۶ نفر در رابطه با آتش سوزی انبار کارخانه مدیران خودرو تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند

مجله لوکس/کرمان رئیس حوزه قضایی بخش بروات از تحت تعقیب قرار گرفتن ۶ نفر در رابطه با موضوع آتش سوزی در انبار ضایعات شرکت مدیران خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم خبر داد.

معین افشاری امروز ۲۲ اردیبهشت ماه در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از کسب گزارشی مبنی بر آتش سوزی در قسمتی از کارخانه مدیران خودرو، بلافاصله قاضی عظیمی رئیس شعبه دوم دادگاه عمومی بروات در محل حادثه حاضر و تحقیقات اولیه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این آتش سوزی هیچگونه آسیب انسانی در پی نداشته و صرفاً خسارت وارده مالی بوده، افزود: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده و ۶ متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.

افشاری با اشاره به اینکه علت وقوع حریق در دست تحقیق و نیازمند کار کارشناسی و بررسی بیشتر است، گفت: با ورود دستگاه قضایی و همت مسئولان ارگ و کارخانه مدیران خودرو و اقدام به موقع و همه جانبه از سوی ماموران آتش نشانی از شهرهای مجاور آتش سریعاً مهار و از سرایت به سایر قسمت‌ها جلوگیری شد.

رئیس حوزه قضایی بروات خطاب به مدیران کارخانه‌ها و تولیدی‌ها گفت: بایستی مسئولان کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی نکات ایمنی و تامین امنیت کامل محیط کار را مورد توجه قرار دهند تا از بروز حوادث ناگوار مشابه پیشگیری شود.

وی هشدار داد: در صورت محرز شدن قصور و کوتاهی در وقوع این حادثه، با مدیران و کارکنانی که مرتکب ترک فعل شده باشند، برخورد قضایی خواهد شد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا