.

امروزه خرید خانه اهمیت بیشتری نسبت به قبل دارد و در سال های اخیر با افزایش شدید قیمت ها، خانه دار شدن به خصوص در تهران بسیار سخت شده و سود بسیار بالاتری به دست آورده است. امروزه داشتن خانه بسیاری از ترس های ما را از بین می برد و باعث می شود راحت باشیم و از دست مستاجر فرار کنیم. اندیشا در سال های اخیر به دلیل قیمت ارزان بسیار معروف و محبوب شده است.

اگر قصد سرمایه گذاری و خرید خانه در اندیشه تهران را دارید به راحتی می توانید در این شهر صاحب خانه شوید، علاوه بر این، اندیچه در فاصله کمی از تهران و کرج قرار دارد و خود شهر دارای زیرساخت های بسیار خوب، ساختمان های مدرن و اقلیم. خوب است و از نظر امکانات استاندارد بسیار خوبی دارد.

استقبال عمومی و رشد عالی اندیشه نشان از مزیت های بالای این شهر برای سکونت و سرمایه گذاری دارد.از مهمترین مزیت های اندیشه قیمت مناسب، آب و هوای خوب، امکانات تفریحی و سرگرمی، دسترسی آسان به مناطق اطراف مانند تهران و کرج و امنیت است. . خب، این باعث شد مردم در تمام این سال ها به زندگی در این شهر علاقه مند شوند.

فاز اول به عنوان محدوده شهرداری شهریار تعریف شده و در مجاورت شهر شهریار قرار دارد. زمین های فاز اول از ابتدای سال 82 واگذار شد و ساخت اولیه کادر آموزش و پرورش آغاز شد و در این سال ها با مهاجرت مردم از سراسر شهر به فاز اول و بسیاری از شهرها از جمله مریم و خود وضعیت رفاه ساختمان های فاز اول شهرک اندیچه بصورت آپارتمانی و ویلایی ساخته شده است.

خروج از نسخه موبایل